Uitslagen TION wedstrijden in 1999

12
jul
2002

 

Wedstrijd: Tweede Indoorwedstrijd

Datum: 07/02/1999

C-Pup. Jongens ,Meerkamp 40 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Gijs Koerts 91 ASV 7.4 422 0.90 269 6.68 447 1138
2 Vincent Nijhof 91 MPM 8.2 287 0.85 232 5.05 345 864
3 Florian Benscheidt 91 Iphitos 8.6 229 0.75 159 4.94 337 725
4 Gijs Nijland 91 sv Holten 8.1 303 0.60 50 4.70 320 673
5 Cedric de Jong 92 Almere’81 8.3 272 0.65 87 3.42 224 583
6 Dennis Garritsen 91 AV Goor 10.0 63 0.65 87 3.37 220 370
7 Roy Pasman 91 sv Holten 10.3 32 0.65 87 2.10 102 221
C-Pup. Meisjes ,Meerkamp 40 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Maaike Bekkernens 91 sv Holten 7.7 368 0.90 269 4.07 275 912
2 Silke Nijland 92 sv Holten 8.4 257 0.75 159 3.98 268 684
3 Jolien van Eijk 92 sv Holten 8.2 287 0.70 122 3.65 242 651
4 Feike Huisman 92 sv Holten 8.0 318 0.65 87 3.08 195 600
5 Janneke Paalman 92 sv Holten 8.2 287 0.70 122 2.92 181 590
B-Pup. Jongens ,Meerkamp 40 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Ruben Zwiers 90 SISU 6.9 521 1.05 379 5.98 405 1305
2 Ruben Thoma 90 AC TION 6.8 542 0.95 306 5.67 385 1233
3 Frank Rikhof 90 MPM 6.9 521 0.80 196 6.07 410 1127
4 Bram Schots 90 sv Holten 7.2 460 0.90 269 4.31 293 1022
5 Stefan Pekkeriet 90 sv Holten 7.6 385 0.90 269 3.74 249 903
6 Rolan Meenhuis 90 MPM 7.7 368 0.90 269 3.93 264 901
7 Jeroen Tempelman 90 sv Holten 7.7 368 0.80 196 3.53 233 797
Bas Mol 90 ASV 7.7 368 0.80 196 3.53 233 797
9 Jarno Groteboer 90 sv Holten 7.9 334 0.70 122 4.10 277 733
10 Koen Paalman 90 sv Holten 8.3 272 0.80 196 3.26 210 678
11 Ingmar te Raa 90 AV Goor 0 0.95 306 4.39 298 604
B-Pup. Meisjes ,Meerkamp Kogel Hoog 40 mtr TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Anniek Stoffer 90 AV Goor 3.94 265 1.00 342 7.3 440 1047
2 Marije Mol 90 ASV 4.27 290 0.85 232 7.0 500 1022
3 Danielle Koopman 90 MPM 4.02 271 0.90 269 7.3 440 980
4 Marije Dangremond 90 sv Holten 4.11 278 0.95 306 7.7 368 952
5 Saskia Paalman 90 sv Holten 3.88 260 0.90 269 7.6 385 914
6 Emma Kotterik 90 MPM 4.65 317 0.95 306 8.2 287 910
7 Jette Wielaard 90 sv Holten 3.89 261 0.80 196 7.7 368 825
8 Tamara Meijer 90 ASV 3.84 257 0.85 232 8.2 287 776
A-Pup. Jongens ,Meerkamp Kogel Hoog 60 mtr TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Borja Thoma 88 AC TION 7.93 517 1.05 379 9.3 552 1448
2 Sander Oude Alink 88 AVV 6.33 426 1.20 489 9.8 472 1387
3 Maarten Tuiten 89 SISU 6.49 436 1.10 416 9.8 472 1324
4 Mike Monnink 88 AC TION 7.51 494 1.15 452 10.6 359 1305
5 Tjerk Zult 89 SISU 5.90 400 1.05 379 9.6 503 1282
6 Bart Hammink 88 SISU 6.59 442 1.00 342 9.9 457 1241
7 Bart Veneman 89 ACO-Touwen 6.25 421 0.95 306 10.1 427 1154
8 Barend Smit 89 sv Holten 6.76 452 0.90 269 10.8 333 1054
9 Jasper Heming 88 ASV 4.30 292 0.85 232 10.1 427 951
10 Lars Steggink 89 SISU 5.40 368 0.85 232 10.7 346 946
11 Bouke Nijland 89 sv Holten 4.47 304 0.95 306 11.4 262 872
12 Michiel Bom 89 SISU 4.47 304 0.90 269 11.1 296 869
A-Pup. Meisjes ,Meerkamp 60 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Danielle Paauw 88 Almere’81 9.7 487 1.20 489 8.77 561 1537
2 Floortje van Eijk 88 sv Holten 9.4 535 1.30 562 6.55 439 1536
3 Annebel Kuitert 88 AC TION 9.5 519 1.20 489 8.10 526 1534
4 Marlot de Jong 88 Almere’81 9.4 535 1.15 452 8.19 531 1518
5 Rachel Scholten 88 Almere’81 9.1 587 1.10 416 6.98 464 1467
6 Anne Westerink 88 SISU 9.6 503 1.10 416 6.58 441 1360
7 Simone Verheij 88 MPM 9.4 535 1.05 379 6.15 415 1329
8 Maaike Hutten 88 Spurt’88 9.5 519 1.00 342 6.89 459 1320
9 Corinne Bomer 88 MPM 10.0 442 1.10 416 5.15 351 1209
10 Annelies Tielenburg 88 MPM 9.9 457 1.00 342 5.98 405 1204
11 Laura Willekes 89 ASV 9.8 472 0.95 306 6.16 416 1194
12 Kiki Andree 89 SISU 10.1 427 1.00 342 5.67 385 1154
13 Karin Tempelman 89 sv Holten 10.5 372 1.15 452 4.70 320 1144
14 Laura te Nijenhuis 88 AC TION 10.6 359 1.00 342 6.45 433 1134
15 Nienke ten Heggeler 88 SISU 10.8 333 1.00 342 6.40 430 1105
16 Brenda Cornellissen 89 de Cloese 10.6 359 1.00 342 5.22 356 1057
17 Anne Smink 89 MPM 10.4 386 0.90 269 4.89 334 989
18 Renate Truyen 88 AVV 11.4 262 0.95 306 5.92 401 969
19 Birgit Benscheidt 89 Iphitos 10.1 427 0.85 232 4.29 291 950
20 Marloes Rikhof 88 MPM 10.7 346 0.85 232 4.58 312 890
21 Renske Bondrager 89 sv Holten 12.1 187 0.75 159 3.43 225 571

 

D-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Michel Kerkdijk 87 ACO-Touwen 9.0
2 Chiel van Brero 87 de Liemers 9.0
3 Dome Vekerdy 87 AC TION 9.4
4 Justin Mannot 87 ACO-Touwen 9.8
5 Hans Hengelaar 86 ACO-Touwen 9.8
6 Maikel de Vries 87 SISU 10.1
D-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Mark Groothuis 87 AC TION 8.8
2 Ren‚ Stokvis 87 AC TION 9.4
3 Rik Minkjan 86 ACO-Touwen 9.8
4 Herre Uittenhout 87 AC TION 9.8
5 Robin Mengerink 87 AV Goor 10.2
D-Jun. Jongens ,60 mtr ,Finale
Naam Gbj Club Prest.
1 Mark Groothuis 87 AC TION 8.7
2 Michel Kerkdijk 87 ACO-Touwen 9.0
3 Chiel van Brero 87 de Liemers 9.1
4 Ren‚ Stokvis 87 AC TION 9.2
5 Dome Vekerdy 87 AC TION 9.6
6 Rik Minkjan 86 ACO-Touwen 9.6
D-Jun. Jongens ,60 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Mark Groothuis 87 AC TION 12.4
2 Chiel van Brero 87 de Liemers 12.8
3 Herre Uittenhout 87 AC TION 12.9
4 Maikel de Vries 87 SISU 13.2
D-Jun. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Mark Groothuis 87 AC TION 1.40
2 Arnoud Kamphuis 87 Iphitos 1.35
3 Edwin Spithoven 86 AC TION 1.30
4 Michel Kerkdijk 87 ACO-Touwen 1.25
Maikel de Vries 87 SISU 1.25
6 Rik Minkjan 86 ACO-Touwen 1.25
Herre Uittenhout 87 AC TION 1.25
8 Gabi Jajan 87 AC TION 1.25
9 Hans Hengelaar 86 ACO-Touwen 1.20
Dome Vekerdy 87 AC TION 1.20
Jeroen Truyen 86 AVV 1.20
Ren‚ Stokvis 87 AC TION 1.20
13 Niels Logtenberg 86 de Cloese 1.15
14 Robin Mengerink 87 AV Goor 1.10
15 Wouter Roozeboom 87 AVV 1.00
Justin Mannot 87 ACO-Touwen 1.00
17 Thijs Weersink 87 de Cloese 0.00
D-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Maikel de Vries 87 SISU 7.43
2 Chiel van Brero 87 de Liemers 7.09
3 Mark Groothuis 87 AC TION 7.09
4 Gabi Jajan 87 AC TION 7.04
5 Ren‚ Stokvis 87 AC TION 6.86
6 Arnoud Kamphuis 87 Iphitos 6.70
7 Rik Minkjan 86 ACO-Touwen 6.42
8 Michel Kerkdijk 87 ACO-Touwen 6.28
9 Niels Logtenberg 86 de Cloese 6.23
10 Hans Hengelaar 86 ACO-Touwen 6.17
11 Dome Vekerdy 87 AC TION 5.99
12 Robin Mengerink 87 AV Goor 5.60
13 Jeroen Truyen 86 AVV 4.91
14 Wouter Roozeboom 87 AVV 4.70
15 Thijs Weersink 87 de Cloese 4.30
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Mesa Jajan 86 AC TION 9.0
2 Maike Emsbroek 87 ASV 9.3
3 Anouk Monnink 86 AC TION 9.5
4 Leonie Willekes 86 ASV 9.7
5 Marloes O. Agterhuis 86 AC TION 9.7
6 Tara Houtzagers 87 Spurt’88 10.0
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Helen Bollen 86 de Cloese 9.2
2 Anita Veneman 86 ACO-Touwen 9.9
3 Charlotte Huisman 87 AC TION 10.2
4 Carissa de Wit 87 AC TION 10.2
5 Paula van Doorn 87 ACO-Touwen 10.7
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Inge van Lier 86 AC TION 9.0
2 Fenna Wensink 86 AC TION 9.4
3 Laura Schimmel 86 sv Holten 10.0
4 Anneloes Hak 86 AC TION 10.5
5 Claudia Garritsen 87 AV Goor 10.7
6 Chantal Meijer 87 ASV 11.0
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 4e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Kayleigh Wonink 86 MPM 8.5
2 Michelle Steennis 87 AC TION 9.7
3 Elise Evers 87 AV Goor 9.8
4 Phia Huybregts 86 de Cloese 9.9
5 Odette Oosterkamp 86 de Cloese 10.2
6 Marlijn Tielenburg 86 MPM 10.7
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1/2 Finale ,1e serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Kayleigh Wonink 86 MPM 8.6
2 Mesa Jajan 86 AC TION 9.1
3 Helen Bollen 86 de Cloese 9.6
4 Anouk Monnink 86 AC TION 9.6
5 Marloes O. Agterhuis 86 AC TION 9.8
6 Elise Evers 87 AV Goor 10.0
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1/2 Finale ,2e serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Inge van Lier 86 AC TION 9.0
2 Maike Emsbroek 87 ASV 9.3
3 Fenna Wensink 86 AC TION 9.3
4 Michelle Steennis 87 AC TION 9.5
5 Leonie Willekes 86 ASV 9.8
6 Anita Veneman 86 ACO-Touwen 9.8
D-Jun. Meisjes ,60 mtr ,Finale
Naam Gbj Club Prest.
1 Kayleigh Wonink 86 MPM 8.5
2 Mesa Jajan 86 AC TION 9.1
3 Inge van Lier 86 AC TION 9.4
4 Fenna Wensink 86 AC TION 9.5
5 Maike Emsbroek 87 ASV 9.5
6 Michelle Steennis 87 AC TION 9.6
D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Inge van Lier 86 AC TION 10.8
2 Leonie Willekes 86 ASV 12.9
3 Marlijn Tielenburg 86 MPM 13.8
4 Maike Emsbroek 87 ASV 13.8
5 Valerie de Jong 87 Almere’81 14.5
6 Elise Evers 87 AV Goor 14.7
D-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Kayleigh Wonink 86 MPM 1.45
2 Leonie Willekes 86 ASV 1.30
3 Laura Schimmel 86 sv Holten 1.25
Marloes O. Agterhuis 86 AC TION 1.25
5 Inge van Lier 86 AC TION 1.25
6 Paula van Doorn 87 ACO-Touwen 1.15
Michelle Steennis 87 AC TION 1.15
Helen Bollen 86 de Cloese 1.15
Marlijn Tielenburg 86 MPM 1.15
10 Phia Huybregts 86 de Cloese 1.10
Carissa de Wit 87 AC TION 1.10
Anneloes Hak 86 AC TION 1.10
13 Elise Evers 87 AV Goor 1.05
Chantal Meijer 87 ASV 1.05
Odette Oosterkamp 86 de Cloese 1.05
Charlotte Huisman 87 AC TION 1.05
17 Tara Houtzagers 87 Spurt’88 1.00
18 Claudia Garritsen 87 AV Goor 0.95
D-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Anouk Monnink 86 AC TION 12.68
2 Leonie Willekes 86 ASV 11.61
3 Anneloes Hak 86 AC TION 11.25
4 Kayleigh Wonink 86 MPM 11.12
5 Fenna Wensink 86 AC TION 10.33
6 Inge van Lier 86 AC TION 9.98
7 Irene Driessen 86 Almere’81 9.24
8 Marloes O. Agterhuis 86 AC TION 9.22
9 Sarina de Hoog 86 AC TION 8.82
10 Mesa Jajan 86 AC TION 8.80
11 Valerie de Jong 87 Almere’81 8.17
12 Helen Bollen 86 de Cloese 7.95
13 Phia Huybregts 86 de Cloese 7.36
14 Claudia Garritsen 87 AV Goor 7.28
15 Marlijn Tielenburg 86 MPM 7.21
16 Anita Veneman 86 ACO-Touwen 7.12
17 Charlotte Huisman 87 AC TION 6.95
18 Maike Emsbroek 87 ASV 6.67
Carissa de Wit 87 AC TION 6.67
20 Tara Houtzagers 87 Spurt’88 6.37
21 Elise Evers 87 AV Goor 6.35
22 Odette Oosterkamp 86 de Cloese 6.08
23 Michelle Steennis 87 AC TION 6.02
24 Laura Schimmel 86 sv Holten 5.73
25 Chantal Meijer 87 ASV 4.82
26 Paula van Doorn 87 ACO-Touwen 4.76
C-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Pablo Rouwet 84 MPM 7.6
2 Eric de Vries 85 Zaanland 8.4
3 Barry Gasseling 84 AC TION 8.8
4 Pieter Kuitert 85 AC TION 9.2
C-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Remco Lanting 84 Spurt’88 7.9
2 Niels Kock 84 AC TION 8.3
3 Jasper Simons 85 MPM 8.4
4 Tom Groot 85 Zaanland 8.7
5 Melvyn Doekharan 84 ASV 11.0
C-Jun. Jongens ,60 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Hugo de Haan 84 Zaanland 7.9
2 Freek Snijders 84 SISU 8.0
3 Rick Lankamp 84 SISU 8.6
4 Martijn ter Telgte 85 MPM 8.9
C-Jun. Jongens ,60 mtr 4e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Danny Bronkhorst 85 AV Atos 8.0
2 Thijs Hesselink 85 ASV 8.6
3 Elmar Mannot 85 ACO-Touwen 8.6
4 Siem Uittenhout 85 AC TION 9.2
5 Tim van Hattem 85 Zaanland 9.9
C-Jun. Jongens ,60 mtr 1/2 Finale ,1e serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Remco Lanting 84 Spurt’88 7.7
2 Hugo de Haan 84 Zaanland 7.9
3 Thijs Hesselink 85 ASV 8.3
4 Niels Kock 84 AC TION 8.3
5 Jasper Simons 85 MPM 8.6
6 Rick Lankamp 84 SISU 8.6
C-Jun. Jongens ,60 mtr 1/2 Finale ,2e serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Pablo Rouwet 84 MPM 7.6
2 Tom Groot 85 Zaanland 8.0
3 Danny Bronkhorst 85 AV Atos 8.2
4 Eric de Vries 85 Zaanland 8.4
5 Elmar Mannot 85 ACO-Touwen 8.5
C-Jun. Jongens ,60 mtr ,Finale
Naam Gbj Club Prest.
1 Pablo Rouwet 84 MPM 7.6
2 Hugo de Haan 84 Zaanland 7.9
3 Remco Lanting 84 Spurt’88 7.9
4 Danny Bronkhorst 85 AV Atos 8.1
5 Thijs Hesselink 85 ASV 8.4
6 Niels Kock 84 AC TION 8.6
C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Pablo Rouwet 84 MPM 10.0
2 Danny Bronkhorst 85 AV Atos 10.2
3 Freek Snijders 84 SISU 11.0
4 Siem Uittenhout 85 AC TION 11.2
C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Jasper Simons 85 MPM 10.2
2 Barry Gasseling 84 AC TION 11.3
3 Tim van Hattem 85 Zaanland 12.9
C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Hugo de Haan 84 Zaanland 9.4
2 Thijs Hesselink 85 ASV 10.2
3 Marinus Tiehatten 85 AC TION 11.2
4 Pieter Kuitert 85 AC TION 11.7
5 Martijn ter Telgte 85 MPM 12.3
C-Jun. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Thijs Hesselink 85 ASV 1.60
2 Hugo de Haan 84 Zaanland 1.55
3 Danny Bronkhorst 85 AV Atos 1.55
4 Eric de Vries 85 Zaanland 1.50
5 Marinus Tiehatten 85 AC TION 1.45
Remco Lanting 84 Spurt’88 1.45
7 Martijn Kok 85 AC TION 1.40
Niels Kock 84 AC TION 1.40
Pablo Rouwet 84 MPM 1.40
10 Elmar Mannot 85 ACO-Touwen 1.35
Tim van Hattem 85 Zaanland 1.35
12 Siem Uittenhout 85 AC TION 1.30
Pieter Kuitert 85 AC TION 1.30
14 Mark Hammink 85 SISU 1.25
C-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Danny Bronkhorst 85 AV Atos 12.28
2 Hugo de Haan 84 Zaanland 11.31
3 Jasper Schuring 84 AC TION 11.20
4 Pablo Rouwet 84 MPM 10.47
5 Thijs Hesselink 85 ASV 10.20
6 Tom Groot 85 Zaanland 10.07
7 Eric de Vries 85 Zaanland 9.28
8 Marinus Tiehatten 85 AC TION 8.64
9 Martijn ter Telgte 85 MPM 8.60
10 Martijn Kok 85 AC TION 7.64
11 Barry Gasseling 84 AC TION 7.42
12 Niels Kock 84 AC TION 7.28
13 Tim van Hattem 85 Zaanland 7.22
14 Mark Hammink 85 SISU 5.59
15 Melvyn Doekharan 84 ASV 4.90
C-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Monique Kwakman 84 AC TION 8.5
2 Renee de Vries 84 Zaanland 8.9
3 Marianne Lennips 84 Spurt’88 8.9
4 Lisette de Groot 84 Zaanland 9.0
5 Daphne Mylonas 85 Zaanland 9.6
6 Kim Hoekman 85 ACO-Touwen 10.6
C-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Lisanne van Brero 84 de Liemers 8.3
2 Eva vd Berg 85 Iphitos 9.0
3 Marlies Schuring 85 AC TION 9.0
4 Shirley de Wit 85 AC TION 9.2
5 Lana Kock 84 AC TION 9.4
C-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Judith Martens 84 Spurt’88 8.3
2 Anette Looyesteijn 85 Iphitos 8.8
3 Willeke te Winkel 84 ASV 9.0
4 Loes Omlo 84 MPM 9.4
5 Marleen Cloostermans 85 AC TION 10.4
6 Kim Steennis 84 AC TION 10.5
C-Jun. Meisjes ,60 mtr ,Finale
Naam Gbj Club Prest.
1 Judith Martens 84 Spurt’88 8.3
2 Lisanne van Brero 84 de Liemers 8.4
3 Monique Kwakman 84 AC TION 8.7
4 Anette Looyesteijn 85 Iphitos 8.7
5 Renee de Vries 84 Zaanland 9.1
6 Marianne Lennips 84 Spurt’88 9.3
C-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Monique Kwakman 84 AC TION 9.8
2 Marlies Schuring 85 AC TION 10.5
3 Kirsten Blom 84 AC TION 11.7
4 Daisy te Nijenhuis 84 AC TION 12.2
C-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Lisanne van Brero 84 de Liemers 10.2
2 Loes Omlo 84 MPM 10.9
3 Shirley de Wit 85 AC TION 11.1
4 Willeke te Winkel 84 ASV 11.5
C-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Lisanne van Brero 84 de Liemers 1.50
2 Eva vd Berg 85 Iphitos 1.50
3 Anette Looyesteijn 85 Iphitos 1.35
Lisette de Groot 84 Zaanland 1.35
5 Daisy te Nijenhuis 84 AC TION 1.30
Judith Martens 84 Spurt’88 1.30
Monique Kwakman 84 AC TION 1.30
Willeke te Winkel 84 ASV 1.30
Shirley de Wit 85 AC TION 1.30
Marleen Cloostermans 85 AC TION 1.30
11 Eva Bos 85 de Cloese 1.25
Marianne Lennips 84 Spurt’88 1.25
13 Nieske Nijland 84 sv Holten 1.15
14 Kirsten Blom 84 AC TION 0.00
C-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Maud Ebbekink 84 AC TION 12.84
2 Lisanne van Brero 84 de Liemers 11.09
3 Monique Kwakman 84 AC TION 10.51
4 Kirsten Blom 84 AC TION 9.54
5 Eva vd Berg 85 Iphitos 9.36
6 Loes Omlo 84 MPM 9.04
7 Willeke te Winkel 84 ASV 8.82
8 Daisy te Nijenhuis 84 AC TION 7.82
9 Kim Steennis 84 AC TION 7.39
10 Kim Hoekman 85 ACO-Touwen 7.38
11 Daphne Mylonas 85 Zaanland 6.89
12 Lana Kock 84 AC TION 6.78
13 Renee de Vries 84 Zaanland 6.64
14 Eva Bos 85 de Cloese 6.58
15 Nieske Nijland 84 sv Holten 6.10
B-Jun. Jongens ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Olaf vd Beekvierel 83 MPM 7.6
B-Jun. Jongens ,60 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Olaf vd Beekvierel 83 MPM 9.8
B-Jun. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Gert Jan de Haan 83 AV ARGO 1.60
2 Olaf vd Beekvierel 83 MPM 1.45
3 Jeroen ten Brinke 83 AV ARGO 1.35
B-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Roderik Derksen 82 AC TION 13.32
2 Olaf vd Beekvierel 83 MPM 11.94
3 Gert Jan de Haan 83 AV ARGO 11.80
4 Jeroen ten Brinke 83 AV ARGO 9.11
B-Jun. Meisjes ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Nicole Veenstra 83 AC TION 8.7
2 Marije van Lier 83 AC TION 9.2
B-Jun. Meisjes ,60 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Nicole Veenstra 83 AC TION 11.0
2 Marije van Lier 83 AC TION 11.7
B-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Marijke Driessen 83 Almere’81 1.40
Nicole Veenstra 83 AC TION 1.40
B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Nicole Veenstra 83 AC TION 12.47
2 Marijke Driessen 83 Almere’81 11.51
3 Marije van Lier 83 AC TION 10.43
A-Jun. Jongens ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Henri Timmer 80 Spurt’88 7.2
A-Jun. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Nico de Vries 81 Zaanland 1.65
A-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Jasper Lohuis 81 AC TION 12.61
2 Nico de Vries 81 Zaanland 11.26
3 Robert Bos 81 AC TION 9.78
A-Jun. Meisjes ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Jos‚ Kappert 80 Spurt’88 8.6
A-Jun. Meisjes ,60 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Joyce Veenstra 81 AC TION 10.0
A-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Jos‚ Kappert 80 Spurt’88 1.40
A-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Marjolein Stegeman 81 AC TION 11.17
2 Joyce Veenstra 81 AC TION 9.22
Sen. Mannen ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Wilt Julian Pomper 72 ACO-Touwen 8.2
Sen. Mannen ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Roy Bout 77 Zaanland 1.65
Sen. Mannen ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Marcel Dost 69 AC TION 13.71
2 Roy Bout 77 Zaanland 10.28
3 Tim Kok 78 AC TION 10.02
4 Aart Reugebrink 79 AV ARGO 9.52
5 Roy Nellestein 74 AV Nijkerk 8.03
Sen. Vrouwen ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Miranda Pomper 70 ACO-Touwen 9.0
2 Leontien Oldengarm 79 ACO-Touwen 9.3
3 Bernadette Ongena 79 SV Holten 9.3
Sen. Vrouwen ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Esther Mocking 79 AV Nijkerk 1.35
Sen. Vrouwen ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Bernadette Ongena 79 SV Holten 9.12
2 Esther Mocking 79 AV Nijkerk 7.58
Vet. Mannen, 40+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Carlo Wijnands 56 AV ARGO 11.99
Vet. Mannen, 50+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Martin Regtop 49 AC TION 14.81
Vet. Vrouwen, 50+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Truus Ongena 47 SV Holten 8.61

 

3e Indoor TION seizoen 98/99

Datum: 14/03/1999

C-Pup. Jongens ,Meerkamp 40 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Victor Everaard 91 Almere’81 7.2 460 0.95 306 6.20 418 1184
2 Gijs Koerts 91 ASV 7.6 385 0.95 306 5.89 399 1090
3 Jefrie Buckle 91 CIKO’66 7.5 403 0.95 306 4.96 338 1047
4 Jan-Jaap Kuitert 91 AC TION 8.1 303 0.85 232 6.48 435 970
5 Skip van Schaik 91 CIKO’66 7.8 351 0.75 159 5.22 356 866
6 Gijs Nijland 91 sv Holten 8.4 257 0.75 159 6.04 408 824
7 Deick Andree 92 SISU 7.9 334 0.80 196 3.95 266 796
8 Cedric de Jong 92 Almere’81 8.4 257 0.75 159 4.27 290 706
9 Joeri Kalter 91 CIKO’66 9.0 176 0.70 122 4.05 273 571
10 Luuk Bom 92 SISU 9.0 176 0.60 50 3.64 241 467
11 Dennis Garritsen 91 AV Goor 9.9 73 0.65 87 4.08 276 436
12 Roy Pasman 91 sv Holten 10.5 13 0.60 50 2.98 186 249
C-Pup. Meisjes ,Meerkamp 40 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Janneke Paalman 92 sv Holten 7.9 334 0.65 87 3.47 228 649
2 Bente Hammer 91 ASV 8.2 287 0.70 122 3.23 208 617
3 Feike Huisman 92 sv Holten 8.1 303 0.70 122 2.41 134 559
4 Dieuwke Smit 91 sv Holten 9.0 176 0.70 122 3.88 260 558
5 Silke Nijland 92 sv Holten 8.4 257 0.65 87 2.68 159 503
B-Pup. Jongens ,Meerkamp 40 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Ruben Thoma 90 AC TION 6.8 542 1.05 379 5.45 371 1292
2 Ruben Zwiers 90 SISU 7.0 500 1.00 342 6.06 410 1252
3 Robin Hengeveld 90 CIKO’66 7.4 422 0.85 232 5.44 370 1024
4 Diederick ‘t Hoen 90 CIKO’66 7.2 460 0.95 306 3.65 242 1008
5 Stefan Pekkeriet 90 sv Holten 7.5 403 0.95 306 4.12 279 988
6 Bram Schots 90 sv Holten 7.7 368 0.80 196 4.64 316 880
7 Rense v. Leeuwarden 90 CIKO’66 8.1 303 0.85 232 3.64 241 776
8 Jarno Groteboer 90 sv Holten 8.2 287 0.80 196 4.12 279 762
9 Koen Paalman 90 sv Holten 8.4 257 0.80 196 3.78 253 706
10 Bas Mol 90 ASV 8.0 318 0 0 318
B-Pup. Meisjes ,Meerkamp 40 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Eva Wissenburg 90 CIKO’66 6.9 521 0.95 306 6.03 408 1235
2 Emmy Pek 90 CIKO’66 7.6 385 0.95 306 4.41 300 991
3 Saskia Paalman 90 sv Holten 7.7 368 0.95 306 4.09 276 950
4 Marije Mol 90 ASV 7.2 460 0.80 196 4.26 289 945
5 Marije Dangremond 90 sv Holten 7.8 351 0.95 306 4.20 284 941
6 Tamara Meyer 90 ASV 8.1 303 0.80 196 3.94 265 764
7 Elke Muys 90 AC TION 7.9 334 0.75 159 3.68 245 738
8 Hilde vd Bos 90 ASV 8.2 287 0.80 196 3.50 230 713
9 Monique Rouweler 90 AV Goor 7.8 351 0.70 122 3.15 201 674
10 Esme Maatita 90 CIKO’66 8.4 257 0.70 122 2.90 179 558
A-Pup. Jongens ,Meerkamp 60 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Borja Thoma 88 AC TION 9.2 569 1.15 452 7.79 510 1531
2 Paul Robers 88 Hanzesport 9.1 587 1.15 452 6.95 463 1502
Rinze Venderbosch 88 Hanzesport 9.3 552 1.20 489 6.92 461 1502
4 Rob Marissink 88 sv Holten 9.6 503 1.10 416 6.92 461 1380
Jelle Eshuis 88 CIKO’66 9.5 519 1.10 416 6.65 445 1380
6 Maarten Tuiten 89 SISU 9.9 457 1.05 379 6.92 461 1297
Bart Hammink 88 SISU 9.9 457 1.05 379 6.92 461 1297
8 Daan Lentferink 88 CIKO’66 10.2 413 1.10 416 6.97 464 1293
9 Mike Monnink 88 AC TION 10.5 372 1.10 416 7.65 502 1290
10 Tjerk Zult 89 SISU 9.8 472 1.10 416 5.33 363 1251
11 Pieter Rouweler 89 AV Goor 10.3 399 1.00 342 5.39 367 1108
12 Koen vd Bos 88 ASV 10.7 346 1.05 379 5.54 377 1102
13 Barend Smit 89 sv Holten 11.1 296 0.95 306 7.11 472 1074
14 Rinze Hammer 89 ASV 10.6 359 0.90 269 4.79 327 955
15 Lars Steggink 89 SISU 11.0 308 0.80 196 5.44 370 874
16 Michiel Bom 89 SISU 11.6 239 0.95 306 4.34 295 840
17 Bouke Nijland 89 sv Holten 11.5 250 0.90 269 4.55 310 829
18 Bjorn te Nijenhuis 89 AC TION 0 0 0 0
A-Pup. Meisjes ,Meerkamp 60 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Danielle Paauw 88 Almere’81 9.8 472 1.20 489 8.68 557 1518
2 Annebel Kuitert 88 AC TION 9.6 503 1.20 489 7.86 514 1506
3 Sanne Baldizzone 88 sv Holten 9.2 569 1.05 379 6.72 449 1397
4 Marlot de Jong 88 Almere’81 9.9 457 1.15 452 7.29 482 1391
5 Anne Westerink 88 SISU 9.6 503 1.10 416 7.08 470 1389
6 Maaike Hutten 88 Spurt’88 9.4 535 1.05 379 7.05 468 1382
7 Tjiske Rijntjes 89 CIKO’66 9.9 457 1.15 452 6.95 463 1372
8 Rachel Scholten 88 Almere’81 9.2 569 0.90 269 6.50 436 1274
9 Inge Ringnalda 88 Almere’81 9.6 503 1.00 342 6.00 406 1251
10 Nienke ten Heggeler 88 SISU 10.8 333 1.05 379 7.66 503 1215
11 Iris Wissenburg 88 CIKO’66 9.9 457 1.05 379 5.55 378 1214
12 Kiki Andree 89 SISU 10.6 359 1.05 379 5.97 404 1142
13 Laura te Nijenhuis 88 AC TION 10.9 321 1.00 342 6.25 421 1084
14 Marije Vugteveen 89 Spurt’88 10.4 386 1.00 342 4.54 309 1037
15 Janna Theodoulou 88 CIKO’66 11.6 239 0.80 196 4.75 324 759
16 Kyra Vister 89 De Liemers 11.2 285 0.75 159 3.70 246 690
17 Carmen Versteeg 89 SISU 0 0 0 0

 

D-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Jeffrey Baars 87 Almere’81 8.9
2 Chiel van Brero 87 De Liemers 9.0
3 Edwin Spithoven 86 AC TION 9.3
4 Maikel de Vries 87 SISU 9.9
5 Casper Kosterink 87 MPM 10.2
D-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Dome Vekerdy 87 AC TION 9.3
2 Rene Stokvis 87 AC TION 9.3
3 Herre Uittenhout 87 AC TION 9.7
4 Jeroen Vister 87 De Liemers 10.0
D-Jun. Jongens ,60 mtr ,Finale
Naam Gbj Club Prest.
1 Jeffrey Baars 87 Almere’81 8.8
2 Chiel van Brero 87 De Liemers 8.9
3 Edwin Spithoven 86 AC TION 8.9
4 Rene Stokvis 87 AC TION 9.3
5 Herre Uittenhout 87 AC TION 9.6
6 Dome Vekerdy 87 AC TION 9.6
D-Jun. Jongens ,60 mtr horden 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Rene Stokvis 87 AC TION 11.7
2 Chiel van Brero 87 De Liemers 13.0
3 Maikel de Vries 87 SISU 13.2
D-Jun. Jongens ,60 mtr horden 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Dome Vekerdy 87 AC TION 11.8
2 Jeffrey Baars 87 Almere’81 11.9
3 Herre Uittenhout 87 AC TION 12.8
4 Jeroen Vister 87 De Liemers 13.7
D-Jun. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Edwin Spithoven 86 AC TION 1.40
2 Mark Groothuis 87 AC TION 1.35
3 Chiel van Brero 87 De Liemers 1.35
4 Jeffrey Baars 87 Almere’81 1.25
5 Herre Uittenhout 87 AC TION 1.25
6 Gabi Jajan 87 AC TION 1.25
7 Rene Stokvis 87 AC TION 1.20
8 Maikel de Vries 87 SISU 1.15
9 Jeroen Vister 87 De Liemers 1.05
D-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Edwin Spithoven 86 AC TION 9.54
2 Maikel de Vries 87 SISU 7.82
3 Gabi Jajan 87 AC TION 7.72
4 Chiel van Brero 87 De Liemers 6.87
5 Jeroen Vister 87 De Liemers 4.30
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Mesa Jajan 86 AC TION 9.0
2 Heleen Bollen 86 De Cloese 9.1
3 Elise Evers 87 AV Goor 9.7
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Jasmijn Weener 87 AC TION 9.1
2 Anouk Monnink 86 AC TION 9.2
3 Anne Hobbelt 87 AV ARGO 10.0
4 Laura Schimmel 86 sv Holten 10.0
5 Claudia Garritsen 87 AV Goor 10.4
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Sara van Weegen 87 AV ARGO 9.3
2 Sharon Megens 87 AV ARGO 9.4
3 Petra Woolderink 87 AV ARGO 9.9
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 4e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Odette Oosterkamp 86 De Cloese 9.9
2 Matthia Schipper 87 sv Holten 10.2
3 Anneloes Hak 86 AC TION 10.3
4 Richelle Horst 87 AC TION 10.7
5 Carissa de Wit 87 AC TION 10.9
6 Chantal Meyer 87 ASV 11.8
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 5e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Michelle Steennis 87 AC TION 9.5
2 Marleen Nijmeijer 86 De Liemers 9.7
3 Tara Houtzagers 87 Spurt’88 10.0
4 Tamara Krijgsman 86 AV’34 10.0
5 Phia Huijbregts 86 De Cloese 10.0
6 Sabrin Derksen 87 AV ARGO 10.5
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 6e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Inge van Lier 86 AC TION 9.1
2 Marrit Mulder 86 AC TION 9.8
3 Saskia vd Burgh 87 AC TION 10.2
4 Karlijn Smit 86 sv Holten 10.3
Dieuwertje Hammer 87 ASV 10.3
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1/2 Finale ,1e serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Inge van Lier 86 AC TION 9.0
2 Jasmijn Weener 87 AC TION 9.2
3 Elise Evers 87 AV Goor 9.6
4 Marleen Nijmeijer 86 De Liemers 9.7
5 Phia Huijbregts 86 De Cloese 9.7
6 Tamara Krijgsman 86 AV’34 9.8
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1/2 Finale ,2e serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Heleen Bollen 86 De Cloese 9.1
2 Anouk Monnink 86 AC TION 9.3
3 Michelle Steennis 87 AC TION 9.6
4 Tara Houtzagers 87 Spurt’88 9.8
5 Marrit Mulder 86 AC TION 9.8
6 Anne Hobbelt 87 AV ARGO 10.9
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1/2 Finale ,3e serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Mesa Jajan 86 AC TION 9.1
2 Sara van Weegen 87 AV ARGO 9.5
3 Sharon Megens 87 AV ARGO 9.7
4 Odette Oosterkamp 86 De Cloese 9.9
5 Petra Woolderink 87 AV ARGO 9.9
6 Laura Schimmel 86 sv Holten 9.9
D-Jun. Meisjes ,60 mtr ,Finale
Naam Gbj Club Prest.
1 Inge van Lier 86 AC TION 9.0
2 Mesa Jajan 86 AC TION 9.3
3 Jasmijn Weener 87 AC TION 9.3
4 Heleen Bollen 86 De Cloese 9.4
5 Sara van Weegen 87 AV ARGO 9.4
6 Anouk Monnink 86 AC TION 9.5
D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Inge van Lier 86 AC TION 11.0
2 Mesa Jajan 86 AC TION 12.5
3 Tamara Krijgsman 86 AV’34 13.4
4 Valerie de Jong 87 Almere’81 14.8
D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Marrit Mulder 86 AC TION 12.1
2 Michelle Steennis 87 AC TION 12.3
3 Marleen Nijmeijer 86 De Liemers 14.1
4 Elise Evers 87 AV Goor 14.8
D-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Jasmijn Weener 87 AC TION 1.35
2 Marrit Mulder 86 AC TION 1.30
3 Irene Driessen 86 Almere’81 1.25
4 Laura Schimmel 86 sv Holten 1.20
Anneloes Hak 86 AC TION 1.20
6 Sharon Megens 87 AV ARGO 1.15
Matthia Schipper 87 sv Holten 1.15
Michelle Steennis 87 AC TION 1.15
9 Karlijn Smit 86 sv Holten 1.10
Saskia vd Burgh 87 AC TION 1.10
Anne Hobbelt 87 AV ARGO 1.10
12 Tara Houtzagers 87 Spurt’88 1.05
Chantal Meyer 87 ASV 1.05
Heleen Bollen 86 De Cloese 1.05
Sabrin Derksen 87 AV ARGO 1.05
Odette Oosterkamp 86 De Cloese 1.05
Sara van Weegen 87 AV ARGO 1.05
Carissa de Wit 87 AC TION 1.05
Petra Woolderink 87 AV ARGO 1.05
20 Elise Evers 87 AV Goor 1.00
Dieuwertje Hammer 87 ASV 1.00
22 Claudia Garritsen 87 AV Goor 0.90
23 Phia Huijbregts 86 De Cloese 0.00
D-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Anouk Monnink 86 AC TION 12.69
2 Anneloes Hak 86 AC TION 10.36
3 Inge van Lier 86 AC TION 9.92
4 Sarina de Hoog 86 AC TION 9.09
5 Irene Driessen 86 Almere’81 9.04
6 Valerie de Jong 87 Almere’81 8.66
7 Mesa Jajan 86 AC TION 8.37
8 Sara van Weegen 87 AV ARGO 8.26
9 Phia Huijbregts 86 De Cloese 8.19
10 Richelle Horst 87 AC TION 7.70
11 Saskia vd Burgh 87 AC TION 7.61
12 Anne Hobbelt 87 AV ARGO 7.53
13 Heleen Bollen 86 De Cloese 7.44
14 Jasmijn Weener 87 AC TION 7.34
15 Claudia Garritsen 87 AV Goor 7.00
16 Michelle Steennis 87 AC TION 6.50
17 Carissa de Wit 87 AC TION 6.48
18 Petra Woolderink 87 AV ARGO 6.37
19 Tara Houtzagers 87 Spurt’88 6.35
20 Karlijn Smit 86 sv Holten 6.10
21 Sabrin Derksen 87 AV ARGO 6.08
22 Tamara Krijgsman 86 AV’34 6.05
23 Matthia Schipper 87 sv Holten 5.97
24 Odette Oosterkamp 86 De Cloese 5.96
25 Laura Schimmel 86 sv Holten 5.80
26 Dieuwertje Hammer 87 ASV 5.34
27 Chantal Meyer 87 ASV 4.69
C-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Remco Lanting 84 Spurt’88 7.9
2 Jasper Schuring 84 AC TION 8.1
3 Michael Hulman 85 AV ARGO 9.1
4 Siem Uittenhout 85 AC TION 9.2
5 Gijs Marissink 85 sv Holten 9.4
6 Carlos Baltus 85 sv Holten 10.1
C-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Niels Kock 84 AC TION 8.2
2 Rick Splitthoff 84 De Liemers 8.3
3 Erik Sanders 84 De Liemers 8.6
4 Niek Wijnands 85 AV ARGO 8.9
5 Tom vd Kerkhof 85 AC TION 9.4
6 Melvyn Doekharan 84 ASV 10.6
C-Jun. Jongens ,60 mtr ,Finale
Naam Gbj Club Prest.
1 Remco Lanting 84 Spurt’88 7.8
2 Jasper Schuring 84 AC TION 8.1
3 Rick Splitthoff 84 De Liemers 8.4
4 Niels Kock 84 AC TION 8.4
5 Erik Sanders 84 De Liemers 8.5
6 Niek Wijnands 85 AV ARGO 8.6
C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Erik Sanders 84 De Liemers 9.6
2 Jasper Schuring 84 AC TION 10.6
3 Tom vd Kerkhof 85 AC TION 12.5
4 Gijs Marissink 85 sv Holten 12.6
C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Rick Splitthoff 84 De Liemers 10.4
2 Siem Uittenhout 85 AC TION 11.1
3 Marinus Tiehatten 85 AC TION 11.7
4 Carlos Baltus 85 sv Holten 12.9
C-Jun. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Remco Lanting 84 Spurt’88 1.50
2 Marinus Tiehatten 85 AC TION 1.45
3 Erik Sanders 84 De Liemers 1.45
4 Niels Kock 84 AC TION 1.40
5 Rick Splitthoff 84 De Liemers 1.35
6 Dennis ter Huerne 85 AC TION 1.30
Siem Uittenhout 85 AC TION 1.30
8 Gijs Marissink 85 sv Holten 1.20
9 Carlos Baltus 85 sv Holten 1.15
C-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Jasper Schuring 84 AC TION 10.99
2 Niek Wijnands 85 AV ARGO 9.75
3 Erik Sanders 84 De Liemers 9.21
4 Dennis ter Huerne 85 AC TION 8.95
5 Rick Splitthoff 84 De Liemers 8.81
6 Marinus Tiehatten 85 AC TION 8.66
7 Niels Kock 84 AC TION 7.30
8 Michael Hulman 85 AV ARGO 6.61
9 Carlos Baltus 85 sv Holten 5.91
10 Melvyn Doekharan 84 ASV 4.72
C-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Judith Martens 84 Spurt’88 8.3
2 Marlous Weener 84 AC TION 9.2
3 Loes Omlo 84 MPM 9.3
C-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Shirley de Wit 85 AC TION 9.3
2 Lana Kock 84 AC TION 9.4
3 Marleen Cloostermans 85 AC TION 10.2
4 Anita Arfman 85 sv Holten 10.8
C-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Monique Kwakman 84 AC TION 8.7
2 Daphne Schipper 84 sv Holten 8.9
3 Kirsten Blom 84 AC TION 9.5
C-Jun. Meisjes ,60 mtr ,Finale
Naam Gbj Club Prest.
1 Judith Martens 84 Spurt’88 8.4
2 Monique Kwakman 84 AC TION 8.4
3 Daphne Schipper 84 sv Holten 8.8
4 Marlous Weener 84 AC TION 9.3
5 Loes Omlo 84 MPM 9.3
6 Shirley de Wit 85 AC TION 9.5
C-Jun. Meisjes ,60 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Monique Kwakman 84 AC TION 9.9
2 Loes Omlo 84 MPM 11.2
3 Daphne Schipper 84 sv Holten 11.2
4 Kirsten Blom 84 AC TION 11.6
5 Shirley de Wit 85 AC TION 11.6
6 Daisy te Nijenhuis 84 AC TION 12.1
C-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Marlous Weener 84 AC TION 1.50
2 Judith Martens 84 Spurt’88 1.40
3 Daisy te Nijenhuis 84 AC TION 1.35
4 Shirley de Wit 85 AC TION 1.35
5 Marleen Cloostermans 85 AC TION 1.30
6 Loes Omlo 84 MPM 1.30
7 Nieske Nijland 85 sv Holten 1.25
C-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Maud Ebbekink 84 AC TION 12.79
2 Monique Kwakman 84 AC TION 10.53
3 Kirsten Blom 84 AC TION 9.73
4 Marlous Weener 84 AC TION 9.56
5 Loes Omlo 84 MPM 9.28
6 Daisy te Nijenhuis 84 AC TION 8.63
7 Daphne Schipper 84 sv Holten 8.15
8 Lana Kock 84 AC TION 7.30
9 Anita Arfman 85 sv Holten 6.83
10 Nieske Nijland 85 sv Holten 6.77
B-Jun. Jongens ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Nick Boorsma 83 AV ARGO 8.0
2 Pascal Ernst 83 AV ARGO 8.3
3 Jeroen ten Brinke 83 AV ARGO 8.3
4 Gert Jan de Haan 83 AV ARGO 8.6
5 Ralf Weikamp 83 AV ARGO 8.7
B-Jun. Jongens ,60 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Pascal Ernst 83 AV ARGO 10.1
2 Gert Jan de Haan 83 AV ARGO 11.7
3 Jeroen ten Brinke 83 AV ARGO 12.2
4 Ralf Weikamp 83 AV ARGO 12.2
B-Jun. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Gert Jan de Haan 83 AV ARGO 1.65
2 Ralf Weikamp 83 AV ARGO 1.45
3 Jeroen ten Brinke 83 AV ARGO 1.40
4 Nick Boorsma 83 AV ARGO 1.30
B-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Roderik Derksen 82 AC TION 13.58
2 Gert Jan de Haan 83 AV ARGO 10.80
3 Jeroen ten Brinke 83 AV ARGO 9.81
4 Pascal Ernst 83 AV ARGO 9.63
5 Ralf Weikamp 83 AV ARGO 7.42
B-Jun. Meisjes ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Jennefer Baars 83 Almere’81 8.5
2 Nicole Veenstra 83 AC TION 9.1
3 Marije van Lier 83 AC TION 9.3
B-Jun. Meisjes ,60 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Nicole Veenstra 83 AC TION 10.2
2 Jennefer Baars 83 Almere’81 11.7
B-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Marijke Driessen 83 Almere’81 1.45
Nicole Veenstra 83 AC TION 1.45
3 Jennefer Baars 83 Almere’81 1.25
B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Nicole Veenstra 83 AC TION 12.96
2 Marijke Driessen 83 Almere’81 11.52
3 Marije van Lier 83 AC TION 9.91
4 Dorine Krijgsman 82 AV’34 7.22
A-Jun. Jongens ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Henri Timmer 80 Spurt’88 7.2
2 Sjors vd Kerkhof 81 AC TION 8.0
A-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Jasper Lohuis 80 AC TION 12.84
2 Sjors vd Kerkhof 81 AC TION 10.02
A-Jun. Meisjes ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Jose Kappert 80 Spurt’88 8.8
A-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Annemarie vDonselaar 80 AC TION 1.50
2 Jose Kappert 80 Spurt’88 1.30
A-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Annemarie vDonselaar 80 AC TION 11.46
2 Marjolein Stegeman 80 AC TION 11.29
Sen. Mannen ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Aart Reugebrink 79 AV ARGO 7.9
Sen. Mannen ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Marcel Dost 69 AC TION 14.25
2 Michael Peters 76 AVN 12.57
3 Aart Reugebrink 79 AV ARGO 9.12
Sen. Vrouwen ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Bernadette Ongena 79 sv Holten 9.3
Sen. Vrouwen ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Bernadette Ongena 79 sv Holten 9.09
Vet. Mannen, 40+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Carlo Wijnands 56 AV ARGO 11.92
Vet. Mannen, 50+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Martin Regtop 49 AC TION 15.20
Vet. Vrouwen, 50+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Truus Ongena 47 sv Holten 8.55

1e Medaillewedstrijd

Datum: 08/05/1999

C-Pup. Jongens ,40 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Victor Everaard 91 AVA Almere 6.9
2 Gijs Koerts 91 ASV 7.3
3 Yorick Wonink 91 MPM 7.4
4 Deick Andree 92 AAV SISU 7.5
Sander Vlutters 91 AV Iphitos 7.5
Martijn te Hoonte 91 ASV 7.5
Gijs Nijland 91 SV Holten 7.5
8 Jurrien Lensen 91 AV Iphitos 7.6
9 Arno van Wieren 91 Atletics 7.7
Edwin Berkhof 91 A.V.V. 7.7
Vincent Nijhof 91 MPM 7.7
12 Florian Benscheidt 91 AV Iphitos 7.8
Bart Grimberg 91 AC TION 7.8
Joris Koenders 92 AC TION 7.8
15 Jurriaan Hoogendoorn 91 A.V.V. 7.9
16 Maikel Groen 91 ASV 8.0
Jasper Effing 91 AV Iphitos 8.0
18 Albert Zandvoort 92 AVRijssen 8.1
Jan Jaap Kuitert 91 AC TION 8.1
Jasper Hengstman 91 Atletics 8.1
Daan Kleinsman 91 ASV 8.1
22 Joris Steunenberg 92 AC TION 8.2
23 Rynald Kok 91 A.V.V. 8.3
Bart Wesselink 92 AVA’70 8.3
Joost v.d. Kamp 92 AVA’70 8.3
26 Ivo Staudt 91 MPM 8.4
Merijn van Hoek 91 AC TION 8.4
28 Jeroen Laarman 91 Atletics 8.5
29 Wilfred Scholten 91 ACO Touwen 8.8
30 Arjan Wigbers 92 MPM 8.9
Ids Tuinstra 92 AAV SISU 8.9
Youri Wolberink 91 AC TION 8.9
Ruben Westerik 91 AC TION 8.9
34 Luuk Bom 92 AAV SISU 9.3
35 Kevin Lensen 94 AV Iphitos 9.4
36 Dennis Garritsen 91 AV Goor 9.5
37 Roy Pasman 91 SV Holten 10.4
38 Ivo Meins 91 MPM
Branco van Minnen 92 AAV SISU
C-Pup. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Victor Everaard 91 AVA Almere 1.05
2 Yorick Wonink 91 MPM 1.00
3 Gijs Koerts 91 ASV 0.95
4 Ivo Staudt 91 MPM 0.90
Jasper Effing 91 AV Iphitos 0.90
Martijn te Hoonte 91 ASV 0.90
Sander Vlutters 91 AV Iphitos 0.90
8 Rynald Kok 91 A.V.V. 0.85
Edwin Berkhof 91 A.V.V. 0.85
Jasper Hengstman 91 Atletics 0.85
Joris Steunenberg 92 AC TION 0.85
12 Jan Jaap Kuitert 91 AC TION 0.80
Vincent Nijhof 91 MPM 0.80
Jurriaan Hoogendoorn 91 A.V.V. 0.80
Youri Wolberink 91 AC TION 0.80
Ruben Westerik 91 AC TION 0.80
Arjan Wigbers 92 MPM 0.80
Bart Grimberg 91 AC TION 0.80
Gijs Nijland 91 SV Holten 0.80
Bart Wesselink 92 AVA’70 0.80
Albert Zandvoort 92 AVRijssen 0.80
Jeroen Laarman 91 Atletics 0.80
Merijn van Hoek 91 AC TION 0.80
Daan Kleinsman 91 ASV 0.80
Arno van Wieren 91 Atletics 0.80
26 Maikel Groen 91 ASV 0.75
Wilfred Scholten 91 ACO Touwen 0.75
Deick Andree 92 AAV SISU 0.75
Roy Pasman 91 SV Holten 0.75
Ids Tuinstra 92 AAV SISU 0.75
Florian Benscheidt 91 AV Iphitos 0.75
Joris Koenders 92 AC TION 0.75
33 Joost v.d. Kamp 92 AVA’70 0.70
Kevin Lensen 94 AV Iphitos 0.70
Luuk Bom 92 AAV SISU 0.70
Jurrien Lensen 91 AV Iphitos 0.70
Dennis Garritsen 91 AV Goor 0.70
C-Pup. Jongens ,Balwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Gijs Koerts 91 ASV 30.40
2 Victor Everaard 91 AVA Almere 25.69
3 Jan Jaap Kuitert 91 AC TION 24.77
4 Daan Kleinsman 91 ASV 23.33
5 Ivo Staudt 91 MPM 19.47
6 Rynald Kok 91 A.V.V. 18.80
7 Gijs Nijland 91 SV Holten 18.39
8 Maikel Groen 91 ASV 18.15
9 Vincent Nijhof 91 MPM 17.00
10 Jasper Effing 91 AV Iphitos 16.69
11 Ruben Westerik 91 AC TION 14.95
12 Arjan Wigbers 92 MPM 14.85
13 Jasper Hengstman 91 Atletics 14.67
14 Wilfred Scholten 91 ACO Touwen 13.90
15 Edwin Berkhof 91 A.V.V. 13.66
16 Jeroen Laarman 91 Atletics 13.36
17 Yorick Wonink 91 MPM 13.35
18 Bart Grimberg 91 AC TION 13.13
19 Bart Wesselink 92 AVA’70 13.12
20 Florian Benscheidt 91 AV Iphitos 12.49
21 Deick Andree 92 AAV SISU 12.36
22 Sander Vlutters 91 AV Iphitos 11.78
23 Jurriaan Hoogendoorn 91 A.V.V. 11.72
24 Martijn te Hoonte 91 ASV 11.56
25 Arno van Wieren 91 Atletics 11.47
26 Joris Koenders 92 AC TION 11.09
27 Merijn van Hoek 91 AC TION 11.01
28 Joost v.d. Kamp 92 AVA’70 10.09
29 Albert Zandvoort 92 AVRijssen 10.08
30 Joris Steunenberg 92 AC TION 10.07
Ids Tuinstra 92 AAV SISU 10.07
32 Youri Wolberink 91 AC TION 9.79
33 Jurrien Lensen 91 AV Iphitos 9.43
34 Kevin Lensen 94 AV Iphitos 8.14
35 Luuk Bom 92 AAV SISU 7.45
36 Dennis Garritsen 91 AV Goor 7.02
37 Roy Pasman 91 SV Holten 5.96
C-Pup. Meisjes ,600 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Sandra Rietberg 91 SV Holten 2.18.9
2 Sandra Kelder 91 MPM 2.20.4
3 Maike Bekkernens 91 SV Holten 2.37.0
4 Lisa Stout 91 AC TION 2.37.2
5 Dalith Tempert 91 Atletics 2.43.3
6 Carien Geissler 91 AV Iphitos 2.45.0
7 Madelon Gerridzen 91 AC TION 2.46.3
8 Judith Varenhorst 91 AV Iphitos 2.46.9
9 Vera Balvers 91 AC TION 2.47.3
10 Maura Wessels 91 AV Iphitos 3.00.9
11 Hanneke Folberts 91 Atletics 3.03.1
12 Merle van de Wal 91 AV Iphitos 3.04.6
13 Dieuwke Smit 91 SV Holten 3.05.0
14 Astrid Varenhorst 93 AV Iphitos 3.14.6
15 Maaike Bondrager 91 SV Holten 3.20.0
16 Lotte Wessendorp 91 AV Iphitos 3.24.3
C-Pup. Meisjes ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Maike Bekkernens 91 SV Holten 2.93
2 Sandra Kelder 91 MPM 2.90
Lisa Stout 91 AC TION 2.90
4 Hanneke Folberts 91 Atletics 2.80
5 Sandra Rietberg 91 SV Holten 2.67
6 Carien Geissler 91 AV Iphitos 2.56
7 Madelon Gerridzen 91 AC TION 2.55
8 Merle van de Wal 91 AV Iphitos 2.47
9 Maura Wessels 91 AV Iphitos 2.45
10 Vera Balvers 91 AC TION 2.44
11 Judith Varenhorst 91 AV Iphitos 2.41
12 Dieuwke Smit 91 SV Holten 2.30
13 Dalith Tempert 91 Atletics 2.17
14 Lotte Wessendorp 91 AV Iphitos 2.15
15 Maaike Bondrager 91 SV Holten 1.96
16 Astrid Varenhorst 93 AV Iphitos 1.95
C-Pup. Meisjes ,Balwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Lisa Stout 91 AC TION 13.48
2 Judith Varenhorst 91 AV Iphitos 13.02
3 Hanneke Folberts 91 Atletics 12.85
4 Sandra Kelder 91 MPM 11.98
5 Dieuwke Smit 91 SV Holten 11.46
6 Dalith Tempert 91 Atletics 10.73
7 Maura Wessels 91 AV Iphitos 10.55
8 Maike Bekkernens 91 SV Holten 10.23
9 Lotte Wessendorp 91 AV Iphitos 10.20
10 Merle van de Wal 91 AV Iphitos 9.28
11 Carien Geissler 91 AV Iphitos 8.99
12 Vera Balvers 91 AC TION 7.50
13 Madelon Gerridzen 91 AC TION 7.15
14 Sandra Rietberg 91 SV Holten 6.76
15 Astrid Varenhorst 93 AV Iphitos 6.75
16 Maaike Bondrager 91 SV Holten 6.09
B-Pup. Jongens ,40 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Ruben Zwiers 90 AAV SISU 6.9
Frank Rikhof 90 MPM 6.9
3 Arno Kastein 90 AVA’70 7.0
4 Bart Bemthuis 90 AVH 7.1
5 Ingmar te Raa 90 AV Goor 7.2
Jordy Tijman 90 AV Iphitos 7.2
7 Bram Schots 90 SV Holten 7.3
Michel v. Vilsteren 90 Atletics 7.3
Gerben Hilberink 90 AC TION 7.3
Arend Drost 90 AVA’70 7.3
11 Kevin Konhuurne 90 AVH 7.5
Jeroen Tempelman 90 SV Holten 7.5
KeesKleinheerenbrink 90 A.V.V. 7.5
Geert Tuinstra 90 AAV SISU 7.5
15 Wouter Wigbers 91 MPM 7.6
Ronald Fokkink 90 AC TION 7.6
17 Rolan Meenhuis 90 MPM 7.7
Peter Snoeck 90 AV Spurt 7.7
Jelle Stege 90 AAV SISU 7.7
Maarten Brey 90 AVH 7.7
21 Stefan Pekkeriet 90 SV Holten 7.9
22 Jordy Weyermars 90 Atletics 8.0
Jeffrey Morsinkhof 90 AVH 8.0
Jeroen te Sligte 90 AC TION 8.0
25 Maarten Renkema 90 Atletics 8.1
Bart Koning 90 ACO Touwen 8.1
27 Tom Minkjan 90 ACO Touwen 8.3
28 Jarno Groteboer 90 SV Holten 8.5
29 Gijs Jansen 90 AAV SISU 8.6
30 Stefan van Remeker 90 MPM 8.7
31 Mark Kapelle 90 AVH
B-Pup. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Frank Rikhof 90 MPM 1.20
2 Ingmar te Raa 90 AV Goor 1.15
3 Arno Kastein 90 AVA’70 1.05
4 Ronald Fokkink 90 AC TION 1.00
5 Ruben Zwiers 90 AAV SISU 0.95
Bram Schots 90 SV Holten 0.95
Kevin Konhuurne 90 AVH 0.95
8 Michel v. Vilsteren 90 Atletics 0.90
Arend Drost 90 AVA’70 0.90
Geert Tuinstra 90 AAV SISU 0.90
KeesKleinheerenbrink 90 A.V.V. 0.90
Rolan Meenhuis 90 MPM 0.90
13 Maarten Renkema 90 Atletics 0.85
Jordy Tijman 90 AV Iphitos 0.85
Wouter Wigbers 91 MPM 0.85
Maarten Brey 90 AVH 0.85
Stefan Pekkeriet 90 SV Holten 0.85
Peter Snoeck 90 AV Spurt 0.85
Jeroen Tempelman 90 SV Holten 0.85
Jordy Weyermars 90 Atletics 0.85
21 Jelle Stege 90 AAV SISU 0.80
Bart Bemthuis 90 AVH 0.80
Jarno Groteboer 90 SV Holten 0.80
Jeroen te Sligte 90 AC TION 0.80
25 Bart Koning 90 ACO Touwen 0.75
26 Tom Minkjan 90 ACO Touwen 0.70
Gijs Jansen 90 AAV SISU 0.70
Jeffrey Morsinkhof 90 AVH 0.70
Stefan van Remeker 90 MPM 0.70
Gerben Hilberink 90 AC TION 0.70
B-Pup. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Arno Kastein 90 AVA’70 6.43
2 Kevin Konhuurne 90 AVH 5.91
3 Frank Rikhof 90 MPM 5.83
4 Ruben Zwiers 90 AAV SISU 5.65
5 Ronald Fokkink 90 AC TION 5.62
6 Michel v. Vilsteren 90 Atletics 5.35
7 Arend Drost 90 AVA’70 5.28
8 Gerben Hilberink 90 AC TION 5.20
9 Jordy Tijman 90 AV Iphitos 5.17
10 Jarno Groteboer 90 SV Holten 5.09
11 Wouter Wigbers 91 MPM 4.89
12 KeesKleinheerenbrink 90 A.V.V. 4.85
13 Bart Bemthuis 90 AVH 4.81
14 Bart Koning 90 ACO Touwen 4.73
15 Peter Snoeck 90 AV Spurt 4.65
16 Ingmar te Raa 90 AV Goor 4.59
Maarten Brey 90 AVH 4.59
18 Bram Schots 90 SV Holten 4.58
19 Stefan Pekkeriet 90 SV Holten 4.41
20 Jordy Weyermars 90 Atletics 4.22
21 Rolan Meenhuis 90 MPM 4.19
22 Jeroen Tempelman 90 SV Holten 4.17
23 Stefan van Remeker 90 MPM 4.09
24 Tom Minkjan 90 ACO Touwen 3.86
25 Jelle Stege 90 AAV SISU 3.74
26 Geert Tuinstra 90 AAV SISU 3.72
27 Maarten Renkema 90 Atletics 3.51
Jeroen te Sligte 90 AC TION 3.51
29 Jeffrey Morsinkhof 90 AVH 3.43
30 Gijs Jansen 90 AAV SISU 3.02
B-Pup. Meisjes ,1000 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Marije Mol 90 ASV 4.03.4
2 Marije Dangremond 90 SV Holten 4.04.4
3 Amber Ensink opKemna 90 MPM 4.14.2
4 Susan Waalders 90 AVA’70 4.15.1
5 Jette Wielaard 90 SV Holten 4.15.9
6 Sharon Hoff 90 A.V.V. 4.25.3
7 Milou Berghout 90 AV Iphitos 4.27.5
8 Aniek Stoffer 90 AV Goor 4.29.6
9 Inge Wesselink 90 AVA’70 4.35.2
10 Eline Vollenbroek 90 AV Iphitos 4.35.4
11 Moniek Nijeboer 90 AV Spurt 4.39.4
12 Danielle Koopman 90 MPM 4.46.2
13 Joya Buitenhuis 90 AC TION 4.53.1
14 Emma Kotterik 90 MPM 4.53.4
15 Tamara Meijer 90 ASV 4.58.1
16 Floor Raats 90 AC TION 5.03.4
17 Marlo v.d.Mark 90 MPM 5.06.1
18 Sanne Vaneker 90 AV Iphitos 5.11.3
19 Wendy Vije 90 AC TION 5.12.9
20 Laura Spijker 90 MPM 5.34.3
21 Evelien Maassen 90 Atletics 5.39.1
22 Elke Muijs 90 AC TION
Carline Stokvis 90 AC TION
B-Pup. Meisjes ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Aniek Stoffer 90 AV Goor 3.29
2 Marije Dangremond 90 SV Holten 3.10
3 Sharon Hoff 90 A.V.V. 2.98
4 Moniek Nijeboer 90 AV Spurt 2.93
5 Inge Wesselink 90 AVA’70 2.91
6 Amber Ensink opKemna 90 MPM 2.86
7 Jette Wielaard 90 SV Holten 2.81
8 Marije Mol 90 ASV 2.80
9 Milou Berghout 90 AV Iphitos 2.68
Danielle Koopman 90 MPM 2.68
11 Eline Vollenbroek 90 AV Iphitos 2.67
12 Emma Kotterik 90 MPM 2.56
13 Carline Stokvis 90 AC TION 2.52
14 Evelien Maassen 90 Atletics 2.51
15 Tamara Meijer 90 ASV 2.48
Marlo v.d.Mark 90 MPM 2.48
17 Wendy Vije 90 AC TION 2.47
18 Susan Waalders 90 AVA’70 2.46
19 Elke Muijs 90 AC TION 2.42
20 Laura Spijker 90 MPM 2.36
21 Sanne Vaneker 90 AV Iphitos 2.19
22 Floor Raats 90 AC TION 2.03
23 Joya Buitenhuis 90 AC TION 1.90
B-Pup. Meisjes ,Balwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Aniek Stoffer 90 AV Goor 19.81
2 Jette Wielaard 90 SV Holten 18.62
3 Marije Mol 90 ASV 14.67
4 Emma Kotterik 90 MPM 13.21
5 Danielle Koopman 90 MPM 13.01
6 Sharon Hoff 90 A.V.V. 12.73
7 Inge Wesselink 90 AVA’70 12.39
8 Laura Spijker 90 MPM 11.98
9 Sanne Vaneker 90 AV Iphitos 11.56
10 Tamara Meijer 90 ASV 11.50
11 Marlo v.d.Mark 90 MPM 11.34
12 Moniek Nijeboer 90 AV Spurt 11.28
13 Marije Dangremond 90 SV Holten 11.27
14 Milou Berghout 90 AV Iphitos 10.92
15 Amber Ensink opKemna 90 MPM 10.65
16 Susan Waalders 90 AVA’70 10.14
17 Eline Vollenbroek 90 AV Iphitos 10.05
18 Evelien Maassen 90 Atletics 9.95
19 Wendy Vije 90 AC TION 9.87
20 Joya Buitenhuis 90 AC TION 9.70
21 Carline Stokvis 90 AC TION 9.44
22 Elke Muijs 90 AC TION 9.19
23 Floor Raats 90 AC TION 6.30
A-Pup. Jongens 2e jrs ,1000 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Rob Marissink 88 SV Holten 3.19.8
2 Peter Sanders 88 MPM 3.37.9
3 Steven Hendriks 88 Atletics 3.44.7
4 Sven Duteweerd 88 MPM 3.45.2
5 Ruud Vaneker 88 AV Iphitos 3.45.8
6 Rene Hillige 88 AAV SISU 3.52.8
7 Han Hertsenberg 88 AC TION 3.53.6
8 Thijs van der Pol 88 Atletics 3.55.0
9 Nick Bakker 88 MPM 3.55.4
10 Huub Segerink 88 MPM 3.57.0
11 Kasper Wolterink 88 Archeus 3.58.9
12 Herwin Voortman 88 AVRijssen 3.59.5
13 Thomas Budel 89 AC TION 4.00.4
14 Maarten Tuiten 89 AAV SISU 4.00.6
15 Michiel Bom 89 AAV SISU 4.01.4
16 Joost Hazekamp 89 AV Iphitos 4.01.8
17 Jan Paul Voogd 88 AAV SISU 4.03.4
18 Jasper Heming 88 ASV 4.06.5
19 Sander Schulenburg 89 AVRijssen 4.08.1
20 Chris Doornweerd 88 ASV 4.08.5
21 Roy Triesscheyn 88 AVH 4.09.7
22 Tjerk Zult 89 AAV SISU 4.10.7
23 Vincent Slotman 89 AVH 4.11.1
24 Sjoerd van Keulen 88 MPM 4.11.5
25 Thijs Eising 89 AC TION 4.15.0
26 Wouter Wesendorp 88 AV Iphitos 4.16.9
27 Martin Platenkamp 88 MPM 4.18.2
Mike Monnink 88 AC TION 4.18.2
29 Wouter Steunenberg 89 AC TION 4.18.7
30 Lars Steggink 89 AAV SISU 4.19.3
31 Rick Bouwhuis 88 AV Iphitos 4.19.7
32 Ruben v.d. Kamp 89 AVA’70 4.20.6
33 Bart Hammink 89 AV SISU 4.21.0
34 Sander Vruggink 88 ASV 4.21.5
35 Hans Wes 89 AV Goor 4.23.7
36 Doron Tempert 88 Atletics 4.23.8
37 Peter Fischer 89 AAV SISU 4.26.8
38 Merijn Exel 88 AAV SISU 4.27.8
39 Han Ijmker 89 SV Holten 4.29.2
40 Robert Spenkelink 89 Atletics 4.32.9
41 Dennis Epping 89 AAV SISU 4.33.5
42 Sjoerd Geissler 88 AV Iphitos 4.34.8
43 Barend Smit 89 SV Holten 4.35.0
44 Bouke Nijland 89 SV Holten 4.35.9
45 Jaron Boom 89 AVA’70 4.36.4
46 Tom Wevers 89 AVA’70 4.42.5
47 Pieter Voogd 89 AAV SISU 4.46.1
48 Niels Nijhuis 89 AVRijssen 4.48.1
49 Marvin Effing 89 AV Iphitos 4.49.0
50 Roland Fles 89 AVA’70 4.51.9
51 Bart Veneman 89 ACO Touwen
A-Pup. Jongens 2e jrs ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Thijs van der Pol 88 Atletics 3.70
2 Niels Nijhuis 89 AVRijssen 3.68
3 Steven Hendriks 88 Atletics 3.65
4 Rob Marissink 88 SV Holten 3.62
Nick Bakker 88 MPM 3.62
6 Maarten Tuiten 89 AAV SISU 3.59
7 Doron Tempert 88 Atletics 3.58
8 Han Hertsenberg 88 AC TION 3.55
Ruud Vaneker 88 AV Iphitos 3.55
10 Chris Doornweerd 88 ASV 3.50
11 Sjoerd van Keulen 88 MPM 3.46
12 Merijn Exel 88 AAV SISU 3.43
13 Rick Bouwhuis 88 AV Iphitos 3.42
14 Thomas Budel 89 AC TION 3.35
Herwin Voortman 88 AVRijssen 3.35
16 Bart Hammink 89 AV SISU 3.33
Tjerk Zult 89 AAV SISU 3.33
18 Huub Segerink 88 MPM 3.31
19 Bart Veneman 89 ACO Touwen 3.30
20 Mike Monnink 88 AC TION 3.29
21 Peter Sanders 88 MPM 3.27
22 Lars Steggink 89 AAV SISU 3.24
23 Barend Smit 89 SV Holten 3.22
24 Roland Fles 89 AVA’70 3.21
25 Jaron Boom 89 AVA’70 3.19
26 Sander Vruggink 88 ASV 3.16
27 Wouter Wesendorp 88 AV Iphitos 3.15
28 Jasper Heming 88 ASV 3.04
29 Sven Duteweerd 88 MPM 3.02
30 Pieter Voogd 89 AAV SISU 3.01
Peter Fischer 89 AAV SISU 3.01
Jan Paul Voogd 88 AAV SISU 3.01
33 Ruben v.d. Kamp 89 AVA’70 3.00
34 Martin Platenkamp 88 MPM 2.98
35 Joost Hazekamp 89 AV Iphitos 2.96
36 Bouke Nijland 89 SV Holten 2.95
37 Tom Wevers 89 AVA’70 2.90
Hans Wes 89 AV Goor 2.90
39 Michiel Bom 89 AAV SISU 2.89
40 Sander Schulenburg 89 AVRijssen 2.87
41 Wouter Steunenberg 89 AC TION 2.81
42 Rene Hillige 88 AAV SISU 2.79
Dennis Epping 89 AAV SISU 2.79
44 Roy Triesscheyn 88 AVH 2.78
45 Sjoerd Geissler 88 AV Iphitos 2.76
46 Thijs Eising 89 AC TION 2.74
47 Robert Spenkelink 89 Atletics 2.71
48 Kasper Wolterink 88 Archeus 2.69
Marvin Effing 89 AV Iphitos 2.69
50 Han Ijmker 89 SV Holten 2.64
51 Vincent Slotman 89 AVH 2.46
A-Pup. Jongens 2e jrs ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Mike Monnink 88 AC TION 8.53
2 Thijs van der Pol 88 Atletics 8.04
3 Doron Tempert 88 Atletics 7.21
4 Maarten Tuiten 89 AAV SISU 6.95
5 Nick Bakker 88 MPM 6.91
6 Herwin Voortman 88 AVRijssen 6.86
7 Pieter Voogd 89 AAV SISU 6.81
8 Rob Marissink 88 SV Holten 6.75
9 Bart Veneman 89 ACO Touwen 6.56
10 Rick Bouwhuis 88 AV Iphitos 6.51
11 Dennis Epping 89 AAV SISU 6.48
12 Bart Hammink 89 AV SISU 6.38
13 Barend Smit 89 SV Holten 6.36
14 Ruud Vaneker 88 AV Iphitos 6.33
Wouter Wesendorp 88 AV Iphitos 6.33
16 Sven Duteweerd 88 MPM 6.11
17 Jan Paul Voogd 88 AAV SISU 6.10
18 Jaron Boom 89 AVA’70 5.93
19 Steven Hendriks 88 Atletics 5.85
20 Huub Segerink 88 MPM 5.75
21 Peter Sanders 88 MPM 5.73
22 Niels Nijhuis 89 AVRijssen 5.61
Thomas Budel 89 AC TION 5.61
24 Roland Fles 89 AVA’70 5.48
Han Hertsenberg 88 AC TION 5.48
26 Chris Doornweerd 88 ASV 5.39
27 Roy Triesscheyn 88 AVH 5.38
28 Kasper Wolterink 88 Archeus 5.31
Sjoerd van Keulen 88 MPM 5.31
30 Merijn Exel 88 AAV SISU 5.28
31 Sander Vruggink 88 ASV 5.27
32 Marvin Effing 89 AV Iphitos 5.21
33 Wouter Steunenberg 89 AC TION 5.08
Tjerk Zult 89 AAV SISU 5.08
35 Rene Hillige 88 AAV SISU 5.05
36 Sjoerd Geissler 88 AV Iphitos 5.04
37 Thijs Eising 89 AC TION 5.02
38 Martin Platenkamp 88 MPM 4.95
39 Lars Steggink 89 AAV SISU 4.91
Ruben v.d. Kamp 89 AVA’70 4.91
Michiel Bom 89 AAV SISU 4.91
42 Tom Wevers 89 AVA’70 4.88
43 Joost Hazekamp 89 AV Iphitos 4.80
44 Hans Wes 89 AV Goor 4.74
45 Robert Spenkelink 89 Atletics 4.62
46 Han Ijmker 89 SV Holten 4.41
47 Sander Schulenburg 89 AVRijssen 4.32
48 Bouke Nijland 89 SV Holten 4.28
49 Peter Fischer 89 AAV SISU 4.24
50 Jasper Heming 88 ASV 3.88
51 Vincent Slotman 89 AVH 3.13
A-Pup. Meisjes 2e jrs ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Sanne Baldizzone 88 SV Holten 8.9
2 Simone Verhey 88 MPM 9.2
3 Susanne Dekkers 88 AAV SISU 9.3
Annebel Kuitert 88 AC TION 9.3
5 Annet Feddes 88 ACO Touwen 9.4
6 Maaike Hatten 88 AV Spurt 9.5
Anne Jentink 88 AVA’70 9.5
Lienke Nieuwenhuis 88 Atletics 9.5
Carmen Versteeg 89 AAV SISU 9.5
10 Corinne Bomer 88 MPM 9.6
11 Laura Willekes 89 ASV 9.7
12 Coralien Kroon 88 ACO Touwen 9.8
13 Bernadette Jacobs 88 SV Holten 10.0
Eva Rouwenhorst 89 AVH 10.0
Birgit Benscheidt 89 AV Iphitos 10.0
Karin Tempelman 89 SV Holten 10.0
Sjoukje Berkhof 88 A.V.V. 10.0
Sandra Forkink 88 AC TION 10.0
19 Aniek Oude Alink 88 MPM 10.1
Marije Vugteveen 89 AV Spurt 10.1
Marlies Nijkamp 88 SV Holten 10.1
22 Myrthe Bouius 89 A.V.V. 10.2
23 Marije Veenhuizen 88 MPM 10.3
Mandy Kelder 89 MPM 10.3
Jeanell Vollenbroek 88 AV Iphitos 10.3
26 Laura te Nijenhuis 88 AC TION 10.4
Kiki Andree 89 AAV SISU 10.4
Joyce Hogebrug 88 AC TION 10.4
29 Floor Sessink 89 Archeus 10.6
Marian Nieuwenhuis 89 Atletics 10.6
Marloes Rikhof 88 MPM 10.6
Nilam Snijders 88 AC TION 10.6
33 Henrike Renkema 88 Atletics 10.7
34 Jolise Kreuger 89 AVRijssen 10.8
35 Sabine Schulenburg 89 AVRijssen 10.9
36 Roos ten Klooster 88 Archeus 11.0
Irene Nijland 89 Atletics 11.0
Melissa Achterkamp 89 A.V.V. 11.0
39 Renate Truyen 88 A.V.V. 11.2
40 Robin Pillen 89 MPM 11.3
Esmee Lentink 88 A.V.V. 11.3
42 Sandra de Velde 89 AVRijssen 11.4
43 Manon Kobes 88 A.V.V. 11.8
44 Renske Bondrager 89 SV Holten 12.0
45 Anne Westerink 88 AAV SISU
Stephanie Lohuis 88 A.V.V.
Manel de Ruiter 89 MPM
Anne Smink 89 MPM
A-Pup. Meisjes 2e jrs ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Annebel Kuitert 88 AC TION 1.25
2 Annet Feddes 88 ACO Touwen 1.20
Simone Verhey 88 MPM 1.20
4 Laura te Nijenhuis 88 AC TION 1.15
Anne Jentink 88 AVA’70 1.15
Lienke Nieuwenhuis 88 Atletics 1.15
Sjoukje Berkhof 88 A.V.V. 1.15
8 Maaike Hatten 88 AV Spurt 1.10
Sanne Baldizzone 88 SV Holten 1.10
Eva Rouwenhorst 89 AVH 1.10
11 Bernadette Jacobs 88 SV Holten 1.05
Coralien Kroon 88 ACO Touwen 1.05
Karin Tempelman 89 SV Holten 1.05
Myrthe Bouius 89 A.V.V. 1.05
Marloes Rikhof 88 MPM 1.05
Marlies Nijkamp 88 SV Holten 1.05
Corinne Bomer 88 MPM 1.05
Marije Vugteveen 89 AV Spurt 1.05
Sandra Forkink 88 AC TION 1.05
Henrike Renkema 88 Atletics 1.05
Susanne Dekkers 88 AAV SISU 1.05
Aniek Oude Alink 88 MPM 1.05
23 Joyce Hogebrug 88 AC TION 1.00
Kiki Andree 89 AAV SISU 1.00
Laura Willekes 89 ASV 1.00
Floor Sessink 89 Archeus 1.00
Marije Veenhuizen 88 MPM 1.00
Carmen Versteeg 89 AAV SISU 1.00
Jolise Kreuger 89 AVRijssen 1.00
30 Jeanell Vollenbroek 88 AV Iphitos 0.95
Melissa Achterkamp 89 A.V.V. 0.95
Manon Kobes 88 A.V.V. 0.95
Roos ten Klooster 88 Archeus 0.95
Mandy Kelder 89 MPM 0.95
Sabine Schulenburg 89 AVRijssen 0.95
Irene Nijland 89 Atletics 0.95
37 Sandra de Velde 89 AVRijssen 0.90
Robin Pillen 89 MPM 0.90
Nilam Snijders 88 AC TION 0.90
Renate Truyen 88 A.V.V. 0.90
Birgit Benscheidt 89 AV Iphitos 0.90
42 Esmee Lentink 88 A.V.V. 0.80
43 Marian Nieuwenhuis 89 Atletics 0.75
Renske Bondrager 89 SV Holten 0.75
45 Stephanie Lohuis 88 A.V.V.
A-Pup. Meisjes 2e jrs ,Balwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Myrthe Bouius 89 A.V.V. 25.58
2 Bernadette Jacobs 88 SV Holten 25.14
3 Sanne Baldizzone 88 SV Holten 23.99
4 Sjoukje Berkhof 88 A.V.V. 23.74
5 Annebel Kuitert 88 AC TION 22.47
6 Lienke Nieuwenhuis 88 Atletics 21.98
7 Maaike Hatten 88 AV Spurt 21.53
8 Laura te Nijenhuis 88 AC TION 20.80
9 Simone Verhey 88 MPM 20.73
10 Marije Veenhuizen 88 MPM 19.86
11 Jeanell Vollenbroek 88 AV Iphitos 18.88
12 Marian Nieuwenhuis 89 Atletics 18.87
13 Karin Tempelman 89 SV Holten 16.86
14 Annet Feddes 88 ACO Touwen 16.27
15 Renate Truyen 88 A.V.V. 16.25
16 Anne Jentink 88 AVA’70 16.16
17 Laura Willekes 89 ASV 15.92
18 Jolise Kreuger 89 AVRijssen 15.84
19 Aniek Oude Alink 88 MPM 15.63
20 Marije Vugteveen 89 AV Spurt 15.54
21 Manon Kobes 88 A.V.V. 15.18
22 Marloes Rikhof 88 MPM 14.82
23 Nilam Snijders 88 AC TION 14.45
24 Eva Rouwenhorst 89 AVH 14.22
25 Mandy Kelder 89 MPM 14.20
26 Kiki Andree 89 AAV SISU 13.95
27 Irene Nijland 89 Atletics 13.49
28 Sandra Forkink 88 AC TION 13.30
29 Birgit Benscheidt 89 AV Iphitos 13.12
30 Corinne Bomer 88 MPM 13.03
31 Coralien Kroon 88 ACO Touwen 12.96
32 Floor Sessink 89 Archeus 12.40
33 Joyce Hogebrug 88 AC TION 12.37
Melissa Achterkamp 89 A.V.V. 12.37
35 Sandra de Velde 89 AVRijssen 12.20
36 Henrike Renkema 88 Atletics 11.83
37 Robin Pillen 89 MPM 11.12
38 Roos ten Klooster 88 Archeus 11.03
39 Carmen Versteeg 89 AAV SISU 10.25
40 Marlies Nijkamp 88 SV Holten 10.11
41 Susanne Dekkers 88 AAV SISU 10.02
42 Esmee Lentink 88 A.V.V. 9.83
43 Renske Bondrager 89 SV Holten 8.47
44 Sabine Schulenburg 89 AVRijssen 7.32
D-Jun. Jongens ,1000 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Michel Kerkdijk 87 ACO Touwen 3.03.8
2 Rik Minkjan 86 ACO Touwen 3.12.2
3 Rene Kleizen 87 MPM 3.22.9
4 Justin Mannot 87 ACO Touwen 3.23.5
5 Koen Fischer 86 AAV SISU 3.43.8
6 Jeroen Truyen 86 A.V.V. 3.48.6
7 Thijs Oosterveen 86 Atletics 3.54.0
8 Koen Brinkerink 87 AVH 3.59.5
9 Eelco van Hattum 87 ASV 4.02.3
10 Bram Voogdgeert 87 AV Iphitos 4.04.9
D-Jun. Jongens ,1000 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Rene Stokvis 87 AC TION 3.11.2
2 Jasper Voortman 86 AVRijssen 3.26.5
3 Edwin Spithoven 86 AC TION 3.37.7
4 Michel Hammers 87 Atletics 3.40.0
5 Mark Lubbersen 86 SV Holten 3.58.7
6 Bert v.d.Boon 86 ACO Touwen 3.59.5
7 Herre Uittenhout 87 AC TION 4.09.7
8 Gert Jan Manenschijn 86 Atletics 4.15.2
9 Bart Sleijster 86 AVRijssen 4.21.9
10 Maarten Nijland 86 Atletics 4.22.6
11 Giel Kleinjan 86 Atletics 4.32.3
D-Jun. Jongens ,1000 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Roy Tijman 87 AV Iphitos 3.16.1
2 Robbert Engbers 87 AC TION 3.30.2
3 Tom Ascherman 86 MPM 3.31.5
4 Jelte Roelofsema 86 MPM 3.34.5
5 Niek Thijssen 87 ASV 3.44.6
6 Dennis de Vries 87 MPM 3.47.0
7 Arnoud Kamphuis 87 AV Iphitos 3.47.8
8 Tommie Abbink 87 AVH 3.49.8
9 Maikel de Vries 87 AAV SISU 3.51.3
10 Maarten van Westen 87 AC TION 3.52.7
11 Ard Nijkamp 87 ASV 3.54.5
12 Casper Kosterink 87 MPM 4.07.5
13 Berry Hendrikse 87 AVRijssen 4.11.6
D-Jun. Jongens ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Michel Kerkdijk 87 ACO Touwen 4.29
Tom Ascherman 86 MPM 4.29
3 Edwin Spithoven 86 AC TION 4.14
4 Rik Minkjan 86 ACO Touwen 4.10
5 Robbert Engbers 87 AC TION 3.89
Rene Stokvis 87 AC TION 3.89
7 Gert Jan Manenschijn 86 Atletics 3.85
8 Arnoud Kamphuis 87 AV Iphitos 3.82
9 Rick Hertsenberg 86 AC TION 3.80
10 Roy Tijman 87 AV Iphitos 3.79
11 Jelte Roelofsema 86 MPM 3.74
12 Jasper Voortman 86 AVRijssen 3.62
13 Maikel de Vries 87 AAV SISU 3.60
14 Joey Folkersma 87 AAV SISU 3.54
Maarten van Westen 87 AC TION 3.54
16 Thijs Oosterveen 86 Atletics 3.53
17 Bert v.d.Boon 86 ACO Touwen 3.52
18 Michel Hammers 87 Atletics 3.50
19 Herre Uittenhout 87 AC TION 3.49
20 Justin Mannot 87 ACO Touwen 3.47
21 Dennis de Vries 87 MPM 3.42
22 Rene Kleizen 87 MPM 3.40
23 Tommie Abbink 87 AVH 3.35
24 Mark Lubbersen 86 SV Holten 3.34
25 Koen Fischer 86 AAV SISU 3.33
Berry Hendrikse 87 AVRijssen 3.33
27 Maarten Nijland 86 Atletics 3.29
28 Niek Thijssen 87 ASV 3.26
29 Koen Brinkerink 87 AVH 3.12
30 Bram Voogdgeert 87 AV Iphitos 3.11
31 Giel Kleinjan 86 Atletics 3.03
32 Casper Kosterink 87 MPM 3.00
33 Eelco van Hattum 87 ASV 2.96
Jeroen Truyen 86 A.V.V. 2.96
35 Bart Sleijster 86 AVRijssen 2.88
36 Ard Nijkamp 87 ASV 2.81
37 Aiko Staudt 87 MPM 2.76
D-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Edwin Spithoven 86 AC TION 8.16
2 Maikel de Vries 87 AAV SISU 7.60
3 Giel Kleinjan 86 Atletics 7.34
4 Rik Minkjan 86 ACO Touwen 7.22
5 Mark Lubbersen 86 SV Holten 7.12
6 Jasper Voortman 86 AVRijssen 7.10
7 Robbert Engbers 87 AC TION 6.88
8 Thijs Oosterveen 86 Atletics 6.80
9 Michel Kerkdijk 87 ACO Touwen 6.70
10 Rick Hertsenberg 86 AC TION 6.64
11 Rene Stokvis 87 AC TION 6.50
12 Arnoud Kamphuis 87 AV Iphitos 6.48
13 Herre Uittenhout 87 AC TION 6.46
14 Bert v.d.Boon 86 ACO Touwen 6.44
15 Gert Jan Manenschijn 86 Atletics 6.42
16 Niek Thijssen 87 ASV 6.32
17 Dennis de Vries 87 MPM 6.28
18 Tom Ascherman 86 MPM 5.96
19 Rene Kleizen 87 MPM 5.92
20 Koen Fischer 86 AAV SISU 5.88
21 Jelte Roelofsema 86 MPM 5.82
22 Maarten van Westen 87 AC TION 5.70
Tommie Abbink 87 AVH 5.70
24 Maarten Nijland 86 Atletics 5.56
25 Ard Nijkamp 87 ASV 5.44
26 Aiko Staudt 87 MPM 5.42
27 Justin Mannot 87 ACO Touwen 5.40
Roy Tijman 87 AV Iphitos 5.40
29 Berry Hendrikse 87 AVRijssen 5.26
Bart Sleijster 86 AVRijssen 5.26
31 Michel Hammers 87 Atletics 5.20
32 Jeroen Truyen 86 A.V.V. 5.14
33 Bram Voogdgeert 87 AV Iphitos 4.94
34 Casper Kosterink 87 MPM 4.80
35 Koen Brinkerink 87 AVH 4.20
36 Eelco van Hattum 87 ASV 3.90
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Leonie Willekes 86 ASV 9.1
Maike Emsbroek 87 ASV 9.1
3 Aniela Veneman 86 ACO Touwen 9.4
4 Tara Houtzagers 87 AV Spurt 9.7
5 Maaike Scholten 87 ACO Touwen 10.2
6 Carlijn Stuut 87 ACO Touwen 10.7
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Margriet van Keulen 86 MPM 9.0
2 Elke Vollenbroek 86 MPM 9.1
3 Marjolein Bakker 86 MPM 9.5
4 Charlotte Huisman 87 AC TION 9.6
5 Anneloes Hak 86 AC TION 9.8
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Kayleigh Wonink 86 MPM 8.6
2 Michelle Steenis 87 AC TION 9.2
3 Karlijn Smit 86 SV Holten 9.5
4 Mandy Wennemers 87 AVH 9.9
5 Claudia Garritsen 87 AV Goor 10.0
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 4e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Lyan Blikman 87 Atletics 9.4
2 Marike Brinkers 87 ASV 9.9
3 Hilke Lentink 87 A.V.V. 10.1
4 Chantal Meijer 87 ASV 11.1
5 Christel te Lindert 86 AVA’70 11.5
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 5e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Sanne van Emmen 86 ACO Touwen 8.9
Wilma Huisjes 86 AV Spurt 8.9
3 Annelies Lennips 86 AV Spurt 9.0
4 Paula van Doorn 87 ACO Touwen 10.5
5 Jelina v.d. Meulen 87 ACO Touwen 10.6
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 6e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Cynthia Nijenhuis 87 MPM 9.0
Anouk Monnink 86 AC TION 9.0
3 Heleen Bronsveld 86 MPM 9.4
4 Jolijn Albek 87 MPM 10.3
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 7e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Monique Platenkamp 86 MPM 9.0
2 Bibi Nijhuis 87 AVH 9.4
3 Elise Evers 87 AV Goor 9.8
4 Esther Vosmer 86 MPM 9.9
5 Rianne Wassink 87 AAV SISU
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 8e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Miranda v. Stipriaan 86 A.V.V. 9.0
2 Wendy Neijmeijer 86 AVRijssen 9.2
3 Matthia Schipper 87 SV Holten 9.6
Marit Mulder 86 AC TION 9.6
5 Karlijn Meyerink 87 Atletics 10.4
6 Gerdie Aalderink 86 A.V.V. 10.7
D-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Marit Mulder 86 AC TION 1.40
Wendy Neijmeijer 86 AVRijssen 1.40
Kayleigh Wonink 86 MPM 1.40
4 Monique Platenkamp 86 MPM 1.35
5 Anneloes Hak 86 AC TION 1.30
Leonie Willekes 86 ASV 1.30
7 Miranda v. Stipriaan 86 A.V.V. 1.25
Marjolein Bakker 86 MPM 1.25
Michelle Steenis 87 AC TION 1.25
Margriet van Keulen 86 MPM 1.25
11 Matthia Schipper 87 SV Holten 1.20
Anouk Monnink 86 AC TION 1.20
Maike Emsbroek 87 ASV 1.20
Bibi Nijhuis 87 AVH 1.20
Elke Vollenbroek 86 MPM 1.20
Karlijn Meyerink 87 Atletics 1.20
17 Heleen Bronsveld 86 MPM 1.15
Sanne van Emmen 86 ACO Touwen 1.15
Lyan Blikman 87 Atletics 1.15
Marike Brinkers 87 ASV 1.15
Wilma Huisjes 86 AV Spurt 1.15
22 Elise Evers 87 AV Goor 1.10
Karlijn Smit 86 SV Holten 1.10
Jolijn Albek 87 MPM 1.10
Cynthia Nijenhuis 87 MPM 1.10
Annelies Lennips 86 AV Spurt 1.10
Paula van Doorn 87 ACO Touwen 1.10
Esther Vosmer 86 MPM 1.10
29 Hilke Lentink 87 A.V.V. 1.05
Aniela Veneman 86 ACO Touwen 1.05
Chantal Meijer 87 ASV 1.05
Mandy Wennemers 87 AVH 1.05
Charlotte Huisman 87 AC TION 1.05
34 Maaike Scholten 87 ACO Touwen 1.00
Christel te Lindert 86 AVA’70 1.00
36 Carlijn Stuut 87 ACO Touwen 0.95
37 Gerdie Aalderink 86 A.V.V. 0.00
Jelina v.d. Meulen 87 ACO Touwen 0.00
Tara Houtzagers 87 AV Spurt 0.00
D-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Anouk Monnink 86 AC TION 12.95
2 Leonie Willekes 86 ASV 12.52
3 Miranda v. Stipriaan 86 A.V.V. 12.25
4 Kayleigh Wonink 86 MPM 11.62
5 Anneloes Hak 86 AC TION 11.08
6 Monique Platenkamp 86 MPM 9.81
Wendy Neijmeijer 86 AVRijssen 9.81
8 Esther Vosmer 86 MPM 9.09
9 Cynthia Nijenhuis 87 MPM 8.32
10 Charlotte Huisman 87 AC TION 8.02
11 Claudia Garritsen 87 AV Goor 7.80
12 Aniela Veneman 86 ACO Touwen 7.78
13 Lyan Blikman 87 Atletics 7.72
14 Hilke Lentink 87 A.V.V. 7.62
15 Karlijn Meyerink 87 Atletics 7.56
16 Sanne van Emmen 86 ACO Touwen 7.43
17 Elke Vollenbroek 86 MPM 7.40
18 Heleen Bronsveld 86 MPM 7.30
19 Wilma Huisjes 86 AV Spurt 7.05
20 Gerdie Aalderink 86 A.V.V. 7.04
21 Marit Mulder 86 AC TION 6.92
22 Matthia Schipper 87 SV Holten 6.72
23 Margriet van Keulen 86 MPM 6.54
24 Bibi Nijhuis 87 AVH 6.45
25 Annelies Lennips 86 AV Spurt 6.41
26 Marjolein Bakker 86 MPM 6.26
27 Karlijn Smit 86 SV Holten 6.14
28 Michelle Steenis 87 AC TION 6.12
29 Mandy Wennemers 87 AVH 6.10
Tara Houtzagers 87 AV Spurt 6.10
31 Maike Emsbroek 87 ASV 5.64
32 Elise Evers 87 AV Goor 5.60
33 Jolijn Albek 87 MPM 5.40
34 Carlijn Stuut 87 ACO Touwen 5.24
35 Paula van Doorn 87 ACO Touwen 5.11
36 Jelina v.d. Meulen 87 ACO Touwen 5.09
37 Marike Brinkers 87 ASV 4.91
38 Maaike Scholten 87 ACO Touwen 4.56
39 Chantal Meijer 87 ASV 4.53
40 Christel te Lindert 86 AVA’70 3.46
C-Jun. Jongens ,100 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Jeroen Delfsma 85 MPM 12.8
2 Martijn Ter Telgte 85 MPM 13.6
3 Dennis ter Huerne 85 AC TION 14.7
4 Remco Nijkamp 85 ASV 16.7
5 Melvin Doekharan 84 ASV 16.9
C-Jun. Jongens ,100 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Rob Platenkamp 84 MPM 12.5
2 Mick van Amelsvoort 85 Atletics 12.9
3 Mark Hammink 85 AAV SISU 14.7
C-Jun. Jongens ,100 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Frank van Rooyen 84 ASV 12.8
2 Maikel Nijhuis 84 ASV 13.8
3 Pieter Kuitert 85 AC TION 14.4
4 Tobias Damhuis 84 AV Iphitos 14.6
Siem Uittenhout 85 AC TION 14.6
C-Jun. Jongens ,100 mtr 4e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Jasper Simons 85 MPM 12.9
Elmar Mannot 85 ACO Touwen 12.9
3 Thijs Hesselink 85 ASV 13.2
4 Gijs Marissink 85 SV Holten 14.7
Andre Louis Wassing 84 ASV 14.7
C-Jun. Jongens ,100 mtr 5e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Mark Jurjens 85 AV Spurt 12.8
2 Jochem v.d. Giessen 85 AV Spurt 13.3
3 Carlos Baltus 85 SV Holten 15.3
C-Jun. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Rob Platenkamp 84 MPM 1.65
Thijs Hesselink 85 ASV 1.65
3 Andre Louis Wassing 84 ASV 1.50
Mark Jurjens 85 AV Spurt 1.50
Frank van Rooyen 84 ASV 1.50
Mick van Amelsvoort 85 Atletics 1.50
Maikel Nijhuis 84 ASV 1.50
8 Tobias Damhuis 84 AV Iphitos 1.45
Jasper Schuring 84 AC TION 1.45
10 Elmar Mannot 85 ACO Touwen 1.40
Jeroen Delfsma 85 MPM 1.40
Pieter Kuitert 85 AC TION 1.40
Martijn Ter Telgte 85 MPM 1.40
Jochem v.d. Giessen 85 AV Spurt 1.40
15 Dennis ter Huerne 85 AC TION 1.35
16 Gijs Marissink 85 SV Holten 1.30
Siem Uittenhout 85 AC TION 1.30
18 Carlos Baltus 85 SV Holten 1.25
Mark Hammink 85 AAV SISU 1.25
20 Remco Nijkamp 85 ASV 1.10
21 Melvin Doekharan 84 ASV 0.00
C-Jun. Jongens ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Rob Platenkamp 84 MPM 39.79
2 Jasper Schuring 84 AC TION 36.62
3 Kido Koenig 84 AV Spurt 32.98
4 Thijs Hesselink 85 ASV 32.96
5 Maikel Nijhuis 84 ASV 31.09
6 Jasper Simons 85 MPM 28.17
7 Martijn Ter Telgte 85 MPM 27.83
8 Jeroen Delfsma 85 MPM 27.81
9 Jochem v.d. Giessen 85 AV Spurt 26.57
10 Dennis ter Huerne 85 AC TION 26.00
11 Mick van Amelsvoort 85 Atletics 25.22
12 Tobias Damhuis 84 AV Iphitos 25.17
13 Elmar Mannot 85 ACO Touwen 22.17
14 Mark Hammink 85 AAV SISU 22.12
15 Frank van Rooyen 84 ASV 22.08
16 Andre Louis Wassing 84 ASV 21.53
17 Pieter Kuitert 85 AC TION 20.68
18 Siem Uittenhout 85 AC TION 19.95
19 Mark Jurjens 85 AV Spurt 19.21
20 Gijs Marissink 85 SV Holten 16.79
21 Carlos Baltus 85 SV Holten 16.73
22 Remco Nijkamp 85 ASV 12.79
23 Melvin Doekharan 84 ASV 12.15
C-Jun. Meisjes ,600 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Trienke Ijmker 85 SV Holten 1.54.6
2 Jolien te Hennepe 85 AVH 2.02.4
3 Dewi Koppelman 85 AVH 2.02.7
4 Inge Thijssen 84 ASV 2.05.4
5 Willeke te Winkel 84 ASV 2.07.6
6 Kirsten Blom 84 AC TION 2.09.4
C-Jun. Meisjes ,600 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Marije te Raa 84 AV Goor 1.41.5
2 Karen Holtmaat 85 Atletics 1.49.4
3 Alexandra Visser 84 AAV SISU 1.53.5
4 Danielle Brunink 85 ACO Touwen 1.56.3
5 Helen Gottemaker 85 Atletics 1.58.0
6 Karin Scheurs 84 AVRijssen 2.00.1
7 Ellen de Lange 85 ACO Touwen 2.04.4
8 Danielle Folkersma 85 AAV SISU 2.14.6
9 Yvet Albek 85 MPM 2.17.8
10 Marije Montsma 84 AVRijssen 2.27.6
11 Anita Arfman 85 SV Holten 2.29.9
12 Kim Hoekman 85 ACO Touwen 2.41.4
C-Jun. Meisjes ,600 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Els Hogenkamp 85 ACO Touwen 1.44.6
2 Leanne Haadrikman 85 Atletics 1.49.0
3 Jolien Lammers 85 Atletics 1.55.6
4 Dieuwertje Kuppens 84 Atletics 1.57.2
Monique Kwakman 84 AC TION 1.57.2
6 Lieke Boeve 85 Atletics 1.58.2
7 Bregtje Kuppens 85 Atletics 2.03.9
8 Herna Hogenkamp 85 ACO Touwen 2.05.5
9 Nicole Roders 85 ASV 2.11.0
10 Heleen Nijmeijer 84 SV Holten 2.13.2
11 Aline Stuut 85 ACO Touwen 2.24.6
C-Jun. Meisjes ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Marije te Raa 84 AV Goor 4.57
2 Leanne Haadrikman 85 Atletics 4.47
Jolien Lammers 85 Atletics 4.47
4 Els Hogenkamp 85 ACO Touwen 4.31
5 Monique Kwakman 84 AC TION 4.30
6 Kirsten Blom 84 AC TION 4.27
7 Alexandra Visser 84 AAV SISU 4.11
8 Helen Gottemaker 85 Atletics 4.10
9 Marjolijn van Os 85 AVH 4.09
10 Lieke Boeve 85 Atletics 4.05
11 Trienke Ijmker 85 SV Holten 4.02
12 Karen Holtmaat 85 Atletics 4.00
13 Dieuwertje Kuppens 84 Atletics 3.94
14 Willeke te Winkel 84 ASV 3.90
15 Karin Scheurs 84 AVRijssen 3.89
16 Herna Hogenkamp 85 ACO Touwen 3.87
17 Dewi Koppelman 85 AVH 3.86
18 Ellen de Lange 85 ACO Touwen 3.80
19 Danielle Brunink 85 ACO Touwen 3.77
20 Daisy te Nijenhuis 84 AC TION 3.74
21 Danielle Folkersma 85 AAV SISU 3.69
22 Heleen Nijmeijer 84 SV Holten 3.61
23 Annemarie van Os 84 AVH 3.57
24 Aline Stuut 85 ACO Touwen 3.53
25 Nicole Roders 85 ASV 3.45
26 Bregtje Kuppens 85 Atletics 3.44
27 Jolien te Hennepe 85 AVH 3.42
28 Marloes Meyerink 85 Atletics 3.36
29 Marije Montsma 84 AVRijssen 3.28
30 Kim Hoekman 85 ACO Touwen 3.25
31 Inge Thijssen 84 ASV 3.23
32 Anita Arfman 85 SV Holten 3.15
33 Yvet Albek 85 MPM 3.11
C-Jun. Meisjes ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Monique Kwakman 84 AC TION 26.39
2 Marjolijn van Os 85 AVH 24.08
3 Helen Gottemaker 85 Atletics 23.04
4 Karin Scheurs 84 AVRijssen 22.61
5 Leanne Haadrikman 85 Atletics 21.95
6 Jolien te Hennepe 85 AVH 21.83
7 Alexandra Visser 84 AAV SISU 21.35
8 Marije te Raa 84 AV Goor 20.28
9 Kirsten Blom 84 AC TION 20.27
10 Kim Hoekman 85 ACO Touwen 19.57
11 Trienke Ijmker 85 SV Holten 18.29
12 Jolien Lammers 85 Atletics 18.26
13 Inge Thijssen 84 ASV 17.12
14 Daisy te Nijenhuis 84 AC TION 16.91
15 Dieuwertje Kuppens 84 Atletics 16.51
16 Anita Arfman 85 SV Holten 16.26
17 Marloes Meyerink 85 Atletics 16.23
18 Willeke te Winkel 84 ASV 15.78
19 Herna Hogenkamp 85 ACO Touwen 15.36
20 Dewi Koppelman 85 AVH 15.25
21 Lieke Boeve 85 Atletics 14.80
22 Ellen de Lange 85 ACO Touwen 14.79
23 Annemarie van Os 84 AVH 14.06
24 Yvet Albek 85 MPM 13.73
25 Karen Holtmaat 85 Atletics 13.71
26 Els Hogenkamp 85 ACO Touwen 13.03
27 Aline Stuut 85 ACO Touwen 12.59
28 Heleen Nijmeijer 84 SV Holten 12.17
29 Danielle Folkersma 85 AAV SISU 11.75
30 Danielle Brunink 85 ACO Touwen 11.72
31 Marije Montsma 84 AVRijssen 10.82
32 Nicole Roders 85 ASV 9.69
33 Bregtje Kuppens 85 Atletics 7.80
34 Joanneke Schulenburg 84 AVRijssen

Electronic Games

Datum: 11/06/1999

B-Jun. Jongens ,100 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Pablo Rouwet 84 MPM 12.40
2 Jasper Schuring 84 AC TION 13.18
3 Thijs Bosch 83 AC TION 15.55
B-Jun. Jongens ,200 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Arno Hoevink 83 AV Goor 25.53
2 Thijs Bosch 83 AC TION 32.13
B-Jun. Jongens ,1500 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Arno Hoevink 83 AV Goor 4.29.53
2 Bart Damveld 82 LAAC 4.34.48
3 Joep Brinkers 84 ASV 4.38.92
4 Mark Hammink 85 SISU 5.17.19
B-Jun. Jongens ,110 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Eddy van Oort 83 FIT 16.83
B-Jun. Jongens ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Pablo Rouwet 84 MPM 5.63
B-Jun. Jongens ,Polsstokhoog
Naam Gbj Club Prest.
1 Philipp Kretlek 84 LAZ Rhede 3.30
2 Eddy van Oort 83 FIT 2.70
Niek Blekkink 83 ASV 2.70
4 Roy Nijkamp 83 ASV 2.20
B-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Tobias vd Laan 83 Tubanten 8.59
B-Jun. Jongens ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Niek Blekkink 83 ASV 46.52
2 Roderik Derksen 84 AC TION 44.34
3 Jasper Schuring 84 AC TION 34.40
4 Roy Nijkamp 83 ASV 29.01
5 Tobias vd Laan 83 Tubanten 22.80
B-Jun. Meisjes ,200 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Monique Kwakman 84 AC TION 28.25
B-Jun. Meisjes ,100 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Monique Kwakman 84 AC TION 16.69
B-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Jenny Braaksma 85 Archeus 1.25
B-Jun. Meisjes ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Monique Kwakman 84 AC TION 4.49
B-Jun. Meisjes ,Polsstokhoog
Naam Gbj Club Prest.
1 Judith Wiltink 82 LAZ Rhede 2.70
B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Irene Catau 84 Archeus 9.10
B-Jun. Meisjes ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Irene Catau 84 Archeus 21.52
A-Jun. Jongens ,100 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Jasper Lohuis 81 AC TION 12.36
2 Pieter van Tilburg 81 AC TION 12.51
A-Jun. Jongens ,1500 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Rink Hallmann 80 Kronos 4.24.23
A-Jun. Jongens ,3000 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Bas ten harkel 81 AC TION 10.08.68
A-Jun. Jongens ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Bjorn Karsten 81 SISU 5.43
A-Jun. Jongens ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Jasper Lohuis 81 AC TION 48.02
2 Bjorn Karsten 81 SISU 39.39
3 Pieter van Tilburg 81 AC TION 38.55
A-Jun. Meisjes ,100 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Marloes Kalkema 80 AC TION 14.04
A-Jun. Meisjes ,300 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Chantal vd Krogt 80 AC TION 44.42
Sen. Mannen ,100 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Henk-Jan Barske 77 ARGO’77 12.04
2 Wan Bakx 64 AC TION 12.10
3 Daan Assink 74 AC TION 12.13
4 Luc Bonten 71 Tartletos 12.46
5 Harm van Seijen — Kronos 12.97
6 K. Baban 72 SISU DNS
Sen. Mannen ,100 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Daniel Janssen 79 LAV-Rheine 11.36
2 Arnout Smit 79 Kronos 11.96
3 Aydin Zeyrek 68 AC TION 12.10
4 Ruud Nunnen 75 AV Weert 12.43
5 John Boertjes 74 Kronos 12.63
Sen. Mannen ,100 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Gertjan Rijk 74 Kronos 11.33
2 Ruben van Moppes 78 Kronos 11.88
3 Demian Pot 79 Kronos 12.14
4 Fredo Schotanus 78 Kronos 12.54
5 Marcel Krikke 72 AC TION 13.69
Sen. Mannen ,200 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Henk-Jan Barske 77 ARGO’77 23.95
2 Martin Goedhart 76 Kronos 24.07
3 John Boertjes 74 Kronos 27.00
4 Marcel Krikke 72 AC TION 27.51
Sen. Mannen ,1500 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Bernard te Boekhorst 72 Phoenix 4.02.36
2 Hilko Ellerbroek 75 ‘t Haasje 4.06.07
3 Jochem Snuverink 79 AC TION 4.07.06
4 Ronald Boomkamp 79 ASV 4.17.19
5 Buger Wielzing 77 Elte 4.21.45
6 Benno Overbeek 79 Atletico73 4.27.66
7 Tom vd Elst 78 Kronos 4.27.93
8 Erik Droog 77 Kronos 4.27.94
9 Clemens Kanne 65 Gildehaus 4.32.27
10 Arjan van der Bijl 77 Kronos 4.37.72
11 Dinant Schippers 63 MPM 4.47.73
12 Bram van Dongen 77 Kronos 4.54.21
Sen. Mannen ,3000 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Mokthar Chrifi 73 Stapv.Run. 9.23.00
2 Jeroen Hulsink 69 LAAC 9.41.19
3 Ard Vlooswijk 79 Kronos 10.31.42
4 Marco Vlaming 60 AV NOP 10.36.89
5 Erik Bosman 60 AC TION 10.51.01
6 Detlev Uhlenbrock 60 Telgte 11.24.97
7 Peter Hendriks 73 AC TION 13.20.81
Sen. Mannen ,300 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Luc Bonten 71 Tartletos 38.94
2 Harm van Seijen — Kronos 40.32
3 Fredo Schotanus 78 Kronos 41.08
4 John Boertjes 74 Kronos 43.87
Sen. Mannen ,110 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Arnout Smit 79 Kronos 16.80
2 Martin Goedhart 76 Kronos 16.91
3 Nanne de Haan 77 Kronos 17.22
4 Mark Gnoth 71 Gildehaus DNF
Sen. Mannen ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Fons Zuidema 76 Hellas 1.65
Sen. Mannen ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Daniel Janssen 79 LAV-Rheine 6.41
2 Wan Bakx 64 AC TION 6.34
3 Ruben van Moppes 78 Kronos 6.29
4 K. Baban 72 SISU 6.16
5 Nanne de Haan 77 Kronos 5.83
6 Demian Pot 79 Kronos 5.79
7 Martin Goedhart 76 Kronos 5.71
Sen. Mannen ,Polsstokhoog
Naam Gbj Club Prest.
1 Daan Assink 74 AC TION 3.80
2 Andre Hendriks 69 SISU 2.90
Sen. Mannen ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Rik Hardon 77 SISU 44.85
2 Fons Zuidema 76 Hellas 41.73
3 Peter Veening 78 Kronos 25.59
Sen. Vrouwen ,100 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Christine Brning 79 LAV-Rheine 12.78
2 Chantal Oortgiese 76 AC TION 13.80
3 Willemien Tel 77 Kronos 14.59
Sen. Vrouwen ,100 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Katja Kampka 79 LAV-Rheine 13.54
2 Agnes Mewe 77 Kronos 13.71
3 Andrea Kramp 75 LAV-Rheine 13.86
4 Minou Groenewoud 71 Kronos 14.15
5 Hilde de Graaff 75 ‘t Haasje DNF
Sen. Vrouwen ,1500 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Karin van Heerde 76 Kronos 5.42.96
Sen. Vrouwen ,300 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Stefanie Willmann 78 LAV-Rheine 41.52
2 Willemien Tel 77 Kronos 47.52
3 Manon Wildschut 74 MPM 49.52
Sen. Vrouwen ,100 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Christine Brning 79 LAV-Rheine 15.27
2 Agnes Mewe 77 Kronos 16.83
Sen. Vrouwen ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Minou Groenewoud 71 Kronos 1.45
Sen. Vrouwen ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Katja Kampka 79 LAV-Rheine 4.93
2 Agnes Mewe 77 Kronos 4.74
3 Andrea Kramp 75 LAV-Rheine 4.54
4 Claudia Gerhardt 66 Bayer Uerd 0.00
Sen. Vrouwen ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Lilian Rikmanspoel 75 Kronos 9.69
2 Wilmoed Soepboer 77 Tartletos 9.26
3 Jessie Meerbeek 75 Kronos 6.93
Sen. Vrouwen ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Lilian Rikmanspoel 75 Kronos 30.38
2 Minou Groenewoud 71 Kronos 26.69
3 Jessie Meerbeek 75 Kronos 25.68
4 Wilmoed Soepboer 77 Tartletos 24.90
Vet. Mannen, 40+ ,3000 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Harry Dijk 55 AC TION 10.09.53
Vet. Mannen, 40+ ,300 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Erik Endlich 58 SISU 41.18
Vet. Mannen, 40+ ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Erik Endlich 58 SISU 5.65
Vet. Mannen, 50+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Martin Regtop 49 AC TION 15.18

 

Open Twentse Pupillen Meerkamp Datum: 03/07/1999

Jongens Pupillen C

Naam Vereniging

40 mtr

pnt.

hoog

pnt.

ver

pnt.

kogel

pnt.

600 mtr

pnt.

Totaal

1. Gijs Koerts ASV

7.4

322

0.95

206

3.19

256

6.26

322

2,11,7

307

1413

2. Edwin Berkhof AVV

7.8

251

0.95

206

2.70

158

6.24

321

2,22,9

211

1147

3. Vincent Nijhof MPM

7.7

268

0.85

132

2.73

164

6.47

335

2,20,9

227

1126

4. Kristian Blazanin AC TION

7.2

360

0.85

132

3.06

230

6.28

323

2,59,4

0

1045

5. Jasper Effing Iphitos

7.8

251

0.90

169

2.57

132

5.56

278

2,23,8

204

1034

6. Sander Vlutters Iphitos

7.4

322

0.95

206

2.69

156

5.35

265

2,43,7

68

1017

7. Ian Rodger Iphitos

7.5

303

0.90

169

2.65

148

5.19

254

2,32,2

142

1016

8. Tom Overkempe sv Holten

7.5

303

0.85

132

2.72

162

5.09

247

2,28,9

166

1010

9. Bart Grimberg AC TION

7.6

285

0.85

132

2.80

178

3.38

120

2,31,4

148

863

10. Jan-Jaap Kuitert AC TION

7.9

234

0.80

0

2.90

198

6.11

313

2,36,4

114

859

11. Joris Koenders AC TION

7.9

234

0.80

0

2.81

180

4.86

232

2,29,5

162

808

12. Florian Benscheidt Iphitos

7.9

234

0.80

0

2.61

140

6.08

311

2,39,7

93

778

13. Maikel Snellink AC TION

7.7

268

0.80

0

2.75

168

3.49

129

2,25,1

194

759

14. Maurits Tankink AVH

7.9

234

0.80

0

2.51

120

4.06

174

2,36,6

113

641

15. Andre Vansco MPM

8.6

129

0.70

0

2.45

108

4.13

179

3,18,2

0

416

16. Arjan Wigbers MPM

8.7

115

0.70

0

2.21

60

4.53

208

2,56,5

0

383

17. Merijn van Hoek AC TION

8.4

157

0.80

0

2.29

76

3.64

141

2,57,6

0

374

18. Ruben Westerink AC TION

9.5

16

0.80

0

2.26

70

4.57

211

3,08,9

0

297

19. Marijn Siemons AC TION

8.9

89

0.75

0

2.17

52

3.48

129

2,54,9

6

276

20. Roy Pasman sv Holten

10.7

0

0.70

0

2.08

34

2.66

57

3,11,7

0

91

 

Me isjes Pupillen C

Naam Vereniging

40 mtr

pnt.

hoog

pnt.

ver

pnt.

kogel

pnt.

600 mtr

pnt.

Totaal

1. Sandra Kelder MPM

7.3

340

0.95

206

2.96

210

5.24

257

2,17,6

254

1267

2. Sandra Rietberg sv Holten

7.3

340

0.90

169

2.71

160

4.25

188

2,14,7

279

1136

3,. Lisa Stout AC TION

7.4

322

0.95

206

2.96

210

4.19

184

2,42,6

75

997

4. Jolanda de Boer AC TION

7.9

234

0.85

132

2.77

172

4.36

196

3,03,0

0

734

5. Maura Wessels Iphitos

7.8

251

0.70

0

2.63

144

5.50

274

2,52,0

21

690

6. Merle van de Wal Iphitos

8.1

203

0.85

132

2.55

128

3.76

151

2,47,9

44

658

7. Floor Raats AC TION

7.4

322

0.70

0

2.46

110

3.39

121

2,40,8

86

639

8. Madelon Gerridzen AC TION

7.8

251

0.85

132

2.52

122

3.25

110

3,00,8

0

615

9. Judith Varenhorst Iphitos

8.8

102

0.75

0

2.44

106

4.53

208

2,36,8

112

528

10. Carien Geissler Iphitos

8.5

143

0.75

0

2.26

70

3.74

149

2,34,7

125

487

11. Vera Balvers AC TION

8.8

102

0.75

0

2.56

130

2.32

25

2,33,2

136

393

12. Jolien van Oenen AC TION

8.5

143

0.70

0

2.03

24

2.38

31

3,41,3

0

198

13. Lotte Wessendorp Iphitos

9.0

76

0.75

0

2.00

18

2.91

80

3,37,8

0

174

14. Nina Kotterik MPM

10.1

0

0.70

0

1.80

0

2.74

65

0

65

15. Astrid Varenhorst Iphitos

9.9

0

0.70

0

1.72

0

2.37

30

3,03,2

0

30

16. Leonie de Kovel AC TION

10.2

0

0.70

0

1.42

0

2.22

15

>

0

15

 

Jongens Pupillen B

Naam Vereniging

40 mtr

pnt.

hoog

pnt.

ver

pnt.

kogel

pnt.

600 mtr

pnt.

Totaal

1. Frank Rikhof MPM

6.9

421

1.20

389

3.37

292

6.67

346

2,05,4

368

1816

2. Ruben Zwiers SISU

6.7

465

1.10

316

3.53

324

6.62

343

2,16,5

264

1712

3. Ruben Thoma AC TION

7.0

400

1.00

242

2.98

214

6.04

308

2,12,5

299

1463

4. Bart Bemthuis AVH

6.8

442

0.90

169

3.73

364

4.52

208

2,14,8

279

1462

5. Koen Ascherman MPM

7.1

380

0.95

206

3.06

230

4.55

210

2,18,5

247

1273

6. Ronald Forkink AC TION

7.2

360

0.85

132

3.00

218

5.58

279

2,25,4

192

1181

7. Bram Schots sv Holten

7.0

400

0.85

132

3.18

254

4.03

172

2,22,5

214

1172

8. Rolan Meenhuis MPM

7.7

268

0.90

169

2.99

216

4.40

199

2,24,5

199

1051

9. Stefan Pekkeriet sv Holten

7.5

303

0.80

0

2.87

192

4.96

238

2,11,0

313

1046

10. Wouter Wigbers MPM

7.6

285

0.85

132

2.87

192

4.78

226

2,36,0

117

952

11. Jeroen Tempelman sv Holten

8.1

203

0.95

206

2.73

164

4.34

195

2,28,8

167

935

12. Sebastiaan Siemons AC TION

7.5

303

0.85

132

2.78

174

5.47

272

2,50,1

32

913

13. Harry Srijbis AC TION

7.5

303

0.80

0

3.09

236

4.75

224

2,31,7

146

909

14. Maarten Breij AVH

7.6

285

0.90

169

2.76

170

4.14

180

2,42,5

76

880

15. Jeroen te Sligte AC TION

8.0

218

0.70

0

2.40

98

3.73

149

2,26,4

184

649

16. Jarno Grotebroer sv Holten

8.4

157

0.80

0

2.50

118

4.69

220

3,17,7

0

495

 

Meisjes Pupillen B

Naam Vereniging

40 mtr

pnt.

hoog

pnt.

ver

pnt.

kogel

pnt.

600 mtr

pnt.

Totaal

1. Marit Dopheide AC TION

6.8

442

0.90

169

3.47

312

4.71

221

2,10,5

318

1462

2. Sharon Hoff AVV

6.9

421

1.10

316

3.26

270

5.30

261

2,26,6

183

1451

3. Marije Dangremond sv Holten

7.2

360

1.00

242

3.06

230

4.58

212

2,19,4

239

1283

4. Marije Mol ASV

7.2

360

0.85

132

3.25

268

4.54

209

2,12,5

299

1268

5. Kirsten Elshof AC TION

7.3

340

1.00

242

2.94

206

4.49

206

2,24,0

203

1197

6. Danielle Koopman MPM

7.2

360

1.05

279

2.78

174

4.68

219

2,31,0

151

1183

7. Milou Berghout Iphitos

7.4

322

0.95

206

2.94

206

4.76

225

2,32,6

140

1099

8. Johanna Schlueter LG Ems

6.9

421

0.85

132

3.05

228

4.03

172

2,25,6

126

1079

9. Jette Wielaard sv Holten

7.6

285

1.00

242

3.05

228

3.52

132

2,30,3

156

1043

10. Emma Kotterik MPM

7.7

268

0.90

169

2.72

162

4.49

206

2,46,9

50

855

11. Eline Vollenbroek Iphitos

7.8

251

0.85

132

2.55

128

4.05

173

2,42,3

75

759

12. Elke Muys AC TION

7.9

234

0.80

0

2.92

202

3.06

93

2,22,7

213

742

13. Marlo van der Mark MPM

7.9

234

0.85

132

2.41

100

3.16

102

2,53,3

14

582

14. Sanne Vaneker Iphitos

8.9

89

0.75

0

1.87

0

2.80

70

3,16,9

0

159

 

Jongens Pupillen A 1e-jaars

Naam Vereniging

60 mtr

pnt.

hoog

pnt.

ver

pnt.

kogel

pnt.

600 mtr

pnt.

Totaal

1. Maarten Tuiten SISU

9.6

403

1.30

462

3.81

380

6.72

349

2,02,9

394

1988

2. Mark Zomers AVV

9.6

403

1.20

389

3.79

376

7.92

417

2,08,6

336

1921

3. Mark Vlutters Iphitos

9.7

387

1.25

426

3.57

332

6.35

327

2,20,1

234

1706

4. Tjerk Zult SISU

9.7

387

1.00

242

3.52

322

5.41

268

2,11,8

306

1525

5. Jeroen Kok AC TION

10.0

342

1.05

279

3.38

294

5.72

288

2,11,8

306

1509

6. Thomas Budel AC TION

10.1

327

1.05

279

3.47

312

5.74

290

2,19,3

240

1448

7. Lars Steggink SISU

10.7

246

0.95

206

3.26

270

5.61

281

2,20,9

227

1230

8. Bart de Vries MPM

11.1

196

1.10

316

2.89

196

4.73

223

2,17,8

253

1184

9. Thijs Eising AC TION

11.3

173

1.05

279

2.81

180

4.61

214

2,28,3

170

1016

10. Hans Wes AV Goor

10.8

233

0.95

206

2.85

188

4.70

220

2,32,2

142

989

11. Marvin Effing Iphitos

11.2

185

0.95

206

2.95

208

5.62

282

2,37,8

105

986

12. Han Ymker sv Holten

11.8

118

0.85

132

2.85

188

4.75

224

2,22,8

212

874

13. Jesse Lubbers AC TION

11.5

150

0.90

169

2.86

190

0

0

0

0

509

 

Meisjes Pupillen A 1e-jaars

Naam Vereniging

60 mtr

pnt.

hoog

pnt.

ver

pnt.

kogel

pnt.

600 mtr

pnt.

Totaal

1. Loes Wijlens Iphitos

10.5

272

1.15

352

3.18

254

7.19

376

2,05,5

367

1621

2. Laura Willekes ASV

9.5

419

1.10

316

3.79

376

5.42

269

2,17,8

174

1554

3. Femke Oude Ophuis MPM

10.3

299

1.10

316

3.66

350

5.24

257

2,20,6

229

1451

4. Birgit Benscheidt Iphitos

9.9

357

1.00

242

3.31

280

4.65

217

2,10,7

316

1412

5. Mandy Kelder MPM

10.5

272

1.05

279

3.21

260

3.78

153

2,22,6

213

1177

6. Karin Tempelman sv Holten

10.5

272

1.15

352

3.25

268

4.52

208

2,52,7

17

1117

7. Marjolein Pots AC TION

10.5

272

1.00

242

3.19

256

4.83

230

2,42,2

77

1077

8. Melissa Achterkamp AVV

11.5

150

1.00

242

3.02

222

5.09

247

3,00,8

0

861

9. Nilam Snijders AC TION

10.7

246

1.05

279

2.94

206

0

0

0

0

731

10. Manel de Ruiter MPM

11.3

173

0.80

0

2.87

192

4.05

173

3,00,5

0

538

11. Marloes de Kovel AC TION

12.3

67

0.80

0

2.19

56

3.03

91

0

0

214

12. Rianne Korsten MPM

0

0

0.85

132

0

0

0

0

0

0

132

 

Jongens Pupillen A 2e-jaars

Naam Vereniging

60 mtr

pnt.

hoog

pnt.

ver

pnt.

kogel

pnt.

600 mtr

pnt.

Totaal

1. Marco Caspers Swift Atletiek

9.2

469

1.35

499

4.36

490

7.22

378

2,03,4

389

2225

2. Rob Marissink sv Holten

9.6

403

1.20

389

3.73

364

7.30

383

1,53,4

503

2042

3. Borja Thoma AC TION

9.3

452

1.15

352

3.90

398

7.48

393

2,03,9

383

1978

4. Ruud Vaneker Iphitos

9.3

452

1.20

389

3.52

322

7.12

372

2,07,1

351

1886

5. Nick Bakker MPM

9.5

419

1.15

352

3.91

400

6.99

365

2,15,7

271

1807

6. Chris Doornweerd ASV

9.6

403

1.10

316

3.74

366

6.76

352

2,10,5

318

1755

7. Peter Sanders MPM

10.1

327

1.10

316

3.69

356

6.08

311

2,02,7

396

1706

8. Sander Oude Alink AVV

10.0

342

1.35

499

3.47

312

7.07

370

2,39,5

94

1617

9. Sjoerd van Keulen MPM

10.1

327

1.15

352

3.76

370

6.16

316

2,21,4

223

1588

10. Mike Monnink AC TION

10.3

299

1.10

316

3.32

282

8.59

452

2,24,7

197

1546

11. Bart Hammink SISU

9.9

357

1.00

242

3.49

316

6.56

340

2,15,2

275

1530

12. Wouter Wessendorp Iphitos

10.9

221

1.15

352

3.08

234

6.58

341

2,27,3

178

1326

13. Sven Duteweerd MPM

11.0

208

1.00

242

3.05

228

5.85

297

2,11,6

308

1283

14. Sjoerd Geissler Iphitos

11.0

208

0.90

169

2.77

172

4.92

236

2,45,6

57

842

 

Meisjes Pupillen A 2-jaars

Naam Vereniging

60 mtr

pnt.

hoog

pnt.

ver

pnt.

kogel

pnt.

600 mtr

pnt.

Totaal

1. Floortje van Eijk sv Holten

9.5

419

1.25

426

3.80

378

6.82

355

1,52,1

520

2098

2. Annebel Kuitert AC TION

9.4

435

1.25

426

3.87

392

8.30

437

2,08,4

338

2028

3. Sanne Baldizzone sv Holten

8.8

541

1.25

426

4.11

440

6.74

351

2,20,8

228

1986

4. Simone Verheij MPM

9.2

469

1.10

316

4.07

432

6.27

323

2,03,4

389

1929

5. Riet v.d. Schoot AVH

9.5

419

1.10

316

3.84

386

6.79

353

2,09,3

329

1803

6. Sjoukje Berkhof AVV

9.8

372

1.10

316

3.41

300

7.66

403

2,09,8

324

1715

7. Kelly Koppelaar Parthenon

9.7

387

1.05

279

3.39

296

5.58

279

1,56,1

470

1711

8. Bernadette Jacobs sv Holten

10.1

327

1.15

352

3.30

278

7.03

367

2,10,9

314

1638

9. Janine Elshof AC TION

9.4

435

1.05

279

3.66

350

4.95

238

2,19,3

240

1542

10. Sandra Forkink AC TION

10.0

342

1.10

316

3.48

314

6.14

315

2,24,5

199

1486

11. Aniek Oude Alink MPM

9.8

372

1.10

316

3.33

284

4.57

211

2,23,7

205

1388

12. Lisa Poon sv Holten

10.1

327

1.10

316

3.19

256

6.04

308

2,30,1

157

1364

13. Hylkje Niks AVV

10.2

313

0.90

169

3.34

286

5.92

301

2,16,8

261

1330

14. Jeanell Vollenbroek Iphitos

10.3

299

1.00

242

3.48

314

6.40

330

2,33,8

132

1317

15. Marlies Nijkamp sv Holten

10.0

342

1.05

279

3.42

302

4.92

236

2,31,3

149

1308

16. Marijke van der Worp AC TION

10.5

272

1.00

242

3.32

282

5.81

294

2,27,0

180

1270

17. Marije Veenhuizen MPM

10.4

286

0.95

206

3.13

244

5.86

297

2,34,7

125

1158

18. Marloes Rikhof MPM

10.4

286

0.95

206

3.18

254

5.52

276

2,39,3

95

1117

19. Joyce Hogebrug AC TION

10.5

272

0.95

206

3.14

246

5.10

248

2,44,3

65

1037

20. Esmee Lentink AVV

11.6

139

0.80

0

2.31

80

5.29

261

3,00,5

0

480

 

 

Wedstrijd: Sprint- en Werpavond

Datum: 27/08/1999

D-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Michel Bernhard 86 AV Sagitta 13.06
2 Edwin Spithoven 86 AC TION 9.45
D-Jun. Jongens ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Michel Bernhard 86 AV Sagitta 41.25
2 Edwin Spithoven 86 AC TION 27.56
D-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Anouk Monnink 86 AC TION 12.72
2 Leonie Willekes 86 ASV 12.53
3 Anneloes Hak 86 AC TION 10.89
4 Claudia Garritssen 87 AV Goor 7.52
D-Jun. Meisjes ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Anouk Monnink 86 AC TION 29.10
2 Leonie Willekes 86 ASV 26.76
3 Monique Platenkamp 86 MPM 24.83
4 Anneloes Hak 86 AC TION 23.84
5 Elke Vollenbroek 86 MPM 18.94
6 Laura van Broekhoven 88 Atledo 17.68
7 Claudia Garritssen 87 AV Goor 17.52
C-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Danny Bronkhorst 85 AV ATOS 13.03
2 Jasper Schuring 84 AC TION 10.74
3 Coen de Ruiter 84 SISU 10.57
4 Nico Bout 85 Iphitos 10.22
5 Frank IJspeert 85 SISU 9.28
C-Jun. Jongens ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Danny Bronkhorst 85 AV ATOS 44.09
2 Rob Platenkamp 84 MPM 43.51
3 Jasper Schuring 84 AC TION 37.05
4 Nico Bout 85 Iphitos 32.54
C-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Monique Kwakman 84 AC TION 13.12
C-Jun. Meisjes ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Monique Kwakman 84 AC TION 32.54
2 Marjolein van Os 85 AVH 28.37
B-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Roderik Derksen 82 AC TION 13.61
2 Matthijs Teengs 82 AV Haarlem 12.17
3 Volamar Hellendoorn 82 AV Haarlem 10.92
4 Nicky Thomassen 83 de Liemers 10.74
5 Wout de Fijter 83 de Liemers 9.61
B-Jun. Jongens ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Roderik Derksen 82 AC TION 45.55
2 Wout de Fijter 83 de Liemers 41.67
3 Nicky Thomassen 83 de Liemers 31.31
B-Jun. Jongens ,Kogelslingeren
Naam Gbj Club Prest.
1 Hogo Revenberg 82 AV’34 50.89
2 Nicky Thomassen 83 de Liemers 23.98
3 Wout de Fijter 83 de Liemers 20.81
B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Maud Ebbekink 84 AC TION 12.70
2 Nicole Veenstra 83 AC TION 11.72
3 Wienke ter Riet 82 AC TION 10.19
4 Maaike Schetters 83 PSV 10.05
B-Jun. Meisjes ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Nicole Veenstra 83 AC TION 31.49
2 Wienke ter Riet 82 AC TION 28.21
3 Maaike Schetters 83 PSV 18.71
B-Jun. Meisjes ,Kogelslingeren
Naam Gbj Club Prest.
1 Maaike Schetters 83 PSV 43.27
2 Maud Ebbekink 84 AC TION 34.20
3 Nicole Veenstra 83 AC TION 33.49
A-Jun. Jongens ,Kogelslingeren
Naam Gbj Club Prest.
1 Ardy van Broekhoven 81 Atledo 37.24
A-Jun. Meisjes ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Els van Donselaar 81 AC TION 39.64
2 Joyce Veenstra 81 AC TION 0
Sen. Mannen ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Eric Gommans 79 AC TION 13.39
2 Otto Jogems 72 Iphitos 11.04
Sen. Mannen ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Marcel Dost 69 AC TION 54.71
2 Tim Kok 78 AC TION 45.28
3 Otto Jogems 72 Iphitos 43.33
Sen. Mannen ,Kogelslingeren
Naam Gbj Club Prest.
1 Van den Dool 67 AV’34 69.29
2 Tjarko Meijerhof 78 Argo’77 54.41
3 Eric Gommans 79 AC TION 38.17
4 Otto Jogems 72 Iphitos 19.53
Sen. Vrouwen ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Bernadette Ongena 79 sv Holten 9.53
Sen. Vrouwen ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Bernadette Ongena 79 sv Holten 29.10
Vet. Mannen, 45+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Nico Hellendoorn 50 Vet. Ned. 11.97
2 Ruud Sleper 50 AV’34 7.96
Vet. Mannen, 45+ ,Speerwerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Nico Hellendoorn 50 Vet. Ned. 43.65
Vet. Mannen, 45+ ,Kogelslingeren
Naam Gbj Club Prest.
1 Ruud Sleper 50 AV’34 25.91
Vet. Mannen, 50+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Martin Regtop 49 AC TION 14.75
Vet. Mannen, 50+ ,Kogelslingeren
Naam Gbj Club Prest.
1 Martin Regtop 49 AC TION 46.18
Vet. Vrouwen, 50+ ,Kogelslingeren
Naam Gbj Club Prest.
1 Annie van Anholt 47 Attila 41.09

 

 

Sprint- en Werpavond Datum: 27/08/1999

Jongens Junioren D

Naam

Vereniging

40 mtr

pnt.

80 mtr

pnt.

150 mtr

pnt.

Totaal

1. Michel Bernhard AV Sagitta

5.8

697

10.7

629

19.6

633

1959

2. Jeffrey Baars AVA’81

6.2

586

11.2

549

21.4

481

1616

3. Hugo Snelooper Hanzesport

6.1

612

11.4

519

21.5

473

1604

3. Sander v. ‘t Hullenaar Atledo

6.1

612

11.4

519

21.5

473

1604

5. Edwin Spithoven AC TION

6.5

511

12.0

435

22.4

406

1352

6. Daan Weegerink AVH

6.6

487

12.3

396

22.9

372

1255

7. Timon Grool AVA’81

6.5

511

12.1

422

24.3

282

1215

8. Koen Brinkerink AVH

6.9

421

13.1

301

25.4

218

940

8. Thijs Scharenberg AVH

6.9

421

13.1

301

25.4

218

940

 

Meisjes Junioren D

Naam

Vereniging

40 mtr

pnt.

80 mtr

pnt.

150 mtr

pnt.

Totaal

1. Anique ten Hagen AVH

5.9

668

10.9

596

20.5

554

1818

2. Kayleigh Wonink MPM

5.9

668

11.0

580

20.6

545

1793

3. Kendra Keijdeniers ACW ’66

5.9

668

10.9

596

21.8

450

1714

4. Monique Platenkamp MPM

6.2

586

11.7

476

21.9

443

1505

5. Inge van Lier AC TION

6.2

586

11.9

448

23.2

352

1386

6. Ellen Wegman Iphitos

6.3

560

11.9

448

22.9

372

1380

7. Elke Vollenbroek MPM

6.5

511

12.2

409

23.1

358

1278

8. Marrit Mulder AC TION

6.5

511

12.6

359

23.5

332

1202

9. Laura van Broekhoven Atledo

6.6

487

12.4

383

24.1

294

1164

10. Evelien Engbers Iphitos

7.0

400

13.6

247

25.6

207

854

 

Jongens Junioren C

Naam

Vereniging

40 mtr

pnt.

80 mtr

pnt.

150 mtr

pnt.

Totaal

1. Maarten Jansen AAV SISU

5.4

824

9.4

874

17.4

862

2560

2. Freek Snijders AAV SISU

5.7

727

10.3

698

19.5

642

2067

3. Danny Bronkhorst AV Atos

5.8

697

10.4

680

19.3

661

2038

4. Niels Kock AC TION

5.7

727

10.7

629

20.0

597

1953

5. Tobias van Schaar AC TION

6.2

586

10.8

612

21.1

504

1702

6. Nico Bout Iphitos

6.0

640

10.8

612

0.0

0

1252

 

Meisjes Junioren C

Naam

Vereniging

40 mtr

pnt.

80 mtr

pnt.

150 mtr

pnt.

Totaal

1. Michelle Saelmans de Liemers

5.9

668

10.9

596

20.7

537

1801

2. Monique Kwakman AC TION

6.1

612

11.3

534

21.0

512

1658

3. Lisanne van Brero de Liemers

5.8

697

11.0

580

0.0

0

1277

 

Jongens Junioren B C

Naam

Vereniging

60 mtr

pnt.

100 mtr

pnt.

200 mtr

pnt.

Totaal

1. Kris Beerens Atledo

7.2

696

11.6

614

23.5

669

1979

2. Pablo Rouwet MPM

7.4

626

11.9

552

24.4

588

1766

3. Olaf vd Beekvierel MPM

7.5

592

12.0

532

24.9

545

1669

4. Arno Hoevink AV Goor

7.7

527

12.6

419

25.5

496

1442

5. Bart Wesselink de Liemers

7.9

466

12.6

419

25.5

496

1381

6. Rob Platenkamp MPM

8.2

379

12.9

367

25.9

465

1211

7. Matthijs Teengs AV Haarlem

7.9

466

12.7

402

0.0

0

868

8. Ivo Grob de Liemers

8.3

351

13.2

317

0.0

0

668

 

Meisjes Junioren B

Naam

Vereniging

60 mtr

pnt.

100 mtr

pnt.

200 mtr

pnt.

Totaal

1. Jennefer Baars AVA’81

8.4

598

13.3

582

27.5

630

1810

2. Marloes Duininck MPM

8.5

572

13.7

517

28.3

575

1664

3. Jorien van de Broek MPM

8.4

598

13.8

502

29.2

516

1616

 

Jongens Junioren A

Naam

Vereniging

60 mtr

pnt.

100 mtr

pnt.

200 mtr

pnt.

Totaal

1. Ardy van Broekhoven Atledo

7.0

770

11.3

679

23.5

669

2118

 

Mannen Senioren

Naam

Vereniging

60 mtr

pnt.

100 mtr

pnt.

200 mtr

pnt.

Totaal

1. Wan Bakx AC TION

7.2

696

11.8

572

24.5

579

1847

2. Dirk-Jan Demkes Atletico’73

7.6

559

11.9

552

23.9

632

1743

3. Aydin Zeyrek AC TION

7.5

592

12.0

532

24.8

553

1677

4. Marcel Fekkes Kronos

8.1

407

13.0

350

26.0

457

1214

5. Antoine Saelmans de Liemers

7.9

466

12.6

419

0.0

0

885

 

Vrouwen Senioren

Naam

Vereniging

60 mtr

pnt.

100 mtr

pnt.

200 mtr

pnt.

Totaal

1. Pascal Schure AC TION

8.6

547

14.0

471

28.9

535

1553

Mannen Veteranen 40+

Naam

Vereniging

60 mtr

pnt.

100 mtr

pnt.

200 mtr

pnt.

Totaal

1. Gerard v. Broekhoven Atledo

8.0

436

12.9

367

27.6

342

1145

 

Mannen Veteranen 50+

Naam

Vereniging

60 mtr

pnt.

100 mtr

pnt.

200 mtr

pnt.

Totaal

1. Bert Voerman Iphitos

8.4

324

13.5

269

28.3

296

889

 

Baansluitingswedstrijd

Datum: 10/10/1999

C-Jun. Jongens ,100 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Maarten Jansen 84 SISU 11.7
2 Erik Kamerling — AVV 12.2
3 Remco Lanting 84 Spurt’88 12.4
4 Daniel Tritschler 84 Horstmar 13.0
5 Stefan Krotoszynski 85 Horstmar 13.0
C-Jun. Jongens ,150 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Erik Kamerling — AVV 18.9
2 Elmar Mannot 85 ACO-Touwen 19.1
3 Daniel Tritschler 84 Horstmar 19.3
C-Jun. Jongens ,150 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Remco Lanting 84 Spurt’88 18.6
2 Jochem vd Giessen 85 Spurt’88 20.5
3 Michel Kerkdijk 87 ACO-Touwen 21.8
4 Rik Minkjan 86 ACO-Touwen 23.1
C-Jun. Jongens ,800 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Daniel Tritschler 84 Horstmar 2.17.0
2 Jochem vd Giessen 85 Spurt’88 2.27.2
3 Roy Herbert 86 Spurt’88 2.29.0
4 Mark Hammink 85 SISU 2.31.4
5 Justin Mannot 87 ACO-Touwen 2.32.6
6 Tobias van Schaar 84 AC TION 2.38.7
C-Jun. Jongens ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Maarten Jansen 84 SISU 5.75
2 Erik Kamerling — AVV 5.16
3 Remco Lanting 84 Spurt’88 5.16
4 Stefan Krotoszynski 85 Horstmar 4.93
C-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Coen de Ruiter 84 SISU 10.43
2 Maarten Jansen 84 SISU 9.93
3 Frank IJspeert 85 SISU 8.35
C-Jun. Jongens ,Discuswerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Erik Kamerling — AVV 35.62
2 Coen de Ruiter 84 SISU 33.88
3 Frank IJspeert 85 SISU 21.63
C-Jun. Meisjes ,80 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Henriet Jansen 84 Sperwers 10.8
2 Karen Holtmaat 85 Atletics 10.8
3 Kristel de Groote 84 Sperwers 11.3
4 Wilma Huisjes 86 Spurt’88 11.5
5 Evelien Runge 85 Sperwers 11.5
6 Nicole Borowski 86 Horstmar 11.7
C-Jun. Meisjes ,150 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Marije te Raa 84 AV Goor 20.7
2 Leanne Haandrikman 85 Atletics 21.2
3 Nicolette Bolks 85 Spurt’88 21.5
4 Dieuwertje Kuppens 84 Atletics 22.1
C-Jun. Meisjes ,150 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Karen Holtmaat 85 Atletics 20.7
2 Wilma Huisjes 86 Spurt’88 21.2
3 Annelies Lennips 86 Spurt’88 22.4
C-Jun. Meisjes ,150 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Henriet Jansen 84 Sperwers 20.2
2 Jessica Keizer 85 Sperwers 20.8
3 Tara Houtzagers 87 Spurt’88 23.7
4 Marleen Herbert 86 Spurt’88 23.7
C-Jun. Meisjes ,600 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Annemarie Schulte 85 Sperwers 1.41.2
2 Marije te Raa 84 AV Goor 1.42.9
3 Jessica Keizer 85 Sperwers 1.47.7
4 Leanne Haandrikman 85 Atletics 1.54.4
5 Marleen Herbert 86 Spurt’88 1.56.2
6 Alexandra Visser 84 SISU 2.02.7
7 Dieuwertje Kuppens 84 Atletics 2.04.1
8 Tara Houtzagers 87 Spurt’88 2.08.2
C-Jun. Meisjes ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Judith Martens 84 Spurt’88 4.96
2 Jessica Keizer 85 Sperwers 4.72
3 Henriet Jansen 84 Sperwers 4.70
4 Kristel de Groote 84 Sperwers 4.54
5 Annemarie Schulte 85 Sperwers 4.50
6 Alexandra Visser 84 SISU 4.30
7 Karen Holtmaat 85 Atletics 4.21
8 Leanne Haandrikman 85 Atletics 4.17
9 Dieuwertje Kuppens 84 Atletics 4.10
10 Nicole Borowski 86 Horstmar 3.90
11 Tara Houtzagers 87 Spurt’88 3.80
12 Wilma Huisjes 86 Spurt’88 3.79
13 Annelies Lennips 86 Spurt’88 3.44
C-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Maud Ebbekink 84 AC TION 12.83
2 Leonie Willekes 86 ASV 10.19
3 Inge Thijsen 84 ASV 9.57
4 Evelien Runge 85 Sperwers 9.07
5 Kristel de Groote 84 Sperwers 8.77
C-Jun. Meisjes ,Discuswerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Maud Ebbekink 84 AC TION 34.76
2 Willeke te Winkel 84 ASV 24.65
3 Leonie Willekes 86 ASV 23.77
4 Inge Thijsen 84 ASV 21.89
5 Alexandra Visser 84 SISU 21.81
B-Jun. Jongens ,100 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Ron Kuper 83 Sperwers 12.2
2 Rene de Vos 83 Sperwers 12.2
3 Thijs Bosch 83 AC TION 16.0
B-Jun. Jongens ,200 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Thijs Bosch 83 AC TION 32.9
B-Jun. Jongens ,800 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Ron Kuper 83 Sperwers 2.02.3
2 Arno Hoevink 83 AV Goor 2.04.5
B-Jun. Jongens ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Sander de Rijke 85 Ciko’66 5.47
B-Jun. Jongens ,Hinkstap-springen
Naam Gbj Club Prest.
1 Stefan Krotoszynski 85 Horstmar 9.64
B-Jun. Jongens ,Polsstokhoog
Naam Gbj Club Prest.
1 Robert Hallbauer 83 LAZ Rhede 3.40
2 Sander de Rijke 85 Ciko’66 2.90
B-Jun. Meisjes ,100 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Thekla Teunis 84 Sprinter 14.2
B-Jun. Meisjes ,200 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Jose Becker 83 Sperwers 26.8
2 Kim de Groote 82 Sperwers 27.3
3 Julia vd Cappelle 83 Sperwers 28.6
4 Thekla Teunis 84 Sprinter 28.7
5 Els Hogenkamp 84 ACO-Touwen 29.4
B-Jun. Meisjes ,800 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Agnes Ottens 82 Sprinter 2.23.9
B-Jun. Meisjes ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Kim de Groote 82 Sperwers 4.59
2 Christina Wieczoreck 82 Horstmar 4.59
3 Julia vd Cappelle 83 Sperwers 4.32
4 Marianne Lennips 84 Spurt’88 4.19
5 Marieke Lammers 82 Sperwers 4.07
B-Jun. Meisjes ,Hinkstap-springen
Naam Gbj Club Prest.
1 Jose Becker 83 Sperwers 10.76
2 Christina Wieczoreck 82 Horstmar 9.11
B-Jun. Meisjes ,Polsstokhoog
Naam Gbj Club Prest.
1 Judith Wiltink 82 LAZ Rhede 2.80
B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Christina Wieczoreck 82 Horstmar 12.27
2 Nicole Veenstra 83 AC TION 12.06
3 Kim de Groote 82 Sperwers 9.94
4 Marieke Lammers 82 Sperwers 8.96
5 Julia vd Cappelle 83 Sperwers 8.60
6 Christina Wieczoreck 82 Horstmar 8.39
B-Jun. Meisjes ,Discuswerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Nicole Veenstra 83 AC TION 37.56
2 Christina Wieczoreck 82 Horstmar 25.16
A-Jun. Jongens ,100 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Vincent Heeres 81 Sperwers 11.9
2 Rolf Timmer 80 GSC Emmen 18.7
A-Jun. Jongens ,200 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Vincent Heeres 81 Sperwers 24.7
2 Rolf Timmer 80 GSC Emmen 37.8
A-Jun. Jongens ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Jasper Lohuis 81 AC TION 6.32
2 Vincent Heeres 81 Sperwers 5.70
3 Tomas Thijssing 81 Ciko’66 5.66
A-Jun. Jongens ,Polsstokhoog
Naam Gbj Club Prest.
1 Sjors vd Kerkhof 81 AC TION 4.20
2 Remco-Pieter Faas 81 Ciko’66 3.40
3 Tomas Thijssing 81 Ciko’66 3.30
A-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Rutger Smith 81 Argo’77 19.05
2 Jasper Lohuis 81 AC TION 12.12
3 Rolf Timmer 80 GSC Emmen 4.67
A-Jun. Jongens ,Discuswerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Rutger Smith 81 Argo’77 60.28
2 Jasper Lohuis 81 AC TION 32.73
3 Remco-Pieter Faas 81 Ciko’66 25.58
A-Jun. Meisjes ,100 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Jose Kappert 80 Spurt’88 14.1
A-Jun. Meisjes ,200 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Jose Kappert 80 Spurt’88 29.9
A-Jun. Meisjes ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Marloes Zacherias 80 Sperwers 5.36
2 Nanny Prinsen 81 Sperwers 4.99
3 Jose Kappert 80 Spurt’88 4.27
A-Jun. Meisjes ,Hinkstap-springen
Naam Gbj Club Prest.
1 Els van Donselaar 81 AC TION 9.75
A-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Ilona Rutjes 80 Argo’77 12.43
A-Jun. Meisjes ,Discuswerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Ilona Rutjes 80 Argo’77 52.15
2 Marloes Kalkema 80 AC TION 28.53
Sen. Mannen ,100 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Jack Lubberman 79 Sperwers 11.7
2 Wilt Julian Pomper 72 ACO-Touwen 12.9
3 Gert Kies 73 GSC Emmen 13.8
4 Rick Hudepohl 79 GSC Emmen 16.6
Sen. Mannen ,100 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Henri Timmer 80 Spurt’88 11.2
2 Arjan Pathmamanohora 73 Kronos 11.7
3 Andre Strating 67 GSC Emmen 12.9
4 Marcel Krikke 72 AC TION 13.0
Sen. Mannen ,200 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Arjan Pathmamanohora 73 Kronos 23.7
2 Henri Timmer 80 Spurt’88 24.6
3 Wilt Julian Pomper 72 ACO-Touwen 25.7
4 Andre Strating 67 GSC Emmen 26.7
5 Marcel Krikke 72 AC TION 27.3
6 Rick Hudepohl 79 GSC Emmen 34.5
Sen. Mannen ,800 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Jochem Snuverink 79 AC TION 1.57.8
2 Markwin Jagt 76 Sperwers 1.59.0
3 Erik Droog 77 Kronos 1.59.5
4 Daniel Hofman 78 Kronos 2.03.8
5 Ruben van Moppes 78 Kronos 2.04.4
6 Arnout Salome 79 Kronos 2.04.7
Sen. Mannen ,4*200 mtr
Club Ploeg Prest.
1 Sperwers 1 1.34.8
2 Gildehaus 1 1.37.2
Sen. Mannen ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Gert Kies 73 GSC Emmen 4.79
Sen. Mannen ,Hinkstap-springen
Naam Gbj Club Prest.
1 Jack Lubberman 79 Sperwers 12.59
2 Axel van Steenpaal 79 Sperwers 12.40
3 Clemens Kanne 65 Gildehaus 11.61
Sen. Mannen ,Polsstokhoog
Naam Gbj Club Prest.
1 Alfred Achtelik 60 LAZ Rhede 4.50
2 Andre Hendriks 69 SISU 3.50
Sen. Mannen ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Andre Strating 67 GSC Emmen 8.36
2 Rick Hudepohl 79 GSC Emmen 6.23
Sen. Mannen ,Discuswerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Eric Gommans 79 AC TION 34.61
Sen. Vrouwen ,100 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Miranda Pomper 70 ACO-Touwen 14.8
Sen. Vrouwen ,200 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Leontien Oldengarm 79 ACO-Touwen 30.8
2 Miranda Pomper 70 ACO-Touwen 31.0
Sen. Vrouwen ,4*200 mtr
Club Ploeg Prest.
1 Gem.pl.1 1 2.04.0
2 Gem.pl.2 1 dnf
Sen. Vrouwen ,Verspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Tamara Goldsteen 77 AC TION 5.00
2 Leontien Oldengarm 79 ACO-Touwen 4.16
Sen. Vrouwen ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Hilde de Graaff 75 ‘t Haasje 11.70
2 Welmoed Soepboer 77 Tartletos 8.84
Sen. Vrouwen ,Discuswerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Hilde de Graaff 75 ‘t Haasje 37.47
2 Welmoed Soepboer 77 Tartletos 24.40
Vet. Mannen, 50+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Martin Regtop 49 AC TION 14.76
2 Hans Schouten 49 Hollandia 13.87
Vet. Mannen, 50+ ,Discuswerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Hans Schouten 49 Hollandia 47.01
2 Martin Regtop 49 AC TION 44.93
Vet. Mannen, 60+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Tjerk van der Zee 37 SISU 9.03
Vet. Mannen, 60+ ,Discuswerpen
Naam Gbj Club Prest.
1 Tjerk van der Zee 37 SISU 32.63
Vet. Mannen, 65+ ,Hinkstap-springen
Naam Gbj Club Prest.
1 Kees van Giezen 34 GAC 8.82
Vet. Mannen, 65+ ,Polsstokhoog
Naam Gbj Club Prest.
1 Kees van Giezen 34 GAC 2.90
Vet. Vrouwen, 50+ ,4*200 mtr
Club Ploeg Prest.
1 Nat.ploeg 1 2.03.7
Vet. Vrouwen, 55+ ,Hinkstap-springen
Naam Gbj Club Prest.
1 Rietje Dijkman 39 AV’23 9.17

 

 

 

 

 

 

Clubkampioenschappen Pupillen

Datum: 1999

Jongens Pupillen C
Resultaten 05-07-1999 Resultaten 19-07-1999 Resultaten 13-09-1999 Resultaten 27-09-1999
ver pnt. 40 mtr pnt. kogel pnt. 600 mtr in sec. pnt. hoog pnt. bal pnt. ver pnt. 40 mtr pnt Totaal
1. Kristian Blazanin 2.94 206 7.5 303 5.63 283 2.47 167 49 0.95 206 19.60 212 2.86 190 7.3 340 1550
2. Lars Lageveen 3.13 244 7.4 322 4.00 169 2.24 144 203 0.75 59 26.00 296 1293
3. Jan-Jaap Kuitert 6.17 316 2.29 149 165 0.80 96 28.60 328 2.50 118 8.3 172 1195
4. Joris Koenders 2.59 136 7.7 268 2.31 151 151 0.90 169 14.70 137 2.90 198 7.7 268 1191
5. Bart Grimberg 2.50 118 7.6 285 3.87 160 2.36 156 117 0.80 96 18.90 202 2.50 118 7.6 285 1168
6. Leon ter Ellen 2.62 142 8.3 172 3.53 133 2.43 163 73 0.85 132 21.80 242 894
7. Joris Steunenberg 2.40 98 7.6 285 0.85 132 13.50 117 632
8. Falko Woudstra 2.00 18 8.8 102 3.52 132 3.08 0 0.75 59 17.30 178 1.75 0 8.7 115 604
9. Youry Walbrink 2.03 24 7.7 268 3.60 138 3.06 186 0 2.15 48 9.1 63 541
10. Mick Willemsen 2.25 68 8.4 157 0.75 59 17.10 175 459
11. Marijn Siemons 3.90 162 2.55 175 5 0.65 0 11.00 72 2.20 58 9.2 51 348
12. Lex Schoemaker 4.89 234 2.43 163 73 307
13. Mike Weegink 0.85 132 14.50 134 266
14. Folkert Nelissen 1.68 0 9.3 39 2.95 84 3.36 0 0.00 0 12.70 103 1.60 0 10.2 0 226
15. Ruben Westerink 4.18 183 3.05 0 183
16. Ricardo Gerritzen 1.66 0 8.6 129 129
17. Simon Meinema 2.07 32 8.9 89 121
18. Gerben Roerink 2.09 36 9.0 76 112
19. Stefan Klootwijk 0.60 0 9.10 34 1.90 0 9.6 5 39
Meisjes Pupillen C
ver pnt. 40 mtr pnt. kogel pnt. 600 mtr in sec. pnt. hoog pnt. bal pnt. ver pnt. 40 mtr pnt Totaal
1. Lisa Stout 2.87 192 7.4 322 0.85 132 16.00 158 2.56 130 7.3 340 1274
2. Madelon Gerridzen 2.50 118 7.7 268 3.55 134 2.37 157 110 0.90 169 10.10 54 2.45 108 7.9 234 1033
3. Jolanda de Boer 2.35 88 7.8 251 4.36 196 3.08 188 0 0.90 169 11.60 83 2.45 108 8.1 203 1015
4. Floor Raats 2.40 98 7.6 285 3.20 105 2.37 157 110 0.65 0 8.75 27 2.65 148 7.8 251 997
5. Vera Balvers 2.40 98 7.8 251 2.61 53 2.34 154 130 0.70 22 9.50 42 2.43 104 8.3 172 808
6. Sophie van Voorst 2.35 88 7.7 268 3.52 132 2.43 163 73 0.70 22 12.05 91 2.11 40 8.7 115 767
7. Lisan van Straumten 0.85 132 12.80 105 2.66 150 7.5 303 690
8. Lièn Voogd 2.12 42 8.5 143 4.04 172 3.26 206 0 0.70 22 9.60 44 1.85 0 8.2 187 610
9. Tamara Nijhuis 2.15 48 8.8 102 2.23 16 3.14 194 0 0.60 0 10.40 60 2.15 48 8.3 172 446
10. Anne v.d. Burg 0.65 0 16.55 167 2.15 48 8.0 218 433
11. Susan de Oude 1.98 14 8.8 102 2.38 31 3.46 226 0 0.65 0 11.45 80 1.95 8 8.2 187 422
11. Jolien van Oenen 1.83 0 8.7 115 2.56 48 3.36 216 0 0.00 0 9.30 38 2.00 18 8.1 203 422
13. Maike Nilessen 0.70 22 11.15 75 2.30 78 7.9 234 409
14. Britt Vonk 2.84 74 2.33 153 137 0.70 22 13.80 122 355
15. Maaike Hogebrug 2.42 102 8.0 218 320
16. Rowan Kuipers 2.20 58 8.7 115 173
17. Felina Bouwman 1.98 14 9.1 63 3.08 95 3.14 194 0 172
18. Rosanne Koopmans 0.65 0 14.60 135 135
19. Leonie de Kovel 1.45 0 10.2 0 0.60 0 7.80 6 6
Jongens Pupillen B
ver pnt. 40 mtr pnt. kogel pnt. 600 mtr in sec. pnt. hoog pnt. bal pnt. ver pnt. 40 mtr pnt Totaal
1. Ruben Thoma 3.12 242 7.2 360 5.98 305 2.30 150 158 0.95 206 35.60 406 3.20 258 7.0 400 1971
2. Harry Strijbis 3.04 226 7.6 285 4.93 236 2.21 141 226 0.90 169 23.72 268 2.73 164 7.5 303 1544
3. Ronald Forkink 2.74 166 7.2 360 5.59 280 2.32 152 144 0.90 169 21.47 238 2.77 172 7.8 251 1470
4. Gerben Hilberink 3.18 254 7.3 340 5.14 251 2.51 171 27 0.90 169 29.40 337 1378
5. Sebastiaan Siemons 2.64 146 7.8 251 5.49 274 3.01 181 0 0.85 132 24.60 279 2.45 108 8.1 203 1285
6. Jesse Lubbers 2.70 158 7.6 285 3.97 167 2.17 137 259 0.85 132 20.46 224 1225
7. Wouter Steunenberg 3.14 246 7.3 340 1.00 242 19.29 207 1035
8. Kasper Nelissen 2.61 140 7.8 251 4.57 211 2.35 155 123 0.00 0 12.39 98 2.45 108 8.2 187 1020
9. Remco Schipper 2.58 134 7.6 285 3.76 151 2.53 173 16 0.75 59 19.39 209 2.17 52 8.3 172 1010
10. Jeroen te Sligte 2.18 54 7.6 285 3.32 115 2.33 153 137 0.75 59 13.39 115 765
11. Aquila Bouwman 2.30 78 8.6 129 4.10 177 2.54 174 10 0.70 22 19.48 210 626
12. Ramon Bril 2.77 172 8.0 218 390
13. David Hanna 2.15 48 8.5 143 191
14. Glen Gerritsen 2.10 38 9.5 16 54
Meisjes Pupillen B
ver pnt. 40 mtr pnt. kogel pnt. 600 mtr in sec. pnt. hoog pnt. bal pnt. ver pnt. 40 mtr pnt Totaal
1. Kirsten Elshof 3.00 218 7.4 322 4.45 203 2.18 138 251 0.85 132 11.18 75 2.85 188 7.3 340 1522
2. Marit Dopheide 4.05 173 2.14 134 286 0.95 206 12.47 99 3.25 268 6.8 442 1474
3. Marijke Bijvank 3.09 236 7.5 303 3.74 149 2.57 177 0 0.95 206 16.74 170 2.90 198 7.4 322 1435
4. Elke Muijs 2.69 156 8.1 203 3.44 125 2.26 146 187 0.80 96 9.67 46 2.53 124 7.9 234 1029
5. Ellen Edens 3.00 218 8.6 129 3.29 113 2.51 171 27 0.75 59 10.13 55 2.85 188 7.7 268 975
6. Stephanie Pol 2.90 198 8.0 218 3.84 157 2.40 160 91 0.85 132 10.72 67 863
7. Carline Stokvis 2.37 92 8.4 157 0.85 132 12.26 95 2.05 28 7.7 268 772
8. Wendy Vije 2.39 96 8.6 129 4.32 193 2.37 157 110 0.75 59 10.92 70 657
9. Michelle Voogd 2.13 44 7.6 285 0.70 22 10.45 61 1.92 2 8.6 129 543
10. Denise Puddu 0.75 59 14.99 142 2.30 78 8.2 187 466
11. Marloes v.d. Worp 2.03 24 9.0 76 2.84 74 3.11 191 0 174
12. Annem. Dusseljee 0.75 59 10.93 71 130
Jongens Pupillen A
hoog pnt. 60 mtr pnt. ver pnt. 600 mtr in sec. pnt. kogel pnt. ver pnt. bal pnt. 60 mtr pnt Totaal
1. Borja Thoma 1.05 279 9.8 372 3.92 402 2.04 124 382 7.61 400 3.95 408 29.85 342 9.8 372 2336
2. Tjeerd Woudstra 1.20 389 10.5 272 3.26 270 2.04 124 382 5.59 280 3.53 324 22.31 249 10.2 313 1960
3. Thomas Budel 0.90 169 10.1 327 3.36 290 2.23 143 210 5.93 302 3.78 374 25.90 295 10.5 272 1860
4. Arne de Roest 1.15 352 10.2 313 6.57 341 3.72 362 1368
5. Han Hertsenberg 1.05 279 9.4 435 5.44 270 3.45 308 1292
6. Jeroen Kok 1.00 242 10.3 299 6.13 314 3.42 302 1157
7. Bas Neutkens 0.90 169 11.4 162 2.80 178 2.43 163 73 5.31 262 2.82 182 16.55 167 11.4 162 1120
8. Jan-Willem teSligte 0.85 132 11.7 128 2.75 168 2.27 147 180 5.00 241 2.70 158 1007
9. Remco Jager 0.95 206 12.0 97 4.92 236 2.75 168 20.08 219 12.3 67 993
10. Bob Venema 0.90 169 11.3 173 3.78 153 2.80 178 673
11. Nick Bekken 2.50 118 3.00 0 0 5.08 247 2.39 96 461
12. Thijs Eising 1.00 242 11.1 196 438
13. Floris Kuitert 21.65 240 11.2 185 425
14. Jan Bruggert 4.56 211 2.44 106 317
15. Martin Jalink 0.75 59 11.6 139 198
Meisjes Pupillen A
hoog pnt. 60 mtr pnt. ver pnt. 600 mtr in sec. pnt. kogel pnt. ver pnt. bal pnt. 60 mtr pnt Totaal
1. Annebel Kuitert 4.03 424 2.08 128 342 9.44 495 3.79 376 25.35 288 9.8 372 2297
2. Sandra Forkink 1.10 316 10.0 342 3.30 278 2.30 150 158 5.96 303 3.16 250 15.51 150 10.7 246 1735
3. Janine Elshof 1.00 242 9.9 357 5.35 265 3.68 354 16.44 165 10.5 272 1655
4. Susanne Nijhuis 1.05 279 10.2 313 3.12 242 2.27 147 180 6.48 335 3.43 304 1653
5. Floor Louwerenburg 1.05 279 10.1 327 3.12 242 2.27 147 180 5.12 249 2.94 206 15.43 149 11.5 150 1483
6. Marjolein Pots 1.00 242 10.7 246 5.48 273 3.12 242 19.32 208 10.6 259 1470
7. Elisabeth Dag 0.95 206 10.3 299 2.89 196 2.30 150 158 5.96 303 2.80 178 1340
8. Nilam Snijders 0.95 206 10.6 259 2.95 208 2.21 141 226 4.76 225 2.80 178 16.68 169 11.3 173 1302
9. Kim Winters 1.05 279 10.5 272 6.92 361 2.94 206 1118
10. Marijke v.d. Worp 1.00 242 10.5 272 3.11 240 2.27 147 180 934
11. Madelon Lageveen 0.90 169 11.1 196 2.65 148 2.54 174 10 4.00 169 2.89 196 888
12. Tess Jansen 1.00 242 11.3 173 2.80 178 2.42 162 79 12.43 98 11.9 107 877
13. Joyce Hogebrug 1.00 242 10.6 259 15.03 142 10.8 233 876
14. Jenny Chelepov 4.57 211 2.81 180 12.33 96 11.2 185 672
15. Manon Borghuis 5.80 293 3.03 224 517
16. Marloes Robers 0.75 59 11.9 107 3.26 110 2.55 128 404
17. Marloes de Kovel 0.85 132 13.3 0 3.58 137 2.43 104 7.43 0 13.8 0 373
18. Alexandra Koopmans 4.50 206 2.70 158 364
19. Femke van Elsakker 4.58 212 2.65 148 360
20. Arabella Memdouh 3.93 164 2.54 126 290
21. Merle de Weerd 6.89 0 11.7 128 128

 

Record-Indoorwedstrijd

Datum: 31/10/1999

C-Pup. Jongens ,Meerkamp 40 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Victor Everaard 91 Almere’81 6.8 542 1.10 416 7.84 512 1470
2 Kristian Blazanin 91 AC TION 7.0 500 1.00 342 6.15 415 1257
3 Gijs Koerts 91 ASV 7.1 480 0.90 269 6.97 464 1213
4 Vincent Nijhof 91 MPM 7.7 368 0.90 269 6.66 446 1083
5 Sander Vlutters 91 Iphitos 7.1 480 0.75 159 6.02 407 1046
6 Jan-Jaap Kuitert 91 AC TION 8.1 303 0.85 232 6.12 413 948
7 Dico Duba 92 Aalsmeer 7.6 385 0.80 196 5.14 351 932
8 Deick Andree 92 SISU 7.7 368 0.85 232 4.75 324 924
9 Ruben Westerink 91 AC TION 8.0 318 0.85 232 5.01 342 892
10 Jurrien Lensen 91 Iphitos 7.6 385 0.75 159 4.90 334 878
11 Florian Benscheidt 91 Iphitos 8.5 243 0.75 159 6.67 446 848
12 Cedric de Jong 92 Almere’81 8.1 303 0.65 87 5.63 383 773
13 Luuk Bom 92 SISU 8.4 257 0.70 122 5.06 345 724
14 Youri Wolberink 91 AC TION 8.2 287 0.70 122 4.20 284 693
15 Chiel Mosterman 92 ACO-Touwen 8.7 215 0.75 159 3.90 262 636
16 Ids Tuinstra 92 SISU 8.9 189 0.75 159 4.03 272 620
17 Dennis Garritsen 91 AV Goor 9.0 176 0.65 87 4.02 271 534
18 Kevin Lensen 94 Iphitos 8.8 202 0.65 87 3.37 220 509
19 Roy Pasman 91 sv Holten 9.8 84 0.75 159 2.76 167 410
C-Pup. Meisjes ,Meerkamp 40 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Lisa Stout 91 AC TION 7.1 480 0.90 269 6.04 408 1157
2 Maike Bekkernens 91 sv Holten 7.2 460 0.85 232 4.60 313 1005
3 Britt Vonk 91 AC TION 6.9 521 0.75 159 4.50 306 986
4 Sandra Rietberg 91 sv Holten 7.2 460 0.85 232 3.93 264 956
5 Madelon Gerridzen 91 AC TION 7.7 368 0.80 196 3.79 253 817
6 Vera Balvers 91 AC TION 7.5 403 0.75 159 3.43 225 787
7 Janneke Paalman 92 sv Holten 7.3 440 0.65 87 3.55 234 761
8 Feike Huisman 92 sv Holten 8.0 318 0.80 196 3.15 201 715
9 Dieuwertje Zult 92 SISU 8.0 318 0.75 159 3.00 188 665
10 Judith Varenhorst 91 Iphitos 8.5 243 0.65 87 4.04 272 602
11 Astrid Varenhorst 93 Iphitos 9.3 139 0.65 87 2.94 183 409
12 Sophie van Voorst 91 AC TION 7.7 368 0.00 0 0.00 0 368
13 Floor Raats 91 AC TION 0.0 0 0.65 87 3.89 261 348
B-Pup. Jongens ,Meerkamp 40 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Ruben Zwiers 90 SISU 6.9 521 1.10 416 5.89 399 1336
2 Frank Rikhof 90 MPM 6.8 542 0.95 306 7.26 480 1328
3 Jasper Schutte 90 AVH 6.9 521 1.00 342 6.44 433 1296
4 Bart Bemthuis 90 AVH 7.1 480 1.05 379 4.54 309 1168
5 Ingmar te Raa 90 AV Goor 7.5 403 1.10 416 4.86 332 1151
6 Geert Tuinstra 90 SISU 7.3 440 0.95 306 3.63 241 987
7 Stefan Pekkeriet 90 sv Holten 7.8 351 0.95 306 4.81 328 985
8 Bram Schots 90 sv Holten 7.3 440 0.85 232 4.22 286 958
9 Rolan Meenhuis 90 MPM 7.6 385 0.90 269 4.27 290 944
10 Dennis Vorkink 90 sv Holten 8.1 303 0.85 232 4.56 311 846
11 Koen Paalman 90 sv Holten 8.1 303 0.80 196 4.67 318 817
12 Harry Strijbis 90 AC TION 0 0.90 269 4.85 331 600
B-Pup. Meisjes ,Meerkamp 40 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Sharon Hoff 90 AVV 7.0 500 1.10 416 5.70 387 1303
2 Marit Dopheide 90 AC TION 6.8 542 1.00 342 4.83 330 1214
3 Monique Rouweler 90 AV Goor 7.2 460 1.00 342 4.95 338 1140
4 Aniek Stoffer 90 AV Goor 7.1 480 1.00 342 4.36 296 1118
Marije Dangremond 90 sv Holten 7.1 480 0.95 306 4.87 332 1118
6 Moniek Nijeboer 90 Spurt’88 7.0 500 0.90 269 5.00 341 1110
7 Marijke Bijvank 90 AC TION 7.0 500 0.90 269 4.83 330 1099
8 Danielle Koopman 90 MPM 7.2 460 0.90 269 5.17 353 1082
9 Jette Wielaard 90 sv Holten 7.5 403 0.95 306 4.79 327 1036
10 Laura Spijker 90 MPM 7.5 403 0.90 269 4.79 327 999
11 Marije Mol 90 ASV 7.1 480 0.75 159 5.15 351 990
12 Eline Vollenbroek 90 Iphitos 7.3 440 0.90 269 3.63 241 950
13 Denise Puddu 90 AC TION 7.6 385 0.85 232 3.87 260 877
14 Alicia Eken 90 Zaanland 8.1 303 0.90 269 4.21 285 857
15 Elke Muys 90 AC TION 7.7 368 0.80 196 3.56 235 799
A-Pup. Jongens ,Meerkamp 60 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Marco Caspers 88 Swift 9.2 569 1.30 562 7.82 511 1642
2 Sander Oude Alink 88 AVV 9.7 487 1.30 562 8.32 538 1587
Dave Hutubessy 88 Zaanland 8.8 641 1.10 416 8.16 530 1587
4 Maarten Tuiten 89 SISU 9.5 519 1.25 526 7.84 512 1557
5 Marco Oplanic 89 Zaanland 9.3 552 1.10 416 8.92 569 1537
6 Mark Vlutters 89 Iphitos 9.6 503 1.10 416 6.92 461 1380
7 Julien Eken 88 Zaanland 10.7 346 1.20 489 8.26 535 1370
8 Chris Doornweerd 88 ASV 10.0 442 1.10 416 7.40 488 1346
9 Mike Monnink 88 AC TION 10.3 399 1.00 342 9.52 599 1340
10 Tjerk Zult 89 SISU 9.6 503 1.05 379 6.45 433 1315
11 Herwin Voortman 88 AV Rijssen 10.7 346 1.15 452 6.90 460 1258
12 Martin Platenkamp 88 MPM 10.0 442 1.00 342 6.33 426 1210
13 Bart Hammink 88 SISU 9.9 457 0.95 306 6.48 435 1198
14 Maxime Spits 88 Zaanland 10.4 386 1.00 342 6.65 445 1173
15 Pieter Rouweler 89 AV Goor 9.8 472 0.95 306 5.80 393 1171
16 Lars Steggink 89 SISU 10.4 386 1.00 342 6.04 408 1136
17 Thomas Budel 89 AC TION 10.1 427 1.00 342 5.38 366 1135
18 Alex Bouwmeester 88 Zaanland 10.9 321 1.00 342 7.01 466 1129
19 Sven Duteweerd 88 MPM 10.3 399 0.90 269 6.26 422 1090
20 Kevin Konhuurne 89 AVH 10.6 359 0.95 306 6.28 423 1088
21 Thijs Eising 89 AC TION 11.1 296 1.00 342 4.89 334 972
A-Pup. Meisjes ,Meerkamp 60 mtr Hoog Kogel TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Annebel Kuitert 88 AC TION 9.3 552 1.20 489 9.56 601 1642
2 Danielle Paauw 88 Almere’81 9.5 519 1.25 526 9.23 585 1630
3 Sanne Baldizzone 88 sv Holten 8.9 623 1.20 489 7.45 491 1603
4 Marlot de Jong 88 Almere’81 9.5 519 1.15 452 9.67 606 1577
5 Annet Feddes 88 ACO-Touwen 9.1 587 1.30 562 6.15 415 1564
6 Rachel Scholten 88 Almere’81 8.9 623 1.10 416 7.60 499 1538
7 Susanne Dekkers 88 SISU 8.8 641 1.10 416 6.39 430 1487
8 Floortje van Eijk 88 sv Holten 9.8 472 1.10 416 7.54 496 1384
9 Bernadette Jacobs 88 sv Holten 10.2 413 1.05 379 8.27 535 1327
10 MarieJose Mastenbroe 88 Ilion 10.5 372 1.05 379 8.50 548 1299
11 Jeanell Vollenbroek 88 Iphitos 10.2 413 1.05 379 7.05 468 1260
12 Birgit Benscheidt 89 Iphitos 10.0 442 1.00 342 5.64 383 1167
13 Kiki Andree 89 SISU 10.3 399 1.00 342 5.91 400 1141
14 Laura Willekes 89 ASV 9.9 457 0.95 306 5.42 369 1132
15 Anne Smink 89 MPM 10.2 413 1.00 342 5.31 362 1117
16 Kirsten v.d. Vaart 89 Iphitos 10.5 372 1.00 342 5.92 401 1115
17 Renate Truyen 88 AVV 11.0 308 0.95 306 7.01 466 1080
18 Marloes Rikhof 88 MPM 10.7 346 1.00 342 5.71 388 1076
19 Nilam Snijders 89 AC TION 10.3 399 0.95 306 4.96 338 1043
20 Marjolein Pots 89 AC TION 11.1 296 0.90 269 5.24 357 922
21 Corinne Bomer 88 MPM 0 0 5.12 349 349

 

D-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Stephan Muldrow 87 Nijmegen 8.7
2 Robbert Popken 86 de Sprint 9.0
3 Edwin Spithoven 86 AC TION 9.1
4 Japser Voortman 86 AV Rijssen 9.4
5 Eelco van Hattem 87 ASV 9.9
D-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 PeterPaul Mastenbroe 86 Ilion 8.4
2 Jeffrey Baars 86 Almere’81 9.1
3 Rik Minkjan 86 ACO-Touwen 9.5
4 Jordi Effing 87 AVH 10.4
D-Jun. Jongens ,60 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Chiel van Brero 87 de Liemers 8.9
2 Michiel Kerkdijk 87 ACO Touwen 9.2
3 Justin Mannot 87 ACO-Touwen 9.5
4 Maikel de Vries 87 SISU 9.8
5 Jeroen Truyen 86 AVV 10.3
D-Jun. Jongens ,60 mtr ,Finale
Naam Gbj Club Prest.
1 PeterPaul Mastenbroe 86 Ilion 8.4
2 Stephan Muldrow 87 Nijmegen 8.6
3 Chiel van Brero 87 de Liemers 8.6
4 Robbert Popken 86 de Sprint 8.7
5 Edwin Spithoven 86 AC TION 9.0
6 Jeffrey Baars 86 Almere’81 9.0
D-Jun. Jongens ,60 mtr horden 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Robbert Popken 86 de Sprint 11.0
2 Jeffrey Baars 86 Almere’81 11.4
3 Maikel de Vries 87 SISU 12.3
4 Japser Voortman 86 AV Rijssen 12.3
D-Jun. Jongens ,60 mtr horden 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Edwin Spithoven 86 AC TION 11.0
2 Herre Uittenhout 87 AC TION 12.5
3 Jordi Effing 87 AVH 13.2
4 Eelco van Hattem 87 ASV 13.3
5 Jeroen Truyen 86 AVV 13.7
D-Jun. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 PeterPaul Mastenbroe 86 Ilion 1.55
2 Rik Minkjan 86 ACO-Touwen 1.45
3 Robbert Popken 86 de Sprint 1.45
4 Edwin Spithoven 86 AC TION 1.40
5 Japser Voortman 86 AV Rijssen 1.35
6 Chiel van Brero 87 de Liemers 1.30
7 Michiel Kerkdijk 87 ACO Touwen 1.25
Jeffrey Baars 86 Almere’81 1.25
Herre Uittenhout 87 AC TION 1.25
10 Jordi Effing 87 AVH 1.20
Maikel de Vries 87 SISU 1.20
Stephan Muldrow 87 Nijmegen 1.20
13 Jeroen Truyen 86 AVV 1.15
Justin Mannot 87 ACO-Touwen 1.15
D-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Robbert Popken 86 de Sprint 10.72
2 Edwin Spithoven 86 AC TION 10.40
3 Japser Voortman 86 AV Rijssen 8.23
4 Maikel de Vries 87 SISU 8.05
5 Chiel van Brero 87 de Liemers 7.80
6 Jordi Effing 87 AVH 7.42
7 Michiel Kerkdijk 87 ACO Touwen 7.30
8 Stephan Muldrow 87 Nijmegen 7.28
9 Rik Minkjan 86 ACO-Touwen 7.25
10 Jeroen Truyen 86 AVV 5.51
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Inge van Lier 86 AC TION 8.9
2 Rianne Wassink 87 SISU 9.2
3 Leonie Willekes 86 ASV 9.3
4 Wendy Neymeyer 86 AV Rijssen 9.4
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Jasmijn Weener 87 AC TION 9.1
2 Esli Vogel 86 ASV 9.2
3 Marrit Mulder 86 AC TION 9.4
4 Anneloes Hak 86 AC TION 10.0
5 Sarina de Hoog 86 AC TION 10.8
D-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Wilma Huisjes 86 Spurt’88 8.7
2 Anouk Monnink 96 AC TION 9.0
3 Annelies Lennips 86 Spurt’88 9.3
4 Maike Emsbroek 87 ASV 9.5
5 Tara Houtzagers 87 Spurt’88 9.7
6 Paula van Doorn 87 ACO-Touwen 10.4
D-Jun. Meisjes ,60 mtr ,Finale
Naam Gbj Club Prest.
1 Wilma Huisjes 86 Spurt’88 8.7
2 Jasmijn Weener 87 AC TION 9.0
3 Anouk Monnink 96 AC TION 9.1
4 Rianne Wassink 87 SISU 9.1
5 Inge van Lier 86 AC TION 9.2
6 Esli Vogel 86 ASV 9.4
D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Inge van Lier 86 AC TION 11.4
2 Esli Vogel 86 ASV 12.1
3 Maike Emsbroek 87 ASV 12.6
D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Marrit Mulder 86 AC TION 11.6
2 Wendy Neymeyer 86 AV Rijssen 11.9
3 Tara Houtzagers 87 Spurt’88 12.4
4 Leonie Willekes 86 ASV 12.5
D-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Wendy Neymeyer 86 AV Rijssen 1.45
2 Marrit Mulder 86 AC TION 1.40
3 Jasmijn Weener 87 AC TION 1.35
4 Leonie Willekes 86 ASV 1.30
Rianne Wassink 87 SISU 1.30
6 Inge van Lier 86 AC TION 1.25
7 Anneloes Hak 86 AC TION 1.20
8 Esli Vogel 86 ASV 1.15
Maike Emsbroek 87 ASV 1.15
10 Paula van Doorn 87 ACO-Touwen 1.05
D-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Anouk Monnink 96 AC TION 13.14
2 Leonie Willekes 86 ASV 11.95
3 Anneloes Hak 86 AC TION 11.68
4 Wendy Neymeyer 86 AV Rijssen 11.09
5 Sarina de Hoog 86 AC TION 9.69
6 Claudia Garritsen 87 AV Goor 8.53
7 Jasmijn Weener 87 AC TION 8.04
8 Carissa de Wit 87 AC TION 7.90
9 Maike Emsbroek 87 ASV 7.70
10 Paula van Doorn 87 ACO-Touwen 5.16
C-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Remco Lanting 84 Spurt’88 7.7
2 Eric de Vries 85 Zaanland 7.8
3 Rick Splitthoff 84 de Liemers 7.9
4 Frank van Rooyen 84 ASV 8.2
C-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Hugo de Haan 84 Zaanland 7.9
2 Freek Snijders 85 SISU 7.9
3 Danny Bronkhorst 85 AV Atos 8.0
4 Erik Sanders 84 de Liemers 8.4
5 Tim van Hattem 85 Zaanland 9.3
C-Jun. Jongens ,60 mtr 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Elmar Mannot 85 ACO-Touwen 8.0
2 Thijs Hesselink 85 ASV 8.1
3 Maikel Nijhuis 84 ASV 8.2
4 Niels Harms 85 AV Aquilo 8.5
5 Tobias Damhuis 84 Iphitos 9.5
C-Jun. Jongens ,60 mtr 4e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Pablo Rouwet 84 MPM 7.6
2 Marcel Boer 84 Parthenon 7.7
3 Jasper Schuring 84 AC TION 8.2
4 Nico Bout 85 Iphitos 8.5
5 Pieter Kuitert 85 AC TION 8.9
6 Maarten Jansen 84 SISU
C-Jun. Jongens ,60 mtr ,Finale
Naam Gbj Club Prest.
1 Pablo Rouwet 84 MPM 7.5
2 Hugo de Haan 84 Zaanland 7.8
3 Remco Lanting 84 Spurt’88 7.8
4 Eric de Vries 85 Zaanland 7.8
5 Marcel Boer 84 Parthenon 7.9
6 Freek Snijders 85 SISU 7.9
C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Frank van Rooyen 84 ASV 9.8
2 Freek Snijders 85 SISU 9.8
3 Niels Harms 85 AV Aquilo 10.2
4 Siem Uittenhout 85 AC TION 10.9
C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Erik Sanders 84 de Liemers 9.5
2 Rick Splitthoff 84 de Liemers 9.9
3 Marinus Tiehatten 85 AC TION 11.0
4 Pieter Kuitert 85 AC TION 11.6
5 Nico Bout 85 Iphitos 11.8
C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 3e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Marcel Boer 84 Parthenon 8.8
2 Hugo de Haan 84 Zaanland 9.2
3 Thijs Hesselink 85 ASV 9.6
4 Remco Lanting 84 Spurt’88 9.6
5 Danny Bronkhorst 85 AV Atos 10.3
6 Tim van Hattem 85 Zaanland 12.0
C-Jun. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Danny Bronkhorst 85 AV Atos 1.70
2 Thijs Hesselink 85 ASV 1.65
3 Eric de Vries 85 Zaanland 1.60
4 Marinus Tiehatten 85 AC TION 1.60
5 Hugo de Haan 84 Zaanland 1.55
6 Tobias Damhuis 84 Iphitos 1.50
Remco Lanting 84 Spurt’88 1.50
8 Tim van Hattem 85 Zaanland 1.45
Erik Sanders 84 de Liemers 1.45
Niels Harms 85 AV Aquilo 1.45
11 Pieter Kuitert 85 AC TION 1.40
Maikel Nijhuis 84 ASV 1.40
Elmar Mannot 85 ACO-Touwen 1.40
14 Siem Uittenhout 85 AC TION 1.30
Nico Bout 85 Iphitos 1.30
C-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Erik Cadee 84 Pr. Hendr. 14.91
2 Danny Bronkhorst 85 AV Atos 13.39
3 Marcel Boer 84 Parthenon 12.65
4 Hugo de Haan 84 Zaanland 12.11
5 Jasper Schuring 84 AC TION 11.31
6 Marinus Tiehatten 85 AC TION 10.81
7 Nico Bout 85 Iphitos 10.21
8 Niels Harms 85 AV Aquilo 10.01
9 Tobias Damhuis 84 Iphitos 9.59
10 Eric de Vries 85 Zaanland 9.32
11 Rick Splitthoff 84 de Liemers 9.00
12 Erik Sanders 84 de Liemers 8.64
13 Tim van Hattem 85 Zaanland 8.08
C-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Michelle Saelmans 84 de Liemers 8.5
2 Lisa Freriks 84 de Liemers 8.7
3 Monique Kwakman 84 AC TION 10.6
C-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
Naam Gbj Club Prest.
1 Judith Martens 84 Spurt’88 8.6
2 Alexandra Visser 84 SISU 8.8
3 Kim Freriks 84 de Liemers 8.9
4 Jenifer Alvarez 85 AV Aquilo 9.5
C-Jun. Meisjes ,60 mtr ,Finale
Naam Gbj Club Prest.
1 Michelle Saelmans 84 de Liemers 8.4
2 Judith Martens 84 Spurt’88 8.7
3 Lisa Freriks 84 de Liemers 8.7
4 Kim Freriks 84 de Liemers 8.8
5 Alexandra Visser 84 SISU 9.0
6 Jenifer Alvarez 85 AV Aquilo 9.7
C-Jun. Meisjes ,60 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Lisa Freriks 84 de Liemers 9.9
2 Kim Freriks 84 de Liemers 10.7
3 Judith Martens 84 Spurt’88 10.7
4 Harriet Bakker 84 AV Aquilo 10.8
C-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Harriet Bakker 84 AV Aquilo 1.40
2 Lisa Freriks 84 de Liemers 1.40
3 Judith Martens 84 Spurt’88 1.35
4 Kim Freriks 84 de Liemers 1.35
5 Alexandra Visser 84 SISU 1.30
6 Michelle Saelmans 84 de Liemers 1.20
C-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Maud Ebbekink 84 AC TION 12.89
2 Monique Kwakman 84 AC TION 11.08
3 Kim Freriks 84 de Liemers 9.48
4 Harriet Bakker 84 AV Aquilo 9.39
5 Isabel Eken 85 Zaanland 8.38
6 Lisa Freriks 84 de Liemers 8.03
7 Alexandra Visser 84 SISU 7.86
8 Jenifer Alvarez 85 AV Aquilo 7.06
B-Jun. Jongens ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Harald Pals 82 AV Aquilo 7.6
2 Mark Morsch 83 de Liemers 7.9
3 Nicky Thomassen 83 de Liemers 8.1
4 Edwin Wolterink 83 AV Goor 8.3
B-Jun. Jongens ,60 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Mark Morsch 83 de Liemers 9.6
B-Jun. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Harald Pals 82 AV Aquilo 1.80
2 Mark Morsch 83 de Liemers 1.55
3 Nicky Thomassen 83 de Liemers 1.50
4 Edwin Wolterink 83 AV Goor 1.45
B-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Roderick Derksen 82 AC TION 13.24
2 Nicky Thomassen 83 de Liemers 11.19
3 Mark Morsch 83 de Liemers 10.53
4 Edwin Wolterink 83 AV Goor 9.04
B-Jun. Meisjes ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Jennefer Baars 83 Almere’81 8.6
2 Desiree de Haan 82 Zaanland 9.0
3 Lisette Groot 83 Zaanland 9.0
B-Jun. Meisjes ,60 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Nicole Veenstra 83 AC TION 10.1
2 Marieke Beumer 83 de Liemers 11.1
3 Jennefer Baars 83 Almere’81 11.1
B-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Nicole Veenstra 83 AC TION 1.45
2 Marieke Beumer 83 de Liemers 1.40
3 Jennefer Baars 83 Almere’81 1.25
B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Nicole Veenstra 83 AC TION 12.96
2 Desiree de Haan 82 Zaanland 11.67
3 Frouke Bergwerf 83 Parthenon 9.14
A-Jun. Jongens ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Vincent Kerssies 80 SISU 7.6
A-Jun. Jongens ,60 mtr horden
Naam Gbj Club Prest.
1 Vincent Kerssies 80 SISU 8.8
A-Jun. Jongens ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Vincent Kerssies 80 SISU 1.85
2 Mark Scheijde 80 Zaanland 1.70
A-Jun. Jongens ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Jasper Lohuis 81 AC TION 12.70
2 Nico de Vries 81 Zaanland 11.58
3 Vincent Kerssies 80 SISU 11.43
Sen. Mannen ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Aydin Zeyrek 68 AC TION 7.5
2 Antoine Saelmans 60 de Liemers 7.8
Sen. Mannen ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Roy Bout 77 Zaanland 1.50
Sen. Mannen ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Eric Gommans 79 AC TION 13.67
2 Roy Bout 77 Zaanland 9.97
3 Antoine Saelmans 60 de Liemers 8.34
4 Bart v.Ingen Schenau 76 AC TION 7.05
Sen. Vrouwen ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Pascal Schure 73 AC TION 8.6
2 Bernadette Ongena 79 sv Holten 9.3
Sen. Vrouwen ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Bernadette Ongena 79 sv Holten 9.43
Vet. Mannen, 50+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Martin Regtop 49 AC TION 14.92
Vet. Vrouwen, 35+ ,60 mtr
Naam Gbj Club Prest.
1 Jose Duba 64 Aalsmeer 9.4
Vet. Vrouwen, 35+ ,Hoogspringen
Naam Gbj Club Prest.
1 Jose Duba 64 Aalsmeer 1.20
Vet. Vrouwen, 35+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Jose Duba 64 Aalsmeer 8.21
Vet. Vrouwen, 50+ ,Kogelstoten
Naam Gbj Club Prest.
1 Truus Ongena 47 sv Holten 9.35