Wintertrainingstijden 31 okt 2016 – 31 mrt 2017

Wintertrainingstijden 31 okt 2016 – 31 mrt 2017

25
okt
2016

Na de Indoorwedstrijd in het Diekman gaat het nieuwe winterrooster in. Let goed op, want dit is ook het moment dat je mogelijk naar een andere categorie overgaat. Rondom de zaaltrainingen van de pupillen is er het nodige veranderd ten opzichte van vorige winter.

Download het Wintertrainingsrooster 2016-2017 als XLS of als PDF

Winterschema Pupillen AC Tion 1 november 2016 t/m 31 maart 2017
  dinsdag donderdag
categorie:  tijd: Trainers: waar: tijd: trainers: waar:
C- en  mini-pupillen 17.00-18.00 Marijke Bijlsma Zaal 17.00-18.00 Marijke Bijlsma baan
geb. 2009-2010-2011 Anouschka Oosterhuis Helmer hoek Anouschka Oosterhuis
Trainers i.o. : Angelica Adam
Sanne Potman/ Ellen van der Kolk
B-pupillen 18.00-19.00** Anouschka Oosterhuis Zaal 17.00-18.00 Marijke Bijlsma baan
geb. 2008 Angelica Adam Helmer hoek Anouschka Oosterhuis
Angelica Adam
MPA 18.00-19.00 Tamara van Berkel Baan * 18.00-19.00 Tamara van Berkel baan
geb.2006-2007 Lotte Zwiers BUITEN! Natascha Fedder
Assistent: Wouter (even wkn) Angelica Adam
of Daan (oneven wkn) Trainer i.o. : Hasse Keulstra
JPA 18.00-19.00 Tobias Bakx Baan * 18.00-19.00 Tobias Bakx baan
geb.2006-2007 Daan Velthuis (even wkn) BUITEN! Daan Velthuis
Wouter Langeveld (oneven wkn) Wouter Langeveld
 Tijdens de schoolvakanties is er geen training voor de pupillen, tenzij anders aangegeven.
* De A-pupillen trainen op dinsdag en donderdag buiten op de baan.
** De C-pupillen trainen op dinsdag in de hele zaal, door de groepsgrootte. De B-pupillen trainen daarom een uur later in de zaal.
Trainingsoverzicht Junioren, Senioren en Masters  AC TION Winter 2016/2017
Geldig vanaf Maandag 31 oktober 2016 t/m Vrijdag 31 maart 2017
trainers
Meisjes junioren D (geboren 2004-2005)
Dinsdag 18.00-19.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Michelle Steenis Bente vd Wal
Donderdag 18.00-19.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Michelle Steenis Bente vd Wal
Jongens junioren D (geboren 2004-2005)
Dinsdag 18.00-19.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Arwin Fröberg Pieter Simons
Donderdag 18.00-19.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Arwin Fröberg Lotte Zwiers
Junioren C (geboren 2002-2003)
Dinsdag 18.00-19.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Susanne Wentink-Nijhuis Frank Blom
Donderdag 18.00-19.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Susanne Wentink-Nijhuis Frank Blom
Junioren BCD (geboren 2000-2005)
Maandag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Marcel Dost Marjolein Stegeman Matthias Hendricks
Woensdag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Marcel Dost Frank Blom Matthias Hendricks
Zaterdag 12.30-14.00 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Marcel Dost
Na afspraak met Trainer
Junioren CD (geboren 2002-2005) onderdeel trainer
Dinsdag 19.15-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Speerwerpen Siegbert Gnoth
Donderdag 19.15-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Kogel of Discus Frank Blom
Masters, senioren en A junioren, geboren vanaf 1999
Maandag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Marcel Dost Marjolein Stegeman Matthias Hendricks
Dinsdag 19.15-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Harry Dijk Siegbert Gnoth Sebastiaan Steenberg
Woensdag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Marcel Dost Frank Blom Matthias Hendricks
Donderdag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Marjolein Stegeman Arie Fröberg
Donderdag 19.15-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Bas van Winsen Frank Blom Sebastiaan Steenberg
Zaterdag 09.00-11.00 Start bij Atletiekbaan Arie Fröberg
Zaterdag 12.30-14.00 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Marcel Dost
Jeugd overzichtspagina. Baanatletiek overzichtspagina.