Zomertrainingsrooster staat online

Zomertrainingsrooster staat online

09
mei
2016
Trainingsoverzicht AC TION Zomer 2016 BAANATLETIEK
Geldig vanaf Maandag 4 april 2016  t/m zaterdag 29 oktober 2016 (pupillen: mei-zomer)
         
Jongens en meisjes C- MINI-pupillen (geboren 2008-2009-2010)  
Dinsdag 17.00-18.00 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Marijke Bijlsma |  Anouschka Oosterhuis Tamara van Berkel
Donderdag 17.00-18.00 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Marijke Bijlsma |  Anouschka Oosterhuis Wouter Langeveld
         
Jongens en meisjes B pupillen (geboren 2007)  
Dinsdag 17.00-18.00 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Lotte Zwiers Angelica Adam
Donderdag 17.00-18.00 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Lotte Zwiers Angelica Adam
         
Jongens pupillen A (geboren 2005-2006)  
Dinsdag 18.00-19.00 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Tobias Bakx     |  Yorick Moleman Daan Velthuis
Donderdag 18.00-19.00 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Tobias Bakx     |  Yorick Moleman Wouter Langeveld
         
Meisjes  pupillen A (geboren 2005-2006)  
Dins- & Donderdag 18.00-19.00 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” geb. 2006         |   Michelle Steennis Tamara van Berkel
Dins- & Donderdag 18.00-19.00 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” geb. 2005         |   Angelica Adam Noemie van der Wal
         
Meisjes junioren D (geboren 2003-2004) * extra training in overleg met trainer
Maandag * 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Horden / Hoog Marcel Dost
Dinsdag 18.00-19.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Basis / Frank Blom Bente van der Wal
Woensdag * 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Sprint / Ver / Hss Matthias Hendricks
Woensdag * 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Hoog / Horden Marcel Dost
Woensdag * 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Discus / Kogel (sl.) Frank Blom
Donderdag 18.00-19.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Basis / Frank Blom Bente van der Wal
Zaterdag 10.00-12.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Extra training Werpen / Springen (Pols) Marcel Dost
         
Jongens junioren D (geboren 2003-2004) * extra training in overleg met trainer
Maandag * 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Horden / Hoog Marcel Dost
Dinsdag 18.00-19.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Basis / Arwin Fröberg Dennis Coehoorn
Woensdag * 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Sprint / Ver / Hss Matthias Hendricks
Woensdag * 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Hoog / Horden Marcel Dost
Woensdag * 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Discus / Kogel (sl.) Frank Blom
Donderdag 18.00-19.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Basis / Arwin Fröberg Pieter Simons
Zaterdag 10.00-12.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Extra training Werpen / Springen (Pols) Marcel Dost
         
Junioren C (geb.2001-2002) algemene basistraining * extra training bij  B Junioren  in overleg met trainers
Dinsdag 17.45-19.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Algemene training Susanne Nijhuis / Lieke van den Brink
Donderdag 17.45-19.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Algemene training Susanne Nijhuis / Lieke van den Brink
         
Junioren B (geb. 1999-2000) * extra training bij Masters, Senioren, Jun A in overleg met trainers
Maandag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Horden / Hoog Marcel Dost
Maandag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Sprint / Ver / Hss Matthias Hendricks
Maandag 19.00-20.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Mila Marjolein Stegeman
Dinsdag 19.15-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Werpen  (speer) Siegbert Gnoth
Woensdag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Sprint / Ver / Hss Matthias Hendricks
Woensdag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Hoog / Horden Marcel Dost
Woensdag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Discus / Kogel (sl.) Frank Blom
Donderdag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Mila Marjolein Stegeman
Donderdag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Discus / Kogel (sl.) Frank Blom
Zaterdag 10.00-12.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Extra training Werpen / Springen (Pols) Marcel Dost
         
Masters, (Neo) Senioren en Junioren A geb. vanaf 1998  
Maandag 19.00-20.15 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Mila Marjolein Stegeman
Maandag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Hoog / Horden Marcel Dost
Dinsdag 19.15-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Werpen  (speer) Siegbert Gnoth
Dinsdag 19.15-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Sprint t/m 400m Sebastian Steenberg
Dinsdag 19.15-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Lange baan/Weg Harry Dijk
Woensdag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Hoog / Horden Marcel Dost
Donderdag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Mila Marjolein Stegeman
Donderdag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Lange baan/Weg Arie Fröberg
Donderdag 19.15-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Sprint t/m 400m Sebastian Steenberg
Donderdag 19.15-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Pols / Ver / Hss / Hoog Bas van Winsen
Donderdag 19.00-20.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Discus / Kogel (sl.) Frank Blom
Zaterdag 10.00-12.30 Atletiekbaan “De Wesselerhoek” Extra training Werpen / Springen (Pols) Marcel Dost
Zaterdag 9.00-11.00 Vertrek baan “De Wesselerhoek” Lange baan Weg/cross wedstrijd Arie Fröberg
Jeugd overzichtspagina. Baanatletiek overzichtspagina.