Uitslagen Weg wedstrijden TION in 2004

12
jul
2006

Wedstrijd TIONloop 25-01-2004 15 km

Start Voornaam Achternaam Tijd Plaats Plaats Plaats
nummer Vrouwen Mannen Algemeen
2741 Marti Ten Kate 50.24 1
2774 Andre Oude Elferink 51.37 2
2779 Sander Heesen 55.41 3
2777 Edwin Veenstra 56.06 4
2737 Adrie v. Masbergen ??/?? 5
2798 Melvin Van dert Voet 57.33 6
2253 AJ Bolhaar 57.47 7
2736 Jan Lammers ??/?? 8
2267 Stefan Scanu 57.56 9
2257 Rene Dubbelink 59.41 10
2781 Erwin De Kovel 59.56 11
2789 Hans Uittenhout 1.00.23 12
2786 Jan Jaspers 1.01.35 13
2740 Evert Ter Mors 1.02.09 14
2254 Marcel Spek 1.02.27 15
2793 Dick Nijland 1.02.29 16
2791 Hans Koier 1.02.38 17
2265 Hans Klomp 1.03.01 18
2256 Lambert Gouma 1.03.42 19
2784 Paul de Ruig 1.04.28 20
2744 Rick Moezelaar 1.04.51 21
2785 Erik Bosman 1.04.52 22
2790 Bert Hillen 1.05.26 23
2797 Jeroen Loskamp 1.05.34 24
2771 Peter Maatje 1.06.08 25
2772 Wim Voorhuis 1.07.57 26
2255 Rene Hoffard 1.08.47 27
2742 Theo Broekman 1.08.50 28
2780 Rene Roessink 1.09.06 29
2247 Rob Germi 1.10.14 30
2778 Eise Veenstra 1.10.31 31
2796 Dolf van ‘t Hooft 1.11.14 32
2735 Toon Tankink 1.11.14 33
2251 Bennie Bouwman 1.11.14 34
2776 G.J. Breukink 1.11.49 35
2264 Ko Kwakman 1.12.12 36
2739 Willi Roters 1.12.28 37
2782 Ferdi De Boer 1.13.14 38
2268 Martie Meester 1.13.22 39
2773 Jan Willem Bos 1.13.27 40
2743 Jan Bilterijst 1.13.34 41
2769 Hans Gerritsen 1.13.41 42
2270 Paul Eggert 1.13.44 43
2795 G.H. Altena 1.13.44 44
2269 Johan Bomkamp 1.14.08 45
2263 Edwin Alfrink 1.14.12 46
2770 Herman Wennink 1.14.46 47
2788 Wouter Assink 1.16.05 48
2787 Hans Assink 1.16.27 49
2738 Jan vd.Zande 1.17.33 50
2271 Leo Gollenbeek 1.18.02 51
2250 Theo Gomis 1.18.06 52
2262 Annelies Van Der Burg 1.18.23 1
2259 Annelore Rorink 1.18.41 2
2261 Laurens Meulink 1.18.51 53
2258 Bertus van Beek 1.18.53 54
2266 Sjoerd Flapper 1.20.11 55
2272 Frank Mollema 1.20.39 56
2249 Christine Weernink 1.23.39 3
2260 Jan Heutink 1.23.46 57
2248 Gerard Weernink 1.23.50 58
2433 Gerda Zeijlstra 1.26.39 4
2792 Ina Westendorp-Kerhof 1.38.15 5

7,6 km

Start Voornaam Achternaam Tijd Plaats Plaats Plaats
nummer Vrouwen Mannen Algemeen
440 Gerhard Buning 27.32 1 2
383 Michel Mulder 27.50 2 3
444 Jos Keulstra 28.30 3 4
399 Daniel Klein Rot 28.34 4 5
441 Brigit Landewe 28.50 1 6
432 Hans Engbers 29.00 5 7
382 Tobias Van Schaar 29.07 6 8
377 Alfred Atta 29.10 7 9
693 Mark Heidema 29.23 8 10
372 Johny Rower 30.05 9 11
374 Mark Gerfen 31.24 10 12
425 Han ten Buuren 31.43 11 13
396 Hennie Klootwijk 32.38 12 14
690 Wiljan Gijgink 32.39 13 15
424 Rudolf Nijhuis 33.07 14 16
689 Dick Vos 33.50 15 17
430 Erik Tempert 34.02 16 18
387 Fons Tiehatten 34.10 17 19
380 Rudie van der Walle 35.46 18 20
375 Matty Gerfen 36.06 19 21
381 Geert Visscher 36.42 20 22
391 Edmay Tanzer 37.02 2 23
376 Petra van Masbergen 37.10 3 24
427 Petra Visser 37.20 4 25
437 AM Lohuis 37.23 5 26
692 Bert Heidema 37.40 21 27
436 Willy Lohuis 37.58 22 28
395 Ans Scholten 37.59 6 29
443 Wim Klein Poelhuis 38.06 23 30
371 Bert Nijmeijer 38.37 24 31
390 Helmut Tanzer 38.59 25 32
445 Jan Willemink 39.02 26 33
697 Marcel Buhrmann 39.15 27 34
426 Kristen Gleis 39.17 7 35
398 Hanneke Roring 39.17 8 36
378 Dolf Ruesink 39.17 28 37
442 Arie Bijl 39.51 29 38
373 Marijke Rower-Lowes 40.01 10 39
438 Henny Letteboer 40.05 30 40
439 Harriet Nijenhuis 40.10 11 41
435 Thomas Pruim 40.31 32 43
691 Karin Westa-Beute 40.35 12 44
389 Peter Horsthuis 41.00 33 45
428 Crista Muller 41.06 13 46
431 Dennis van der Wede 41.23 34 47
429 Barbara Tempert 41.37 14 48
379 Peter Robers 41.38 35 49
386 G.J. Kel 41.40 36 50
388 Harold Pot 42.14 37 51
434 Henk van Lith 43.01 38 52
694 Andre Smit 43.51 39 53
384 Linda Koerts 45.18 15 54
385 Tjerk van der Zee 45.19 40 55
394 Maurice vd Weide 45.54 41 56
688 Liesbeth Nijholt 46.01 16 57
696 Christine van Ekeris 46.01 17 58
695 Miriam Weegink 46.06 18 59
393 Harrie Loves 47.06 42 60
686 dhr Zuidema 51.53 43 61
397 Karin Wildeman 52.23 44 62
687 dhr Knippers 54.07 45 63
392 mw H Reijmer 1.16.54 19 64

Wedstrijd TIONloop 15-02-2004 7.6 km

Start Voorletter Voornaam Achternaam Tijd Plaats Plaats Plaats Vereniging
nummer Vrouwen Mannen Algemeen
471 J Jan Wullink 26:49 1 1 LAAC
891 J Jose Driussi 27:08 2 2 TUS-GILDEHUIS
884 M Michel Mulder 27:15 3 3 IAAC
879 B Bert Klein Haneveld 27:28 4 4 AV DE CLOESE
569 B Bert Ten Thije 28:49 5 5 AVM
467 J Johny Rower 29:44 6 6 TION
882 J Jan Steg 30:57 7 7 AV DE CLOESE
199 M Mark Gerfen 31:11 8 8
573 B Bert Hillen 32:29 9 9 TION
574 R Rene Hoffarce 33:03 10 10 TION
899 H Henk Van dem Hengel 33:49 11 11
470 E Evert Bos 34:10 12 12 AVV
880 E Edmay Tanzer 35:44 1 57 TION
576 J Jos Jansen 34:50 13 13 MPM
474 M Martijn Bakker 34:58 14 14
624 M Mark Van Toledo 35:24 15 15 RUN-A-WAY
472 R Rudie Van der Walle 35:41 16 16 LG de Lutte
198 M Martin Gerfen 35:50 18 17 ASV EI
197 B Bert Nijmijen 35:55 19 18 TION
886 W Willy Lohuis 36:05 20 19 TION
476 P Peter Van Seijen 36:40 21 20 LOOPSERVICE.NL
897 G Geert Visscher 36:50 22 21 TION
575 W Wim Klein Poelhuis 36:56 23 22 TION
896 B Bertie Franke 37:06 24 23
564 A Annelies Van der Burg 37:16 1 24 TION
878 T Tonny Nijhuis 38:15 25 25
892 C Cees Terlouw 38:32 26 26 TION
877 T Thea Nijhuis 38:46 2 27
881 M Marcel Buhrmann 38:53 27 28 DE EIGEN DRIE
200 B Benni Huirne 38:59 28 29 ASV EI
567 H Harriet Nijenhuis 39:23 3 30 TION
577 V Vani Westra-Beute 39:49 4 31 TION
895 A Lubberink 40:02 29 32
466 M Marijke Rower-Lowes 40:14 5 33 TION
893 T Thomas Pruim 41:00 30 34
572 A Ancke Smit 41:16 6 35
566 B Bert De Hans 41:31 31 36 LAP SERVICE NL
889 H Henk Van Litn 41:39 32 37
570 C Crista Muller 41:41 7 38 TION
627 H Harold Pot 42:21 33 39
571 K Klaas Wondstra 42:46 34 40 TION
568 J Jeroen Dillingh 43:00 35 41
890 P.J.M. Ten Voorde 43:03 36 42
468 C Caro Woudstra 45:10 8 37 43 AVH
469 B Bonkje Broekman 45:10 9 44 AVH
578 L Lisbert Nijholt 45:33 10 45
475 P Pauline Lubberhuizen 45:39 11 46 TION
894 F Frida Bilterijst 45:54 12 47 TION
885 M Miriam Weegink 46:35 13 48
883 C Christine Van Ekeris 46:35 14 49
898 I Ina Westendorp 47:04 15 50
888 J Jolanda Edelenbosch 48:01 16 51
887 D Danielle Coppen 48:01 17 52
565 C Christel Brower 48:10 18 53
626 K Karin Wildeman 48:34 19 54 TION
625 H Hannelore Roving 48:34 20 55 TION
477 A Ada De Weerd 50:23 21 56 TION

15 km

Start Voorletter Voornaam Achternaam Tijd Plaats Plaats Plaats Vereniging
nummer Vrouwen Mannen Algemeen
1077 B Bob Grutters 00:54:00 1 1 AVA 70
1050 A Alex Berding 00:54:42 2 2 TION
473 D Daniel Klein-Rot 00:55:29 3 3 MPM Hengelo
1083 A Adrie Van Masbergen 00:55:51 4 4
1098 T Theo Schootman 00:56:35 5 5 ASV EIBERGEN
1057 S Stefan Scanu 00:57:48 6 6 AV ARGO
1095 E Evert ter Mors 00:59:15 7 7 TION
1081 G Godfried Wopereis 00:59:20 8 8
1043 E Erwin De Kovel 00:59:25 9 9 TION
1071 H Hans Koier 01:00:54 10 10
1064 G Gouma Lambert 01:02:30 11 11 AVANTI WILSKRACHT
1055 R Rene Dubbelink 01:02:30 12 12 AVANTI WILSKRACHT
1075 P Paul de Ruig 01:03:24 13 13 TION
1078 E Erik Bosman 01:04:17 14 14 TION
1061 J Jan Jaspers 01:04:37 15 15 LOOPGROEP PK
1053 C Cees Van Reemst 01:06:26 16 16 TION
1054 H Han Ten Buuren 01:07:46 17 17
1085 T Theo Broekman 01:08:42 18 18 ASV EIBERGEN
1096 R Rene Roessink 01:09:05 19 19 ASV EIBERGEN
1068 G Gerda Berrink 01:09:27 1 20
1060 G Gert Schreur 01:10:06 20 21
1082 JW Jan Willem Bos 01:10:08 21 22
1056 E Erik Tempert 01:10:11 22 23
1063 J Jan Bilterijst 01:10:22 23 24 TION
1049 K Ko Kwakman 01:11:35 24 25
1080 H Hans Gerritsen 01:12:42 25 26 LOOPSERVICE NL
1059 M Marti Meester 01:12:59 26 27 TION
1067 Spil 01:13:47 27 28
1069 S Simon Berger 01:13:59 28 29
1091 R Rizk Wildeman 01:14:43 29 30
1086 G Gerrit Altena 01:14:43 30 31 AVANTI-WILSKRACHT
1047 J Johan Bomkamp 01:15:46 31 32 AV HAAKSBERGEN
1065 T Theo Gomis 01:15:50 32 33
1072 B Bertus Van Beek 01:16:25 33 34
1084 A Arie Bigl 01:16:57 34 35 TION
1073 S Sjoerd Flapper 01:17:03 35 36
1093 J Jan Van der 01:17:05 36 37
1090 B Berti Hesselink 01:17:33 37 38 AVANTI-WILSKRACHT
1051 H Reijmer 01:17:50 2 39
1044 E Ellen Tibbe 01:18:15 3 40
1058 A Annelore Rorink 01:19:52 4 41 TION
1046 F Frank Mollema 01:19:54 38 42 TION
1087 F Farian Van de Raadt 01:20:11 39 43
1076 P Petra Van Masbergen 01:21:06 5 44
1070 W Wendy Olthof 01:21:06 6 45 TION
1074 M Marlies Oonk 01:21:11 7 46
1066 A Ans Schoolte 01:21:51 8 47 TION
1048 H Herma Klein Poelhuis 01:21:51 9 48
1097 T Ton Bertens 01:22:45 40 49
1079 P Peter Robers 01:22:48 41 50
1089 H Hans Bossenbroek 01:25:30 42 51
1045 M Maarten Van der Waal 01:26:46 43 52 LAAC
1088 B Bernard Kamphuis 01:29:56 44 53
1062 Y Yvonne Verdriet 01:30:20 10 54
1094 H Herman Wennink dnf 45 55
1092 D Detmar Roessink dnf 46 56 TION
1052 H Hans Van Ryssen dnf 47 57

Wedstrijd TIONloop 07-03-2004 7.6 km

Start Voornaam Achternaam Tijd Plaats Plaats Plaats Vereniging
nummer Vrouwen Mannen Algemeen
999 Alex Berding 0:26:16 1 1 AC TION
965 Salomé Arnout 0:26:37 2 2 KRONOS
994 Jóse Driussi 0:26:50 3 3 TUS-Gildehuis
979 Michel Mulder 0:27:32 4 4 LAAC Twente
831 Hans van Driel 0:27:35 5 5 AV Veluwe
966 Tobias van Schaer 0:28:23 6 6 AC TION
985 Jasper Lohuis 0:28:38 7 7 AC TION
580 Marijn Buijnink 0:28:46 8 8 Loopgroep BK
982 Bas Kerkwijk 0:28:48 9 9 AC TION
968 Hans Wittenhout 0:29:15 10 10 AC TION
585 Alfred Atta 0:29:43 11 11 LAAC Twente
833 Hans Poell 0:29:56 12 12
963 Diek Nijland 0:30:23 13 13 A.V. Rijssen
964 Bertil Peper 0:31:50 14 14 Boekelopers
579 Henk van den Hengel 0:32:05 15 15
582 Rudolf Nijhuis 0:32:32 16 16
832 Johny Roewer 0:33:09 17 17 AC TION
981 Nicolette van Lier 0:33:10 1 18 AC TION
958 Evert Bos 0:33:58 18 19 AVV
962 Gerald Broen 0:34:41 19 20 AC TION
980 Mark van Toledo 0:34:54 20 21 Run-a-way
974 Ard Hennink 0:35:23 21 22 AC TION
973 Geert Visscher 0:35:32 22 23 AC TION
967 Peter v. Seijen 0:36:32 23 24 Loopservice.nl
959 Tjerk van der Zee 0:36:36 24 25 AV SISU
834 Wim klein Poelhuis 0:38:07 25 26 AC TION
988 Gerda Zeijlstra 0:38:51 2 27
992 Thea Nijhuis 0:38:53 3 28
993 Tonny Nijhuis 0:39:20 26 29
996 Crista Muller 0:39:31 4 30 AC TION
976 W. Wildeman 0:39:32 27 31 AC TION
581 Karin Westra 0:40:10 5 32 AC TION
983 Francisco Luna 0:40:17 28 33
975 Jeroen Dillingh 0:40:48 29 34
583 Francisca Nijhuis 0:41:03 6 35
995 Klaas Wondstra 0:41:23 30 36 AC TION
971 Gerrit-Jan Kel 0:41:51 31 37 LAAC Twente
970 Boukje Broekman 0:42:53 7 38 AVH
584 Thomas Pruim 0:42:54 32 39
960 Egbert van Ek 0:43:06 33 40
961 Henk van Ek 0:43:07 34 41
969 Caro Woudstra-Elst 0:43:15 8 42 AVH
987 Laura Pots 0:44:15 9 43
984 Jessica Koorman 0:44:26 10 44 AVH
998 Henk van Lith 0:44:46 35 45
986 Frank Menkehorst 0:44:59 36 46
997 Lubberhuizen Pauline 0:44:59 11 47 AC TION
588 Liesbeth Rijholt 0:46:57 12 48
977 Nico Wildeman 0:47:03 37 49
978 Karin Wildeman 0:49:16 13 50 AC TION
990 Ingrid te Brinke 0:50:54 14 51 AC TION
991 Angeline Bennink 0:51:13 15 52 AC TION
989 Hans Klomp X LAAC

15 km

Start Voornaam Achternaam Tijd Plaats Plaats Plaats Vereniging
nummer Vrouwen Mannen Algemeen
1043 Tonnie Stouten 0:51:39 1 1 AV Veluwe
1022 Jan Wullink 0:55:47 2 1 LAAC Twente
1510 Melvin v.d. Voet 0:55:55 3 3 AC TION
1524 Anton Bolhaar 0:59:32 4 4 Loopgroep de Lutte
1512 Rene Dubbelink 0:50:52 5 5 Avanti-Wilskracht
1032 Jan Lammers 1:00:31 6 6 AVH
1020 Hans Koier 1:00:46 7 8
1525 Gouma Lambert 1:01:45 8 8 Avanti-Wilskracht
1507 Jeroen Loskamp 1:02:10 9 9
1031 Marcel Spek 1:02:32 10 10 AC-TION
1536 Jans Jaspers 1:02:46 11 11 Loopgroep PK
1528 Hand ten Buuren 1:03:54 12 12
1523 Bennie Visschedijk 1:04:10 13 13 Loopgroep de Lutte
1025 Harry Dommerholt 1:04:17 14 14
1024 GJ Breukink 1:05:44 15 15
1529 Cor Kuiper 1:06:01 16 16 AC TION
1503 Andre Somhorst 1:06:21 17 17 AVA
1520 Peter v.d. Hulst 1:07:54 18 18 Loopgroep B
1505 Yvonne Barelds 1:08:00 1 19 Loopsgroep de Lutte
1502 Herman Boersma 1:08:16 19 20 AC TION
1021 Hans Nijhuis 1:08:32 20 22
1531 Bennie Bouwman 1:08:33 21 22 AVANTI
1508 Rob Gormes 1:09:04 22 23 Loopgroep PK
1030 Frits Staals 1:09:19 23 24
1533 Willy van Dalen 1:09:47 24 25
1023 Bos Jan Willem 1:10:13 25 26
1029 Han Velthuis 1:10:49 26 27 bibu
1506 Jan Bilterijst 1:11:22 27 28 AC TION
1537 Ellen Tibbe 1:11:58 2 29
1040 Martie Meester 1:12:13 28 30 AC-TION
1530 Ed Hoogerwaard 1:12:33 29 31
1036 Hans Westerbroek 1:13:19 30 32
1527 Johan ter Haar 1:14:26 31 33 OLC
1532 Johan Bomkamp 1:14:35 32 34 AV Haaksbergen
1534 Lambert Koonstra 1:14:49 33 35
1519 Theo Gomis 1:15:10 34 36
1518 Willy Lohuis 1:15:21 35 37 AC TION
1038 Herman Wennink 1:16:08 36 38
1535 Harne Emmens 1:16:09 37 39 LAAC TWENTE
1504 Berti Hesselink 1:16:54 38 40 Avanti-Wilskracht
1027 Jan van der Zande 1:17:06 39 41
1039 Herma klein Poelhuis 1:17:13 3 42
1526 Marcel Buhrmann 1:17:15 40 43
1513 Annelore Rorink 1:17:46 4 44 AC TION
1521 Flappes Sjoerd 1:17:46 41 45
1026 Tonnie Bertens 1:18:06 42 46
1522 Bertus van Beek 1:18:17 43 47
1042 Bert Venekamp 1:18:19 44 48
1019 Aldo Mulder 1:18:48 45 49
1035 Robert Bosman 1:19:49 46 50
1516 Christine Weernink 1:20:39 5 51
1514 Ron Siemelink 1:21:15 47 52
1017 Gert Hendriks 1:21:19 48 53
1028 van den Heuvel 1:22:08 49 54
1034 Lothar Reuvers 1:23:20 50 55 Avanti-Wilskracht
1037 Jan Nijboer 1:23:36 51 56
1033 TGM Nijhius 1:24:09 52 57 Avanti-Wilskracht
1509 Jan H. Heutink 1:24:56 53 58 N.V.E.
1517 Gerard Weermink 1:24:56 54 59
1018 André Reink 1:26:17 55 60
1515 C. Siemelink Dinkeldames
1511 Bert Alfrink

Wedstrijd TIONloop 12-12-2004 7.6 km

Start Voornaam Achternaam Vereniging Tijd Plaats Plaats Plaats
nummer Vrouwen Mannen Algemeen
892 Harald Derks Dionysos 0.27,15 1 1
867 Daniël Klein-Rot MPM Hengelo 0.27,36 2 2
898 Theo Schootman ASV Eibergen 0.27,58 3 3
875 Rene Dubbelink Avanti Wilskracht 0.28,23 4 4
880 Bas Kerkwijk AC Tion 0.28,30 5 5
897 Johny Röwer AC Tion 0.28,59 6 6
893 Evert ter Mors AC Tion 0.30,24 7 7
859 Henk van den Hengel Loopservice.nl 0.32,07 8 8
860 Peter Visser 0.32,42 9 9
862 André Beddinkhaus Avanti Wilskracht 0.33,53 10 10
861 Theo Kosters AV Goor ´75 0.35,25 11 11
887 Theo Sanders LG De Lutte 0.35,31 12 12
881 Nicolette van Lier AC Tion 0.35,36 1 13
853 Martin Sal 0.35,47 13 14
879 Peter van Seijen Loopservice.nl 0.36,36 14 15
889 Roy Roozendaal AC Tion 0.36,39 15 16
871 Martie Meester AC Tion 0.36,41 16 17
895 Petra Visser AC Tion 0.36,41 2 17
894 Tjerk van der Zee AAV Sisu 0.37,27 17 19
886 Joost Damhuis 0.37,47 18 20
882 Jan Nijboer 0.37,48 19 21
856 Karin Wedstra-Beute Avanti Wilskracht 0.38,14 3 22
866 Martha Pelgrim-Oosting 0.38,24 4 23
884 Ans Scholte AC Tion 0.39,37 5 24
868 Henk Eertink 0.39,51 20 25
855 Klaus Marrek 0.40,08 21 26
896 Marijke Röwer-Lowes AC Tion 0.40,30 6 27
899 Bennie Dost 0.40,50 22 28
857 Henk van Lith 0.41,02 23 29
883 Anouk Fölkner AC Tion 0.41,13 7 30
888 Gré Alink 0.41,44 8 31
854 H.B. Franke 0.42,29 24 32
878 Renate Herbers 0.42,32 9 33
873 Ferdy ten Hoopen Laac 0.42,37 25 34
891 Joyce Veenstra AC Tion 0.43,37 10 34
870 Melanie Meijer 0.43,45 11 36
869 Jan Meijer 0.43,47 26 37
877 Frida Bilterijst-der Weduwe AC Tion 0.44,42 12 38
890 Gerrie van der Hartt RST 0.45,30 13 39
885 Miriam Weegink MPM Hengelo 0.46,17 14 40
852 Liesbeth Nijholt 0.46,58 15 41
863 Daniëlle Kreeft 0.49,42 16 42
865 Belinda van Oenen 0.49,42 16 42
872 Marianne Oost 0.50,12 18 44
864 Jean-Pierre Bosch Laac 0.51,01 27 45
874 Annemarie ten Hoopen 0.51,23 19 46
876 Jannie Haak 0.51,24 20 47

15 km

Start Voornaam Achternaam Vereniging Tijd Plaats Plaats Plaats
nummer Vrouwen Mannen Algemeen
3013 Marti ten Kate AC Tion 0.51,05 1 1
3025 Detmar Roessink AC Tion 0.54,52 2 2
3032 Melvin van der Voet AC Tion 0.55,42 3 3
3022 Roel van Grootveld Veteranen Nederland 0.56,11 4 4
3016 Adrie van Mastbergen 0.56,26 5 5
3039 Jan Roosink AV Rijssen 0.57,45 6 6
3037 Paul Bosch 0.57,48 7 7
3035 Godfried Wopereis Lopers Ver.Lichtenvoorde 0.59,02 8 8
3017 Jeroen Loskamp 0.59,57 9 9
3023 Jan Lammers AVH 1.00,25 10 10
3012 Paul de Ruig AC Tion 1.00.00 11 11
3038 Marcel Wilmink Attica 1.01,46 12 12
3045 Marcel Spek AC Tion 1.01,53 13 13
3018 Frits van der Hartt AC Tion 1.03,04 14 14
3063 Guido Gosselink Laac Twente 1.03,36 15 15
3019 Hennie Klootwijk AC Tion 1.05,13 16 16
3057 Dick Vos AC Tion 1.05,33 17 17
3030 André Somhorst AVH 1.06,01 18 18
3029 Erik Winkelman Laac Twente 1.06,33 19 19
3041 Hans Gerritsen Loopservice.nl 1.06,48 20 20
3059 Gert Nijland 1.07,53 21 21
3020 Bob Hooijsma AC Tion 1.08,25 22 22
3036 Jan Bilterijst AC Tion 1.08,25 22 22
3044 Hans Hevink 1.08,39 24 24
3062 Rene Hoffard AC Tion 1.09,04 25 25
3064 Rick Wildeman 1.09,19 26 26
3049 Luitzen Freij 1.09,25 27 27
3015 Hans Nijhuis 1.09,48 28 28
3060 Cees van Reemst AC Tion 1.10,10 29 29
3058 Marcel Vreriks 1.10,37 30 30
3061 Paul Brandsma 1.10,43 31 31
3042 André Visser 1.10,56 32 32
3026 Theo Gomis AC Tion 1.11,07 33 33
3051 Francisco Luna 1.12,40 34 34
3011 Herman Wennink 1.13,05 35 35
2914 Simon Jonkman AAV Sisu 1.15,09 36 36
3043 Bertus van Beek 1.15,18 37 37
3027 Herma Klein Poelhuis AC Tion 1.16,11 1 38
3014 Ruud Smit 1.16,55 38 39
2911 Ben Schrijver 1.17,03 39 40
3056 Henk Wientjes 1.17,18 40 41
3040 Annelore Rorink AC Tion 1.17,19 2 42
3053 Ton Bertens 1.17,26 41 43
3028 Wim Klein Poelhuis AC Tion 1.17,38 42 44
3048 Christine Weernink 1.17,55 3 45
3054 Lourens Meulink 1.17,55 43 45
2913 André Tuller 1.18,51 44 47
3021 Arie Bijl AC Tion 1.21,19 45 48
3046 Sjoerd Flapper 1.21,19 45 48
2912 Henk Loman 1.22,53 47 50
3031 Henk Nijman 1.22,54 48 51
3065 Gerard Bolte 1.24,13 49 52
3050 Edwin van Eijjk 1.25,11 50 53
3052 Etty Vroom 1.26,59 4 54
3055 Jan Heutink 1.27,02 51 55
3047 Gerard Weernink 1.27,04 52 56
3033 Tsong Ying Oostendorp AC Tion 1.27,40 5 57
3024 Erwin de Kovel AC Tion

Herftsloop AC TION 3 Oktober 2004

7 km

 

Voornaam Achternaam Tijd V/M Alg.
Bart Withag man 0.26,58 1  1
Tobias van Schaar man 0.27,41 2  2
Bas Kerkwijk man 0.28,04 3  3
Brigit Landewe vrouw 0.28,09 1 4
Roderik Met man 0.28,44 4  5
André Casteleijn man 0.29,19 5  6
Roy Te Roy man 0.29,36 6  7
Moniqué Kropmans vrouw 0.30,07 2 8
Nico Haarman man 0.30,37 7  9
Stef Kuipers man 0.32,05 8  10
Nicolette van Lier vrouw 0.33,27 3 11
Corneel Van der Pol man 0.33,31 9  12
Roy Colenbrander man 0.34,34 10  13
Niki Gollenbeek man 0.34,44 11  14
Sybren Bouwsma man 0.35,37 12  15
Pien Keulstra vrouw 0.35,41 4 16
Diana Beverdam vrouw 0.35,46 5 17
Jos Nijland man 0.35,53 13  18
Fons Withag man 0.35,56 14  19
Martha Pelgrim-Oosting vrouw 0.37,23 6 20
Marcel Buhrman man 0.37,44 15  21
Adri Van der Pol man 0.37,48 16  22
Ytze Keulstra man 0.37,50 17  23
Ramon Overveld man 0.37,52 18  24
Maarten van Sinderen man 0.39,19 19  25
Martijn Sak man 0.39,26 20  26
Gerjan van Eerden man 0.39,27 21  27
Martin Colenbrander vrouw 0.39,52 7 28
Edwin van Eijk man 0.40,09 22  29
Nardy Teussink-Putman vrouw 0.40,28 8 30
Karin Lohuis vrouw 0.40,53 9 31
Kristel Lankhorst vrouw 0.41,39 10 32
Ferdy ten Hoopen man 0.42,42 23  33
Henk van Lith man 0.43,23 24  34
Henk van Ek man 0.43,53 25  35
Jan Kloppenburg man 0.44,21 26  36
Ria Busschers vrouw 0.44,33 11 37
Miriam Weegink vrouw 0.44,42 12 38
José van Ooijik vrouw 0.44,49 13 39
Tim Withag man 0.45,19 27  40
Mw. Verdriet vrouw 0.45,47 14 41
Angelique Wentink vrouw 0.47,57 15 42
Petra Fisscher vrouw 0.48,29 16 43
Helga Thomassen vrouw 0.48,30 17 44
Jo-Ann Stegeman vrouw 0.49,27 18 45
Marc Bos man 0.49,27 28  46
Ria Rohé vrouw 0.49,50 19 47
Hedwig Westrik vrouw 1.18,00 20 48
Foukje Bakker vrouw 1.18,00 21 49
Joyce Brink vrouw 1.18,00 22 50
Wikje Traanman vrouw 1.18,00 23 51

 

 

14 km

 

Jasper Lohuis man 0.54,11

1

1

Jan Wullink man 0.55,14

2

2

Bert Nijkamp man 0.58,46 5 5
Bert ten Buren man 1.01,11 6 6
Herman Hassing man 1.01,45 7 7
Marcel Huntjens man 1.03,24 8 8
Adri Thomassen man 1.04,38 9 9
Rinus Jansink man 1.05,06 10 10
Anton ter Elst man 1.05,29 11 11
Fons Tiehatten man 1.05,34 12 12
Gerda Reerink vrouw 1.06,08 1 13
Bennie Bouwman man 1.06,27 13 14
Erik Derkink man 1.07,07 14 15
Peter Mensink man 1.07,15 15 16
Robert Bult man 1.07,17 16 17
Roy Evers man 1.07,50 17 18
Sjef Olde Scholtenhuis man 1.07,57 18 19
Marcel Fisscher man 1.08,03 19 20
Marcel Oude Geerdink man 1.08,07 20 21
Gerrit Altena man 1.08,35 21 22
Lieke Hol vrouw 1.08,55 2 23
Huub van Mast man 1.08,58 22 24
Geert Visscher man 1.09,02 23 25
Ellen Tibbe vrouw 1.09,37 3 26
Marjan Vande Werve vrouw 1.09,48 4 27
Herman Pruim man 1.10,36 24 28
Hans Beumers man 1.11,18 25 29
Bertus van Beek man 1.11,57 26 30
Ans Scholte vrouw 1.12,36 5 31
Jossy Van den Boogaard vrouw 1.12,58 6 32
Henk Wientjes man 1.13,31 27 33
Herman Wennink man 1.13,41 28 34
Annelore Rorink vrouw 1.15,02 7 35
Marlies Oonk vrouw 1.16,05 8 36
Mw. Van Masbergen vrouw 1.16,20 9 37
Willy Lohuis man 1.16,25 29 38
Bruno Van den    Heuvel man 1.16,33 30 39
Sjoerd Flapper man 1.17,28 31 40
Henny Letteboer man 1.17,45 32 41
Frank Koehorst man 1.18,37 33 42
Thomas Pruim man 1.19,08 34 43
Gerda Zeijlstra vrouw 1.22,01 10 44
Tinet Bijvank vrouw 1.22,01 11 45
Uschi Baumeester vrouw 1.23,01 12 46
Roy Runneboom man 1.23,56 35 47
Ina Westendorp vrouw 1.23,57 13 49
Gerrit Kel man 1.23,57 36 48

 

21 km

 

Tijd M/V Alg.
Detmar Roessink man 1.17,45 1 1
Harry Dijk man 1.18,31 2 2
Dick Rammerman man 1.19,05 3 3
Hans Kuipers man 1.19,14 4 4
Jan Sijtsma man 1.19,23 5 5
Adrie van Masbergen man 1.19,38 6 6
Erwin de Kovel man 1.22,51 7 7
Michiel Snuverink man 1.23,37 8 8
Wout Zweers man 1.23,58 9 9
Richard Kerver man 1.24,57 10 10
Dubbelink man 1.25,15 11 11
Jan Lammers man 1.25,31 12 12
Martie ten Kate man 1.26,02 13 13
Evert ter Mors man 1.28,42 14 14
Boris Kawohl man 1.29,05 15 15
Jelle Hal man 1.29,25 16 16
Johny Röwer man 1.29,26 17 17
Frits Van der Hartt man 1.30,50 18 18
Frans Wijlens man 1.33,33 19 19
Herman ter Broeke man 1.33,35 20 20
Arnold Rensen man 1.33,52 21 21
Gea Siekmans vrouw 1.34,32 1 22
Bertus Sessink man 1.35,42 22 23
Arjen Van de Werve man 1.37,49 23 24
Dick Vos man 1.38,21 24 25
Erik Bosman man 1.39,38 25 26
Hans Gerritsen man 1.40,50 26 27
Rob Gouw man 1.41,33 27 28
Paul v/d Vegt man 1.42,27 28 29
Réne Epping man 1.43,00 29 30
Jan Bilterijst man 1.45,05 30 31
Martie Meester man 1.45,10 31 32
Frits Fölkner man 1.45,15 32 33
Leo Van het Bolscher man 1.46,15 33 34
Theo Gomis man 1.47,40 34 35
Petra Visser vrouw 1.47,47 2 36
Willie Dommerholt man 1.48,07 35 37
José Kampshof vrouw 1.48,23 3 38
Tonnie Vossebeld man 1.50,13 36 39
Ko Kwakman man 1.51,36 37 40
Leo Gollenbeek man 1.51,54 38 41
Anny Vaneker vrouw 1.52,56 4 42
Rein van Londen man 2.00,28 39 43
Mitch Straaten man 2.02,39 40 44
Cor Eektimmerman man 2.09,04 41 45