Uitslagen TION wedstrijden in 2000

12
jul
2002
Tweede Indoorwedstrijd  Datum: 06/02/2000    AC TION te Enschede   UITSLAG

      C-Pup. Jongens ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel        TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT     PNT
       1 Deick Andree         92 SISU            7.4  422      0.95  306      5.07  346      1074
       2 Joris Koenders       92 AC TION         7.7  368      0.90  269      5.19  354       991
       3 Yorick de Wit        92 AC TION         7.7  368      0.65   87      5.22  356       811
       4 Stefan Klootwijk     93 AC TION         8.7  215      0.70  122      2.38  131       468

      C-Pup. Meisjes ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Janneke Paalman      92 sv Holten       7.2  460      0.90  269      4.65  317      1046
       2 Jolien van Eijk      92 sv Holten       8.0  318      0.80  196      4.09  276       790
       3 Silke Nijland        92 sv Holten       8.2  287      0.75  159      4.32  293       739
       4 Dieuwertje Zult      92 SISU            7.7  368      0.80  196      2.77  168       732
       5 Feike Huisman        92 sv Holten       7.9  334      0.60   50      3.61  239       623

      B-Pup. Jongens ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Victor Everaard      91 Almere'81       6.9  521      1.10  416      6.15  415      1352
       2 Gijs Koerts          91 ASV             7.2  460      1.00  342      5.43  370      1172
       3 Kristian Blazanin    91 AC TION         7.1  480      0.95  306      4.61  314      1100
       4 Vincent Nijhof       91 MPM             7.7  368      0.95  306      5.76  391      1065
       5 Etienne Gloudie      91 Hanzesport      7.5  403      0.95  306      4.85  331      1040
       6 Jan-Jaap Kuitert     91 AC TION         7.9  334      0.80  196      4.56  311       841
       7 Ruben Westerink      91 AC TION         8.2  287      0.85  232      3.82  256       775
       8 Dennis Garritsen     91 AV Goor         9.3  139      0.70  122      3.65  242       503
       9 Roy Pasman           91 sv Holten      10.2   42      0.65   87      2.76  167       296

      B-Pup. Meisjes ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Maike Bekkernens     91 sv Holten       6.9  521      1.00  342      4.54  309      1172
       2 Lisan van Stratum    91 AC TION         7.2  460      0.90  269      4.61  314      1043
       3 Britt Vonk           91 AC TION         6.9  521      0.75  159      4.51  307       987
       4 Lisa Stout           91 AC TION         7.4  422      0.85  232      4.73  323       977
       5 Sandra Rietberg      91 sv Holten       7.3  440      0.90  269      3.69  245       954
       6 Maura Wessels        91 Iphitos         7.8  351      0.80  196      4.74  323       870
       7 Elsje Beyer          91 Hanzesport      7.7  368      0.80  196      3.34  217       781
       8 Sabine Buitink       91 Hanzesport      7.7  368      0.80  196      2.10  102       666
       9 Floor Raats          91 AC TION         7.7  368      0.70  122      2.62  154       644
      10 Dieuwke Smit         91 sv Holten       8.6  229      0.70  122      3.11  198       549

      A-Pup. Jongens ,Meerkamp                 60 mtr         Hoog           Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Maarten Tuiten       89 SISU            9.4  535      1.15  452      8.25  534      1521
       2 Jasper Schutte       90 AVH             9.7  487      1.10  416      7.66  503      1406
       3 Bart Bemthuis        90 AVH             9.5  519      1.15  452      5.98  405      1376
       4 Tjerk Zult           89 SISU            9.5  519      1.05  379      6.99  465      1363
       5 Pieter Rouweler      89 AV Goor         9.5  519      1.05  379      6.54  439      1337
       6 Bart Veneman         89 ACO-Touwen      9.9  457      1.00  342      8.00  521      1320
       7 Lars Steggink        89 SISU           10.3  399      1.10  416      5.93  402      1217
       8 Wouter Steunenberg   89 AC TION        10.5  372      1.10  416      6.12  413      1201
       9 Ingmar te Raa        90 AV Goor        10.3  399      1.10  416      5.42  369      1184
      10 Daan Oosterkamp      89 de Cloese      10.6  359      1.05  379      5.72  388      1126
      11 Kevin Konhuurne      89 AVH            10.8  333      0.90  269      7.37  487      1089
      12 Bram Schots          90 sv Holten      10.6  359      0.95  306      5.02  343      1008
      13 Bouke Nijland        89 sv Holten      11.3  273      0.95  306      5.17  353       932
      14 Jeroen Tempelman     90 sv Holten      10.8  333      0.85  232      5.27  359       924
      15 Peter Snoeck         90 Spurt'88       11.2  285      0.90  269      5.39  367       921
      16 Wouter Tenniglo      90 AC TION        11.2  285      0.95  306      4.81  328       919
      17 Rolan Meenhuis       90 MPM            11.2  285      0.95  306      4.65  317       908
      18 Tijn Severins        90 Almere'81      10.8  333      0.80  196      5.45  371       900
      19 Stefan Pekkeriet     90 sv Holten      10.7  346      0.80  196      5.00  341       883
      20 Tom Minkjan          90 ACO-Touwen     12.2  177      0.85  232      3.87  260       669

      A-Pup. Meisjes ,Meerkamp                 60 mtr         Hoog          Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Brenda Cornelissen   89 de Cloese       9.7  487      1.15  452      6.16  416      1355
       2 Esther Wittebroek    89 AC TION         9.6  503      1.10  416      6.08  411      1330
       3 Kiki Andree          89 SISU           10.0  442      1.05  379      6.62  443      1264
       4 Marije Vugteveen     89 Spurt'88        9.9  457      1.10  416      5.72  388      1261
       5 Sharon Hoff          90 AVV            10.2  413      1.05  379      6.71  449      1241
       6 Anne Smink           89 MPM            10.1  427      1.00  342      5.50  374      1143
       7 Anniek Stoffer       90 AV Goor        10.4  386      1.05  379      5.01  342      1107
       8 Moniek Nijeboer      90 Spurt'88       10.1  427      0.95  306      5.43  370      1103
       9 Marije Dangremond    90 sv Holten      10.2  413      1.00  342      5.00  341      1096
      10 Janna Weykamp        89 de Cloese      10.6  359      1.00  342      5.72  388      1089
      11 Saskia Paalman       90 sv Holten      10.4  386      1.00  342      5.20  355      1083
      12 Monique Rouweler     90 AV Goor        10.5  372      1.00  342      5.37  366      1080
      13 Jette Wielaard       90 sv Holten      10.5  372      1.00  342      5.24  357      1071
      14 Kirsten v.d. Vaart   89 Iphitos        10.5  372      0.90  269      6.24  421      1062
      15 Merel Somhorst       89 de Cloese      10.9  321      1.00  342      5.73  389      1052
      16 Emma Kotterik        90 MPM            11.2  285      1.00  342      5.74  390      1017
      17 Danielle Koopman     90 MPM            10.3  399      0.85  232      5.26  359       990
      18 Amba Ensink/Kemna    90 MPM            10.5  372      0.95  306      4.23  287       965
      19 Jessy Joy van Kleef  90 MPM            10.7  346      0.80  196      5.15  351       893
      20 Lieke Brinkman       -- de Cloese      11.0  308      0.80  196      4.34  295       799

      D-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michel Kerkdijk      87 ACO-Touwen      9.0
       2 Rene Stokvis         87 AC TION         9.0
       3 Maikel de Vries      87 SISU            9.4
       4 Justin Mannot        87 ACO-Touwen      9.6
       5 Herwin Voortman      88 AV Rijssen     10.3

      D-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Stephan Muldrow      87 AVNijmegen      8.7
       2 Dome Vekerdy         87 AC TION         9.4
       3 Rinze Venderbosch    88 Hanzesport      9.4
       4 Robin Mengerink      87 AV Goor         9.4
       5 Mike Monnink         88 AC TION        10.3

      D-Jun. Jongens ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Paul Robers          88 Hanzesport      8.8
       2 Bart Hammink         88 SISU            9.7
       3 Sander Oude Alink    88 AVV             9.8
       4 Wouter Roozeboom     87 AVV            11.4
       5 Erik de Graaf        88 SISU           11.4
      D-Jun. Jongens ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Stephan Muldrow      87 AVNijmegen      8.6
       2 Paul Robers          88 Hanzesport      8.8
       3 Rene Stokvis         87 AC TION         8.9
       4 Michel Kerkdijk      87 ACO-Touwen      9.0
       5 Rinze Venderbosch    88 Hanzesport      9.2
       6 Dome Vekerdy         87 AC TION         9.5

      D-Jun. Jongens ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Justin Mannot        87 ACO-Touwen     12.1
       2 Robin Mengerink      87 AV Goor        13.0
       3 Herwin Voortman      88 AV Rijssen     13.3

      D-Jun. Jongens ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rene Stokvis         87 AC TION        11.0
       2 Dome Vekerdy         87 AC TION        11.2
       3 Michel Kerkdijk      87 ACO-Touwen     11.6
       4 Maikel de Vries      87 SISU           12.0
       5 Sander Oude Alink    88 AVV            12.1

      D-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Arnoud Kamphuis      87 Iphitos        1.30
       2 Michel Kerkdijk      87 ACO-Touwen     1.30
       3 Maikel de Vries      87 SISU           1.30
       4 Sander Oude Alink    88 AVV            1.30
       5 Rinze Venderbosch    88 Hanzesport     1.25
       6 Paul Robers          88 Hanzesport     1.20
       7 Robin Mengerink      87 AV Goor        1.15
         Justin Mannot        87 ACO-Touwen     1.15
       9 Wouter Roozeboom     87 AVV            0.00

      D-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maikel de Vries      87 SISU           9.60
       2 Stephan Muldrow      87 AVNijmegen     7.77
       3 Sander Oude Alink    88 AVV            7.66
       4 Mike Monnink         88 AC TION        7.64
       5 Arnoud Kamphuis      87 Iphitos        7.49
       6 Michel Kerkdijk      87 ACO-Touwen     7.04
       7 Robin Mengerink      87 AV Goor        7.01
       8 Paul Robers          88 Hanzesport     7.00
       9 Rinze Venderbosch    88 Hanzesport     6.50
      10 Bart Hammink         88 SISU           6.33
      11 Herwin Voortman      88 AV Rijssen     6.16
      12 Erik de Graaf        88 SISU           6.10
      13 Wouter Roozeboom     87 AVV            5.46

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Sanne Baldizzone     88 sv Holten       9.0
       2 Floortje van Eijk    88 sv Holten       9.3
       3 Matthia Schipper     87 sv Holten       9.4
       4 Debby Bernhard       88 Phanos          9.5
       5 Paula van Doorn      87 ACO-Touwen     10.6

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Karlyn Oude Egberink 87 AC TION         8.6
       2 Karlijn Roelofs      87 AC TION         9.3
       3 Marieke vd Lagemaat  87 AC TION         9.3
       4 Grace v.d. Berg      88 Almere'81       9.4
       5 Lisa Poon            88 sv Holten       9.8

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rianne Wassink       87 SISU            8.8
       2 Maaike Hutten        88 Spurt'88        9.0
       3 Marlot de Jong       88 Almere'81       9.3
       4 Tara Houtzagers      87 Spurt'88        9.4
       5 Michelle Steennis    87 AC TION         9.5

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 4e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jasmijn Weener       87 AC TION         8.9
       2 Roosmaryn v. Eekelen 87 AC TION         9.3
       3 Lieke Rouhof         87 AC TION         9.9
       4 Annelies Tielenburg  88 MPM             9.9
       5 Sophia Weykamp       87 de Cloese      10.0
       6 Marije Veenhuizen    88 MPM            10.0

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 5e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rachel Scholten      88 Almere'81       8.9
       2 Annet Feddes         88 ACO-Touwen      9.1
       3 Annebel Kuitert      88 AC TION         9.3
       4 Sanne Spel           87 AC TION         9.5
       5 Rozemarijn Karkdijk  87 Spurt'88        9.8
       6 Renate Truyen        88 AVV            11.3

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1/2 Finale ,1e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Annet Feddes         88 ACO-Touwen      8.8
       2 Jasmijn Weener       87 AC TION         8.8
       3 Rianne Wassink       87 SISU            8.9
       4 Sanne Baldizzone     88 sv Holten       9.1
       5 Karlijn Roelofs      87 AC TION         9.2
       6 Marlot de Jong       88 Almere'81       9.2

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1/2 Finale ,2e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Karlyn Oude Egberink 87 AC TION         8.7
       2 Rachel Scholten      88 Almere'81       8.9
       3 Maaike Hutten        88 Spurt'88        9.0
       4 Annebel Kuitert      88 AC TION         9.4
       5 Floortje van Eijk    88 sv Holten       9.5
       6 Roosmaryn v. Eekelen 87 AC TION         9.5

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Karlyn Oude Egberink 87 AC TION         8.8
       2 Rachel Scholten      88 Almere'81       8.8
       3 Maaike Hutten        88 Spurt'88        8.9
       4 Jasmijn Weener       87 AC TION         9.1
       5 Rianne Wassink       87 SISU            9.1
       6 Annet Feddes         88 ACO-Touwen      9.1

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jasmijn Weener       87 AC TION        11.8
       2 Sanne Baldizzone     88 sv Holten      12.1
       3 Annelies Tielenburg  88 MPM            12.5
       4 Annebel Kuitert      88 AC TION        13.1

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Anniek Bisschop      87 AC TION        12.1
       2 Michelle Steennis    87 AC TION        12.4
       3 Karlyn Oude Egberink 87 AC TION        12.6
       4 Sanne Spel           87 AC TION        12.7
       5 Roosmaryn v. Eekelen 87 AC TION        12.8

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Floortje van Eijk    88 sv Holten      11.8
       2 Karlijn Roelofs      87 AC TION        12.4
       3 Carissa de Wit       87 AC TION        12.6
       4 Marije Veenhuizen    88 MPM            13.5
       5 Marlot de Jong       88 Almere'81      15.0

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 4e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Debby Bernhard       88 Phanos         11.9
       2 Tara Houtzagers      87 Spurt'88       12.0
       3 Rachel Scholten      88 Almere'81      12.5
       4 Marieke vd Lagemaat  87 AC TION        13.0
       5 Lisa Poon            88 sv Holten      13.2

      D-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rianne Wassink       87 SISU           1.35
       2 Anniek Bisschop      87 AC TION        1.25
         Karlyn Oude Egberink 87 AC TION        1.25
         Jasmijn Weener       87 AC TION        1.25
       5 Annet Feddes         88 ACO-Touwen     1.25
         Floortje van Eijk    88 sv Holten      1.25
         Michelle Steennis    87 AC TION        1.25
       8 Marlot de Jong       88 Almere'81      1.20
         Sanne Baldizzone     88 sv Holten      1.20
         Sophia Weykamp       87 de Cloese      1.20
         Sanne Spel           87 AC TION        1.20
         Annebel Kuitert      88 AC TION        1.20
      13 Lisa Poon            88 sv Holten      1.15
         Debby Bernhard       88 Phanos         1.15
         Annelies Tielenburg  88 MPM            1.15
         Carissa de Wit       87 AC TION        1.15
         Rozemarijn Karkdijk  87 Spurt'88       1.15
      18 Lieke Rouhof         87 AC TION        1.10
         Grace v.d. Berg      88 Almere'81      1.10
         Karlijn Roelofs      87 AC TION        1.10
      21 Paula van Doorn      87 ACO-Touwen     1.05
      22 Renate Truyen        88 AVV            1.00

      D-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marlot de Jong       88 Almere'81     10.17
       2 Annebel Kuitert      88 AC TION       10.13
       3 Debby Bernhard       88 Phanos         9.27
       4 Claudia Garritsen    87 AV Goor        9.00
       5 Grace v.d. Berg      88 Almere'81      8.81
       6 Sanne Baldizzone     88 sv Holten      8.23
       7 Marije Veenhuizen    88 MPM            7.78
       8 Floortje van Eijk    88 sv Holten      7.67
       9 Roosmaryn v. Eekelen 87 AC TION        7.61
      10 Carissa de Wit       87 AC TION        7.31
      11 Lisa Poon            88 sv Holten      7.25
      12 Maaike Hutten        88 Spurt'88       7.24
      13 Matthia Schipper     87 sv Holten      6.87
      14 Renate Truyen        88 AVV            6.74
      15 Sophia Weykamp       87 de Cloese      6.72
      16 Annelies Tielenburg  88 MPM            6.66
      17 Rachel Scholten      88 Almere'81      6.63
      18 Marieke vd Lagemaat  87 AC TION        6.03
      19 Paula van Doorn      87 ACO-Touwen     5.80

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Eric de Vries        85 Zaanland        7.8
       2 Michel Bernhard      86 Phanos          8.0
       3 Thijs Hesselink      85 ASV             8.1
       4 Jasper Simons        85 MPM             8.2
       5 Elmar Mannot         85 ACO-Touwen      8.2
       6 Rik Minkjan          86 ACO-Touwen      9.3

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bob Altena           86 Climax          8.1
       2 Martijn ter Telgte   85 MPM             8.4
       3 Tim van Hattem       85 Zaanland        9.0
       4 Roy Lenderink        87 de Cloese       9.6
       5 Bert v.d. Boon       86 ACO-Touwen      9.6

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Martin Oude Alink    85 MPM             8.2
       2 Pieter Kuitert       85 AC TION         8.5
       3 Edwin Spithoven      86 AC TION         8.5
       4 Jochem v.d. Giessen  85 Spurt'88        8.5
       5 Jasper Voortman      86 AV Rijssen      9.2
       6 Jeroen Truyen        86 AVV            10.0

      C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michel Bernhard      86 Phanos          9.6
       2 Jasper Simons        85 MPM             9.6
       3 Martin Oude Alink    85 MPM            10.0
       4 Tim van Hattem       85 Zaanland       10.9
       5 Jeroen Truyen        86 AVV            13.3

      C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bob Altena           86 Climax          8.9
       2 Eric de Vries        85 Zaanland        9.6
       3 Thijs Hesselink      85 ASV             9.6
       4 Edwin Spithoven      86 AC TION        11.3
       5 Jasper Voortman      86 AV Rijssen     12.5

      C-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Thijs Hesselink      85 ASV            1.75
       2 Bob Altena           86 Climax         1.65
       3 Martin Oude Alink    85 MPM            1.65
       4 Michel Bernhard      86 Phanos         1.50
         Elmar Mannot         85 ACO-Touwen     1.50
       6 Edwin Spithoven      86 AC TION        1.45
         Pieter Kuitert       85 AC TION        1.45
       8 Jasper Voortman      86 AV Rijssen     1.40
       9 Jeroen Truyen        86 AVV            1.30
      10 Bert v.d. Boon       86 ACO-Touwen     1.25
         Jochem v.d. Giessen  85 Spurt'88       1.25
      12 Roy Lenderink        87 de Cloese      1.10
      13 Rik Minkjan          86 ACO-Touwen

      C-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michel Bernhard      86 Phanos        13.21
       2 Bob Altena           86 Climax        12.62
       3 Martijn ter Telgte   85 MPM           11.38
       4 Eric de Vries        85 Zaanland      10.75
       5 Edwin Spithoven      86 AC TION       10.35
       6 Tim van Hattem       85 Zaanland       9.41
       7 Jochem v.d. Giessen  85 Spurt'88       9.36
       8 Roy Lenderink        87 de Cloese      7.50
       9 Jasper Voortman      86 AV Rijssen     6.92
      10 Rik Minkjan          86 ACO-Touwen     6.56
      11 Bert v.d. Boon       86 ACO-Touwen     6.22

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Anouk Monnink        86 AC TION         9.0
       2 Eva Bos              85 de Cloese       9.3
       3 Heleen Bollen        86 de Cloese       9.3
       4 Odette Oosterkamp    85 de Cloese       9.8

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Wilma Huisjes        86 Spurt'88        8.7
       2 Annelies Lennips     86 Spurt'88        9.5
       3 Leonie Willekes      86 ASV             9.5
       4 Aniela Veneman       86 ACO-Touwen      9.9

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Inge van Lier        86 AC TION         8.8
       2 Wendy Nijmeijer      86 AV Rijssen      9.3
       3 Phia Huybregts       86 de Cloese       9.6
       4 Marlijn Tielenburg   86 MPM            10.3
       5 Kim Hoekman          85 ACO-Touwen     10.7

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Inge van Lier        86 AC TION         8.7
       2 Wilma Huisjes        86 Spurt'88        8.9
       3 Eva Bos              85 de Cloese       9.1
       4 Anouk Monnink        86 AC TION         9.3
       5 Heleen Bollen        86 de Cloese       9.3
       6 Wendy Nijmeijer      86 AV Rijssen      9.3

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Inge van Lier        86 AC TION        11.0
       2 Wilma Huisjes        86 Spurt'88       11.4
       3 Wendy Nijmeijer      86 AV Rijssen     11.8

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marrit Mulder        86 AC TION        11.7
       2 Annelies Lennips     86 Spurt'88       12.0
       3 Leonie Willekes      86 ASV            12.2
       4 Marlijn Tielenburg   86 MPM            13.0

      C-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Wendy Nijmeijer      86 AV Rijssen     1.45
       2 Marrit Mulder        86 AC TION        1.40
       3 Inge van Lier        86 AC TION        1.35
       4 Leonie Willekes      86 ASV            1.35
       5 Anneloes Hak         86 AC TION        1.25
         Eva Bos              85 de Cloese      1.25
         Heleen Bollen        86 de Cloese      1.25
         Marlijn Tielenburg   86 MPM            1.25
       9 Nieske Nijland       85 sv Holten      1.15
      10 Odette Oosterkamp    85 de Cloese      1.10
         Phia Huybregts       86 de Cloese      1.10
      12 Cyvon Gasperz        86 Spurt'88       1.00

      C-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Anouk Monnink        86 AC TION       11.53
       2 Leonie Willekes      86 ASV           11.30
       3 Anneloes Hak         86 AC TION        9.82
       4 Wendy Nijmeijer      86 AV Rijssen     9.42
       5 Kim Hoekman          85 ACO-Touwen     8.36
       6 Marlijn Tielenburg   86 MPM            7.12
       7 Nieske Nijland       85 sv Holten      7.11
       8 Heleen Bollen        86 de Cloese      6.85
       9 Eva Bos              85 de Cloese      6.82
      10 Phia Huybregts       86 de Cloese      6.71
      11 Cyvon Gasperz        86 Spurt'88       6.45
      12 Aniela Veneman       86 ACO-Touwen     6.22
      13 Wilma Huisjes        86 Spurt'88       5.98
      14 Odette Oosterkamp    85 de Cloese      5.40

      B-Jun. Jongens ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niek Blekkink        83 ASV             7.7
       2 Frank van Rooyen     84 ASV             7.9
       3 Miquel van Bedem     84 AAC             8.4
       4 Edwin Wolterink      83 AV Goor         8.5
       5 Mark Roorda          84 AV Goor         8.6

      B-Jun. Jongens ,60 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niek Blekkink        83 ASV             9.0
       2 Miquel van Bedem     84 AAC            10.7
       3 Frank van Rooyen     84 ASV            10.9
       4 Edwin Wolterink      83 AV Goor        11.4

      B-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niek Blekkink        83 ASV            1.70
       2 Miquel van Bedem     84 AAC            1.55
       3 Edwin Wolterink      83 AV Goor        1.50

      B-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niek Blekkink        83 ASV           12.81
       2 Mark Roorda          84 AV Goor        9.84
       3 Edwin Wolterink      83 AV Goor        9.50
       4 Miquel van Bedem     84 AAC            9.47

      B-Jun. Meisjes ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Monique Kwakman      84 AC TION         8.1
       2 Daphne Schipper      84 sv Holten       9.2
       3 Willeke te Winkel    84 ASV             9.2
       4 Boukje Koebrugge     84 AV Goor         9.4

      B-Jun. Meisjes ,60 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Monique Kwakman      84 AC TION         9.4
       2 Nicole Veenstra      83 AC TION        10.7
       3 Boukje Koebrugge     84 AV Goor        11.4
       4 Daphne Schipper      84 sv Holten      11.7
       5 Willeke te Winkel    84 ASV            11.8

      B-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Willeke te Winkel    84 ASV            1.30

      B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Monique Kwakman      84 AC TION       12.80
       2 Nicole Veenstra      83 AC TION       12.60
       3 Louise Kemna         83 ASV            9.61
       4 Boukje Koebrugge     84 AV Goor        8.74

      A-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nico de Vries        81 Zaanland       1.65

      A-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jasper Lohuis        81 AC TION       12.97
       2 Nico de Vries        81 Zaanland      11.70
       3 Roderick Derksen     82 AC TION       11.59
       4 Robert Bos           81 AC TION        9.59

      A-Jun. Meisjes ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Sonja van Hattem     81 Zaanland        8.2

      A-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marjolein Stegeman   81 AC TION       11.24
       2 Els van Donselaar    81 AC TION        9.81

      Sen. Mannen ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Henri Timmer         80 Spurt'88        7.3
       2 Marc de Vries        78 Zaanland        7.3
       3 Wan Bakx             64 AC TION         7.5
       4 Marcel Krikke        72 AC TION         8.9

      Sen. Mannen ,60 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marc de Vries        78 Zaanland        8.6
       2 Wan Bakx             64 AC TION         8.9

      Sen. Mannen ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marc de Vries        78 Zaanland       1.90
      Sen. Mannen ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marcel Dost          69 AC TION       13.82
       2 Daan Assink          74 AC TION       12.71
       3 Marc de Vries        78 Zaanland      11.55
       4 Joost v. Bennekom    81 AC TION       11.22
       5 Tim Kok              78 AC TION       10.50

      Sen. Vrouwen ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tamara Goldsteen     77 AC TION         8.5
       2 Marloes Kalkema      80 AC TION         8.6
       3 Bernadette Ongena    79 sv Holten       9.5

      Sen. Vrouwen ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marloes Kalkema      80 AC TION        9.45
       2 Bernadette Ongena    79 sv Holten      9.11

      Vet. Mannen, 50+  ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Martin Regtop        49 AC TION       14.54

      Vet. Vrouwen, 50+  ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Truus Ongena         47 sv Holten      9.32

     Wedstrijd: Derde Indoorwedstrijd  Datum: 19/03/2000    AC TION te Enschede   

      C-Pup. Jongens ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Joris Koenders       92 AC TION         7.6  285      0.95  206      6.31  325       816
       2 Milco Busker         92 NEA Volhar      7.7  268      0.90  169      6.32  326       763
       3 Yorick de Wit        92 AC TION         7.7  268      0.90  169      5.99  305       742
       4 Deick Andree         92 SISU            7.5  303      0.80   96      5.69  287       686
       5 Ids Tuinstra         92 SISU            8.4  157      0.75   59      4.37  197       413
       6 Kevin Lensen         94 AV Iphitos      8.5  143      0.70   22      4.29  191       356
       7 Jouke Steenstra      -- CIKO'66         9.2   51      0.60    0      5.70  287       338

      C-Pup. Meisjes ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Janneke Paalman      92 sv Holten       7.3  340      0.85  132      5.31  262       734
       2 Ela Hutten           -- CIKO'66         8.4  157      0.75   59      3.72  148       364
       3 Sasja Teering        -- Hanzesport      8.5  143      0.60    0      3.94  165       308
       4 Dieuwertje Zult      92 SISU            8.0  218      0.60    0      2.92   81       299

      B-Pup. Jongens ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Victor Everaard      91 Almere'81       6.9  421      1.15  352      6.09  312      1085
       2 Kristian Blazanin    91 AC TION         7.0  400      1.00  242      5.08  247       889
       3 Jefrie Buckle        91 CIKO'66         7.0  400      1.00  242      5.00  241       883
       4 Gijs Koerts          91 ASV             7.5  303      0.95  206      5.69  287       796
       5 Gijs Nijland         91 sv Holten       7.8  251      0.90  169      5.32  263       683
       6 Vincent Nijhof       91 MPM             7.7  268      0.80   96      5.78  292       656
       7 Bart Grimberg        91 AC TION         7.6  285      0.85  132      4.86  232       649
       8 Jasper Ja Krul       91 CIKO'66         7.6  285      0.80   96      5.02  243       624
       9 Jan-Jaap Kuitert     91 AC TION         7.9  234      0.80   96      4.98  240       570
      10 Jurrien Lensen       91 AV Iphitos      7.5  303      0.80   96      3.91  163       562
      11 Patrick Jansen       91 sv Holten       7.7  268      0.75   59      4.46  203       530
      12 Florian Benscheidt   91 Iphitos         8.3  172      0.80   96      4.85  231       499
      13 Steven Gosseling     91 AC TION         7.6  285      0.75   59      3.72  148       492
      14 Ruben Westerink      91 AC TION         7.9  234      0.75   59      4.35  195       488
      15 Mike Weegink         91 AC TION         7.8  251      0.75   59      3.81  155       465
      16 Joeri Kalter         91 CIKO'66         7.8  251      0.75   59      3.10   97       407
      17 Dennis Garritsen     91 AV Goor         9.4   27      0.60    0      3.16  102       129
      18 Roy Pasman           91 sv Holten      10.5    0      0.65    0      2.44   36        36

      B-Pup. Meisjes ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Maike Bekkernens     91 sv Holten       6.9  421      0.95  206      4.97  239       866
       2 Lisan van Stratum    91 AC TION         6.9  421      1.00  242      4.35  195       858
       3 Lisa Stout           91 AC TION         7.2  360      1.00  242      4.48  205       807
       4 Britt Vonk           91 AC TION         6.9  421      0.85  132      4.58  212       765
       5 Merit Struik         91 ASV             7.2  360      0.80   96      4.66  218       674
       6 Lieke Brinkman       91 de Cloese       7.6  285      0.85  132      4.34  195       612
       7 Floor Raats          91 AC TION         7.1  380      0.85  132      2.90   79       591
       8 Maike Nilessen       91 AC TION         7.4  322      0.80   96      3.67  144       562
       9 Rinske Hutten        91 CIKO'66         8.2  187      0.60    0      3.69  145       332
      10 Elise Eshuis         91 CIKO'66         8.2  187      0.70   22      3.27  111       320

      A-Pup. Jongens ,Meerkamp                 60 mtr         Hoog           Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Maarten Tuiten       89 AC TION         9.4  435      1.10  316      8.11  427      1178
       2 Bart Bemthuis        90 AVH             9.4  435      1.15  352      6.27  323      1110
       3 Jasper Schutte       90 AVH             9.8  372      1.10  316      7.44  390      1078
       4 Ruben Zwiers         90 SISU            9.7  387      1.05  279      6.70  348      1014
       5 Pieter Rouweler      89 AV Goor         9.6  403      1.05  279      6.26  322      1004
       6 Tjerk Zult           89 SISU            9.8  372      1.05  279      6.17  316       967
       7 Ingmar te Raa        90 AV Goor        10.2  313      1.15  352      5.60  281       946
       8 Fokko Manning        89 SISU            9.9  357      1.05  279      5.34  264       900
       9 Lars Steggink        89 SISU           10.0  342      1.00  242      6.05  309       893
      10 Pieter Scheperboer   90 Hanzesport     10.5  272      1.05  279      6.35  327       878
      11 Kevin Konhuurne      89 AVH            11.0  208      1.05  279      7.00  366       853
      12 Thijs Pijnakker      90 CIKO'66        10.4  286      1.05  279      5.39  267       832
      13 Vincent Hey          90 AV Goor        10.9  221      1.05  279      6.32  326       826
      14 Daan Oosterkamp      89 de Cloese      10.7  246      1.00  242      5.94  302       790
      15 Bouke Nijland        89 sv Holten      11.1  196      0.95  206      5.07  246       648
      16 Hylke Steenstra      90 CIKO'66        11.7  128      0.95  206      5.52  276       610
      17 Tom Minkjan          90 ACO-Touwen     10.7  246      0.85  132      4.18  183       561
      18 Rolan Meenhuis       90 MPM            11.5  150      0.95  206      4.41  200       556
      19 Peter Snoeck         90 Spurt'88       11.5  150      0.90  169      4.79  227       546
      20 Diederick 't Hoen    90 CIKO'66        11.8  118      0.90  169      4.67  218       505
      21 Jeffrey Morsinkhof   90 AVH            11.2  185      0.85  132      3.85  158       475
      22 Koen Paalman         90 sv Holten      12.2   77      0.85  132      5.14  251       460
      23 Tim Helthuis         90 MPM            11.9  107      0.85  132      4.39  198       437
      24 Janiek Bartelson     89 NEA Volhar     10.2  313              0              0       313

      A-Pup. Meisjes ,Meerkamp                 60 mtr         Hoog           Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Tjitske Rijntjes     89 CIKO'66         9.7  387      1.15  352      6.82  355      1094
       2 Laura Willekes       89 ASV             9.6  403      1.10  316      6.69  348      1067
       3 Brenda Cornelissen   89 de Cloese       9.8  372      1.15  352      6.40  330      1054
       4 Thaisa Huis          90 NEA Volhar      9.3  452      1.05  279      5.61  281      1012
       5 Eva Wissenburg       90 CIKO'66         9.7  387      1.05  279      6.55  339      1005
       6 Esther Wittebroek    89 AC TION         9.6  403      1.05  279      6.15  315       997
       7 Sharon Hoff          90 AVV             9.9  357      1.05  279      6.14  315       951
       8 Marijke Bijvank      90 AC TION         9.8  372      1.00  242      6.42  332       946
       9 Anniek Stoffer       90 AV Goor        10.1  327      1.10  316      5.56  278       921
      10 Marije Vugteveen     89 Spurt'88       10.0  342      1.00  242      5.95  303       887
      11 Birgit Benscheidt    89 Iphitos         9.8  372      0.95  206      5.76  291       869
      12 Emmy Pek             90 CIKO'66        10.2  313      1.00  242      5.93  302       857
      13 Anne Smink           89 MPM            10.1  327      1.00  242      5.69  287       856
      14 Kiki Andree          89 SISU           10.1  327      0.90  169      6.78  353       849
      15 Danielle Koopman     90 MPM            10.4  286      1.00  242      5.56  278       806
      16 Marije Dangremond    90 sv Holten      10.0  342      0.90  169      5.55  278       789
      17 Saskia Paalman       90 sv Holten      10.5  272      1.00  242      5.18  253       767
      18 Monique Rouweler     90 AV Goor        10.3  299      1.00  242      4.69  220       761
      19 Moniek Nijeboer      90 Spurt'88       10.4  286      0.90  169      5.56  278       733
      20 Emma Kotterik        90 MPM            11.0  208      0.95  206      6.04  308       722
      21 Marit Dopheide       90 AC TION        10.0  342      0.85  132      4.97  239       713
      22 Kirsten v.d. Vaart   89 AV Iphitos     10.3  299      0.80   96      5.83  295       690
      23 Merel Somhorst       89 de Cloese      10.8  233      0.85  132      5.56  278       643
      24 Laura Spijker        90 MPM            11.2  185      0.90  169      5.61  281       635
      25 Amber Ensink opKemna 90 MPM            10.9  221      0.90  169      4.47  204       594
      26 Eline Vollenbroek    90 Iphitos        11.0  208      0.85  132      5.02  243       583
      27 Denys Bakker         90 de Cloese      11.5  150      0.00    0      4.75  224       374
      28 Marloes de Kovel     89 AC TION        12.2   77      0.80   96      3.27  111       284

      B-Pup. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Victor Everaard      91 Almere'81      1.17

      D-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michael Roes         88 AV ARGO         8.3
       2 Jelle Eshuis         88 CIKO'66         9.3
       3 Justin Mannot        87 ACO-Touwen      9.4
       4 Maikel de Vries      87 SISU            9.4
       5 Bart Hammink         88 SISU            9.6

      D-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Paul Robers          88 Hanzesport      8.5
       2 Rene Stokvis         87 AC TION         9.0
       3 Rob Marissink        88 sv Holten       9.2
       4 Mike Monnink         88 AC TION        10.2
       5 Erik de Graaf        88 SISU           11.5

      D-Jun. Jongens ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michel Kerkdijk      87 ACO-Touwen      8.9
       2 Luuk Louis           88 Haag Atle.      9.0
       3 Mark v.d. Elst       88 Haag Atle.      9.1
       4 Rinze Venderbosch    88 Hanzesport      9.1
       5 Herwin Voortman      88 AV Rijssen     10.1

      D-Jun. Jongens ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michael Roes         88 AV ARGO         8.8
       2 Paul Robers          88 Hanzesport      8.8
       3 Luuk Louis           88 Haag Atle.      8.8
       4 Michel Kerkdijk      87 ACO-Touwen      8.9
       5 Rene Stokvis         87 AC TION         8.9
       6 Mark v.d. Elst       88 Haag Atle.      9.1

      D-Jun. Jongens ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Wout van Wengerden   87 NEA Volhar     10.0
       2 Rene Stokvis         87 AC TION        10.4
       3 Mark v.d. Elst       88 Haag Atle.     11.9
       4 Justin Mannot        87 ACO-Touwen     12.4
       5 Herwin Voortman      88 AV Rijssen     13.3
       6 Thijs Scharenberg    87 AVH            13.9

      D-Jun. Jongens ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michael Roes         88 AV ARGO        10.3
       2 Maikel de Vries      87 SISU           11.0
       3 Michel Kerkdijk      87 ACO-Touwen     11.1
       4 Jordi Effing         87 AVH            13.4

      D-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Wout van Wengerden   87 NEA Volhar     1.45
       2 Michael Roes         88 AV ARGO        1.40
       3 Arnoud Kamphuis      87 AV Iphitos     1.35
       4 Michel Kerkdijk      87 ACO-Touwen     1.30
         Rinze Venderbosch    88 Hanzesport     1.30
         Paul Robers          88 Hanzesport     1.30
       7 Maikel de Vries      87 SISU           1.25
         Herwin Voortman      88 AV Rijssen     1.25
       9 Luuk Louis           88 Haag Atle.     1.20
         Jordi Effing         87 AVH            1.20
      11 Mark v.d. Elst       88 Haag Atle.     1.15
      12 Thijs Scharenberg    87 AVH            1.10
         Rob Marissink        88 sv Holten      1.10
      14 Marco Steijlen       87 Haag Atle.

      D-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maikel de Vries      87 SISU           9.58
       2 Wout van Wengerden   87 NEA Volhar     9.24
       3 Michael Roes         88 AV ARGO        8.61
       4 Mike Monnink         88 AC TION        8.18
       5 Jordi Effing         87 AVH            7.88
       6 Arnoud Kamphuis      87 AV Iphitos     7.55
       7 Jelle Eshuis         88 CIKO'66        6.60
       8 Thijs Scharenberg    87 AVH            6.43
       9 Herwin Voortman      88 AV Rijssen     6.41
      10 Rinze Venderbosch    88 Hanzesport     6.33
      11 Bart Hammink         88 SISU           6.31
      12 Paul Robers          88 Hanzesport     6.07
      13 Erik de Graaf        88 SISU           5.84
         Rob Marissink        88 sv Holten      5.84
      15 Luuk Louis           88 Haag Atle.     5.76
      16 Mark v.d. Elst       88 Haag Atle.     5.62

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maaike Hutten        88 Spurt'88        8.8
       2 Matthia Schipper     87 sv Holten       9.5
       3 Anne Hobbelt         87 AV ARGO         9.6
       4 Floortje v Eijk      88 sv Holten       9.8
       5 Petra Mos            88 de Cloese       9.8
       6 Renate Truyen        88 AVV            10.8

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Chantal de Koster    87 Haag Atle.      8.9
       2 Anne Westerink       88 SISU            9.5
       3 Iris Wissenburg      88 CIKO'66         9.5
       4 Sophie Hulshof       87 SISU            9.8
       5 Bibi Lotte vd Horst  88 AV ARGO        10.6
       6 Merle de Weert       88 AC TION        10.8

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Karlyn Oude Egberink 87 AC TION         8.6
       2 Debby Bernhard       88 Phanos          9.4
       3 Kim de Vos           88 AV ARGO         9.9
       4 Bernadette Jacobs    88 sv Holten      10.0
       5 Inge Oosschot        87 Haag Atle.     10.0
       6 Anne Bos             88 AV ARGO        10.6

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 4e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Svenja Busker        87 NEA Volhar      8.6
       2 Jasmijn Weener       87 AC TION         9.0
       3 Danielle Luppers     88 Nea Volhar      9.3
       4 Jeanell Vollenbroek  88 Iphitos        10.1

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 5e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Sanne Baldizzone     88 sv Holten       8.9
       2 Liseth Metzemaekers  87 AV ARGO         9.3
       3 Karlijn Roelofs      87 AC TION         9.4
       4 Roosmaryn v. Eekelen 87 AC TION         9.4
       5 Marga Beentjes       87 Haag Atle.      9.5
       6 Saskia vd Burgh      87 AC TION         9.8

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 6e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Susanne Dekkers      88 SISU            8.6
       2 Rimke de Groot       87 Haag Atle.      9.4
       3 Michelle Steennis    87 AC TION         9.5
       4 Annebel Kuitert      88 AC TION         9.5
       5 Sanne Spel           87 AC TION         9.5
       6 Claudia Garritsen    87 AV Goor        10.4

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 7e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Dianthe Huis         87 NEA Volhar      8.0
       2 Rachel Scholten      88 Almere'81       8.9
       3 Annet Feddes         88 ACO-Touwen      8.9
       4 Tara Houtzagers      87 Spurt'88        9.5
       5 Lieke Rouhof         87 AC TION         9.6
       6 Tessa Wortman        87 Haag Atle.     10.0

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1/2 Finale ,1e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Karlyn Oude Egberink 87 AC TION         8.5
       2 Svenja Busker        87 NEA Volhar      8.7
       3 Jasmijn Weener       87 AC TION         8.8
       4 Sanne Baldizzone     88 sv Holten       8.9
       5 Roosmaryn v. Eekelen 87 AC TION         8.9
       6 Karlijn Roelofs      87 AC TION         9.2

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1/2 Finale ,2e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Susanne Dekkers      88 SISU            8.6
       2 Maaike Hutten        88 Spurt'88        8.9
       3 Rachel Scholten      88 Almere'81       9.0
       4 Liseth Metzemaekers  87 AV ARGO         9.2
       5 Rimke de Groot       87 Haag Atle.      9.3
       6 Matthia Schipper     87 sv Holten       9.3

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1/2 Finale ,3e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Dianthe Huis         87 NEA Volhar      8.0
       2 Annet Feddes         88 ACO-Touwen      9.0
       3 Chantal de Koster    87 Haag Atle.      9.0
       4 Danielle Luppers     88 Nea Volhar      9.1
       5 Debby Bernhard       88 Phanos          9.2
       6 Anne Westerink       88 SISU            9.2

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Dianthe Huis         87 NEA Volhar      8.1
       2 Susanne Dekkers      88 SISU            8.6
       3 Karlyn Oude Egberink 87 AC TION         8.6
       4 Svenja Busker        87 NEA Volhar      8.6
       5 Maaike Hutten        88 Spurt'88        9.0
       6 Jasmijn Weener       87 AC TION         9.1

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Dianthe Huis         87 NEA Volhar     10.1
       2 Annebel Kuitert      88 AC TION        12.8
       3 Rimke de Groot       87 Haag Atle.     13.3
       4 Inge Oosschot        87 Haag Atle.     13.5
       5 Renate Truyen        88 AVV            14.8

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Boudine Bouma        87 NEA Volhar     10.3
       2 Michelle Steennis    87 AC TION        11.5
       3 Danielle Luppers     88 Nea Volhar     11.9
       4 Roosmaryn v. Eekelen 87 AC TION        13.7
       5 Aniek Bisschop       87 AC TION        14.8

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jasmijn Weener       87 AC TION        11.1
       2 Marga Beentjes       87 Haag Atle.     12.3
       3 Floortje v Eijk      88 sv Holten      12.3
       4 Tessa Wortman        87 Haag Atle.     12.7

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 4e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Svenja Busker        87 NEA Volhar     11.4
       2 Sanne Spel           87 AC TION        12.4
       3 Maaike Hutten        88 Spurt'88       12.8
       4 Bernadette Jacobs    88 sv Holten      13.3
       5 Sanne Baldizzone     88 sv Holten      14.6

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 5e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Debby Bernhard       88 Phanos         11.7
       2 Tara Houtzagers      87 Spurt'88       12.4
       3 Moira Dieters        87 NEA Volhar     12.8
       4 Lieke Rouhof         87 AC TION        12.9
       5 Karlyn Oude Egberink 87 AC TION        13.2
       6 Anne Westerink       88 SISU

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 6e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Liseth Metzemaekers  87 AV ARGO        12.1
       2 Anne Hobbelt         87 AV ARGO        12.3
       3 Karlijn Roelofs      87 AC TION        13.1
       4 Annet Feddes         88 ACO-Touwen     13.2
       5 Chantal de Koster    87 Haag Atle.     13.3
       6 Merle de Weert       88 AC TION        27.8

      D-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Boudine Bouma        87 NEA Volhar     1.35
       2 Annet Feddes         88 ACO-Touwen     1.30
         Viona Jansen         87 AV ARGO        1.30
       4 Karlyn Oude Egberink 87 AC TION        1.30
         Dianthe Huis         87 NEA Volhar     1.30
         Jasmijn Weener       87 AC TION        1.30
       7 Sophie Hulshof       87 SISU           1.25
         Floortje v Eijk      88 sv Holten      1.25
         Liseth Metzemaekers  87 AV ARGO        1.25
         Svenja Busker        87 NEA Volhar     1.25
         Sanne Spel           87 AC TION        1.25
         Aniek Bisschop       87 AC TION        1.25
         Michelle Steennis    87 AC TION        1.25
      14 Anne Westerink       88 SISU           1.20
         Matthia Schipper     87 sv Holten      1.20
         Chantal de Koster    87 Haag Atle.     1.20
         Rimke de Groot       87 Haag Atle.     1.20
         Annebel Kuitert      88 AC TION        1.20
         Moira Dieters        87 NEA Volhar     1.20
         Anne Hobbelt         87 AV ARGO        1.20
         Marga Beentjes       87 Haag Atle.     1.20
      22 Tessa Wortman        87 Haag Atle.     1.15
         Susanne Dekkers      88 SISU           1.15
         Debby Bernhard       88 Phanos         1.15
      25 Iris Wissenburg      88 CIKO'66        1.10
         Kim de Vos           88 AV ARGO        1.10
         Inge Oosschot        87 Haag Atle.     1.10
      28 Anne Bos             88 AV ARGO        1.05
         Bibi Lotte vd Horst  88 AV ARGO        1.05
         Petra Mos            88 de Cloese      1.05
      31 Jeanell Vollenbroek  88 Iphitos        1.00

      D-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Dianthe Huis         87 NEA Volhar    10.61
       2 Rimke de Groot       87 Haag Atle.    10.39
       3 Svenja Busker        87 NEA Volhar    10.37
       4 Debby Bernhard       88 Phanos        10.24
       5 Annebel Kuitert      88 AC TION        9.71
       6 Claudia Garritsen    87 AV Goor        9.42
       7 Boudine Bouma        87 NEA Volhar     8.94
       8 Anne Hobbelt         87 AV ARGO        8.64
       9 Viona Jansen         87 AV ARGO        8.59
      10 Moira Dieters        87 NEA Volhar     8.43
      11 Anne Westerink       88 SISU           8.33
      12 Jasmijn Weener       87 AC TION        8.30
      13 Bernadette Jacobs    88 sv Holten      8.06
      14 Rachel Scholten      88 Almere'81      8.04
      15 Chantal de Koster    87 Haag Atle.     7.86
      16 Roosmaryn v. Eekelen 87 AC TION        7.84
      17 Maaike Hutten        88 Spurt'88       7.75
      18 Sanne Baldizzone     88 sv Holten      7.62
      19 Iris Wissenburg      88 CIKO'66        7.50
      20 Saskia vd Burgh      87 AC TION        7.42
      21 Matthia Schipper     87 sv Holten      7.22
      22 Renate Truyen        88 AVV            7.02
      23 Jeanell Vollenbroek  88 Iphitos        7.01
      24 Danielle Luppers     88 Nea Volhar     6.93
      25 Sophie Hulshof       87 SISU           6.90
      26 Tessa Wortman        87 Haag Atle.     6.88
      27 Marga Beentjes       87 Haag Atle.     6.83
      28 Inge Oosschot        87 Haag Atle.     6.78
      29 Susanne Dekkers      88 SISU           6.70
      30 Liseth Metzemaekers  87 AV ARGO        6.35
      31 Bibi Lotte vd Horst  88 AV ARGO        6.33
      32 Kim de Vos           88 AV ARGO        6.25
      33 Petra Mos            88 de Cloese      6.00
      34 Anne Bos             88 AV ARGO        5.36

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Robbert Bal          85 Haag Atle.      7.7
       2 Elmar Mannot         85 ACO-Touwen      8.0
       3 Edwin Spithoven      86 AC TION         8.2
       4 Tim van Hattem       85 Zaanland        9.0
       5 Jasper Voortman      86 AV Rijssen      9.1
       6 Rik Minkjan          86 ACO-Touwen      9.1

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jochem v.d. Giessen  85 Spurt'88        8.2
       2 Pieter Kuitert       85 AC TION         8.5
       3 Robbert Popken       86 de Sprinte      8.7
       4 Joris vd Steuijt     86 Hanzesport      9.0
       5 Jeroen Truyen        86 AVV             9.6

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Eric de Vries        85 Zaanland        7.8
       2 Purcy Marte          86 NEA Volhar      8.4
       3 Mats Oprel           86 Hanzesport      8.5
       4 Martijn Dekkers      86 SISU            8.5
       5 Gijs Marissink       85 sv Holten       9.4

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 4e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Freek Snijders       85 SISU            7.6
       2 Michel Bernhard      86 Phanos          8.1
       3 Pascal Beekhuizen    85 Haag Atle.      9.0
       4 Reinoud Kruithof     86 Hanzesport      9.0

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 1/2 Finale ,1e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Robbert Bal          85 Haag Atle.      7.6
       2 Eric de Vries        85 Zaanland        7.7
       3 Jochem v.d. Giessen  85 Spurt'88        8.3
       4 Martijn Dekkers      86 SISU            8.4
       5 Edwin Spithoven      86 AC TION         8.4
       6 Mats Oprel           86 Hanzesport      8.7

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 1/2 Finale ,2e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Freek Snijders       85 SISU            7.7
       2 Michel Bernhard      86 Phanos          8.1
       3 Elmar Mannot         85 ACO-Touwen      8.1
       4 Purcy Marte          86 NEA Volhar      8.2
       5 Pieter Kuitert       85 AC TION         8.6
       6 Robbert Popken       86 de Sprinte      8.8

      C-Jun. Jongens ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Freek Snijders       85 SISU            7.6
       2 Robbert Bal          85 Haag Atle.      7.7
       3 Eric de Vries        85 Zaanland        7.7
       4 Michel Bernhard      86 Phanos          8.0
       5 Elmar Mannot         85 ACO-Touwen      8.0
       6 Purcy Marte          86 NEA Volhar      8.4

      C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michel Bernhard      86 Phanos          9.5
       2 Robbert Bal          85 Haag Atle.      9.7
       3 Siem Uittenhout      85 AC TION        10.4
       4 Tim van Hattem       85 Zaanland       11.2
       5 Jeroen Truyen        86 AVV            13.3

      C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marinus Tiehatten    85 AC TION        10.7
       2 Edwin Spithoven      86 AC TION        11.5
       3 Robbert Popken       86 de Sprinte     11.7
       4 Jasper Voortman      86 AV Rijssen     13.7

      C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Eric de Vries        85 Zaanland        9.4
       2 Freek Snijders       85 SISU            9.6
       3 Joris vd Steuijt     86 Hanzesport     10.9
       4 Pascal Beekhuizen    85 Haag Atle.     11.8
       5 Gijs Marissink       85 sv Holten      13.3

      C-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marinus Tiehatten    85 AC TION        1.70
       2 Robbert Bal          85 Haag Atle.     1.60
       3 Michel Bernhard      86 Phanos         1.50
       4 Edwin Spithoven      86 AC TION        1.50
       5 Purcy Marte          86 NEA Volhar     1.50
         Robbert Popken       86 de Sprinte     1.50
         Tim van Hattem       85 Zaanland       1.50
       8 Pieter Kuitert       85 AC TION        1.45
         Jasper Voortman      86 AV Rijssen     1.45
      10 Rik Minkjan          86 ACO-Touwen     1.35
         Reinoud Kruithof     86 Hanzesport     1.35
      12 Gijs Marissink       85 sv Holten      1.30
         Mats Oprel           86 Hanzesport     1.30
      14 Martijn Dekkers      86 SISU           1.20
      15 Jeroen Truyen        86 AVV            0.00

      C-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michel Bernhard      86 Phanos        13.71
       2 Marinus Tiehatten    85 AC TION       10.88
       3 Robbert Bal          85 Haag Atle.    10.72
       4 Edwin Spithoven      86 AC TION       10.56
       5 Eric de Vries        85 Zaanland      10.37
       6 Purcy Marte          86 NEA Volhar     9.18
       7 Robbert Popken       86 de Sprinte     9.11
       8 Tim van Hattem       85 Zaanland       8.85
       9 Mats Oprel           86 Hanzesport     8.75
      10 Reinoud Kruithof     86 Hanzesport     7.99
      11 Gijs Marissink       85 sv Holten      7.45
      12 Jasper Voortman      86 AV Rijssen     7.34
      13 Pascal Beekhuizen    85 Haag Atle.     5.99
      14 Martijn Dekkers      86 SISU           5.45

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marion Westerhof     85 ACO-Touwen      8.8
       2 Sharon Megens        86 AV ARGO         9.2
       3 Wendy Nijmeyer       86 AV Rijssen      9.3
       4 Odette Oosterkamp    86 de Cloese       9.6

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Anoek v.Vlaardingen  85 Haag Atle.      8.6
       2 Inge van Lier        86 AC TION         8.9
       3 Marlies Schuring     85 AC TION         9.1
       4 Annika Bekke         86 SISU            9.4
       5 Kim v.d. Vaart       86 AV Iphitos      9.4

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Wilma Huisjes        86 Spurt'88        8.7
       2 Daphne Stol          85 Haag Atle.      8.8
       3 Barbara Zwaaneveld   86 Haag Atle.      8.8
       4 Eva Bos              85 de Cloese       9.2
       5 Anneloes Hak         86 AC TION         9.6
       6 Kim Hoekman          85 ACO-Touwen     10.5

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Wilma Huisjes        86 Spurt'88        8.7
       2 Anoek v.Vlaardingen  85 Haag Atle.      8.8
       3 Daphne Stol          85 Haag Atle.      8.9
       4 Barbara Zwaaneveld   86 Haag Atle.      8.9
       5 Marion Westerhof     85 ACO-Touwen      9.0
       6 Inge van Lier        86 AC TION         9.0

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Barbara Zwaaneveld   86 Haag Atle.     10.3
       2 Daphne Stol          85 Haag Atle.     10.5
       3 Wilma Huisjes        86 Spurt'88       11.4
       4 Sharon Megens        86 AV ARGO        11.8
       5 Wendy Nijmeyer       86 AV Rijssen     16.4

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Inge van Lier        86 AC TION        10.8
       2 Anoek v.Vlaardingen  85 Haag Atle.     11.3
       3 Marrit Mulder        86 AC TION        11.6
       4 Marlijn Tielenburg   96 MPM            12.9

      C-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marleen Cloostermans 85 AC TION        1.50
         Wendy Nijmeyer       86 AV Rijssen     1.50
       3 Marrit Mulder        86 AC TION        1.35
         Barbara Zwaaneveld   86 Haag Atle.     1.35
         Daphne Stol          85 Haag Atle.     1.35
       6 Anoek v.Vlaardingen  85 Haag Atle.     1.30
         Anneloes Hak         86 AC TION        1.30
         Sharon Megens        86 AV ARGO        1.30
       9 Eva Bos              85 de Cloese      1.25
      10 Marlijn Tielenburg   96 MPM            1.20
      11 Kim v.d. Vaart       86 AV Iphitos     1.15
      12 Annika Bekke         86 SISU           1.10
      13 Odette Oosterkamp    86 de Cloese      1.05

      C-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Anouk Monnink        86 AC TION       11.68
       2 Leonie Willekes      86 ASV           11.60
       3 Inge van Lier        86 AC TION       10.22
       4 Wendy Nijmeyer       86 AV Rijssen     9.78
       5 Anneloes Hak         86 AC TION        9.65
       6 Barbara Zwaaneveld   86 Haag Atle.     9.06
       7 Kim Hoekman          85 ACO-Touwen     8.70
       8 Annika Bekke         86 SISU           8.62
       9 Anoek v.Vlaardingen  85 Haag Atle.     8.13
      10 Marion Westerhof     85 ACO-Touwen     8.05
      11 Daphne Stol          85 Haag Atle.     7.83
      12 Marlijn Tielenburg   96 MPM            7.18
      13 Eva Bos              85 de Cloese      6.99
      14 Odette Oosterkamp    86 de Cloese      5.76
      15 Kim v.d. Vaart       86 AV Iphitos     5.64

      B-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Remco Lanting        84 Spurt'88        7.6
       2 Jurrien Varkevisser  83 AAV'36          7.7
       3 Leon v.d. Plas       84 AAV'36          7.8
       4 Anselm Teule         84 AAV'36          8.0

      B-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maarten Jansen       84 SISU            7.4
       2 Hugo de Haan         84 Zaanland        7.7
       3 Gert Jan de Haan     83 AV ARGO         8.0
       4 Edwin Wolterink      83 AV Goor         8.3
       5 Miquel van Bedem     84 AAC             8.3
       6 Dirk Versluis        84 Haag Atle.      8.6

      B-Jun. Jongens ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maarten Jansen       84 SISU            7.6
       2 Remco Lanting        84 Spurt'88        7.8
       3 Jurrien Varkevisser  83 AAV'36          7.8
       4 Hugo de Haan         84 Zaanland        7.9
       5 Leon v.d. Plas       84 AAV'36          7.9
       6 Gert Jan de Haan     83 AV ARGO         8.1

      B-Jun. Jongens ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Leon v.d. Plas       84 AAV'36          9.2
       2 Jurrien Varkevisser  83 AAV'36         10.4
       3 Dirk Versluis        84 Haag Atle.     10.9

      B-Jun. Jongens ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Gert Jan de Haan     83 AV ARGO         9.6
       2 Hugo de Haan         84 Zaanland        9.7
       3 Miquel van Bedem     84 AAC             9.9
       4 Edwin Wolterink      83 AV Goor        11.1

      B-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Gert Jan de Haan     83 AV ARGO        1.75
       2 Hugo de Haan         84 Zaanland       1.60
       3 Dirk Versluis        84 Haag Atle.     1.55
       4 Miquel van Bedem     84 AAC            1.55
       5 Remco Lanting        84 Spurt'88       1.50
         Edwin Wolterink      83 AV Goor        1.50

      B-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Gert Jan de Haan     83 AV ARGO       12.75
       2 Leon v.d. Plas       84 AAV'36        11.45
       3 Hugo de Haan         84 Zaanland      10.92
       4 Anselm Teule         84 AAV'36        10.78
       5 Miquel van Bedem     84 AAC           10.02
       6 Edwin Wolterink      83 AV Goor        9.85
       7 Dirk Versluis        84 Haag Atle.     8.96

      B-Jun. Meisjes ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lathoya Voorthuysen  84 NEA Volhar      8.1
       2 Monique Kwakman      84 AC TION         8.4
       3 Marije te Raa        84 AV Goor         8.5
       4 Judith Martens       84 Spurt'88        8.6
       5 Daphne Schipper      84 sv Holten       8.7

      B-Jun. Meisjes ,60 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Monique Kwakman      84 AC TION         9.6
       2 Nicole Veenstra      83 AC TION        10.3
       3 Marije te Raa        84 AV Goor        10.8
       4 Daphne Schipper      84 sv Holten      10.9

      B-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nicole Veenstra      83 AC TION        1.50
       2 Judith Martens       84 Spurt'88       1.35
       3 Marije te Raa        84 AV Goor        1.35

      B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nicole Veenstra      83 AC TION       13.03
       2 Monique Kwakman      84 AC TION       12.78
       3 Maud Ebbekink        85 AC TION       12.74
       4 Lathoya Voorthuysen  84 NEA Volhar    10.31
       5 Boukje Koebrugge     84 AV Goor        8.74
       6 Marije te Raa        84 AV Goor        8.53

      A-Jun. Jongens ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Joost van Bennekom   81 AC TION         7.3
       2 Bjorn Oostdam        81 AC TION         7.3
       3 Jasper Lohuis        81 AC TION         7.6
       4 Ferry Bakker         82 AAV'36          8.0
       5 Roderik Derksen      82 AC TION         DNS

      A-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Ferry Bakker         82 AAV'36         1.70

      A-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bjorn Oostdam        81 AC TION       13.20
       2 Jasper Lohuis        81 AC TION       12.88
       3 Ferry Bakker         82 AAV'36        12.84
       4 Roderik Derksen      82 AC TION       12.14
       5 Pieter v Tilburg     81 AC TION       10.80
       6 Nico de Vries        81 Zaanland      10.52

      A-Jun. Meisjes ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Elize Berg           82 AAV'36          8.4
       2 Desiree de Haan      82 Zaanland        8.9
       3 Mara Verduin         82 AAV'36          9.0

      A-Jun. Meisjes ,60 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Elize Berg           82 AAV'36         10.4
       2 Mara Verduin         82 AAV'36         11.3

      A-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Mara Verduin         82 AAV'36         1.45

      A-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marjolijn Stegeman   81 AC TION       11.14
       2 Desiree de Haan      82 Zaanland       9.63
       3 Ines Greitenevert    81 SC Arminia     9.55

      Sen. Mannen ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Henri Timmer         80 Spurt'88        7.2
       2 Wan Bakx             64 AC TION         7.5
       3 Aydin Zeyrek         68 AC TION         7.6
       4 Juun Steen           76 AV Nijkerk      7.8
       5 Wilt Julian Pomper   72 ACO-Touwen      7.9

      Sen. Mannen ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marcel Dost          69 AC TION       15.47
       2 Roy Bout             77 Zaanland      10.92
       3 Joost van Bennekom   81 AC TION       10.76
       4 Roy Nellestein       74 AV Nijkerk     8.98
       5 Juun Steen           76 AV Nijkerk     8.56

      Sen. Vrouwen ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Pascal Schure        73 AC TION         8.6
       2 Esther Mocking       79 AV Nijkerk      8.8
       3 Miranda Pomper       70 ACO-Touwen      9.0
       4 Bernadette Ongena    79 sv Holten       9.1

      Sen. Vrouwen ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Kristin Bauland      78 SC Arminia    10.72
       2 Bernadette Ongena    79 sv Holten      9.88
       3 Esther Mocking       79 AV Nijkerk     8.47

      Vet. Vrouwen, 50+  ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Truus Ongena         47 sv Holten      8.65

1e medaillewedstrijd                Datum: 29/04/2000    AC TION te Enschede 

      C-Pup. Jongens ,40 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Branco van Minnen    92 AAV SISU        7.4
       2 Joris Koenders       92 AC TION         7.6
       3 Stef Claassen        92 Atletics        7.8
       4 Wiebe Stege          93 AAV SISU        7.9
       5 Falko Woudstra       92 AC TION         8.0
         Jaap Walsweer        92 AAV SISU        8.0
       7 Bram Vrielink        92 Atletics        8.1
       8 Ids Tuinstra         92 AAV SISU        8.3
         Thomas Doesburg      92 Eibergen        8.3
      10 Rene Groen           92 Eibergen        8.4
      11 Stefan Klootwijk     93 AC TION         8.6
      12 Kevin Lensen         94 Iphitos         8.7
      13 Wouter Doesburg      92 Eibergen        9.4
      14 Wouter Bank          92 Atletics           

      C-Pup. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Stef Claassen        92 Atletics       0.95
       2 Falko Woudstra       92 AC TION        0.90
         Joris Koenders       92 AC TION        0.90
       4 Jaap Walsweer        92 AAV SISU       0.85
       5 Rene Groen           92 Eibergen       0.80
         Wiebe Stege          93 AAV SISU       0.80
         Thomas Doesburg      92 Eibergen       0.80
       8 Kevin Lensen         94 Iphitos        0.75
         Stefan Klootwijk     93 AC TION        0.75
         Ids Tuinstra         92 AAV SISU       0.75
         Branco van Minnen    92 AAV SISU       0.75
      12 Bram Vrielink        92 Atletics       0.70
         Wouter Doesburg      92 Eibergen       0.70

      C-Pup. Jongens ,Balwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Joris Koenders       92 AC TION       19.04
       2 Stef Claassen        92 Atletics      17.70
       3 Branco van Minnen    92 AAV SISU      14.96
       4 Jaap Walsweer        92 AAV SISU      14.66
       5 Bram Vrielink        92 Atletics      14.64
       6 Falko Woudstra       92 AC TION       14.51
       7 Thomas Doesburg      92 Eibergen      14.37
       8 Wouter Doesburg      92 Eibergen      11.80
       9 Rene Groen           92 Eibergen      10.67
      10 Wiebe Stege          93 AAV SISU      10.45
      11 Ids Tuinstra         92 AAV SISU       9.90
      12 Kevin Lensen         94 Iphitos        9.74
      13 Stefan Klootwijk     93 AC TION        8.12

      C-Pup. Meisjes ,600 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Leonie van Breem     92 Atletics    2.30.00
       2 Marieke Odink        92 Eibergen    2.40.00
       3 Dieuwertje Zult      92 AAV SISU    2.42.70
       4 Astrid Varenhorst    93 Iphitos     2.43.40
       5 Nina Kotterik        92 MPM         4.18.20

      C-Pup. Meisjes ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Leonie van Breem     92 Atletics       3.06
       2 Marieke Odink        92 Eibergen       2.39
       3 Astrid Varenhorst    93 Iphitos        2.33
       4 Dieuwertje Zult      92 AAV SISU       2.15
       5 Nina Kotterik        92 MPM            2.02

      C-Pup. Meisjes ,Balwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marieke Odink        92 Eibergen      13.40
       2 Leonie van Breem     92 Atletics      10.34
       3 Dieuwertje Zult      92 AAV SISU       9.25
       4 Astrid Varenhorst    93 Iphitos        8.89
       5 Nina Kotterik        92 MPM            8.32

      B-Pup. Jongens ,40 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lesley Rietman       91 Eibergen       7.30
       2 Gerralt Gottemaker   91 Atletics       7.40
         Arno van Wieren      91 Atletics       7.40
       4 Darren Peuling       91 MPM            7.50
       5 Maikel Groen         91 Eibergen       7.60
       6 Jurrien Lensen       91 Iphitos        7.70
         Vincent Nijhof       91 MPM            7.70
       8 Florian Benscheidt   91 Iphitos        8.00
         Mike Bijlstra        91 Atletics       8.00
         Yorick Wonink        91 MPM            8.00
      11 Wouter Deijk         91 AAV SISU       8.10
      12 Jeroen Engelbertink  91 MPM            8.40
      13 Jan-Jaap Kuitert     91 AC TION        8.60
      14 Dennis Garritsen     91 AV Goor        9.40
      15 Jasper Hengstman     91 Atletics           
         Jeroen Laarman       91 Atletics           
         Tijmen Steenberg     91 Haaksberg          
         Romario Smit         91 Atletics           

      B-Pup. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lesley Rietman       91 Eibergen       1.05
       2 Maikel Groen         91 Eibergen       1.00
       3 Yorick Wonink        91 MPM            0.95
         Vincent Nijhof       91 MPM            0.95
         Gerralt Gottemaker   91 Atletics       0.95
         Arno van Wieren      91 Atletics       0.95
       7 Wouter Deijk         91 AAV SISU       0.85
         Jurrien Lensen       91 Iphitos        0.85
       9 Mike Bijlstra        91 Atletics       0.80
         Jan-Jaap Kuitert     91 AC TION        0.80
         Darren Peuling       91 MPM            0.80
      12 Florian Benscheidt   91 Iphitos        0.75
      13 Jeroen Engelbertink  91 MPM            0.70
      14 Dennis Garritsen     91 AV Goor        0.00
         Romario Smit         91 Atletics           

      B-Pup. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Vincent Nijhof       91 MPM            5.40
       2 Yorick Wonink        91 MPM            5.27
       3 Jan-Jaap Kuitert     91 AC TION        4.86
       4 Florian Benscheidt   91 Iphitos        4.69
       5 Mike Bijlstra        91 Atletics       4.50
       6 Lesley Rietman       91 Eibergen       4.38
       7 Maikel Groen         91 Eibergen       4.35
       8 Darren Peuling       91 MPM            4.29
       9 Jeroen Engelbertink  91 MPM            4.25
      10 Jurrien Lensen       91 Iphitos        4.10
      11 Gerralt Gottemaker   91 Atletics       4.07
      12 Wouter Deijk         91 AAV SISU       4.05
      13 Dennis Garritsen     91 AV Goor        3.42
      14 Arno van Wieren      91 Atletics       2.95

      B-Pup. Meisjes ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Merit Struik         91 Eibergen    4.13.50
       2 Judith Varenhorst    91 Iphitos     4.14.20
       3 Floor Raats          91 AC TION     4.17.20
       4 Britt Vonk           91 AC TION     4.26.70
       5 Dalith Tempert       91 Atletics    4.33.50
       6 Carien Geissler      91 Iphitos     4.42.20
       7 Vera Balvers         91 AC TION     4.45.50
       8 Michele Hillege      91 AAV SISU    4.57.60
       9 Joyce Weijermars     91 Atletics    5.01.20
      10 Maura Wessels        91 Iphitos     5.29.10
      11 Melanie Kastermans   91 AAV SISU    5.36.40
      12 Lotte Wessendorp     91 Iphitos     6.56.40
      13 Marian Tempert       91 Atletics           
         Madelon Gerridzen    91 AC TION            

      B-Pup. Meisjes ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Britt Vonk           91 AC TION        3.23
       2 Merit Struik         91 Eibergen       3.21
       3 Floor Raats          91 AC TION        3.04
       4 Dalith Tempert       91 Atletics       2.95
       5 Maura Wessels        91 Iphitos        2.85
       6 Joyce Weijermars     91 Atletics       2.82
         Madelon Gerridzen    91 AC TION        2.82
       8 Vera Balvers         91 AC TION        2.65
       9 Carien Geissler      91 Iphitos        2.63
      10 Judith Varenhorst    91 Iphitos        2.59
      11 Melanie Kastermans   91 AAV SISU       2.44
      12 Lotte Wessendorp     91 Iphitos        2.35
      13 Michele Hillege      91 AAV SISU       2.26

      B-Pup. Meisjes ,Balwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maura Wessels        91 Iphitos       16.58
       2 Britt Vonk           91 AC TION       13.15
       3 Merit Struik         91 Eibergen      12.58
       4 Judith Varenhorst    91 Iphitos       12.50
       5 Joyce Weijermars     91 Atletics      11.47
       6 Melanie Kastermans   91 AAV SISU      11.44
       7 Vera Balvers         91 AC TION       10.77
       8 Floor Raats          91 AC TION       10.21
       9 Lotte Wessendorp     91 Iphitos       10.06
      10 Dalith Tempert       91 Atletics       8.97
      11 Michele Hillege      91 AAV SISU       7.77
      12 Carien Geissler      91 Iphitos        7.64

      A-Pup. Jongens ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Frank Rikhof         90 MPM         3.38.50
       2 Jasper Schutte       90 Haaksberg   3.42.20
       3 Bart Bemthuis        90 Haaksberg   3.50.90
       4 Joost Hazekamp       89 Iphitos     3.54.10
       5 Rutger Peuling       90 MPM         3.55.70
       6 Bas Steggink         89 MPM         3.56.10
       7 Jeroen Kok           89 AC TION     3.57.40
       8 Michel van Vilsteren 90 Atletics    3.57.90
       9 Tjerk Zult           89 AAV SISU    3.58.60
      10 Pieter Boersma       89 AAV SISU    3.59.20
      11 Bart de Vries        89 MPM         4.04.00
      12 Lars Steggink        89 AAV SISU    4.05.80
      13 Ruben Zwiers         90 AAV SISU    4.12.10
      14 Jordy Tijman/Smeyers 90 Iphitos     4.16.50
      15 Vincent Slotman      89 Haaksberg   4.20.90
      16 Rolan Meenhuis       90 MPM         4.21.80
      17 Wouter Wigbers       90 MPM         4.23.20
      18 Jeroen te Sligte     90 AC TION     4.28.20
      19 Hans Wes             89 AV Goor     4.28.50
      20 Jochem Odink         90 Eibergen    4.35.30
      21 Geert Tuinstra       90 AAV SISU    4.37.00
      22 Roy Slijkhuis        90 Eibergen    4.57.10
      23 Jelle Stege          90 AAV SISU    5.08.20
      24 Jordy Weijermars     90 Atletics           

      A-Pup. Jongens ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bart Bemthuis        90 Haaksberg      3.96
       2 Jeroen Kok           89 AC TION        3.83
       3 Frank Rikhof         90 MPM            3.82
       4 Jasper Schutte       90 Haaksberg      3.80
       5 Ruben Zwiers         90 AAV SISU       3.67
       6 Tjerk Zult           89 AAV SISU       3.54
       7 Bas Steggink         89 MPM            3.52
       8 Lars Steggink        89 AAV SISU       3.47
       9 Joost Hazekamp       89 Iphitos        3.46
      10 Rutger Peuling       90 MPM            3.32
      11 Vincent Slotman      89 Haaksberg      3.25
      12 Michel van Vilsteren 90 Atletics       3.23
      13 Pieter Boersma       89 AAV SISU       3.22
         Jordy Tijman/Smeyers 90 Iphitos        3.22
      15 Rolan Meenhuis       90 MPM            3.18
      16 Bart de Vries        89 MPM            3.17
      17 Hans Wes             89 AV Goor        3.03
      18 Wouter Wigbers       90 MPM            2.95
      19 Jelle Stege          90 AAV SISU       2.92
      20 Jeroen te Sligte     90 AC TION        2.74
      21 Jochem Odink         90 Eibergen       2.73
      22 Geert Tuinstra       90 AAV SISU       2.50
      23 Roy Slijkhuis        90 Eibergen       2.48

      A-Pup. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jasper Schutte       90 Haaksberg      7.62
       2 Frank Rikhof         90 MPM            7.36
       3 Tjerk Zult           89 AAV SISU       6.88
       4 Bas Steggink         89 MPM            6.82
       5 Lars Steggink        89 AAV SISU       6.80
       6 Ruben Zwiers         90 AAV SISU       6.63
       7 Jordy Tijman/Smeyers 90 Iphitos        6.45
       8 Jeroen Kok           89 AC TION        5.95
       9 Vincent Slotman      89 Haaksberg      5.94
      10 Bart de Vries        89 MPM            5.83
      11 Joost Hazekamp       89 Iphitos        5.66
      12 Michel van Vilsteren 90 Atletics       5.65
      13 Wouter Wigbers       90 MPM            5.49
      14 Bart Bemthuis        90 Haaksberg      5.34
      15 Pieter Boersma       89 AAV SISU       5.14
      16 Rolan Meenhuis       90 MPM            5.08
         Hans Wes             89 AV Goor        5.08
      18 Jeroen te Sligte     90 AC TION        4.79
      19 Rutger Peuling       90 MPM            4.71
      20 Roy Slijkhuis        90 Eibergen       3.97
      21 Jochem Odink         90 Eibergen       3.93
      22 Geert Tuinstra       90 AAV SISU       3.81
      23 Jelle Stege          90 AAV SISU       2.92

      A-Pup. Meisjes ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Douce Endlich        89 AAV SISU       9.30
       2 Laura Willekes       89 Eibergen       9.40
         Sharon Hoff          90 Vriezenvee     9.40
       4 Marit Dopheide       90 AC TION        9.50
       5 Esther Wittebroek    89 AC TION        9.60
       6 Arlette Horst        89 AV Zuidwal     9.70
         Anne Smink           89 MPM            9.70
         Femke Oude Ophuis    89 MPM            9.70
       9 Birgit Benscheidt    89 Iphitos        9.80
         Danielle Koopman     90 MPM            9.80
         Nilam Snijders       89 AC TION        9.80
      12 Gentry van de Heide  -- AC TION       10.30
         Loes Wijlens         89 Iphitos       10.30
      14 Eline Vollenbroek    90 Iphitos       10.60
         Jolise Kreuger       89 AV Rijssen    10.60
      16 Betul Karakus        -- AC TION       10.80
         Emma Kotterik        90 MPM           10.80
      18 Elke Muijs           90 AC TION       10.90
         Didi van Berkel      89 AAV SISU      10.90
      20 Jessy Joy van Kleef  90 MPM           11.00
      21 Annelot Schuring     -- AC TION       11.10
         Marieke Bouwhuis     90 Iphitos       11.10
      23 Marloes de Kovel     89 AC TION       12.00
      24 Sanne Vaneker        90 Iphitos       12.20
      25 Vera Borchert        91 MPM                
         Anne Westerik        89 MPM                
         Carmen Versteeg      89 AAV SISU           
         Kirsten v/d Vaart    89 Iphitos            
         Janicke Oude Voshaar 90 Atletics           
         Marije Mol           90 Eibergen           
         Myrthe Boersma       90 AAV SISU           

      A-Pup. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Loes Wijlens         89 Iphitos        1.20
       2 Danielle Koopman     90 MPM            1.10
       3 Esther Wittebroek    89 AC TION        1.05
         Birgit Benscheidt    89 Iphitos        1.05
       5 Douce Endlich        89 AAV SISU       1.00
         Anne Smink           89 MPM            1.00
         Sharon Hoff          90 Vriezenvee     1.00
         Arlette Horst        89 AV Zuidwal     1.00
         Nilam Snijders       89 AC TION        1.00
         Laura Willekes       89 Eibergen       1.00
      11 Marieke Bouwhuis     90 Iphitos        0.95
         Eline Vollenbroek    90 Iphitos        0.95
         Gentry van de Heide  -- AC TION        0.95
         Jolise Kreuger       89 AV Rijssen     0.95
         Emma Kotterik        90 MPM            0.95
      16 Marit Dopheide       90 AC TION        0.90
         Didi van Berkel      89 AAV SISU       0.90
         Femke Oude Ophuis    89 MPM            0.90
      19 Betul Karakus        -- AC TION        0.85
         Annelot Schuring     -- AC TION        0.85
         Marloes de Kovel     89 AC TION        0.85
         Elke Muijs           90 AC TION        0.85
      23 Sanne Vaneker        90 Iphitos        0.80

      A-Pup. Meisjes ,Balwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Loes Wijlens         89 Iphitos       25.92
       2 Femke Oude Ophuis    89 MPM           23.98
       3 Esther Wittebroek    89 AC TION       22.49
       4 Laura Willekes       89 Eibergen      21.29
       5 Sharon Hoff          90 Vriezenvee    19.82
       6 Jolise Kreuger       89 AV Rijssen    19.79
       7 Nilam Snijders       89 AC TION       17.22
       8 Birgit Benscheidt    89 Iphitos       16.59
       9 Didi van Berkel      89 AAV SISU      16.11
      10 Arlette Horst        89 AV Zuidwal    15.49
      11 Anne Smink           89 MPM           15.37
      12 Douce Endlich        89 AAV SISU      15.32
      13 Annelot Schuring     -- AC TION       15.20
      14 Danielle Koopman     90 MPM           15.05
      15 Emma Kotterik        90 MPM           14.82
      16 Eline Vollenbroek    90 Iphitos       14.29
      17 Marit Dopheide       90 AC TION       12.56
      18 Gentry van de Heide  -- AC TION       12.04
      19 Marieke Bouwhuis     90 Iphitos       11.98
      20 Jessy Joy van Kleef  90 MPM           11.89
      21 Sanne Vaneker        90 Iphitos       10.77
      22 Betul Karakus        -- AC TION        9.56
      23 Elke Muijs           90 AC TION        9.26
      24 Marloes de Kovel     89 AC TION        8.73
      25 Carmen Versteeg      89 AAV SISU           

      D-Jun. Jongens ,1000 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rene Stokvis         87 AC TION     3.01.10
       2 Dennis de Vries      87 MPM         3.19.50
       3 Daan Weegerink       87 Haaksberg   3.24.40
       4 Maikel de Vries      87 AAV SISU    3.34.40
       5 Peter Sanders        88 MPM         3.40.30
       6 Martin Platenkamp    88 MPM         3.49.70
       7 Koen Brinkerink      87 Haaksberg   3.51.80
       8 Doron Tempert        88 Atletics    4.30.60
       9 Sander Oude Alink    88 Vriezenvee  4.32.30
      10 Rob Paalman          88 MPM         4.33.10
      11 Mike Monnink         88 AC TION     4.39.70

      D-Jun. Jongens ,1000 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Wouter Wessendorp    88 Iphitos     4018.50
       2 Joey Folkersma       87 AAV SISU    3.22.20
       3 Thijs van der Pol    88 Atletics    3.30.40
       4 Steven Hendriks      88 Atletics    3.33.10
       5 Rene Hillige         88 AAV SISU    3.36.20
       6 Tjeerd Woudstra      88 AC TION     3.37.80
       7 Huub Segerink        88 MPM         3.41.80
       8 Herwin Voortman      88 AV Rijssen  3.44.40
       9 Giel Wijlens         87 Iphitos     3.45.30
      10 Tommie Abbink        87 Haaksberg   3.46.30
      11 Roy Triesscheyn      88 Haaksberg   3.46.90
      12 Ronald Leverink      87 Atletics    4.04.80
      13 Ruud Vaneker         88 Iphitos     4.07.00
      14 Sjoerd Geissler      88 Iphitos     4.15.60
      15 Thijs Scharenberg    87 Haaksberg   4.16.30
      16 Rick Bouwhuis        88 Iphitos     4.17.10

      D-Jun. Jongens ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Thijs van der Pol    88 Atletics       4.33
       2 Rene Stokvis         87 AC TION        3.98
       3 Dennis de Vries      87 MPM            3.82
       4 Steven Hendriks      88 Atletics       3.79
       5 Daan Weegerink       87 Haaksberg      3.76
       6 Joey Folkersma       87 AAV SISU       3.72
       7 Maikel de Vries      87 AAV SISU       3.54
       8 Huub Segerink        88 MPM            3.45
       9 Giel Wijlens         87 Iphitos        3.41
      10 Herwin Voortman      88 AV Rijssen     3.38
      11 Sander Oude Alink    88 Vriezenvee     3.37
      12 Ronald Leverink      87 Atletics       3.33
      13 Martin Platenkamp    88 MPM            3.29
         Doron Tempert        88 Atletics       3.29
      15 Tjeerd Woudstra      88 AC TION        3.25
      16 Rick Bouwhuis        88 Iphitos        3.24
      17 Roy Triesscheyn      88 Haaksberg      3.23
      18 Ruud Vaneker         88 Iphitos        3.19
      19 Jordi Effing         87 Haaksberg      3.15
      20 Tommie Abbink        87 Haaksberg      3.14
         Peter Sanders        88 MPM            3.14
      22 Mike Monnink         88 AC TION        3.11
      23 Koen Brinkerink      87 Haaksberg      3.06
      24 Thijs Scharenberg    87 Haaksberg      2.92
      25 Wouter Wessendorp    88 Iphitos        2.70
      26 Rene Hillige         88 AAV SISU       2.68
      27 Rob Paalman          88 MPM            2.63
      28 Sjoerd Geissler      88 Iphitos        2.60

      D-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rene Stokvis         87 AC TION        8.89
       2 Maikel de Vries      87 AAV SISU       8.72
       3 Thijs van der Pol    88 Atletics       8.24
       4 Giel Wijlens         87 Iphitos        8.15
       5 Herre Uittenhout     87 AC TION        7.84
       6 Steven Hendriks      88 Atletics       7.77
       7 Dennis de Vries      87 MPM            7.72
       8 Mike Monnink         88 AC TION        7.50
       9 Jordi Effing         87 Haaksberg      7.49
      10 Sander Oude Alink    88 Vriezenvee     7.46
      11 Daan Weegerink       87 Haaksberg      7.19
      12 Thijs Scharenberg    87 Haaksberg      6.81
      13 Joey Folkersma       87 AAV SISU       6.52
      14 Ruud Vaneker         88 Iphitos        6.38
      15 Doron Tempert        88 Atletics       6.22
         Tommie Abbink        87 Haaksberg      6.22
         Herwin Voortman      88 AV Rijssen     6.22
      18 Martin Platenkamp    88 MPM            6.18
      19 Huub Segerink        88 MPM            6.11
      20 Wouter Wessendorp    88 Iphitos        6.01
      21 Peter Sanders        88 MPM            5.94
      22 Rick Bouwhuis        88 Iphitos        5.93
      23 Koen Brinkerink      87 Haaksberg      5.36
      24 Roy Triesscheyn      88 Haaksberg      5.15
      25 Rob Paalman          88 MPM            5.04
      26 Rene Hillige         88 AAV SISU       5.03
      27 Tjeerd Woudstra      88 AC TION        5.02
      28 Sjoerd Geissler      88 Iphitos        4.76
      29 Nick Bakker          88 MPM                
         Ronald Leverink      87 Atletics       0.00

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Annebel Kuitert      88 AC TION        9.30
       2 Jeanell Vollenbroek  88 Iphitos        9.60
       3 Marije Veenhuizen    88 MPM            9.70
         Sophie Hulshof       87 AAV SISU       9.70
       5 Marloes Rikhof       88 MPM           10.50

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michelle Steennis    87 AC TION        8.80
       2 Mandy Bergen         87 MPM            9.30
       3 Matthia Schipper     87 SV Holten      9.40
         Anniek Bisschop      87 AC TION        9.40
       5 Lieselotte Wijchers  88 MPM           10.40

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Linda Duininck       87 MPM            8.50
       2 Sanne Spel           87 AC TION        9.20
       3 Saskia v/d Burgh     87 AC TION        9.40
       4 Karlijn Meyerink     87 Atletics      10.20
         Susanne Nijhuis      88 AC TION       10.20
       6 Claudia Garritsen    87 AV Goor       10.40

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 4e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jasmijn Weener       87 AC TION        8.80
       2 Cynthia Nijenhuis    87 MPM            8.90
         Rianne Horst         87 AV Zuidwal     8.90
       4 Annelies  Tielenburg 88 MPM            9.60
       5 Marike Brinkers      87 Eibergen       9.90

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 5e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marieke v/d Lagemaat 87 AC TION        9.00
       2 Riet v/d Schoot      88 Haaksberg      9.10
       3 Lienke Nieuwenhuis   88 Atletics       9.30
       4 Hilke Lentink        87 Vriezenvee     9.60
       5 Corinne Bomer        88 MPM            9.80
       6 Renate Truyen        88 Vriezenvee    10.60

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 6e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Ellen Wegman         87 Iphitos        8.50
       2 Susanne Dekkers      88 AAV SISU       8.60
       3 Ilse Hageman         87 Haaksberg      9.10
       4 Maike Emsbroek       87 Eibergen       9.40
       5 Anne Brandhoff       88 MPM           10.40

      D-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Linda Duininck       87 MPM            1.40
       2 Jasmijn Weener       87 AC TION        1.35
       3 Michelle Steennis    87 AC TION        1.30
         Ellen Wegman         87 Iphitos        1.30
         Mandy Bergen         87 MPM            1.30
       6 Rianne Horst         87 AV Zuidwal     1.25
         Karlijn Meyerink     87 Atletics       1.25
         Matthia Schipper     87 SV Holten      1.25
         Sanne Spel           87 AC TION        1.25
      10 Maike Emsbroek       87 Eibergen       1.20
         Marije Veenhuizen    88 MPM            1.20
         Cynthia Nijenhuis    87 MPM            1.20
         Riet v/d Schoot      88 Haaksberg      1.20
         Sophie Hulshof       87 AAV SISU       1.20
         Marieke v/d Lagemaat 87 AC TION        1.20
         Anniek Bisschop      87 AC TION        1.20
         Annebel Kuitert      88 AC TION        1.20
         Lienke Nieuwenhuis   88 Atletics       1.20
         Saskia v/d Burgh     87 AC TION        1.20
      20 Marike Brinkers      87 Eibergen       1.15
         Ilse Hageman         87 Haaksberg      1.15
      22 Annelies  Tielenburg 88 MPM            1.10
      23 Claudia Garritsen    87 AV Goor        1.05
         Susanne Nijhuis      88 AC TION        1.05
         Hilke Lentink        87 Vriezenvee     1.05
         Renate Truyen        88 Vriezenvee     1.05
         Corinne Bomer        88 MPM            1.05
         Jeanell Vollenbroek  88 Iphitos        1.05
         Marloes Rikhof       88 MPM            1.05
      30 Lieselotte Wijchers  88 MPM            1.00
         Susanne Dekkers      88 AAV SISU       1.00
      32 Anne Brandhoff       88 MPM            0.95

      D-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rianne Horst         87 AV Zuidwal    10.71
       2 Ilse Hageman         87 Haaksberg     10.62
       3 Annebel Kuitert      88 AC TION       10.00
       4 Cynthia Nijenhuis    87 MPM            8.73
       5 Jasmijn Weener       87 AC TION        8.51
       6 Claudia Garritsen    87 AV Goor        8.46
       7 Hilke Lentink        87 Vriezenvee     8.36
       8 Saskia v/d Burgh     87 AC TION        7.94
       9 Karlijn Meyerink     87 Atletics       7.92
      10 Riet v/d Schoot      88 Haaksberg      7.88
      11 Michelle Steennis    87 AC TION        7.74
      12 Maike Emsbroek       87 Eibergen       7.72
      13 Anne Brandhoff       88 MPM            7.65
      14 Anniek Bisschop      87 AC TION        7.62
      15 Renate Truyen        88 Vriezenvee     7.50
      16 Susanne Nijhuis      88 AC TION        7.21
      17 Marije Veenhuizen    88 MPM            7.08
      18 Linda Duininck       87 MPM            7.01
      19 Jeanell Vollenbroek  88 Iphitos        6.94
         Ellen Wegman         87 Iphitos        6.94
      21 Sophie Hulshof       87 AAV SISU       6.85
      22 Mandy Bergen         87 MPM            6.79
      23 Marieke v/d Lagemaat 87 AC TION        6.58
      24 Susanne Dekkers      88 AAV SISU       6.54
      25 Matthia Schipper     87 SV Holten      6.46
      26 Lienke Nieuwenhuis   88 Atletics       6.38
      27 Lieselotte Wijchers  88 MPM            6.31
      28 Sanne Spel           87 AC TION        6.29
      29 Annelies  Tielenburg 88 MPM            5.90
      30 Marloes Rikhof       88 MPM            5.85
      31 Marike Brinkers      87 Eibergen       5.50
      32 Corinne Bomer        88 MPM            5.40
      33 Anne Huis in 't Veld 88 Atletics       3.84

      C-Jun. Jongens ,100 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jeroen Delfsma       85 MPM           12.40
       2 Rene Bos             86 MPM           13.10
       3 Jeroen Truyen        86 Vriezenvee    15.30

      C-Jun. Jongens ,100 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nico Bout            85 Iphitos       12.70
       2 Martijn ter Telgte   85 MPM           12.90
       3 Edwin Spithoven      86 AC TION       13.10

      C-Jun. Jongens ,100 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Mick van Amelsvoort  85 Atletics      12.50
       2 Martijn Kok          85 AC TION       13.00
       3 Marinus Tiehatten    85 AC TION       13.70
         Hugo Zoetman         86 AC TION       13.70
       5 Jasper Voortman      86 AV Rijssen    14.20

      C-Jun. Jongens ,100 mtr 4e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Thijs Hesselink      85 Eibergen      12.50
       2 Martijn Dekkers      86 AAV SISU      13.30
       3 Pieter Kuitert       85 AC TION       14.10
         Siem Uittenhout      85 AC TION       14.10

      C-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Thijs Hesselink      85 Eibergen       1.70
       2 Marinus Tiehatten    85 AC TION        1.55
         Martijn ter Telgte   85 MPM            1.55
         Mick van Amelsvoort  85 Atletics       1.55
       5 Jeroen Delfsma       85 MPM            1.50
         Martijn Kok          85 AC TION        1.50
       7 Jasper Voortman      86 AV Rijssen     1.45
         Thijs Oosterveen     86 Atletics       1.45
         Siem Uittenhout      85 AC TION        1.45
         Edwin Spithoven      86 AC TION        1.45
      11 Rene Bos             86 MPM            1.40
         Pieter Kuitert       85 AC TION        1.40
         Nico Bout            85 Iphitos        1.40
      14 Martijn Dekkers      86 AAV SISU       1.30
      15 Hugo Zoetman         86 AC TION        1.25
         Jeroen Truyen        86 Vriezenvee     1.25

      C-Jun. Jongens ,Speerwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nico Bout            85 Iphitos       38.07
       2 Martijn Kok          85 AC TION       37.66
       3 Marinus Tiehatten    85 AC TION       33.86
       4 Thijs Hesselink      85 Eibergen      33.15
       5 Martijn ter Telgte   85 MPM           32.81
       6 Edwin Spithoven      86 AC TION       30.51
       7 Jeroen Delfsma       85 MPM           29.69
       8 Mick van Amelsvoort  85 Atletics      29.39
       9 Jasper Voortman      86 AV Rijssen    29.04
      10 Pieter Kuitert       85 AC TION       29.00
      11 Siem Uittenhout      85 AC TION       21.91
      12 Hugo Zoetman         86 AC TION       21.84
      13 Rene Bos             86 MPM           20.83
      14 Jeroen Truyen        86 Vriezenvee    17.69
      15 Martijn Dekkers      86 AAV SISU       8.74

      C-Jun. Meisjes ,600 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Leanne Haandrikman   85 Atletics    1.50.20
       2 Inge van Lier        86 AC TION     1.52.60
       3 Trienke Ymker        85 SV Holten   1.54.40
       4 Marrit Mulder        86 AC TION     1.57.00
       5 Dewi Koppelman       85 Haaksberg   1.58.30
       6 Danielle Folkersma   85 AAV SISU    2.05.80
       7 Bregtje Kuppens      85 Atletics    2.09.20
       8 Marlijn Tielenburg   86 MPM         2.12.40
       9 Annika Bekke         86 AAV SISU    2.14.40

      C-Jun. Meisjes ,600 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jolien Lammers       85 Atletics    2.00.60
       2 Wendy Nijmeijer      86 AV Rijssen  2.01.60
       3 Elke Vollenbroek     86 MPM         2.05.50
       4 Lisette Rohaan       85 AV Rijssen  2.06.40
       5 Monique Platenkamp   86 MPM         2.08.00
       6 Anneloes Hak         86 AC TION     2.10.00
       7 Nieske Nijland       85 SV Holten   2.10.30
       8 Bonnie Nijhof        86 MPM         2.11.30
       9 Kim v/d Vaart        86 Iphitos            

      C-Jun. Meisjes ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jolien Lammers       85 Atletics       5.00
       2 Leanne Haandrikman   85 Atletics       4.55
       3 Wendy Nijmeijer      86 AV Rijssen     4.39
       4 Trienke Ymker        85 SV Holten      4.32
       5 Inge van Lier        86 AC TION        4.20
       6 Monique Platenkamp   86 MPM            4.04
       7 Lisette Rohaan       85 AV Rijssen     3.87
         Anneloes Hak         86 AC TION        3.87
         Dewi Koppelman       85 Haaksberg      3.87
      10 Marrit Mulder        86 AC TION        3.83
      11 Leonie Willekes      86 Eibergen       3.76
      12 Danielle Folkersma   85 AAV SISU       3.74
      13 Annika Bekke         86 AAV SISU       3.68
      14 Bregtje Kuppens      85 Atletics       3.65
      15 Elke Vollenbroek     86 MPM            3.54
      16 Marlijn Tielenburg   86 MPM            3.50
      17 Nieske Nijland       85 SV Holten      3.32
      18 Bonnie Nijhof        86 MPM            3.16
      19 Kim v/d Vaart        86 Iphitos            

      C-Jun. Meisjes ,Speerwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Wendy Nijmeijer      86 AV Rijssen    25.72
       2 Leanne Haandrikman   85 Atletics      25.57
       3 Monique Platenkamp   86 MPM           22.90
       4 Anneloes Hak         86 AC TION       22.43
       5 Leonie Willekes      86 Eibergen      22.15
       6 Trienke Ymker        85 SV Holten     21.79
       7 Inge van Lier        86 AC TION       21.32
       8 Jolien Lammers       85 Atletics      20.45
       9 Marlijn Tielenburg   86 MPM           19.44
      10 Elke Vollenbroek     86 MPM           18.92
      11 Marrit Mulder        86 AC TION       18.82
      12 Lisette Rohaan       85 AV Rijssen    18.44
      13 Nieske Nijland       85 SV Holten     17.10
      14 Bregtje Kuppens      85 Atletics      16.53
      15 Bonnie Nijhof        86 MPM           15.39
      16 Dewi Koppelman       85 Haaksberg     14.83
      17 Danielle Folkersma   85 AAV SISU      14.73
      18 Annika Bekke         86 AAV SISU      12.14

Electronic Games 3de wedstrijd OBTC Datum: 09/06/2000    TION / KRONOS te Enschede

      B-Jun. Jongens ,100 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Remco Lanting        84 AV SPURT88    12.14
       2 Rick Wezenberg       84 Atletico73    12.64
       3 Rick Lankamp         84 AAV SISU      13.42

      B-Jun. Jongens ,100 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maarten Jansen       84 AAV SISU      11.53
       2 Elmar Mannot         85 ACO TOUWEN    12.33
       3 Frank van Rooyen     84 Eibergen      12.78
       4 Bertwin Kampman      86 AV SPURT88    14.22

      B-Jun. Jongens ,200 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Arno Hoevink         83 AV Goor       39.31
       2 Jos Boeie            83 AV PEC1910    39.94
       3 Ferry de Jong        84 AV PEC1910    40.68
       4 Frank van Rooyen     84 Eibergen      41.50

      B-Jun. Jongens ,200 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Elmar Mannot         85 ACO TOUWEN    38.08
       2 Frank Sloetjes       83 AVA70         40.10
       3 Rick Lankamp         84 AAV SISU      44.87
       4 Bertwin Kampman      86 AV SPURT88    45.44

      B-Jun. Jongens ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Arno Hoevink         83 AV Goor     2.45.23
       2 Rik Minkjan          86 ACO TOUWEN  3.05.29
       3 Mark Hammink         85 SISU        3.12.93

      B-Jun. Jongens ,2000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Mick van Amelsvoort  85 Atletics    5.59.97
       2 Joep Brinkers        84 Eibergen    7.18.45

      B-Jun. Jongens ,110 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niek Blekkink        83 Eibergen      16.32

      B-Jun. Jongens ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maarten Jansen       84 AAV SISU       6.02
       2 Jos Boeie            83 AV PEC1910     5.75
       3 Philipp Krettek      84 LAZ Rhede      5.60
       4 Remco Lanting        84 AV SPURT88     5.58
       5 Elmar Mannot         85 ACO TOUWEN     5.23
       6 Ferry de Jong        84 AV PEC1910     4.91
       7 Bertwin Kampman      86 AV SPURT88     4.47

      B-Jun. Jongens ,Polsstokhoog
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Robert Hallbauer     83 LAZ Rhede      3.90

      B-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niek Blekkink        83 Eibergen      14.31
       2 Roy Nijkamp          83 Eibergen      11.40
       3 Kido Koenig          84 AV SPURT88    11.12
       4 Rick Wezenberg       84 Atletico73    10.65

      B-Jun. Jongens ,Speerwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niek Blekkink        83 Eibergen      50.11
       2 Kido Koenig          84 AV SPURT88    39.71
       3 Rick Wezenberg       84 Atletico73    34.38

      B-Jun. Meisjes ,100 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Monique Kwakman      84 AC TION       13.39
       2 Loes van Aken        84 Atletico73    13.61
       3 Wilma Huisjes        86 AV SPURT88    13.98
       4 Alexandra Visser     84 AAV SISU      14.05
       5 Daphne Schipper      84 sv Holten     14.26

      B-Jun. Meisjes ,200 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Monique Kwakman      84 AC TION       46.53
       2 Wilma Huisjes        86 AV SPURT88    50.95

      B-Jun. Meisjes ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Alexandra Visser     84 AAV SISU    3.12.45
       2 Marije te Raa        84 AV Goor     3.14.59
       3 Marleen Herbert      86 AV SPURT88  3.23.75

      B-Jun. Meisjes ,100 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Katrin Meyering      84 Gildehaus     17.92
       2 Boukje Koebrugge     84 AV Goor       19.37
       3 Willeke te Winkel    84 Eibergen      20.33

      B-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nicole Veenstra      83 AC Tion        1.50

      B-Jun. Meisjes ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nicole Veenstra      83 AC Tion        4.89
       2 Katrin Meyering      84 Gildehaus      4.62
       3 Marije te Raa        84 AV Goor        4.59
       4 Daphne Schipper      84 sv Holten      4.38
       5 Wilma Huisjes        86 AV SPURT88     4.10

      B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maud Ebbekink        84 AC Tion       13.83
       2 Nicole Veenstra      83 AC Tion       13.10
       3 Monique Kwakman      84 AC TION       12.82
       4 Leonie Willekes      86 Eibergen      12.13
       5 Anouk Monnink        86 AC TION       11.86
       6 Boukje Koebrugge     84 AV Goor        9.89

      B-Jun. Meisjes ,Speerwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Monique Kwakman      84 AC TION       30.77
       2 Alexandra Visser     84 AAV SISU      30.34
       3 Leonie Willekes      86 Eibergen      28.12
       4 Boukje Koebrugge     84 AV Goor       25.29
       5 Anouk Monnink        86 AC TION       23.58
       6 Katrin Meyering      84 Gildehaus     22.68

      A-Jun. Jongens ,200 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Krisna Khoen Khoen   82 AVA70         42.79

      A-Jun. Jongens ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jaap Klaarenbeek     82 AV PEC1910  2.51.96
      A-Jun. Jongens ,2000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Hans Nibbelink       82 AV Goor     6.07.55

      A-Jun. Jongens ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jaap Klaarenbeek     82 AV PEC1910     5.40

      A-Jun. Jongens ,Speerwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jasper Lohuis        81 AC TION       50.04
       2 Roderik Derksen      82 AC TION       44.88

      A-Jun. Meisjes ,100 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Karin Navis          81 Atletico73    13.40

      A-Jun. Meisjes ,100 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Joyce Veenstra       81 AC TION       16.26

      A-Jun. Meisjes ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Joyce Veenstra       81 AC TION        4.88

      A-Jun. Meisjes ,Speerwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Els van Donselaar    81 AC TION       39.69
       2 Joyce Veenstra       81 AC TION       33.91

      Sen. Mannen ,100 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Quinten Stern        77 SISU          11.28
       2 Fred Schotanus       78 DAV KRONOS    11.79
       3 Aydin Zeyrek         68 AC TION       12.06
       4 Regillio Benjamin    74 NSG           12.43
       5 Arnout Salome        79 DAV KRONOS    12.72

      Sen. Mannen ,100 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Vincent Kerssies     80 SISU          11.50
       2 Bernhard Sparka      70 Gildehaus     11.95
       3 Martin Goedhart      76 DAV KRONOS    12.01
       4 Clemens Kanne        65 Gildehaus     13.06
       5 Jeroen v/d Sar       76 NSG           13.63
       6 Marcel Krikke        72 NSG           13.70

      Sen. Mannen ,200 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Vincent Kerssies     80 SISU          35.01
       2 Marcel Fekkes        75 DAV KRONOS    38.97
       3 Christiaan Prijs     80 NSG           39.13
       4 Regillio Benjamin    74 NSG           39.78

      Sen. Mannen ,200 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Quinten Stern        77 SISU          34.70
       2 Ruben van Moppes     78 DAV KRONOS    36.99
       3 Rink Hallmann        80 DAV KRONOS    40.78
       4 Marcel Krikke        72 NSG           44.58

      Sen. Mannen ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Dirk-Jan Demkes      73 Atletico73  2.36.53
       2 Ronald Boomkamp      79 Eibergen    2.40.60
       3 Henk Harenberg       63 ASV         3.14.18

      Sen. Mannen ,2000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Melvin v/d Voet      73 AC TION     6.00.56
       2 Ard Vlooswijk        79 DAV KRONOS  6.23.92

      Sen. Mannen ,110 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Vincent Kerssies     80 SISU          15.67
       2 Quinten Stern        77 SISU          15.90
       3 Wan Bax              64 AC TION       16.46

      Sen. Mannen ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Ruben van Moppes     78 DAV KRONOS     6.43
       2 Frank Siebelt        76 AC TION        6.28
       3 Wan Bax              64 AC TION        6.05
       4 Christiaan Prijs     80 NSG            5.02
       5 Jeroen v/d Sar       76 NSG            5.01

      Sen. Mannen ,Polsstokhoog
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marcel Dost          69 AC TION        4.85
       2 Alfred Achtelik      60 LAZ Rhede      4.70
       3 Peer Flugel          74 LAZ Rhede      3.80

      Sen. Mannen ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rik Hardon           77 AAV SISU      10.46

      Sen. Mannen ,Speerwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rik Hardon           77 AAV SISU      44.84
       2 Ruben van Moppes     78 DAV KRONOS    38.61
       3 Martin Goedhart      76 DAV KRONOS    34.51

      Sen. Vrouwen ,100 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Chantal Oortgiese    76 AC TION       13.65
       2 Joyce Becker         77 NSG           16.53

      Sen. Vrouwen ,200 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Chantal Oortgiese    76 AC TION       44.67

      Sen. Vrouwen ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bernadette Ongena    79 sv Holten      9.70
       2 Joyce Becker         77 NSG            7.10

      Sen. Vrouwen ,Speerwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bernadette Ongena    79 sv Holten     33.30
       2 Lilian Rikmanspoel   75 DAV KRONOS    28.23

Open Twentse Pupillen Meerkamp 01-07-2000 AC TION
Jongens Pupillen C

	Naam	Vereniging	40 mtr	pnt.	hoog	pnt.	ver	pnt.	kogel	pnt.	600 mtr	pnt.	Totaal
1.	Stef Claasen	AV Atletics	7,3	340	0,90	169	3,18	254	4,80	227	2.19.0	243	1233
2.	Bram Vrielink	AV Atletics	7,6	285	0,95	206	2,78	174	5,59	280	2.17.1	259	1204
3.	Joris Koenders	AC TION	7,8	251	0,90	169	3,13	244	6,96	363	2.29.5	162	1189
4.	Dolf Maris	AV Atletics	7,9	234	0,95	206	3,01	220	5,74	290	2.21.6	221	1171
5.	Thomas Doesburg	ASV	8,0	218	0,85	132	2,57	132	3,90	162	2.27.1	179	823
6.	Yorick de Wit	AC TION	8,0	218	0,80	96	2,74	166	5,39	267	2.45.0	61	808
7.	Ids Tuinstra	AAV SISU	8,0	218	0,80	96	2,18	54	5,15	251	2.30.4	155	774
8.	Merijn van Hoek	AC TION	8,0	218	0,80	96	2,80	178	5,02	243	2.52.2	20	755
9.	Wouter Bank	AV Atletics	8,8	102	0,70	22	2,30	78	3,61	139	3.01.2	0	341
10.	Wouter Doesburg	ASV	9,2	51	0,70	22	2,12	42	4,13	179	2.48.0	43	337
11.	Stefan Klootwijk	AC TION	8,5	143	0,70	22	2,22	62	2,46	38	2.55.1	5	270

Jongens Pupillen B

	Naam	Vereniging	40 mtr	pnt.	hoog	pnt.	ver	pnt.	kogel	pnt.	600 mtr	pnt.	Totaal
1.	Gijs Koerts	ASV	6,9	421	0,80	96	3,36	290	6,06	310	2,07,4	348	1465
2.	Lesley Rietman	ASV	6,9	421	0,80	96	3,50	318	5,54	277	2,09,4	328	1440
3.	Darren Peuling	MPM	6,7	465	0,80	96	3,30	278	5,09	247	2,08,6	336	1422
4.	K. Blazanin	AC TION	7,0	400	0,80	96	3,29	276	5,63	283	2,33,1	136	1191
5.	Vincent Nijhof	MPM	7,4	322	0,80	96	3,11	240	5,62	282	2,18,6	246	1186
6.	Arno van Wieren	AV Atletics	7,0	400	0,80	96	3,01	220	4,46	203	2,26,3	185	1104
7.	Jasper Hengstman	AV Atletics	7,8	251	0,80	96	2,66	150	4,68	219	2,33,1	136	852
8.	Mike Bijlstra	AV Atletics	7,8	251	0,75	59	2,59	136	4,93	236	2,41,4	82	764
9.	Mick Willemsen	AC TION	7,9	234	0,75	59	2,67	152	4,55	210	2,37,3	108	763
10.	Jeroen Laarman	AV Atletics	8,2	187	0,80	96	3,01	220	4,03	172	2,46,6	51	726
11.	Jelle Davids	ASV	8,3	172	0,80	96	2,59	136	5,58	279	0	0	683

Jongens Pupillen A 1e jaars

	Naam	Vereniging	60 mtr	pnt.	hoog	pnt.	ver	pnt.	kogel	pnt.	600 mtr	pnt.	Totaal
1.	Jasper Schutte	AVH	9,6	403	1,15	352	3,80	378	7,64	402	1,59,7	429	1964
2.	Frank Rikhof	MPM	10,2	313	1,25	426	3,70	358	7,89	415	1,58,4	443	1955
3.	Bart Bemthuis	AVH	9,4	435	1,20	389	3,99	416	5,71	288	2,04,4	378	1906
4.	Ruben Zwiers	AAV SISU	9,5	419	1,15	352	3,87	392	7,49	393	2,11,9	305	1861
5.	Michel van Vilsteren	Atletics	10,4	286	1,10	316	3,49	316	7,01	366	2,05,2	370	1654
6.	Jordy T op Smeijers	AV Iphitos	9,8	372	1,05	279	3,49	316	6,04	308	2,18,4	248	1523
7.	Rutger Peuling	MPM	9,9	357	1,05	279	3,32	282	4,45	203	2,07,0	352	1473
8.	Rolan Meenhuis	MPM	10,6	259	1,00	242	3,06	230	4,92	236	2,24,3	200	1167
9.	Jaco Vos	AV Iphitos	10,4	286	1,00	242	3,18	254	5,62	282	2,39,2	96	1160
10.	Lion v.d. Pol	AAV SISU	11,0	208	0,90	169	3,01	220	5,01	242	2,25,9	188	1027
11.	Geert Tuinstra	AAV SISU	10,4	286	0,95	206	2,52	122	4,30	192	2,24,9	196	1002
12.	Roy Slijkhuis	ASV	11,7	128	0,90	169	2,61	140	4,88	233	2,40,9	85	755
13.	Glen Gerritsen	AC TION	10,5	272	0,70	22	2,23	64	3,44	125	2,54,2	9	492

Jongens Pupillen A 2e jaars

	Naam	Vereniging	60 mtr	pnt.	hoog	pnt.	ver	pnt.	kogel	pnt.	600 mtr	pnt.	Totaal
1.	Maarten Tuiten	AAV SISU	9,4	435	1,40	541	3,94	406	7,67	403	1,57,6	453	2238
2.	Mark Vlutters	AV Iphitos	9,7	387	1,15	352	3,95	408	7,99	421	2,13,2	293	1861
3.	Tjerk Zult	AAV SISU	9,6	403	1,10	316	3,71	360	6,55	339	2,05,9	363	1781
4.	Lars Steggink	AAV SISU	9,7	387	1,20	389	3,42	302	6,40	330	2,11,3	310	1718
5.	Bart de Vries	MPM	10,0	342	1,10	316	3,18	254	6,22	320	2,15,3	274	1506
6.	Jelle v 't Erve	AC TION	10,1	327	1,10	316	2,99	216	5,46	272	2,17,6	254	1385
7.	Dennis Eppink	AAV SISU	11,1	196	1,10	316	3,06	230	7,43	390	2,30,8	152	1284
8.	Hans Wes	AV Goor	10,1	327	1,05	279	3,15	248	5,18	253	2,30,0	158	1265
9.	Bob Venema	AC TION	11,2	185	1,05	279	2,99	216	5,32	263	2,30,3	156	1099
10.	Jeroen Kok	AC TION	9,8	372	1,10	316	0,00	0	0	0	0	0	688

Meisjes Pupillen C

	Naam	Vereniging	40 mtr	pnt.	hoog	pnt.	ver	pnt.	kogel	pnt.	600 mtr	pnt.	Totaal
1.	Leonie van Breen	AV Atletics	7,4	322	0,95	206	3,16	250	5,18	253	2,30,1	157	1188
2.	Nicola Krukkert	AV Atletics	7,3	340	0,85	132	3,10	238	4,78	226	2,23,7	205	1141
3.	Loraine Siemerink	AV Rijssen	7,8	251	0,75	59	2,39	96	3,32	115	2,43,5	70	591
4.	Astrid Varenhorst	AV Iphitos	8,9	89	0,65	0	2,11	40	3,71	147	2,48,4	41	317
5.	Leonie de Kovel	AC TION	9,1	63	0,65	0	1,89	0	3,79	153	0	0	216

Meisjes Pupillen B

	Naam	Vereniging	40 mtr	pnt.	hoog	pnt.	ver	pnt.	kogel	pnt.	600 mtr	pnt.	Totaal
1.	Sandra Kelder	MPM	6,9	421	1,10	316	3,29	276	5,33	263	2,17,0	259	1535
2.	Lisan van Stratum	AC TION	6,9	421	1,00	242	3,40	298	4,92	236	2,34,5	127	1324
3.	Lisa Stout	AC TION	7,3	340	1,00	242	3,14	246	4,47	204	2,26,2	186	1218
4.	Merit Struik	ASV	7,3	340	1,00	242	3,02	222	3,30	114	2,26,8	181	1099
5.	Joyce Weijermans	AV Atletics	7,3	340	0,80	96	2,57	132	4,06	174	2,41,7	81	823
6.	Judith Varenhorst	AV Iphitos	8,6	129	0,85	132	2,66	150	4,00	169	2,28,5	169	749

Meisjes Pupillen A 1e jaars

	Naam	Vereniging	60 mtr	pnt.	hoog	pnt.	ver	pnt.	kogel	pnt.	600 mtr	pnt.	Totaal
1.	Sharon Hoff	AVV	9,5	419	1,10	316	3,64	346	6,13	314	2,13,2	293	1688
2.	Marit Dopheide	AC TION	9,6	403	1,00	242	3,62	342	4,64	216	2,01,0	414	1617
3.	Danielle Koopman	MPM	9,8	372	1,10	316	3,23	264	5,39	267	2,15,8	270	1489
4.	Marije Mol	ASV	9,8	372	0,95	206	3,14	246	5,69	287	2,10,7	316	1427
5.	Kirsten Elshof	AC TION	10,4	286	1,10	316	3,15	248	5,56	278	2,13,4	291	1419
6.	Emma Kotterik	MPM	10,7	246	1,05	279	3,02	222	6,26	322	2,25,9	188	1257
7.	Eline Vollenbroek	AV Iphitos	10,0	342	0,95	206	3,19	256	4,33	194	2,21,5	222	1220
8.	Janicke O Voshaar	Atletics	10,0	342	1,00	242	3,23	264	4,48	205	2,36,0	117	1170
9.	Betül Karakus	AC TION	10,5	272	0,90	169	3,03	224	4,00	169	2,25,5	191	1025
10.	Elke Muys	AC TION	10,8	233	0,90	169	2,77	172	4,02	171	2,20,2	233	978

Meisjes Pupillen A 2e jaars

	Naam	Vereniging	60 mtr	pnt.	hoog	pnt.	ver	pnt.	kogel	pnt.	600 mtr	pnt.	Totaal
1.	Esther Wittebroek	AC TION	9,4	435	1,20	389	3,45	308	5,90	300	1,59,3	433	1865
2.	Loes Wijlens	AV Iphitos	10,6	259	1,30	462	3,42	302	8,47	446	2,05,3	369	1838
3.	Laura Willekes	ASV	9,8	372	1,00	242	3,67	352	7,18	376	2,07,9	343	1685
4.	Marlot Raanhuis	AV Goor	9,8	372	1,15	352	3,46	310	6,27	323	2,10,4	319	1676
5.	Anne Smink	MPM	9,9	357	1,05	279	3,57	332	6,25	321	2,11,0	313	1602
6.	Mandy Kelder	MPM	9,8	372	1,10	316	3,42	302	5,59	280	2,11,0	313	1583
7.	Jolise Kreuger	AV Rijssen	10,5	272	0,95	206	3,33	284	6,43	332	2,14,5	281	1375
8.	Marian Nieuwenhuis	AV Atletics	10,3	299	1,00	242	3,35	288	5,21	255	2,15,1	276	1360
9.	Nilam Snijders	AC TION	10,2	313	1,05	279	3,03	224	5,36	265	2,22,8	212	1293
10.	Gentry v d Heide	AC TION	9,9	357	1,00	242	3,18	254	4,29	191	2,26,6	183	1227
11.	Marloes de Kovel	AC TION	11,2	185	0,85	132	2,63	144	3,72	148	3,06,4	0	609

Baansluitingswedstrijd 08-10-2000 AC TION
      C-Jun. Jongens ,100 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Elmar Mannot         85 ACO Touwen     12.1
       2 Danny Bronkhorst     85 AV ATOS        12.2
         Guus Metzemaekers    85 AV ARGO        12.2
       4 Michael Roes         88 AV ARGO        12.5
       5 Valentijn Mellink    86 AV Spurt88     13.2

      C-Jun. Jongens ,150 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Danny Bronkhorst     85 AV ATOS        18.4
       2 Jochem v/d Giessen   85 AV Spurt88     20.2
       3 Michel Kerkdijk      87 ACO Touwen     20.7
       4 Bertwin Kampman      86 AV Spurt88     21.3

      C-Jun. Jongens ,150 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Elmar Mannot         85 ACO Touwen     18.5
       2 Ralph Brummelman     -- Typhoon        19.2
       3 Kruithof             86 Hanzesport     21.1
       4 Justin Mannot        87 ACO Touwen     22.1

      C-Jun. Jongens ,800 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Kruithof             86 Hanzesport   2.15.9
       2 Thijs Hesselink      85 ASV          2.16.1
       3 Michel Kerkdijk      87 ACO Touwen   2.17.1
       4 Jochem v/d Giessen   85 AV Spurt88   2.18.8
       5 Boy Herbert          85 AV Spurt88   2.19.0
       6 Rik Minkjan          86 ACO Touwen   2.24.4
       7 Valentijn Mellink    86 AV Spurt88   2.24.8
       8 Bertwin Kampman      86 AV Spurt88   2.28.3
       9 Justin Mannot        87 ACO Touwen   2.30.4

      C-Jun. Jongens ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Danny Bronkhorst     85 AV ATOS        5.47
       2 Guus Metzemaekers    85 AV ARGO        5.38
       3 Ralph Brummelman     -- Typhoon        5.09
       4 Michael Roes         88 AV ARGO        4.60
       5 Bertwin Kampman      86 AV Spurt88     4.44
       6 Rik Minkjan          86 ACO Touwen     4.28
       7 Michel Kerkdijk      87 ACO Touwen     0.00

      C-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Danny Bronkhorst     85 AV ATOS       14.09
       2 Thijs Hesselink      85 ASV           11.74

      C-Jun. Jongens ,Discuswerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Danny Bronkhorst     85 AV ATOS       37.94
       2 Thijs Hesselink      85 ASV           37.09

      C-Jun. Meisjes ,80 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Inge van Lier        86 AC TION        11.3
       2 Wilma Huisjes        86 AV Spurt88     11.5
       3 Sharon Megens        86 AV ARGO        11.6
       4 Annet Feddes         88 ACO Touwen     11.9
       5 Maaike Hutten        88 AV Spurt88     12.1

      C-Jun. Meisjes ,150 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maaike Hutten        88 AV Spurt88     21.8
       2 Annelies Lennips     86 AV Spurt88     21.9
       3 Tara Houtzagers      87 AV Spurt88     23.1

      C-Jun. Meisjes ,150 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Inge van Lier        86 AC TION        21.1
       2 Wilma Huisjes        86 AV Spurt88     21.8
       3 Annet Feddes         88 ACO Touwen     21.9
       4 Marleen Herbert      86 AV Spurt88     22.7

      C-Jun. Meisjes ,600 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marleen Herbert      86 AV Spurt88   1.49.2
       2 Annelies Lennips     86 AV Spurt88   1.55.7
       3 Tara Houtzagers      87 AV Spurt88   2.06.1

      C-Jun. Meisjes ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Sharon Megens        86 AV ARGO        4.05
       2 Tara Houtzagers      87 AV Spurt88     3.86
       3 Wilma Huisjes        86 AV Spurt88     3.72
       4 Maaike Hutten        88 AV Spurt88     3.67
       5 Annelies Lennips     86 AV Spurt88     3.61
       6 Annet Feddes         88 ACO Touwen     3.57

      C-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Anouk Monnink        86 AC TION       13.28
       2 Leonie Willekes      86 ASV           13.15
       3 Anneloes Hak         86 AC TION        9.74

      C-Jun. Meisjes ,Discuswerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Anouk Monnink        86 AC TION       30.27
       2 Leonie Willekes      86 ASV           27.00
       3 Anneloes Hak         86 AC TION       25.73

      B-Jun. Jongens ,100 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Pablo Rouwet         84 MPM            12.2
       2 Remco Lanting        84 AV Spurt88     12.4
       3 Rob Gielen           -- AVNijmegen     12.7

      B-Jun. Jongens ,200 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Remco Lanting        84 AV Spurt88     24.6
       2 Pablo Rouwet         84 MPM            25.5
       3 Rob Gielen           -- AVNijmegen     25.9

      B-Jun. Jongens ,3000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Stucker              84 Arminia O    9.59.8
       2 Gunnar Wieking       84 Gildehaus   11.10.7

      B-Jun. Jongens ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Pablo Rouwet         84 MPM            5.50

      B-Jun. Jongens ,Hinkstap-springen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niek Blekkink        83 ASV           11.70

      B-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niek Blekkink        83 ASV           12.22

      B-Jun. Meisjes ,100 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Saskia Haegens       -- AVNijmegen     13.6

      B-Jun. Meisjes ,200 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Saskia Haegens       -- AVNijmegen     28.2
       2 Daphne Schipper      84 SV Holten      29.8

      B-Jun. Meisjes ,800 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Esther Jansen        84 LG Emstal    2.19.3

      B-Jun. Meisjes ,3000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Anouk te Marvelde    86 AV ARGO     11.28.0

      B-Jun. Meisjes ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nicole Veenstra      83 AC TION        4.48

      B-Jun. Meisjes ,Hinkstap-springen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Kathrin Meyering     84 Gildehaus      9.71
       2 Willeke te Winkel    84 ASV            8.64

      B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maud Ebbekink        84 AC TION       14.05
       2 Nicole Veenstra      83 AC TION       12.88
       3 Monique Kwakman      84 AC TION       11.98

      B-Jun. Meisjes ,Discuswerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maud Ebbekink        84 AC TION       37.28
       2 Nicole Veenstra      83 AC TION       36.42
       3 Willeke te Winkel    84 ASV           23.61
       4 Daphne Schipper      84 SV Holten     23.23

      A-Jun. Jongens ,200 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Arno Hoevink         83 AV Goor        25.1

      A-Jun. Jongens ,800 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Arno Hoevink         83 AV Goor      2.10.6

      A-Jun. Jongens ,3000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bas ten Harkel       81 AC TION      9.53.3
       2 Manfred Boer         82 ACO Touwen   9.55.1

      A-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jasper Lohuis        81 AC TION       12.14
       2 Roderik Derksen      82 AC TION       12.09

      A-Jun. Jongens ,Discuswerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Roderik Derksen      82 AC TION       36.75
       2 Jasper Lohuis        81 AC TION       30.83

      A-Jun. Meisjes ,100 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Joyce Veenstra       81 AC TION        14.9

      A-Jun. Meisjes ,200 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Merel Gosens         82 Hellas         26.5

      A-Jun. Meisjes ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Merel Gosens         82 Hellas         5.09
       2 Joyce Veenstra       81 AC TION        4.22
       3 Gabrielle Ebskamp    -- AVNijmegen     0.00

      A-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Ines Greitenevert    81 Arminia O      9.94

      A-Jun. Meisjes ,Discuswerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Els van Donselaar    81 AC TION       31.27
       2 Ines Greitenevert    81 Arminia O     27.39
      Sen. Mannen ,100 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jeroen Ritsema       74 Start 78       11.7
       2 Fredo Schotanus      78 DAV KRONOS     12.2

      Sen. Mannen ,100 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Norbert de Wit       -- AVNijmegen     11.4
       2 Henri Timmer         80 AV Spurt88     11.7
       3 Daniel Hofman        78 DAV KRONOS     12.6
       4 Wilt Julian Pomper   72 ACO Touwen     13.4
       5 Marcel Krikke        -- NSG            13.7

      Sen. Mannen ,200 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jeroen Ritsema       74 Start 78       23.7
       2 Fredo Schotanus      78 DAV KRONOS     24.5

      Sen. Mannen ,200 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Daniel Hofman        78 DAV KRONOS     24.1
       2 Henri Timmer         80 AV Spurt88     24.7
       3 Fons Zuidema         76 AV Hellas      25.5
       4 Wilt Julian Pomper   72 ACO Touwen     27.5
       5 Marcel Krikke        -- NSG            27.7

      Sen. Mannen ,800 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marcel Fekkes        75 DAV KRONOS   2.02.3
       2 Clemens Kanne        65 Gildehaus    2.06.2
       3 Daniel Hofman        78 DAV KRONOS   2.06.4
       4 Melvin v/d Voet      73 AC TION      2.06.7
       5 Marcel Spek          73 AC TION      2.06.9
       6 Daan Assink          74 AC TION      2.07.7
       7 Ard Vlooswijk        79 DAV KRONOS   2.09.4
       8 Christian Prijs      -- NSG          2.09.8
       9 Marcello Aresu       69 AC TION      2.10.6

      Sen. Mannen ,3000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Henry Vermeer        -- NSG         10.24.2
       2 Eugen Schmidt        66 Gildehaus   11.45.3

      Sen. Mannen ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tim Kok              78 AC TION        5.54
       2 Fons Zuidema         76 AV Hellas      5.03

      Sen. Mannen ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rik Hardon           77 Sisu          10.29
       2 Pascal Stitzinger    80 Achilles T    10.21
       3 T v/d Zee            69 Sisu           7.20

      Sen. Mannen ,Discuswerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Eric Gommans         79 AC TION       39.11
       2 Daan Assink          74 AC TION       34.19
       3 Gert-Jan de Jong     80 AC TION       32.28
       4 Tim Kok              78 AC TION       31.62
       5 Rik Hardon           77 Sisu          30.81
       6 Pascal Stitzinger    80 Achilles T    30.44
       7 T v/d Zee            69 Sisu          22.28

      Sen. Vrouwen ,100 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Miranda  Pomper      70 ACO Touwen     14.8
       2 Joyce Becker         -- NSG            16.3

      Sen. Vrouwen ,200 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Chantal v/d Krogt    80 DAV KRONOS     28.5
       2 Miranda  Pomper      70 ACO Touwen     30.6
       3 Joyce Becker         -- NSG            33.7

      Sen. Vrouwen ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bernadette Ongena    79 SV Holten      4.14

      Sen. Vrouwen ,Discuswerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Kristin Bauland      78 Arminia O     34.31
       2 Annem.van Donselaar  80 Argo'77       29.99
       3 Bernadette Ongena    79 SV Holten     29.18
       4 Marloes Kalkema      80 AC TION       26.79

      Vet. Mannen, 40+  ,800 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Hans Metzemaekers    56 AV ARGO      2.11.5
       2 H.G. Dijk            55 AC TION      2.16.9

      Vet. Mannen, 40+  ,3000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bouwinus Trip        47 AV ARGO     10.10.5
       2 Helmut Meyering      53 Gildehaus   10.44.1
       3 Henk Weteringe       48 ACO Touwen  11.20.5

      Vet. Mannen, 40+  ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Martin Regtop        49 AC TION       13.83

      Vet. Mannen, 40+  ,Discuswerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Martin Regtop        49 AC TION       41.75

      Vet. Vrouwen, 35+  ,100 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Janneke Metzemaekers 60 AV ARGO        14.7

      Vet. Vrouwen, 35+  ,200 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Janneke Metzemaekers 60 AV ARGO        30.4

      Vet. Vrouwen, 35+  ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Truus Ongena         47 SV Holten      7.59

      Vet. Vrouwen, 35+  ,Discuswerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Hanny Ebbekink       58 AC TION       35.18
       2 Truus Ongena         47 SV Holten     21.20

      4x200 mtr estafette
        1.   DAV KRONOS: MSen (nrs 121, 123, 120 en 132)        tijd: 1.39.0
        2.   ACO Touwen/Spurt?88: JA (nrs 062, 074, 078 en 144) tijd: 1.43.0
        3.   AV Argo: MVet / JC (nrs 094, 095, 097 en 099)      tijd: 1.53.3
        4.   AC TION/DAV KRONOS: VSen (nrs 122, 135, 108, 113)  tijd: 1.57.9
Record indoor AC TION 29-10-2000
      C-Pup. Jongens ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel       TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT  PNT
       1 Deick Andree         92 AAV SISU        7.3  440      1.10  416      5.24  357  1213
       2 Dico Duba            92 Aalsmeer        7.0  500      0.85  232      6.96  463  1195
       3 Joris Koenders       92 AC TION         7.2  460      0.90  269      6.70  448  1177
       4 Jerne van Gisteren   92 MPM             8.1  303      0.95  306      5.50  374   983
       5 Thomas Doesburg      92 ASV             8.0  318      0.85  232      5.38  366   916
       6 Ids Tuinstra         92 AAV SISU        8.7  215      0.80  196      5.16  352   763
       7 Stefan Klootwijk     92 AC TION         8.0  318      0.75  159      3.87  260   737
       8 Wouter Doesburg      92 ASV             8.6  229      0.65   87      4.79  327   643
       9 Olaf Grimberg        93 AC TION         8.8  202      0.60   50      2.92  181   433

      C-Pup. Meisjes ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel       TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT  PNT
       1 Janneke Paalman      92 SV Holten       7.1  480      0.95  306      5.11  349  1135
       2 Elsemiek Dekker      92 SV Holten       8.2  287      0.80  196      5.19  354   837
       3 Silke Nijland        92 SV Holten       8.0  318      0.75  159      5.17  353   830
       4 Laurien Paalman      92 SV Holten       7.4  422      0.80  196      2.93  182   800
       5 Kirsten Oude Alink   93 MPM             7.9  334      0.70  122      4.24  287   743
       6 Leonie de Kovel      93 AC TION         8.3  272      0.65   87      3.45  226   585

      B-Pup. Jongens ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel       TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT  PNT
       1 Victor Everaard      91 Almere'81       6.5  611      1.15  452      6.75  451  1514
       2 Lesley Rietman       91 ASV             6.8  542      1.10  416      5.66  385  1343
       3 Gijs Koerts          91 ASV             6.8  542      1.10  416      5.64  383  1341
       4 Darren Peuling       91 MPM             6.7  565      0.80  196      5.75  390  1151
       5 Bart Grimberg        91 AC TION         7.2  460      0.95  306      5.20  355  1121
       6 Vincent Nijhof       91 MPM             7.4  422      0.95  306      5.30  361  1089
       7 Jan-Jaap Kuitert     91 AC TION         7.6  385      0.85  232      5.67  385  1002
       8 Youri Wolberink      91 AC TION         7.8  351      0.85  232      4.45  303   886
       9 Patrick Jansen       91 SV Holten       7.9  334      0.80  196      5.16  352   882
      10 Roy Pasman           91 SV Holten      10.0   63      0.60   50      3.57  236   349

      B-Pup. Meisjes ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel       TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT  PNT
       1 Britt Vonk           91 AC TION         6.8  542      0.95  306      5.63  383  1231
       2 Lisa Stout           91 AC TION         7.1  480      1.00  342      5.27  359  1181
       3 Fleur Bosch          91 AV Spurt88      6.8  542      0.95  306      4.67  318  1166
       4 Floor Raats          91 AC TION         6.9  521      0.95  306      4.45  303  1130
       5 Merit Struik         91 ASV             7.2  460      0.90  269      4.30  292  1021
       6 Lonneke Kok          91 SV Holten       7.5  403      0.95  306      4.25  288   997
       7 Naomi Parr           91 AV Goor'75      7.6  385      0.85  232      3.84  257   874
       8 Pauline Lanting      92 AV Spurt88      7.5  403      0.85  232      3.40  222   857
       9 Ilse Haafkes         91 AV Goor'75      8.5  243      0.85  232      4.10  277   752

      A-Pup. Jongens ,Meerkamp                 60 mtr         Hoog           Kogel       TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT  PNT
       1 Maarten Tuiten       89 AAV SISU        9.3  552      1.35  599      9.03  575  1726
       2 Ruben Zwiers         90 AAV SISU        9.2  569      1.20  489      9.08  577  1635
       3 Martijn de Weger     90 ASTYLOS         9.2  569      1.05  379      7.87  514  1462
       4 Bas Steggink         89 MPM             9.5  519      1.20  489      6.65  445  1453
       5 Bart Bemthuis        90 Haaksbergn      9.3  552      1.15  452      6.57  441  1445
       6 Jasper Schutte       90 Haaksbergn      9.8  472      1.10  416      8.54  550  1438
       7 Lars Steggink        89 AAV SISU        9.7  487      1.00  342      8.11  527  1356
       8 Ingmar te Raa        90 AV Goor'75      9.8  472      1.15  452      6.06  410  1334
       9 Bart de Vries        89 MPM            10.3  399      1.10  416      7.41  489  1304
      10 Tjerk Zult           89 AAV SISU        9.9  457      1.05  379      6.48  435  1271
      11 Bram Schots          90 SV Holten      10.5  372      1.05  379      5.17  353  1104
      12 Bob Venema           89 AC TION        11.3  273      1.00  342      7.31  483  1098
      13 Rutger Peuling       90 MPM             9.9  457      0.95  306      4.20  284  1047
      14 Werner Haafkes       89 AV Goor'75     11.1  296      1.00  342      5.92  401  1039
      15 Nick Bekken          89 AC TION        11.2  285      0.95  306      5.85  397   988
      16 Koen Paalman         90 SV Holten      11.4  262      0.95  306      5.37  366   934
      17 Rolan Meenhuis       90 MPM            10.8  333      0.95  306      4.12  279   918
      18 Leon ter Ellen       90 AC TION        11.0  308      0.90  269      3.78  253   830

      A-Pup. Meisjes ,Meerkamp                 60 mtr         Hoog           Kogel       TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT  PNT
       1 Marlot Raanhuis      89 AV Goor'75      9.4  535      1.25  526      7.31  483  1544
       2 Marije Vugteveen     89 AV Spurt88      9.3  552      1.25  526      6.77  452  1530
       3 Nicole Berghouwer    89 StreekerAV      9.8  472      1.15  452      8.68  557  1481
       4 Esther Wittebroek    89 AC TION         9.6  503      1.20  489      6.74  451  1443
       5 Kiki Andree          89 AAV SISU        9.9  457      1.10  416      7.26  480  1353
       6 Nelleke Bosch        89 AV Spurt88      9.6  503      1.10  416      6.29  424  1343
       7 Laura Willekes       89 ASV             9.5  519      1.00  342      6.98  464  1325
       8 Danielle Koopman     90 MPM            10.0  442      1.15  452      6.31  425  1319
       9 Douce Endlich        89 AAV SISU        9.3  552      1.10  416      4.52  308  1276
      10 Anniek Stoffer       90 AV Goor'75     10.2  413      1.05  379      6.07  410  1202
      11 Saskia Paalman       90 SV Holten      10.1  427      1.05  379      5.76  391  1197
      12 Marit Dopheide       90 ACTION          9.3  552      1.00  342      4.33  294  1188
      13 Moniek Nijeboer      90 AV Spurt88     10.0  442      0.95  306      6.01  407  1155
      14 Annelot Schuring     90 AC TION        10.3  399      0.95  306      6.02  407  1112
      15 Jelke van Gisteren   90 MPM            10.2  413      1.00  342      4.91  335  1090
      16 Jette Wielaard       90 SV Holten      10.9  321      1.00  342      5.97  404  1067
      17 Bertl Karakus       90 AC TION        10.2  413      0.95  306      4.98  340  1059
      18 Elke Muijs           90 AC TION        10.5  372      0.85  232      4.31  293   897
      19 Marloes de Kovel     89 AC TION        11.4  262      0.90  269      4.04  272   803

      D-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Peter Paskamp        87 MPM             8.6
       2 Michel Kerkdijk      87 ACO Touwen      8.7
       3 Mike Monnink         88 AC TION        10.0

      D-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Dennis de Vries      87 MPM             8.6
       2 Justin Mannot        87 ACO Touwen      9.4
       3 Chris Doornweerd     88 ASV             9.7
       4 Rob Marissink        88 SV Holten       9.8
       5 Aiko Staudt          87 MPM            10.1

      D-Jun. Jongens ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Stephan Muldrow      87 AV Nijmege      8.1
       2 Kees de Rijke        87 AV Spado        8.6
       3 Paul Robers          88 Hanzesport      8.7
       4 Nick Bakker          88 MPM             9.2

      D-Jun. Jongens ,60 mtr 4e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tim Zwiep            87 Diomedon        8.5
       2 Ren? Stokvis         87 AC TION         8.8
       3 Ren? Kleizen         87 MPM             9.2
         Maikel de Vries      87 AAV SISU        9.2
       5 Huub Segerink        88 MPM             9.4

      D-Jun. Jongens ,60 mtr 1/2 Finale ,1e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michel Kerkdijk      87 ACO Touwen      8.5
       2 Peter Paskamp        87 MPM             8.6
       3 Tim Zwiep            87 Diomedon        8.8
       4 Paul Robers          88 Hanzesport      8.8
       5 Maikel de Vries      87 AAV SISU        9.1
       6 Ren? Kleizen         87 MPM             9.1

      D-Jun. Jongens ,60 mtr 1/2 Finale ,2e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Stephan Muldrow      87 AV Nijmege      8.2
       2 Kees de Rijke        87 AV Spado        8.5
       3 Ren? Stokvis         87 AC TION         8.6
       4 Dennis de Vries      87 MPM             8.7
       5 Justin Mannot        87 ACO Touwen      9.2
       6 Nick Bakker          88 MPM             9.3

      D-Jun. Jongens ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Stephan Muldrow      87 AV Nijmege      8.3
       2 Dennis de Vries      87 MPM             8.5
       3 Michel Kerkdijk      87 ACO Touwen      8.6
       4 Kees de Rijke        87 AV Spado        8.6
       5 Ren? Stokvis         87 AC TION         8.7
       6 Peter Paskamp        87 MPM             8.7

      D-Jun. Jongens ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michel Kerkdijk      87 ACO Touwen     10.8
       2 Rinze Venderbosch    88 Hanzesport     11.5
       3 Chris Doornweerd     88 ASV            12.2
       4 Justin Mannot        87 ACO Touwen     12.3
         Ren? Kleizen         87 MPM            12.3
       6 Aiko Staudt          87 MPM            13.4

      D-Jun. Jongens ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Ren? Stokvis         87 AC TION        10.0
       2 Peter Paskamp        87 MPM            11.0
       3 Maikel de Vries      87 AAV SISU       11.1
       4 Dennis de Vries      87 MPM            12.0
       5 Huub Segerink        88 MPM            12.7

      D-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tim Zwiep            87 Diomedon       1.46
       2 Kevin Broos          87 AV Spado       1.35
       3 Dennis de Vries      87 MPM            1.35
         Kees de Rijke        87 AV Spado       1.35
       5 Michel Kerkdijk      87 ACO Touwen     1.30
       6 Rinze Venderbosch    88 Hanzesport     1.30
       7 Maikel de Vries      87 AAV SISU       1.30
       8 Ren? Stokvis         87 AC TION        1.30
       9 Huub Segerink        88 MPM            1.25
      10 Chris Doornweerd     88 ASV            1.20
         Peter Paskamp        87 MPM            1.20
         Paul Robers          88 Hanzesport     1.20
      13 Rob Marissink        88 SV Holten      1.15
         Herwin Voortman      88 AV Rijssen     1.15
         Nick Bakker          88 MPM            1.15
      16 Justin Mannot        87 ACO Touwen        0

      D-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tim Zwiep            87 Diomedon      10.59
       2 Maikel de Vries      87 AAV SISU      10.34
       3 Kevin Broos          87 AV Spado      10.22
       4 Stephan Muldrow      87 AV Nijmege     9.68
       5 Ren? Kleizen         87 MPM            9.41
       6 Aiko Staudt          87 MPM            9.19
       7 Dennis de Vries      87 MPM            9.15
       8 Ren? Stokvis         87 AC TION        8.82
       9 Mike Monnink         88 AC TION        8.32
      10 Paul Robers          88 Hanzesport     7.72
      11 Kees de Rijke        87 AV Spado       7.39
      12 Nick Bakker          88 MPM            7.09
      13 Herwin Voortman      88 AV Rijssen     6.96
      14 Chris Doornweerd     88 ASV            6.65
      15 Rinze Venderbosch    88 Hanzesport     6.61
      16 Huub Segerink        88 MPM            6.15
      17 Rob Marissink        88 SV Holten      6.14

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Sanne Spel           87 AC TION         9.0
       2 Anniek Bisschop      87 AC TION         9.3
         Anne Westerink       88 AAV SISU        9.3
       4 Annelies Tielenburg  88 MPM             9.6
       5 Lilian Meerbeek      88 ASV            10.4

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Karl. Oude Egberink  87 AC TION         8.4
       2 Susanne Dekkers      88 AAV SISU        8.6
       3 Jasmijn Weener       87 ACTION          8.8
       4 Tara Houtzagers      87 AV Spurt88      9.3
       5 Maike Emsbroek       87 ASV             9.4

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michelle Steennis    87 AC TION         8.6
       2 Cynthia Nijenhuis    87 MPM             9.0
       3 Matthia Schipper     87 SV Holten       9.1
       4 Sophie Hulshof       87 AAV SISU        9.5
       5 Claudia Garritsen    87 AV Goor'75      9.9

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 4e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Aniek Oude Alink     88 MPM             9.3
       2 Jodi van Gisteren    87 MPM             9.7
       3 Romy Vos             87 AV Spado        9.8
       4 Marloes Rikhof       88 MPM            10.5

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1/2 Finale ,1e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Susanne Dekkers      88 AAV SISU        8.5
       2 Michelle Steennis    87 AC TION         8.7
       3 Matthia Schipper     87 SV Holten       8.9
       4 Anne Westerink       88 AAV SISU        9.0
       5 Sanne Spel           87 AC TION         9.1
       6 Tara Houtzagers      87 AV Spurt88      9.5

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr 1/2 Finale ,2e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Karl. Oude Egberink  87 AC TION         8.4
       2 Jasmijn Weener       87 ACTION          8.8
       3 Cynthia Nijenhuis    87 MPM             9.0
       4 Aniek Oude Alink     88 MPM             9.4
       5 Anniek Bisschop      87 AC TION         9.4
       6 Maike Emsbroek       87 ASV             9.6

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Karl. Oude Egberink  87 AC TION         8.5
       2 Susanne Dekkers      88 AAV SISU        8.6
       3 Michelle Steennis    87 AC TION         8.8
       4 Jasmijn Weener       87 ACTION          9.0
       5 Cynthia Nijenhuis    87 MPM             9.0
       6 Matthia Schipper     87 SV Holten       9.1

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jasmijn Weener       87 ACTION         11.3
       2 Anniek Bisschop      87 AC TION        11.7
       3 Sanne Spel           87 AC TION        11.9
       4 Jodi van Gisteren    87 MPM            12.5
       5 Maike Emsbroek       87 ASV            12.8

      D-Jun. Meisjes ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lieke Winkeler       87 Isala'96       10.9
       2 Michelle Steennis    87 AC TION        11.0
       3 Cynthia Nijenhuis    87 MPM            11.2
       4 Tara Houtzagers      87 AV Spurt88     12.0
       5 Aniek Oude Alink     88 MPM            12.6

      D-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Michelle Steennis    87 AC TION        1.40
       2 Jasmijn Weener       87 ACTION         1.30
       3 Sanne Spel           87 AC TION        1.30
       4 Lieke Winkeler       87 Isala'96       1.25
         Anne Westerink       88 AAV SISU       1.25
         Anniek Bisschop      87 AC TION        1.25
       7 Lilian Meerbeek      88 ASV            1.20
         Tara Houtzagers      87 AV Spurt88     1.20
       9 Aniek Oude Alink     88 MPM            1.10
         Maike Emsbroek       87 ASV            1.10
         Marloes Rikhof       88 MPM            1.10

      D-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Fanny Nickel         87 PAC           11.69
       2 Karl. Oude Egberink  87 AC TION       10.98
       3 Claudia Garritsen    87 AV Goor'75    10.70
       4 Cynthia Nijenhuis    87 MPM            9.84
       5 Romy Vos             87 AV Spado       9.30
       6 Matthia Schipper     87 SV Holten      8.57
       7 Anne Westerink       88 AAV SISU       8.27
       8 Sophie Hulshof       87 AAV SISU       7.97
       9 Marloes Rikhof       88 MPM            7.64
      10 Susanne Dekkers      88 AAV SISU       7.59
      11 Aniek Oude Alink     88 MPM            7.18
      12 Annelies Tielenburg  88 MPM            6.85
      13 Lilian Meerbeek      88 ASV            6.59
      14 Annebel Kuitert      88 AC TION            

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Dennis Verhulst      85 AV Spado        7.6
       2 Thijs Hesselink      85 ASV             8.0
       3 Jeroen Delfsma       85 MPM             8.2
       4 Frank IJspeert       85 SISU            8.2
       5 Martijn Dekkers      86 AAV SISU        8.4

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Freek Snijders       85 AAV SISU        7.6
       2 Eric de Vries        85 Zaanland        7.6
       3 Jarno Moes           85 MPM             8.1
       4 Nico Bout            85 Iphitos         8.3

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Elmar Mannot         85 ACO Touwen      7.6
       2 Jasper Simons        85 MPM             7.9
       3 Martin Oude Alink    85 MPM             8.1
       4 Edwin Spithoven      86 AC TION         8.4
       5 Bertwin Kampman      86 AV Spurt88      8.7

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 4e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Danny Bronkhorst     85 AV ATOS         7.7
       2 Erwin Paardekam      85 AV Spado        8.0
       3 Martijn ter Telgte   85 MPM             8.1
       4 Jasper Voortman      86 AV Rijssen      9.0

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 1/2 Finale ,1e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Elmar Mannot         85 ACO Touwen      7.6
       2 Dennis Verhulst      85 AV Spado        7.6
       3 Thijs Hesselink      85 ASV             7.9
       4 Jasper Simons        85 MPM             8.1
       5 Martin Oude Alink    85 MPM             8.2
       6 Martijn ter Telgte   85 MPM             8.5

      C-Jun. Jongens ,60 mtr 1/2 Finale ,2e serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Eric de Vries        85 Zaanland        7.5
       2 Freek Snijders       85 AAV SISU        7.5
       3 Danny Bronkhorst     85 AV ATOS         7.7
       4 Jeroen Delfsma       85 MPM             7.9
       5 Erwin Paardekam      85 AV Spado        8.0
       6 Jarno Moes           85 MPM             8.3

      C-Jun. Jongens ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Eric de Vries        85 Zaanland        7.4
       2 Freek Snijders       85 AAV SISU        7.6
       3 Elmar Mannot         85 ACO Touwen      7.7
       4 Dennis Verhulst      85 AV Spado        7.7
       5 Danny Bronkhorst     85 AV ATOS         7.8
       6 Thijs Hesselink      85 ASV             8.0

      C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Eric de Vries        85 Zaanland        9.1
       2 Thijs Hesselink      85 ASV             9.2
       3 Danny Bronkhorst     85 AV ATOS         9.3
       4 Jasper Simons        85 MPM             9.8
       5 Nico Bout            85 Iphitos        13.0

      C-Jun. Jongens ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Martin Oude Alink    85 MPM             9.0
       2 Freek Snijders       85 AAV SISU        9.5
       3 Elmar Mannot         85 ACO Touwen     10.1
       4 Edwin Spithoven      86 AC TION        11.3
       5 Jarno Moes           85 MPM            11.9
       6 Jeroen Delfsma       85 MPM            12.7

      C-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Dennis Verhulst      85 AV Spado       1.75
       2 Thijs Hesselink      85 ASV            1.70
       3 Martin Oude Alink    85 MPM            1.70
       4 Danny Bronkhorst     85 AV ATOS        1.65
       5 Jarno Moes           85 MPM            1.50
         Martijn ter Telgte   85 MPM            1.50
         Erwin Paardekam      85 AV Spado       1.50
         Jasper Simons        85 MPM            1.50
         Jasper Voortman      86 AV Rijssen     1.50
      10 Edwin Spithoven      86 AC TION        1.45
      11 Nico Bout            85 Iphitos        1.40
         Martijn Dekkers      86 AAV SISU       1.40
         Bertwin Kampman      86 AV Spurt88     1.40
         Jeroen Delfsma       85 MPM            1.40

      C-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Danny Bronkhorst     85 AV ATOS       15.25
       2 Thijs Hesselink      85 ASV           13.15
       3 Erwin Paardekam      85 AV Spado      12.80
       4 Dennis Verhulst      85 AV Spado      12.28
       5 Martijn ter Telgte   85 MPM           12.12
       6 Eric de Vries        85 Zaanland      12.07
       7 Nico Bout            85 Iphitos       11.18
       8 Edwin Spithoven      86 AC TION       10.26
       9 Martin Oude Alink    85 MPM            9.95
      10 Jeroen Delfsma       85 MPM            9.88
      11 Jarno Moes           85 MPM            9.61
      12 Jasper Voortman      86 AV Rijssen     8.36
      13 Martijn Dekkers      86 AAV SISU       6.93

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Hella de Weger       86 ASTYLOS         8.8
       2 Annika Bekke         86 AAV SISU        9.1
       3 Danielle Folkersma   85 AAV SISU        9.5
       4 Anneloes Hak         86 AC TION         9.6

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Esli Vogel           86 ASV             8.9
       2 Riona Doolaard       86 AV Spado        8.9
       3 Leonie Willekes      86 ASV             9.5

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Inge van Lier        86 AC TION         8.4
       2 Wilma Huisjes        86 AV Spurt88      8.7
       3 Marion Westerhof     85 ACO Touwen      8.9
       4 Anouk Monnink        86 AC TION         9.0
       5 Kim Hoekman          85 ACO Touwen     10.6

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Inge van Lier        86 AC TION         8.5
       2 Marion Westerhof     85 ACO Touwen      8.6
       3 Wilma Huisjes        86 AV Spurt88      8.7
       4 Esli Vogel           86 ASV             9.0
       5 Hella de Weger       86 ASTYLOS         9.0
       6 Riona Doolaard       86 AV Spado        9.0

      C-Jun. Meisjes ,60 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Inge van Lier        86 AC TION        10.8
       2 Wilma Huisjes        86 AV Spurt88     11.2
       3 Esli Vogel           86 ASV            12.2
       4 Marlijn Tielenburg   86 MPM            12.3

      C-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marleen Cloostermans 85 AC TION        1.50
       2 Wendy Nijmeijer      86 AV Rijssen     1.45
       3 Riona Doolaard       86 AV Spado       1.45
       4 Inge van Lier        86 AC TION        1.40
       5 Marion Westerhof     85 ACO Touwen     1.35
       6 Anneloes Hak         86 AC TION        1.30
       7 Marlijn Tielenburg   86 MPM            1.25
         Leonie Willekes      86 ASV            1.25
       9 Danielle Folkersma   85 AAV SISU       1.25
      10 Annika Bekke         86 AAV SISU       1.20

      C-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Leonie Willekes      86 ASV           13.33
       2 Anouk Monnink        86 AC TION       12.99
       3 Riona Doolaard       86 AV Spado      11.25
       4 Anneloes Hak         86 AC TION       10.36
       5 Wendy Nijmeijer      86 AV Rijssen    10.13
       6 Marion Westerhof     85 ACO Touwen     8.96
       7 Kim Hoekman          85 ACO Touwen     8.57
       8 Annika Bekke         86 AAV SISU       8.21
       9 Marlijn Tielenburg   86 MPM            7.79

      B-Jun. Jongens ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Pablo Rouwet         84 MPM             7.4
       2 Niek Blekkink        83 ASV             7.5
       3 Hugo de Haan         84 Zaanland        7.6
       4 Remco Lanting        -- AV Spurt88      7.7

      B-Jun. Jongens ,60 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niek Blekkink        83 ASV             8.8
       2 Hugo de Haan         84 Zaanland        9.8

      B-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niek Blekkink        83 ASV            1.75
       2 Remco Lanting        -- AV Spurt88     1.50

      B-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niek Blekkink        83 ASV           12.55
       2 Hugo de Haan         84 Zaanland      11.42

      B-Jun. Meisjes ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Daphne Schipper      84 SV Holten       8.9
       2 Willeke te Winkel    84 ASV             9.0

      B-Jun. Meisjes ,60 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Willeke te Winkel    84 ASV            11.2
       2 Daphne Schipper      84 SV Holten      11.5

      B-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Willeke te Winkel    84 ASV            1.35

      B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Willeke te Winkel    84 ASV            8.81

      A-Jun. Meisjes ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Desiree de Haan      82 Zaanland        8.9

      A-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marjolein Stegeman   -- ACTION        11.70
       2 Desiree de Haan      82 Zaanland       9.86

      Sen. Mannen ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Henri Timmer         80 Spurt '88       7.3
       2 Tim v/d Monde        81 ACO Touwen      7.8

      Sen. Mannen ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marcel Dost          69 ACTION        13.33
       2 Tim v/d Monde        81 ACO Touwen    11.01
       3 Roy Bout             77 Zaanland      10.31

      Sen. Vrouwen ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jose Kappert         80 Spurt '88       8.8
       2 Bernadette Ongena    79 SV Holten       9.2

      Sen. Vrouwen ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bernadette Ongena    79 SV Holten      7.94

      Vet. Mannen, 40+  ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Karel de Weger       55 ASTYLOS         8.6

      Vet. Mannen, 50+  ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Martin Regtop        49 ACTION        14.11

      Vet. Vrouwen, 35+  ,60 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jos? Duba            64 Aalsmeer        9.0

      Vet. Vrouwen, 35+  ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jos? Duba            64 Aalsmeer       8.14