Uitslagen Weg wedstrijden georg. door TION in 2001

12
jul
2003
TION Loop 21-01-2001
7,6 km
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
   1   335  VAN DER VOET MELVIN        ENSCHEDE              1973     1e heren     27:08  16,894     3:33 
   2   332  ROWER JOHNY                ENSCHEDE              1956     2e heren     28:49  15,907     3:46 
   3   336  ROESSINK DETMAR            ENSCHEDE              1975     3e heren     29:23  15,601     3:50 
   4   346  DOBBELINK R                LONNEKER              1962     4e heren     29:56  15,314     3:55 
   5   561  GOUMA LAMBERT              ENSCHEDE              1959     5e heren     29:59  15,288     3:55 
   6   343  BIJKERK JAN                ENSCHEDE              1963     6e heren     31:06  14,740     4:04 
   7   331  FOLKNER FRITS              ENSCHEDE              1952     7e heren     31:59  14,332     4:11 
   8   342  BERGHAUSER PONT ROGIER     ENSCHEDE              1973     8e heren     32:55  13,926     4:18 
   9   341  ROOZENDAAL ROY             ENSCHEDE              1950     9e heren     35:30  12,913     4:38 
  10   330  DERKING JAN                ENSCHEDE              1956    10e heren     36:01  12,727     4:42 
  11   352  OLDE AGTERHUIS HAN         ENSCHEDE              1951    11e heren     36:11  12,669     4:44 
  12   353  HAVEMAN LAURENS            ENSCHEDE              1960    12e heren     36:58  12,400     4:50 
  13   345  BOKMA BENNY                BOEKELO               1965    13e heren     37:06  12,356     4:51 
  14   347  RORINK ANNELORE            ENSCHEDE              1962     1e dames     37:14  12,312     4:52 
  15   333  BOSWINKEL ERNST?JAN        EIBERGEN              1965    14e heren     37:59  12,068     4:58 
  16   334  VEENSTRA BEN               ENSCHEDE              1946    15e heren     39:17  11,669     5:08 
  17   351  GERRITSEN JOLANDA          ENSCHEDE              1965     2e dames     39:52  11,498     5:13 
  18   348  VAN EK HENK                ENSCHEDE              1945    16e heren     40:16  11,384     5:16 
  19   338  FOLKNER ANOUK              ENSCHEDE              1976     3e dames     40:26  11,337     5:17 
  20   349  BRINKS ANTON               ENSCHEDE              1953    17e heren     40:30  11,319     5:18 
  21   350  BOUWMAN HA                 BORNE                 1950    18e heren     40:55  11,203     5:21 
  22   562  ALFRINK BERT               GLANE                 1947    19e heren     42:08  10,880     5:30 
  23   339  TIMMERIJE JAN              EIBERGEN              1947    20e heren     42:31  10,782     5:33 
  24   337  LOVES HARRIE               ENSCHEDE              1950    21e heren     43:14  10,603     5:39 
  25   563  SMIT SUZE                  ENSCHEDE              1966     4e dames     44:13  10,367     5:47 
  26   559  BRINKMAN GERRIT            ENSCHEDE              1955    22e heren     46:27   9,869     6:04 
  27   560  VAN DE HORST ALIDE         ENSCHEDE              1953     5e dames     46:27   9,869     6:04 
  28   340  ROOZENDAAL INE             ENSCHEDE              1949     6e dames     50:28   9,083     6:36 
  29   344  WESSELER MARKO             ENSCHEDE              1967    23e heren     50:28   9,083     6:36 

15km
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
   1  1210  BUNING GERHARD             ENSCHEDE              1961     1e heren     54:37  16,478     3:38 
   2  1228  FROBERG ARIE               ENSCHEDE              1964     2e heren     56:46  15,854     3:47 
   3  1202  LENFERINK HERMAN           UTRECHT               1959     3e heren     58:15  15,451     3:53 
   4  1205  VAN MASBERGEN ADRIE        ENSCHEDE              1956     4e heren     58:32  15,376     3:54 
   5  1227  HOMMES BERT                ENSCHEDE              1967     5e heren   1:02:19  14,442     4:09 
   6  1233  SPAAN HANS                 ENSCHEDE              1958     6e heren   1:03:05  14,267     4:12 
   7  1218  FRANKE BERTIE              ENSCHEDE              1955     7e heren   1:04:56  13,860     4:19 
   8  1206  SCHELTINGA PAUL            LONNEKER              1958     8e heren   1:05:22  13,768     4:21 
   9  1208  HOEKS HENRY                ALMELO                1962     9e heren   1:06:41  13,497     4:26 
  10  1209  WITZAND RUDIE              ALMELO                1961    10e heren   1:07:58  13,242     4:31 
  11  1214  GEERDINK DARREN            HENGELO               1964    11e heren   1:08:21  13,168     4:33 
  12  1221  NIJHOF GERARD              ENSCHEDE              1946    12e heren   1:08:21  13,168     4:33 
  13  1219  GOUW ROB                   GOOR                  1953    13e heren   1:08:23  13,161     4:33 
  14  1217  SPOELSTRA STEF             GLANERBRUG            1959    14e heren   1:09:28  12,956     4:37 
  15  1212  ROTERS WILLI               GRONAU (D)            1941    15e heren   1:09:41  12,916     4:38 
  16  1232  SMIT MAARTEN HENDRIK       ENSCHEDE              1963    16e heren   1:10:17  12,805     4:41 
  17  1226  HOOGERWAARD ED             RIJSSEN               1965    17e heren   1:11:18  12,623     4:45 
  18  1229  WESTRA KARIN               ENSCHEDE              1959     1e dames   1:13:36  12,228     4:54 
  19  1215  ZIELMAN HARRY              HENGELO               1955    18e heren   1:15:51  11,866     5:03 
  20  1220  BOMKAMP JH                 HAAKSBERGEN           1961    19e heren   1:17:07  11,671     5:08 
  21  1230  BIJL ARIE                  ENSCHEDE              1952    20e heren   1:17:30  11,613     5:10 
  22  1231  FLAPPER SJOERD             HAAKSBERGEN           1949    21e heren   1:17:30  11,613     5:10 
  23  1204  VAN DER ZANDE JAN          OLDENZAAL             1937    22e heren   1:17:36  11,598     5:10 
  24  1216  ZIELMAN ANITA              HENGELO               1958     2e dames   1:19:15  11,356     5:17 
  25  1224  VAN BEEK BERTUS            ENSCHEDE              1946    23e heren   1:19:22  11,340     5:17 
  26  1211  ENSINK HENNY               ENSCHEDE              1949    24e heren   1:20:21  11,201     5:21 
  27  1203  STOCKENTREE HENNIE         ENSCHEDE              1952    25e heren   1:20:27  11,187     5:21 
  28  1222  SPANJER ALOYS              ENSCHEDE              1945    26e heren   1:20:56  11,120     5:23 
  29  1207  SLOOTJES MARJO             ENSCHEDE              1969     3e dames   1:21:50  10,998     5:27 
  30  1223  SCHOLTE ANS                ENSCHEDE              1960     4e dames   1:22:22  10,927     5:29 
  31  1213  SLAGHUIS HARRY             ENSCHEDE              1948    27e heren   1:23:46  10,744     5:35 
  32  1225  MULLER CHRISTA             ENSCHEDE              1957     5e dames   1:23:46  10,744     5:35

Sneeuw, matige wind, 1-2 graden.

TION Loop 25-02-2001
7,6 km

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
   1  5509  VAN DER VOET MELVIN        ENSCHEDE              1973     1e heren     26:55  16,941     3:32 
   2  5532  SNUVERINK JOCHEM           ENSCHEDE              1979     2e heren     28:04  16,247     3:41 
   3  5533  KERVER RICHARD             ENSCHEDE              1964     3e heren     29:21  15,537     3:51 
   4  5514  DOBBELINK RENE             LONNEKER              1962     4e heren     29:49  15,293     3:55 
   5  5527  LOHUIS JASPER              ENSCHEDE              1981     5e heren     30:58  14,726     4:04 
   6  5512  VAN SCHAAR TOBIAS          ENSCHEDE              1984     6e heren     31:14  14,600     4:06 
   7  5516  BIJKERK JAN                ENSCHEDE              1963     7e heren     31:26  14,507     4:08 
   8  5523  WILMINK ERNA               ENSCHEDE              1958     1e dames     31:40  14,400     4:10 
   9  5515  TEUNISSEN JOHN             ENSCHEDE              1962     8e heren     34:08  13,359     4:29 
  10  5522  BOUWMAN BENNIE             ENSCHEDE              1949     9e heren     34:35  13,186     4:33 
  11  5520  ROOZENDAAL ROY             ENSCHEDE              1950    10e heren     35:10  12,967     4:37 
  12  5511  BOSCH THIJS                ENSCHEDE              1983    11e heren     35:14  12,942     4:38 
  13  5530  VAN OVERVELD RAMON         ENSCHEDE              1960    12e heren     36:23  12,533     4:47 
  14  5526  BOKMA BENNY                BOEKELO               1965    13e heren     36:45  12,408     4:50 
  15  5525  LANDKROON EVERT            GLANERBRUG            1952    14e heren     37:16  12,236     4:54 
  16  5513  BAKKER R                   ENSCHEDE              1965    15e heren     37:28  12,171     4:55 
  17  5524  VAN BEEK BERTUS            ENSCHEDE              1946    16e heren     38:02  11,989     5:00 
  18  5510  RORINK ANNELORE            ENSCHEDE              1962     2e dames     38:45  11,768     5:05 
  19  5517  SCHOLTE ANS                ENSCHEDE              1960     3e dames     39:02  11,682     5:08 
  20  5505  VEENSTRA BEN               ENSCHEDE              1946    17e heren     39:17  11,608     5:10 
  21  5518  GERRITSEN JOLANDA          ENSCHEDE              1965     4e dames     39:32  11,535     5:12 
  22  5521  VISSER PETRA               HENGELO               1964     5e dames     39:59  11,405     5:15 
  23  5535  BRINKMAN RENS              ENSCHEDE              1962    18e heren     41:16  11,050     5:25 
  24  5507  TIMMERIJE JAN              EIBERGEN              1947    19e heren     42:37  10,700     5:36 
  25  5519  ROOZENDAAL INE             ENSCHEDE              1949     6e dames     42:44  10,671     5:37 
  26  5534  LOVES HARRIE               ENSCHEDE              1950    20e heren     43:12  10,556     5:41 
  27  5529  BRINKMAN TOM               ENSCHEDE              1987    21e heren     45:32  10,015     5:59 
  28  5528  BRINKMAN GERRIT            ENSCHEDE              1955    22e heren     45:32  10,015     5:59 
  29  5531  VAN DE HORST ALIDE         ENSCHEDE              1955     7e dames     47:58   9,507     6:18 
  30  5508  TERPSTRA MARGRIET          ENSCHEDE              1963     8e dames     47:58   9,507     6:18 
  31  5506  THOMASSON HELGA            GLANERBRUG            1947     9e dames     48:11   9,464     6:20 

15 km
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
   1   129  TEN KATE MARTI             ENSCHEDE              1958     1e heren     48:29  18,563     3:13 
   2   567  REEKERS JOHAN              ENSCHEDE              1957     2e heren     50:07  17,958     3:20 
   3   139  TERMAAT ADRI               DRUTEN                1965     3e heren     50:47  17,722     3:23 
   4   140  BUNING GERHARD             ENSCHEDE              1961     4e heren     54:30  16,514     3:38 
   5   130  TEMMING PATRICK            MISTE                 1966     5e heren     57:01  15,785     3:48 
   6   145  FROBERG ARIE               ENSCHEDE              1964     6e heren     57:42  15,598     3:50 
   7   127  WIJLENS FRANS              LOSSER                1954     7e heren     57:55  15,540     3:51 
   8   147  KEULSTRA JOS               BOEKELO               1962     8e heren     58:55  15,276     3:55 
   9   144  VAN DER MEULEN JAN         HAAKSBERGEN           1952     9e heren     59:23  15,156     3:57 
  10   126  LAMMERS JAN                HAAKSBERGEN           1957    10e heren     59:28  15,135     3:57 
  11   143  DE RUIG PAUL               ENSCHEDE              1959    11e heren     59:55  15,021     3:59 
  12   151  OLDE WEGHUIS JEROEN        UTRECHT               1971    12e heren   1:01:24  14,658     4:05 
  13   561  GOUMA LAMBERT              ENSCHEDE              1959    13e heren   1:01:59  14,520     4:07 
  14   142  HILLEN BERT                ENSCHEDE              1951    14e heren   1:02:51  14,320     4:11 
  15   135  BREMER AREND               GLANERBRUG            1960    15e heren   1:03:05  14,267     4:12 
  16   124  THOMASSON ADRI             GLANERBRUG            1946    16e heren   1:03:30  14,173     4:14 
  17   132  ARNOLDUS STEPHEN           GLANERBRUG            1966    17e heren   1:04:07  14,037     4:16 
  18   125  WIELINGA HARRY             GLANERBRUG            1957    18e heren   1:05:13  13,800     4:20 
  19   122  FOLKNER                    FRITS                 1952    19e heren   1:05:49  13,674     4:23 
  20   136  FRANKE BERTIE              ENSCHEDE              1954    20e heren   1:06:23  13,558     4:25 
  21   134  BOSMAN ERIK                ENSCHEDE              1960    21e heren   1:06:25  13,551     4:25 
  22   560  SMIT MAARTEN HENDRIK       ENSCHEDE              1963    22e heren   1:06:46  13,480     4:27 
  23   133  ROTERS WILLI               GRONAU                1941    23e heren   1:07:21  13,363     4:29 
  24   141  MEERMAN BE                 ENSCHEDE              1957    24e heren   1:08:23  13,161     4:33 
  25   563  BIJLEVELD BART             ENSCHEDE              1965    25e heren   1:09:22  12,975     4:37 
  26   562  VAN DER VEGT PAUL          ENSCHEDE              1961    26e heren   1:09:33  12,940     4:38 
  27   148  VAN SEIJEN PETER           HENGELO               1965    27e heren   1:09:59  12,860     4:39 
  28   569  VOOGD BERT                 ENSCHEDE              1957    28e heren   1:11:41  12,555     4:46 
  29   564  MEESTER MARTI              ENSCHEDE              1946    29e heren   1:12:01  12,497     4:48 
  30   128  DERKING JAN                ENSCHEDE              1956    30e heren   1:12:14  12,460     4:48 
  31   149  TELLIER MARCEL             LEKKERKERK            1971    31e heren   1:14:09  12,138     4:56 
  32   123  VAN SEIJEN HANS            ENSCHEDE              1942    32e heren   1:14:27  12,089     4:57 
  33   138  DIERSELHUIS WIM            ENSCHEDE              1951    33e heren   1:15:06  11,984     5:00 
  34   565  KNIP MARTIN                ENSCHEDE              1972    34e heren   1:17:21  11,635     5:09 
  35   150  BIJL ARIE                  ENSCHEDE              1952    35e heren   1:17:45  11,576     5:11 
  36   568  FLAPPER SJOERD             HAASKBERGEN           1949    36e heren   1:17:49  11,566     5:11 
  37   566  SLAGHUIS HARRY             ENSCHEDE              1948    37e heren   1:17:52  11,558     5:11 
  38   131  GOLLENBEEK LEO             USSELO                1950    38e heren   1:23:01  10,841     5:32 
  39   146  KOEMANS ROSALIEN           ENSCHEDE              1964     1e dames   1:25:09  10,570     5:40

STEVIGE WIND, LICHTE SNEEUW.

Tion Loop 18-03-2001
7,6 km

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
   1   982  JANNINK ARNOLD             ALMELO                1969     1e heren     27:23  16,652     3:36 
   2   965  FROBERG ARIE               ENSCHEDE              1964     2e heren     28:08  16,209     3:42 
   3   973  ARESU MARCELLO             ENSCHEDE              1969     3e heren     28:20  16,094     3:43 
   4   964  SPEK MARCEL                ENSCHEDE              1973     4e heren     29:04  15,688     3:49 
   5   966  BEKHUIS SASKIA             ENSCHEDE              1969     1e dames     29:07  15,661     3:49 
   6   962  KERVER RICHARD             ENSCHEDE              1964     5e heren     29:34  15,423     3:53 
   7   981  ROWER JOHNY                ENSCHEDE              1956     6e heren     29:40  15,371     3:54 
   8   967  BRAND ANDRE                ENSCHEDE              1967     7e heren     31:58  14,265     4:12 
   9   977  BERGHAUSER PONT ROGIER     ENSCHEDE              1973     8e heren     32:48  13,902     4:18 
  10   961  VOS DICK                   ENSCHEDE              1955     9e heren     33:46  13,504     4:26 
  11   979  ROOZENDAAL ROY             ENSCHEDE              1950    10e heren     33:53  13,458     4:27 
  12   956  VAN TONGEREN JOOST         ENSCHEDE              1983    11e heren     36:37  12,453     4:49 
  13   963  GERRITSEN JOLANDA          ENSCHEDE              1965     2e dames     39:22  11,583     5:10 
  14   980  VEENSTRA BEN               ENSCHEDE              1946    12e heren     39:40  11,496     5:13 
  15   968  VISSER PETRA               HENGELO               1964     3e dames     39:46  11,467     5:13 
  16   958  ALFRINK BERT               GLANE                 1947    13e heren     41:26  11,006     5:27 
  17   978  ROOZENDAAL INE             ENSCHEDE              1949     4e dames     42:27  10,742     5:35 
  18   974  LOVES HARRIE               ENSCHEDE              1950    14e heren     43:11  10,560     5:40 
  19   960  BRINKMAN GERRIT            ENSCHEDE              1955    15e heren     44:22  10,278     5:50 
  20   969  TERPSTRA MARGRIET          ENSCHEDE              1963     5e dames     44:23  10,274     5:50 
  21   959  BRINKMAN TOM               ENSCHEDE              1987    16e heren     44:24  10,270     5:50 
  22   957  BOSCH JEAN PIERRE          ENSCHEDE              1948    17e heren     47:27   9,610     6:14 
  23   975  BENNINK ANGELINE           ENSCHEDE              1959     6e dames     49:54   9,138     6:33 
  24   976  TE BRINKE INGRID           ENSCHEDE              1961     7e dames     49:55   9,135     6:34 
  25   970  DE GRAAF S                 ENSCHEDE              1970     8e dames     50:02   9,114     6:35 
  26   972  REINDERS DIANE             ENSCHEDE              1965     9e dames     50:03   9,111     6:35 
  27   971  REINDERS CORINE            ENSCHEDE              1964    10e dames     51:05   8,927     6:43 

15 km
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
   1  5587  REEKERS JOHAN              ENSCHEDE              1957     1e heren     46:44  19,258     3:06 
   2  5590  BUNING GERHARD             ENSCHEDE              1961     2e heren     54:11  16,610     3:36 
   3  5599  DE HAAN GERTJAN            NOORDSESCHUT          1970     3e heren     54:31  16,509     3:38 
   4  5584  KEULSTRA JOS               BOEKELO               1962     4e heren     58:01  15,513     3:52 
   5  5586  WULLINK JAN                ENSCHEDE              1966     5e heren     58:02  15,508     3:52 
   6  5600  SCHEIJBELER HUIB           GRONINGEN             1980     6e heren   1:00:26  14,892     4:01 
   7  5588  SNIJDERS KOEN              ALMELO                1983     7e heren   1:02:40  14,362     4:10 
   8  5596  ARNOLDUS STEPHEN           GLANERBRUG            1966     8e heren   1:04:57  13,857     4:19 
   9  5597  HOEKS HENRY                ALMELO                1962     9e heren   1:05:36  13,720     4:22 
  10  5000  BIJLEVELD                  ENSCHEDE                      10e heren   1:05:52  13,664     4:23 
  11  5577  FRANKE BERTIE              ENSCHEDE              1955    11e heren   1:06:45  13,483     4:27 
  12  5579  SOMHORST ANDRE             HAAKSBERGEN           1956    12e heren   1:07:38  13,307     4:30 
  13  5585  VAALHOLT JOS               ENSCHEDE              1962    13e heren   1:07:54  13,255     4:31 
  14  5575  MEESTER MARTIE             ENSCHEDE              1946    14e heren   1:08:15  13,187     4:33 
  15  5581  VAN DER VEGT PAUL          ENSCHEDE              1961    15e heren   1:08:25  13,155     4:33 
  16  5595  VAN SEIJEN PETER           HENGELO               1965    16e heren   1:08:40  13,107     4:34 
  17  5589  TEUNISSEN JOHN             ENSCHEDE              1962    17e heren   1:09:28  12,956     4:37 
  18  5580  KUITERT PETER              ENSCHEDE              1961    18e heren   1:10:55  12,691     4:43 
  19  5578  EGGERT PAUL                ENSCHEDE              1960    19e heren   1:15:53  11,860     5:03 
  20  5598  VAN SEIJEN HANS            ENSCHEDE              1942    20e heren   1:15:53  11,860     5:03 
  21  5591  SLAGHUIS HARRY             ENSCHEDE                      21e heren   1:15:53  11,860     5:03 
  22  5594  WIJMA ALBERT               ENSCHEDE              1971    22e heren   1:15:53  11,860     5:03 
  23  5583  FLAPPER SJOERD             HAAKSBERGEN           1949    23e heren   1:15:53  11,860     5:03 
  24  5576  BONTHUIS INA               ENSCHEDE              1960     1e dames   1:22:55  10,854     5:31

Het weer: temperatuur 3 graden en geen wind.

Herfstloop 7-10-2001
7.5 km 
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   319  ARJAN NIEBORG              MAASTRICHT            1980     1e Man       26:11  17,187     3:29 
   2   318  HUUB VAN LANGEN            OLDENZAAL             1958     2e Man       27:16  16,504     3:38 
   3   358  BERT WITHAG                ENSCHEDE              1984     3e Man       28:53  15,580     3:51 
   4   324  ERNA WILMINK               ENSCHEDE              1958     1e Vrouw     29:48  15,101     3:58 
   5   352  HENK VAN DEN HENGEL        ENSCHEDE              1955     4e Man       31:25  14,324     4:11 
   6   361  BERTIE FRANKE              ENSCHEDE              1955     5e Man       32:31  13,839     4:20 
   7   329  HAN OLDE AGTERHUIS         ENSCHEDE              1951     6e Man       34:07  13,190     4:32 
   8   342  ERIC STERENBORG            ENSCHEDE              1968     7e Man       34:14  13,145     4:33 
   9   330  LAURENS HAVEMAN            ENSCHEDE              1982     8e Man       34:31  13,037     4:36 
  10   331  GERDA SCHOLTEN             WEERSELO              1953     2e Vrouw     35:31  12,670     4:44 
  11   366  BERNIE SIERS               ENSCHEDE              1958     9e Man       35:32  12,664     4:44 
  12   367  EGBERT VAN EK              ENSCHEDE              1964    10e Man       35:47  12,576     4:46 
  13   326  MICHEL VAN DIJK            HENGELO               1970    11e Man       35:48  12,570     4:46 
  14   353  WIM KLEIN POELHUIS         BUURSE                1955    12e Man       35:59  12,506     4:47 
  15   364  JAN DERKING                ENSCHEDE              1956    13e Man       36:13  12,425     4:49 
  16   350  ANS SCHOLTE                ENSCHEDE              1960     3e Vrouw     36:15  12,414     4:50 
  17   325  GERRIT ALTENA              ENSCHEDE              1947    14e Man       36:41  12,267     4:53 
  18   362  LAURENS LANDKROON          ENSCHEDE              1970    15e Man       36:46  12,239     4:54 
  19   321  HARRY JONGE POERIK         ENSCHEDE              1956    16e Man       36:47  12,234     4:54 
  20   333  DE RUIG                    ENSCHEDE              1959    17e Man       36:56  12,184     4:55 
  21   355  LINDA SCHLOSSER            ENSCHEDE              1963     4e Vrouw     37:06  12,129     4:56 
  22   368  HENK VAN EK                ENSCHEDE              1945    18e Man       37:15  12,081     4:58 
  23   349  ANNELORE RORINK            ENSCHEDE              1962     5e Vrouw     37:44  11,926     5:01 
  24   337  JAN NIJBOER                ENSCHEDE              1963    19e Man       38:04  11,821     5:04 
  25   320  HERBERT VEGER              LOSSER                1962    20e Man       38:12  11,780     5:05 
  26   360  RENE HUITINK               ENSCHEDE              1956    21e Man       38:23  11,724     5:07 
  27   346  FRED ROSINK                BORNE                 1958    22e Man       38:25  11,714     5:07 
  28   341  PIET VAN DE SCHAAF         OLDENZAAL             1960    23e Man       38:27  11,704     5:07 
  29   365  KIRSTEN GLEIS              ENSCHEDE              1969     6e Vrouw     38:50  11,588     5:10 
  30   354  HERMA KLEIN POELHUIS       BUURSE                1958     7e Vrouw     38:58  11,548     5:11 
  31   328  JOLANDA GERRITSEN          ENSCHEDE              1965     8e Vrouw     40:38  11,075     5:25 
  32   344  JOHNNY VAN DER VELDE       ENSCHEDE              1961    24e Man       41:10  10,931     5:29 
  33   340  HANNEKE WILHELM            ENSCHEDE              1965     9e Vrouw     41:12  10,922     5:29 
  34   334  HARRIE LOVES               ENSCHEDE              1950    25e Man       41:14  10,914     5:29 
  35   359  AGNES ASBREUK              ENSCHEDE              1959    10e Vrouw     43:28  10,353     5:47 
  36   362  LAURENS LANDKROON          ENSCHEDE              1970    26e Man       43:30  10,345     5:48 
  37   345  ILONA BIJLEVELD            ENSCHEDE              1965    11e Vrouw     43:33  10,333     5:48 
  38   343  JOSE VAN OOIJIK            ENSCHEDE              1956    12e Vrouw     43:39  10,309     5:49 
  39   336  MARIANNE WITVOET           ENSCHEDE              1948    13e Vrouw     43:41  10,301     5:49 
  40   335  ERIK BOSMAN                ENSCHEDE              1964    27e Man       43:59  10,231     5:51 
  41   351  J. BUNTE                   ENSCHEDE              1950    28e Man       47:46   9,421     6:22 
  42   317  CORINE REINDERS            ENSCHEDE              1964    14e Vrouw     47:46   9,421     6:22 
  43   356  YVONNE DE BOER             ENSCHEDE              1962    15e Vrouw     48:13   9,333     6:25 
  44   357  TINY LEVINK                ENSCHEDE              1950    16e Vrouw     48:13   9,333     6:25 
  45   327  GABRIELA RAMOS             ENSCHEDE              1974    17e Vrouw     48:33   9,269     6:28 
  46   316  DIANE REINDERS             ENSCHEDE              1965    18e Vrouw     49:05   9,168     6:32 
  47   317  CORINE REINDERS            ENSCHEDE              1964    19e Vrouw     49:07   9,162     6:32 
  48   332  H.RENDER                   ENSCHEDE              1968    29e Man       49:11   9,149     6:33 
  49   339  CARLA TUIJL                ENSCHEDE              1959    20e Vrouw     49:12   9,146     6:33 
  50   322  MONIQUE IJGOSSE            ENSCHEDE              1963    21e Vrouw          49:13   9,143     6:33

14,2 km
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   777  GERHARD BUNING             ENSCHEDE              1961     1e Man       51:25  16,571     3:37 
   2   807  JAN WULLINK                ENSCHEDE              1966     2e Man       55:59  15,219     3:56 
   3   792  HANS UITTENHOUT            ENSCHEDE              1953     3e Man       57:08  14,912     4:01 
   4   809  BOLHAAR                    OLDENZAAL             1954     4e Man       58:45  14,502     4:08 
   5   783  LAMBERT GOUMA              ENSCHEDE              1959     5e Man       59:47  14,251     4:12 
   6   789  B.J.M. BROEKHUIS           HAAKSBERGEN           1954     6e Man     1:00:36  14,059     4:16 
   7   774  ADRI THOMASSEN             ENSCHEDE              1946     7e Man     1:01:00  13,967     4:17 
   8   817  AERT BAKKER                ENSCHEDE              1951     8e Man     1:01:35  13,835     4:20 
  10   780  FRITS VAN DER HARTT        ENSCHEDE              1950     9e Man     1:02:26  13,647     4:23 
  11   791  MARC BOS                   ENSCHEDE              1965    10e Man     1:03:06  13,502     4:26 
  12   776  WILLI ROTERS               GRONAU                1941    11e Man     1:04:32  13,202     4:32 
  13   775  PETER MUNTEL               LONNEKER              1968    12e Man     1:05:03  13,098     4:34 
  14   798  BENNIE BOUWMAN             ENSCHEDE              1949    13e Man     1:05:13  13,064     4:35 
  15   818  HANS TICHELMAN             ENSCHEDE              1959    14e Man     1:06:17  12,854     4:40 
  16   784  MARTIN HUFSCHMIDT          RHEINE                1950    15e Man     1:06:26  12,825     4:40 
  17   796  STEPHEN ARNOLDUS           GLANERBRUG            1966    16e Man     1:06:38  12,786     4:41 
  18   815  ROB VAN HEST               LONNEKER              1953    17e Man     1:06:41  12,777     4:41 
  19   814  ED HOOGERWAARD             RIJSSEN               1965    18e Man     1:06:48  12,754     4:42 
  20   808  KO KWAKMAN                 ENSCHEDE              1955    19e Man     1:07:45  12,576     4:46 
  21   801  BERTI HESSELINK            GLANERBRUG            1948    20e Man     1:08:22  12,462     4:48 
  22   789  B.J.M. BROEKHUIS           HAAKSBERGEN           1954    21e Man     1:08:22  12,462     4:48 
  23   797  BETSY MEIJER               HAAKSBERGEN           1956     1e Vrouw   1:08:24  12,456     4:49 
  24   816  C. BAKKER                  ENSCHEDE              1981    22e Man     1:09:35  12,244     4:54 
  25   778  PAUL SCHELTINGA            LONNEKER              1958    23e Man     1:09:59  12,174     4:55 
  26   786  DICK SPIJKER               HENGELO               1956    24e Man     1:10:26  12,097     4:57 
  27   795  RENE HOFFARD               ENSCHEDE              1959    25e Man     1:10:34  12,074     4:58 
  28   781  JOHNY ROWER                ENSCHEDE              1956    26e Man     1:10:35  12,071     4:58 
  29   782  RENE ROWER                 GLANERBRUG            1959    27e Man     1:10:35  12,071     4:58 
  30   821  KEES TEEKMAN               ENSCHEDE              1950    28e Man     1:11:54  11,850     5:03 
  31   800  WIETZE VAN DER MEER        OLDENZAAL             1956    29e Man     1:12:37  11,733     5:06 
  32   820  DONALD MIGCHELBRINK        ENSCHEDE              1966    30e Man     1:12:51  11,695     5:07 
  33   799  JAN PAHUIS                 OLDENZAAL             1953    31e Man     1:13:28  11,597     5:10 
  34   767  Onbekend                                                             1:13:58  11,519     5:12 
  35   804  GERARD TER BEKE            HENGELO               1956    32e Man     1:15:10  11,335     5:17 
  36   790  JOSE LAARHUIS              HAAKSBERGEN           1956     2e Vrouw   1:15:16  11,320     5:18 
  37   802  ARIE BIJL                  ENSCHEDE              1952    33e Man     1:15:17  11,317     5:18 
  38   803  AFFIA SELLAM               ENSCHEDE              1946    34e Man     1:19:08  10,767     5:34 
  39   785  MARJO SLOOTJES             ENSCHEDE              1969     3e Vrouw   1:19:33  10,710     5:36 
  40   788  RIANNE VOSSERS             ENSCHEDE              1969     4e Vrouw   1:20:58  10,523     5:42 
  41   793  GIJS TER STEEGE            ENSCHEDE              1969    35e Man     1:23:40  10,183     5:53 
  42   794  JEROEN KERVER              GLANERBRUG            1963    36e Man     1:23:40  10,183     5:53 
  43   813  CINDY BRUUS                OLDENZAAL             1975     5e Vrouw   1:26:21   9,867     6:04 
  44   811  LIES VAN LANGEN            OLDENZAAL             1952     6e Vrouw   1:26:21   9,867     6:04 
  45   810  CRIS BUTEROWE              ENSCHEDE              1949    37e Man     1:26:25   9,859     6:05 
  46   812  ERIKA KRAGT                BENTELO               1979     7e Vrouw   1:26:26   9,857     6:05 
  47   819  ERIC DOGGER                ENSCHEDE              1965    38e Man     1:27:53   9,695     6:11

21,1 km
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1     5  DICK RAMERMAN              BORNE                 1953     1e Man     1:14:03  17,097     3:30 
   2     6  JAN SIJTSMA                DENEKAMP              1960     2e Man     1:16:40  16,513     3:38 
   3    27  TONNIE BRUNS               OOTMARSUM             1957     3e Man     1:18:15  16,179     3:42 
   4    28  MISCHA DE BRUIN            ENSCHEDE              1971     4e Man     1:19:35  15,908     3:46 
   5    33  JAN VAN DER MEULEN         ENSCHEDE              1952     5e Man     1:21:35  15,518     3:51 
   6    10  HANS TER MORS              ENSCHEDE              1952     6e Man     1:22:24  15,364     3:54 
   7     1  ARNOLD JANNINK             ALMELO                1969     7e Man     1:22:29  15,349     3:54 
   8    49  JAN JASPERS                HENGELO               1960     8e Man     1:24:08  15,048     3:59 
   9    44  BERT HEMMES                ENSCHEDE              1967     9e Man     1:24:22  15,006     3:59 
  10     2  ANNINK                     BORNE                 1960    10e Man     1:24:38  14,959     4:00 
  11    18  SASKIA BEKHUIS             ENSCHEDE              1969     1e Vrouw   2:24:37   8,754     6:51 
  12    13  ADRIE VAN MASBERGEN        ENSCHEDE              1956    11e Man     1:24:45  14,938     4:00 
  13    35  RICHARD KERVER             ENSCHEDE              1964    12e Man     1:26:01  14,718     4:04 
  14    26  JOS KEULSTRA               BOEKELO               1962    13e Man     1:26:59  14,555     4:07 
  15    25  BRIGIT LANDEWE             BOEKELO               1965     2e Vrouw   1:27:14  14,513     4:08 
  16    39  HANS KLOMP                 HENGELO               1943    14e Man     1:28:18  14,337     4:11 
  17    19  TOM TIEHATTEN              ENSCHEDE              1970    15e Man     1:28:43  14,270     4:12 
  18    32  JAN DE RUIG                ENSCHEDE              1953    16e Man     1:28:53  14,243     4:12 
  19    34  GEA SIEKMANS               ENSCHEDE              1963     3e Vrouw   1:29:07  14,206     4:13 
  20    12  DETMAR ROESSINK            ENSCHEDE              1975    17e Man     1:29:07  14,206     4:13 
  21     7  JAAP VAN DEN BOSCH         ENSCHEDE              1951    18e Man     1:29:22  14,166     4:14 
  22     4  PETER VAN DEN HOOFF        AALTEN                1952    19e Man     1:30:17  14,023     4:16 
  23    21  EDDY VAN ESSEN             HENGELO               1948    20e Man     1:30:24  14,004     4:17 
  24    52  HARRY BRIL                 HAVELTE               1961    21e Man     1:32:50  13,637     4:23 
  25    51  KAI BOLK                   ENSCHEDE              1962    22e Man     1:32:51  13,635     4:24 
  26    53  Onbekend                                                             1:32:53  13,630     4:24 
  27    38  JAN WEVERS                 ENSCHEDE              1949    23e Man     1:33:09  13,591     4:24 
  28    29  JAN MEYER                  HAAKSBERGEN           1951    24e Man     1:33:54  13,482     4:27 
  29    45  GEORGE KLOMP               HENGELO               1937    25e Man     1:35:10  13,303     4:30 
  30     8  STEF SPOELSTRA             GLANERBRUG            1959    26e Man     1:37:26  12,993     4:37 
  31    31  BERNY ARENDS               ENSCHEDE              1963    27e Man     1:37:50  12,940     4:38 
  32    42  PAUL VAN DER VEGT          ENSCHEDE              1961    28e Man     1:38:13  12,890     4:39 
  33    11  FRITS FOLKNER              ENSCHEDE              1952    29e Man     1:39:10  12,766     4:41 
  34     3  JAN OLSMAN                 ALMELO                1943    30e Man     1:39:40  12,702     4:43 
  35     9  MARTIE MEESTER             ENSCHEDE              1946    31e Man     1:39:40  12,702     4:43 
  36    23  OTTO DE BOER               HENGELO               1969    32e Man     1:40:10  12,639     4:44 
  37    24  MARLIES SCHOONHOVEN        HENGELO               1968     4e Vrouw   1:41:41  12,450     4:49 
  38    40  HAUKE SCHMIDT              NORDHORN              1969    33e Man     1:41:51  12,430     4:49 
  39    37  IVO VREMAN                 WINTERTHUR            1975    34e Man     1:42:51  12,309     4:52 
  40    22  FONS TIEHATTER             ENSCHEDE              1947    35e Man     1:43:24  12,244     4:54 
  41    48  PETER KUITERT              ENSCHEDE              1961    36e Man     1:44:18  12,138     4:56 
  42    16  HENK LAARHUIS              HAAKSBERGEN           1953    37e Man     1:44:23  12,128     4:56 
  43    17  GERRIT STRIJBIS            ENSCHEDE              1957    38e Man     1:46:05  11,934     5:01 
  44    15  JAHAN SCHIPPER             ALMELO                1970    39e Man     1:47:01  11,830     5:04 
  45    41  APPIE DE GROOT             ENSCHEDE              1961    40e Man     1:47:31  11,775     5:05 
  46    14  JAN NEKKERS                NIJVERDAL             1949    41e Man     1:49:08  11,600     5:10 
  47    30  LEO GOLLENBEEK             USSELO                1950    42e Man     1:49:19  11,581     5:10 
  48    46  P.R. EGGERT                ENSCHEDE              1960    43e Man     1:51:24  11,364     5:16 
  49    47  HOEKSEMA                   HENGELO               1953    44e Man     1:54:53  11,020     5:26 
  50    43  ROBERT BEERNINK            ENSCHEDE              1958    45e Man     2:01:27  10,424     5:45 
  51    36  BERT DE HAAS               ENSCHEDE              1951    46e Man     2:02:21  10,347     5:47 
  52    50  FRED JANSSEN               VARSSEVELD            1944    47e Man     2:05:37  10,078     5:57 

TIONloop 09-12-2001
7,6 km
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1  2354  ARNOLD JANNINK             ALMELO                1969     1e Man       27:21  16,673     3:35 
   2  2367  E. DE KOVEL                ENSCHEDE              1964     2e Man       27:30  16,582     3:37 
   3  2368  DETMAR ROESSINK            ENSCHEDE              1975     3e Man       27:44  16,442     3:38 
   4  2402  A. FROMBERG                ENSCHEDE              1964     4e Man       28:18  16,113     3:43 
   5  2398  RICHARD KERVER             ENSCHEDE              1964     5e Man       28:25  16,047     3:44 
   6  2357  JOHNY ROWER                ENSCHEDE              1956     6e Man       28:39  15,916     3:46 
   7  2372  HANS UITTENHOUT            ENSCHEDE              1953     7e Man       29:25  15,501     3:52 
   8  2378  BERNY ARENDS               ENSCHEDE              1963     8e Man       29:37  15,397     3:53 
   9  2379  JOSE ORVALHO               ENSCHEDE              1948     9e Man       29:39  15,379     3:54 
  10  2375  ALWIE BIJEN                OLDENZAAL             1963    10e Man       29:45  15,328     3:54 
  11  2358  JOHAN MEERINGA             NEEDE                 1960    11e Man       31:14  14,600     4:06 
  12  2359  MARK GERFEN                NEEDE                 1966    12e Man       31:35  14,438     4:09 
  13  2373  HENK HARTMAN               TILLIGTE              1956    13e Man       31:42  14,385     4:10 
  14  2391  RENE WEURDING              VELP                  1952    14e Man       32:08  14,191     4:13 
  15  2369  HARRY WIELINGA             GLANERBRUG            1957    15e Man       32:49  13,895     4:19 
  16  2355  DICK ZEEDIJK               HENGELO               1956    16e Man       33:05  13,783     4:21 
  17  2366  GERRIT BULTMAN             DELDEN                1960    17e Man       33:43  13,524     4:26 
  18  2381  HAN OLDE AGTERHUIS         ENSCHEDE              1951    18e Man       33:52  13,465     4:27 
  19  2412  JOS JANSEN                 HENGELO               1948    19e Man       34:25  13,249     4:31 
  20  2403  ANDRE BEDDINKHAUS          ENSCHEDE              1969    20e Man       34:46  13,116     4:34 
  21  2364  ERNST-JAN BOSWINKEL        EIBERGEN              1965    21e Man       34:51  13,085     4:35 
  22  2389  MARCEL WOERTMAN            AADORP                1973    22e Man       34:56  13,053     4:35 
  23  2387  ARJAN LANKHEET             HAAKSBERGEN           1966    23e Man       35:29  12,851     4:40 
  24  2414  MARTIN HEUKER OF HOEK      HAAKSBERGEN           1959    24e Man       35:44  12,761     4:42 
  25  2385  FERRY VAN SARK             HAAKSBERGEN           1971    25e Man       35:48  12,737     4:42 
  26  2409  KARIN WESTRA               ENSCHEDE              1959     1e Vrouw     36:43  12,419     4:49 
  27  2411  EGBERT VAN EK              ENSCHEDE              1964    26e Man       36:54  12,358     4:51 
  28  2406  BERNIE SIERS               ENSCHEDE              1958    27e Man       36:55  12,352     4:51 
  29  2410  HENK VAN EK                ENSCHEDE              1945    28e Man       36:59  12,330     4:51 
  30  2383  ROY ROOZENDAAL             ENSCHEDE              1950    29e Man       37:12  12,258     4:53 
  31  2388  JAN WILLEMINK              EIBERGEN              1950    30e Man       37:32  12,149     4:56 
  32  2374  JAN NIJBOER                ENSCHEDE              1963    31e Man       37:57  12,016     4:59 
  33  2380  LAURENS HAVEMAN            ENSCHEDE              1982    32e Man       38:02  11,989     5:00 
  34  2384  FRED ROSINK                BORNE                 1958    33e Man       38:06  11,969     5:00 
  35  2360  PETRA VISSER               HENGELO               1964     2e Vrouw     38:09  11,953     5:01 
  36  2401  A. SCHOLTE                 ENSCHEDE              1960     3e Vrouw     38:22  11,885     5:02 
  37  2386  BERTUS VAN BEEK            ENSCHEDE              1946    34e Man       38:52  11,732     5:06 
  38  2371  JOLANDA GERRITSEN          ENSCHEDE              1965     4e Vrouw     39:12  11,633     5:09 
  39  2365  KEES SMITS                 ENSCHEDE              1943    35e Man       40:04  11,381     5:16 
  40  2407  LAURENS LANDKROON          ENSCHEDE              1970    36e Man       40:06  11,372     5:16 
  41  2377  ANOUK FOLKNER              ENSCHEDE              1976     5e Vrouw     40:09  11,357     5:16 
  42  2413  C. BUTEROWE                ENSCHEDE              1949    37e Man       41:08  11,086     5:24 
  43  2397  BERT ALFRINK               GLANE                 1947    38e Man       41:26  11,006     5:27 
  44  2356  BEN VEENSTRA               ENSCHEDE              1946    39e Man       41:38  10,953     5:28 
  45  2376  GERRIT KEL                 ENSCHEDE              1938    40e Man       41:39  10,948     5:28 
  46  2382  INE ROOZENDAAL             ENSCHEDE              1949     6e Vrouw     42:27  10,742     5:35 
  47  2400  FRANK VOOGSGEERD           ENSCHEDE              1959    41e Man       42:37  10,700     5:36 
  48  2395  TOM BRINKMAN               ENSCHEDE              1987    42e Man       42:39  10,692     5:36 
  49  2393  GERRIT BRINKMAN            ENSCHEDE              1955    43e Man       42:46  10,663     5:37 
  50  2370  JAN TIMMERIJ               EIBERGEN              1947    44e Man       43:02  10,596     5:39 
  51  2404  IBNA BIJLEVELD             ENSCHEDE              1965     7e Vrouw     43:38  10,451     5:44 
  52  2363  P BERENDS                  ENSCHEDE              1939    45e Man       44:56  10,148     5:54 
  53  2361  MARIAN BRUGGER             EVERSWINKEL           1992     8e Vrouw     45:31  10,018     5:59 
  54  2408  G.J. SCHOPPING             ENSCHEDE              1945    46e Man       45:33  10,011     5:59 
  55  2362  DETLEV UHLENBROCK          RECKLINGHAUSEN        1960    47e Man       45:40   9,985     6:00 
  56  2396  CARLA TUYL                 ENSCHEDE              1959     9e Vrouw     46:25   9,824     6:06 
  57  2390  LEO WOERTMAN               AADORP                1952    48e Man       46:39   9,775     6:08 
  58  2405  DENNIS VAN DER WEIDE       ENSCHEDE              1960    49e Man       46:39   9,775     6:08 
  59  2399  HERMAN DE JONG             ALMELO                1935    50e Man       46:55   9,719     6:10 
  60  2394  MONIQUE ZENDERINK          ENSCHEDE              1967    10e Vrouw     47:35   9,583     6:15 
  61  2415  LIESBETH NIJHOF            ALMELO                1965    11e Vrouw     48:35   9,386     6:23 
  62  2392  MONIQUE YGOSSE             ENSCHEDE              1963    12e Vrouw     48:48   9,344     6:25 

15 km
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1    95  JOHAN REEKERS              ENSCHEDE              1957     1e Man       46:51  19,210     3:07 
   2   111  HARRY DIJK                 ENSCHEDE              1955     2e Man       52:56  17,003     3:31 
   3    64  GERHARD BUNING             ENSCHEDE              1961     3e Man       54:00  16,667     3:36 
   4    75  MELVIN VAN DER VOET        ENSCHEDE              1973     4e Man       54:56  16,383     3:39 
   5    74  JAN VAN DER MEULEN         ENSCHEDE              1952     5e Man       55:06  16,334     3:40 
   6    72  ADRIE VAN MASBERGEN        ENSCHEDE              1956     6e Man       55:28  16,226     3:41 
   7    85  BERT HEMMES                ENSCHEDE              1964     7e Man       56:06  16,043     3:44 
   8   110  GERARD VROOYINK            DE LUTTE              1953     8e Man       57:10  15,743     3:48 
   9    68  JAN LAMMERS                HAAKSBERGEN           1957     9e Man       58:40  15,341     3:54 
  10    61  HERMAN HEIDELVELD          EIBERGEN              1952    10e Man       58:41  15,337     3:54 
  11   101  ANTON BOLHAAR              OLDENZAAL             1954    11e Man       58:47  15,310     3:55 
  12    86  PAUL DE P.                 ENSCHEDE              1959    12e Man       59:05  15,233     3:56 
  13    98  LAMBERT DOUMA              ENSCHEDE              1959    13e Man     1:00:54  14,778     4:03 
  14   106  HANS KLOMP                 HENGELO               1943    14e Man     1:01:39  14,599     4:06 
  15    66  WILFRED STADNIK            BORNE                 1955    15e Man     1:02:13  14,466     4:08 
  16    58  ERIC BRAAMHAAR             ENTER                 1966    16e Man     1:03:10  14,248     4:12 
  17    67  HENDRIE POORTHUIS          ENSCHEDE              1960    17e Man     1:03:10  14,248     4:12 
  18    79  ERIK BOSMAN                ENSCHEDE              1960    18e Man     1:03:13  14,237     4:12 
  19    59  DICK NIJLAND               RIJSSEN               1956    19e Man     1:03:19  14,214     4:13 
  20    69  GERRY TE BRAHA             EIBERGEN              1954    20e Man     1:03:43  14,125     4:14 
  21    70  BERTIE FRANKE              ENSCHEDE              1955    21e Man     1:03:55  14,081     4:15 
  22    76  JAAP VAN DEN BOSCH         ENSCHEDE              1951    22e Man     1:04:04  14,048     4:16 
  23    89  JAN WEVERS                 ENSCHEDE              1949    23e Man     1:04:55  13,864     4:19 
  24    73  STEF SPOELSTRA             GLANERBRUG            1959    24e Man     1:06:01  13,633     4:24 
  25    53  TOON VAN HAPEREN           ENSCHEDE              1946    25e Man     1:06:10  13,602     4:24 
  26    87  WIM VOORHUIS               ALMELO                1959    26e Man     1:07:13  13,390     4:28 
  27    55  BOB HOOIJSMA               ENSCHEDE              1952    27e Man     1:08:08  13,209     4:32 
  28    90  GERARD SANDER              OLDENZAAL             1955    28e Man     1:08:47  13,085     4:35 
  29   115  COBY SMITS                 ALMERE                1957     1e Vrouw   1:08:50  13,075     4:35 
  30    60  JAN HOMRIGHAUSEN           EIBERGEN              1954    29e Man     1:09:16  12,993     4:37 
  31   114  P.R. EGGEN                 ENSCHEDE              1960    30e Man     1:09:54  12,876     4:39 
  32    67  HENDRIE POORTHUIS          ENSCHEDE              1960    31e Man     1:10:39  12,739     4:42 
  33    99  MARTIN MEESTER             ENSCHEDE              1946    32e Man     1:10:45  12,721     4:43 
  34   113  PASCAL LUNSHOF             ENSCHEDE              1973    33e Man     1:10:59  12,679     4:43 
  35   103  BART BIJLEVELD             ENSCHEDE              1965    34e Man     1:11:03  12,667     4:44 
  36   117  ED HOOGERWAARD             RIJSSEN               1965    35e Man     1:11:17  12,626     4:45 
  37    83  BEN WARGERS                BOEKELO               1949    36e Man     1:11:21  12,614     4:45 
  38    56  GERRIT ALTENA              GLANERBRUG            1947    37e Man     1:12:28  12,420     4:49 
  39    91  MARTIN BERGSMA             OLDENZAAL             1951    38e Man     1:12:38  12,391     4:50 
  40    82  HANS HEVINK                ENSCHEDE              1959    39e Man     1:12:41  12,382     4:50 
  41    93  JEROEN KERVER              GLANERBRUG            1963    40e Man     1:13:36  12,228     4:54 
  42   112  K. KWAKMAN                 ENSCHEDE              1955    41e Man     1:13:42  12,212     4:54 
  43    63  GERALD BROEN               ENSCHEDE              1965    42e Man     1:13:51  12,187     4:55 
  44    88  JAN DERKING                ENSCHEDE              1956    43e Man     1:13:51  12,187     4:55 
  45    92  DINANT BRUIS'S             ENSCHEDE              1957    44e Man     1:15:46  11,879     5:03 
  46    62  HENK OLIJVE                ENSCHEDE              1959    45e Man     1:15:48  11,873     5:03 
  47    71  HERO DRENTH                ZWOLLE                1945    46e Man     1:16:06  11,827     5:04 
  48    81  NICO BOS                   LOSSER                1935    47e Man     1:16:08  11,821     5:04 
  49    54  JAN VAN DER ZANDE          OLDENZAAL             1937    48e Man     1:16:40  11,739     5:06 
  50   102  LEO GOLLENBEEK             USSELO                1950    49e Man     1:16:44  11,729     5:06 
  51    65  FERDY TEN HOOPEN           ENSCHEDE              1956    50e Man     1:16:45  11,726     5:07 
  52    94  HENNY LETTEBOER            ALMELO                1960    51e Man     1:17:56  11,548     5:11 
  53    96  J.E. DILLINGH              ENSCHEDE              1974    52e Man     1:18:07  11,521     5:12 
  54   100  ANNELORE ROERINK           ENSCHEDE              1962     2e Vrouw   1:18:58  11,397     5:15 
  55    78  SJOERD FLAPPER             HAAKSBERGEN           1949    53e Man     1:19:06  11,378     5:16 
  56    84  BENNIE SPOLER              BOEKELO               1958    54e Man     1:19:13  11,361     5:16 
  57   109  ANNELIES V.D. BURG         ENSCHEDE              1955     3e Vrouw   1:19:22  11,340     5:17 
  58   108  GERARD BOLTE               ENSCHEDE              1944    55e Man     1:19:48  11,278     5:19 
  59   105  HANS NIJHUIS               ENSCHEDE              1945    56e Man     1:20:56  11,120     5:23 
  60    97  OLIVIER MASSIOT            ENSCHEDE              1975    57e Man     1:20:56  11,120     5:23 
  61    80  ARIE BIJL                  ENSCHEDE              1952    58e Man     1:23:30  10,778     5:34 
  62   104  FRANK MOLLEMA              ENSCHEDE              1964    59e Man     1:24:10  10,693     5:36 
  63   107  HENK VAN LITH              HENGELO               1956    60e Man

Het weer: lichte vorst, droog en geen wind.