Uitslagen Weg wedstrijden TION in 2002

12
jul
2004
Wedstrijd	TIONloop 7.6 km
Datum	17-02-2002

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1  5988  THEO SCHOOTMAN             NEEDE                 1949     1e Man       27:20  16,683     3:35 
   2  5936  JAN LUTTIKHEDDE            ENTER                 1974     2e Man       27:49  16,393     3:39 
   3  5991  ARNOLD JANNINK             ALMELO                1969     3e Man       27:53  16,354     3:40 
   4  5940  JONEY WIELENS              HAAKSBERGEN           1983     4e Man       28:16  16,132     3:43 
   5  5964  R. DUBBELINK               LONNEKER              1962     5e Man       28:35  15,953     3:45 
   6  5979  JAN ANNINK                 BORNE                 1960     6e Man       28:40  15,907     3:46 
   7  5953  LAMBERT GOUMA              ENSCHEDE              1959     7e Man       30:07  15,141     3:57 
   8  5986  JOHNY ROWER                ENSCHEDE              1956     8e Man       30:26  14,984     4:00 
   9  5967  HANS UITTENHOUT            ENSCHEDE              1953     9e Man       30:35  14,910     4:01 
  10  5985  ADRI THOMASSEN             ENSCHEDE              1946    10e Man       31:07  14,655     4:05 
  11  5989  JOHAN MEERINGA             NEEDE                 1960    11e Man       31:11  14,623     4:06 
  12  5990  DICK ZEEDIJK               HENGELO               1956    12e Man       32.20
  13  5961  ANDRE BEDDINKHAUS          ENSCHEDE              1969    12e Man       33:44  13,518     4:26 
  14  5937  JOS JANSEN                 HENGELO               1948    13e Man       33:46  13,504     4:26 
  15  5943  SABINE SEIGER              OLDENZAAL             1975     1e Vrouw     34:09  13,353     4:29 
  16  5987  ERNST-JAN BOSWINKEL        EIBERGEN              1965    14e Man       34:32  13,205     4:32 
  17  5947  ROBIN ROES                 OLDENZAAL             1973    15e Man       34:52  13,078     4:35 
  18  5963  JEROEN KERVER              GLANERBRUG            1963    16e Man       35:30  12,845     4:40 
  19  5939  CEES VAN REEMST            GLANERBRUG            1953    17e Man       36:13  12,591     4:45 
  20  5935  PETER KUITERT              ENSCHEDE              1961    18e Man       36:36  12,459     4:48 
  21  5955  BERNIE SIERS               ENSCHEDE              1958    19e Man       36:44  12,414     4:50 
  22  5959  KOOS JANSEN                ENSCHEDE              1957    20e Man       37:26  12,182     4:55 
  23  5958  HENK VAN EK                ENSCHEDE              1945    21e Man       37:57  12,016     4:59 
  24  5981  JOHNNY VAN DER VELDE       ENSCHEDE              1961    22e Man       38:02  11,989     5:00 
  25  5982  PETRA VISSER               HENGELO               1964     2e Vrouw     38:14  11,927     5:01 
  26  5954  H.J. WILDEMAN              ENSCHEDE              1962    23e Man       38:45  11,768     5:05 
  27  5969  JAN NIJBOER                ENSCHEDE              1963    24e Man       38:53  11,727     5:06 
  28  5965  ANNELORE RORINK            ENSCHEDE              1962     3e Vrouw     39:16  11,613     5:10 
  29  5950  RENE HUITINK               ENSCHEDE              1956    25e Man       39:38  11,505     5:12 
  30  5975  JOLANDA GERRITSEN          ENSCHEDE              1965     4e Vrouw     39:48  11,457     5:14 
  31  5944  MATTHIJS OUDE ELBERINK     OLDENZAAL             1972    26e Man       40:11  11,348     5:17 
  32  5968  CRISTA MULLER              ENSCHEDE              1957     5e Vrouw     40:47  11,181     5:21 
  33  5942  BERT ALFRINK               GLANE                 1947    27e Man       41:02  11,113     5:23 
  34  5956  ROB WITVOET                ENSCHEDE              1946    28e Man       41:19  11,037     5:26 
  35  5945  YVONNE EVERS               ENSCHEDE              1963     6e Vrouw     41:23  11,019     5:26 
  36  5962  RENATE HERBERS             ENSCHEDE              1962     7e Vrouw     41:39  10,948     5:28 
  37  5966  PAUL HEININK               ENSCHEDE              1962    29e Man       42:17  10,784     5:33 
  38  5951  TOM BRINKMAN               ENSCHEDE              1987    30e Man       42:37  10,700     5:36 
  39  5952  GERRIT BRINKMAN            ENSCHEDE              1955    31e Man       42:38  10,696     5:36 
  40  5983  DIANNA VOS                 ENSCHEDE              1960     8e Vrouw     42:41  10,683     5:36 
  41  5976  MARRY BIJVANK              ENSCHEDE              1945     9e Vrouw     42:44  10,671     5:37 
  42  5978  GERRIE BAAS                ENSCHEDE              1951    32e Man       43:08  10,572     5:40 
  43  5960  INE ROOZENDAAL             ENSCHEDE              1949    10e Vrouw     43:09  10,568     5:40 
  44  5974  JOSE VAN OOYIK             ENSCHEDE              1956    11e Vrouw     43:40  10,443     5:44 
  45  5957  MARIANNE WITVOET           ENSCHEDE              1948    12e Vrouw     43:43  10,431     5:45 
  46  5984  JAN TIMMERYE               EIBERGEN              1947    33e Man       44:00  10,364     5:47 
  47  5949  AGNES ASBREUK              ENSCHEDE              1959    13e Vrouw     44:13  10,313     5:49 
  48  5947  ROBIN ROES                 OLDENZAAL             1973    34e Man       44:13  10,313     5:49 
  49  5980  HERMAN DE JONG             ALMELO                1935    35e Man       44:36  10,224     5:52 
  50  5970  KARINE KOOPMANS            ENSCHEDE              1972    14e Vrouw     46:50   9,737     6:09 
  51  5946  MONIQUE ZENDERINK          ENSCHEDE              1967    15e Vrouw     48:10   9,467     6:20 
  52  5977  BEN KUIPER                 BORNE                 1937    36e Man       48:20   9,434     6:21 
  53  5948  ILSE TEN BRINCKE           OLDENZAAL             1975    16e Vrouw     49:12   9,268     6:28 
  54  5972  ANNEMARIE TEN HOOPEN       ENSCHEDE              1955    17e Vrouw     50:10   9,090     6:36 
  55  5973  JANNIE HAAK                OVERDINKEL            1959    18e Vrouw     50:10   9,090     6:36 
  56  5971  WIM TIMMERMAN              ENSCHEDE              1942    37e Man       50:29   9,033     6:38 

TIONloop 15 km

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1  2440  JOHN REEKERS               ENSCHEDE              1957     1e Man       42:29  21,185     2:49 
   2  2428  GERHARD BUNING             ENSCHEDE              1961     2e Man       55:36  16,187     3:42 
   3  2456  JAN VAN DER MEULEN         ENSCHEDE              1952     3e Man       55:59  16,076     3:43 
   4  2425  ADRIE VAN MASBERGEN        ENSCHEDE              1956     4e Man       56:02  16,062     3:44 
   5  2446  DETMAR ROESSINK            ENSCHEDE              1975     5e Man       57:27  15,666     3:49 
   6  2451  JAM LAMMERS                HAAKSBERGEN           1957     6e Man       59:27  15,139     3:57 
   7  2469  MARCEL LUCASSEN            HENGELO               1960     7e Man     1:01:04  14,738     4:04 
   8  2447  ALWIE BIJEN                OLDENZAAL             1963     8e Man     1:01:18  14,682     4:05 
   9  2461  JAAP VAN DEN BOSCH         ENSCHEDE              1951     9e Man     1:02:45  14,343     4:11 
  10  2433  RONALD DE ROUW             HAAKSBERGEN           1964    10e Man     1:02:52  14,316     4:11 
  11  2455  GEA SIEKMANS               ENSCHEDE              1963     1e Vrouw   1:02:55  14,305     4:11 
  12  2476  BART BIJLEVELD             ENSCHEDE              1965    11e Man     1:02:59  14,289     4:11 
  13  2445  JAN WEVERS                 ENSCHEDE              1949    12e Man     1:04:10  14,026     4:16 
  14  2438  FRITS VAN DER HARTT        ENSCHEDE              1950    13e Man     1:04:48  13,889     4:19 
  15  2448  ROB GONN                   GOOR                  1953    14e Man     1:04:54  13,867     4:19 
  16  2458  BERTIE FRANKE              ENSCHEDE              1955    15e Man     1:05:07  13,821     4:20 
  17  2429  GERRY TE BRAKE             EIBERGEN              1954    16e Man     1:05:27  13,751     4:21 
  18  2437  RENE KUIPER                OLDENZAAL             1971    17e Man     1:05:42  13,699     4:22 
  19  2424  THEO KOSTER                GOOR                  1949    18e Man     1:05:45  13,688     4:23 
  20  2422  WILFRED STADNIK            BORNE                 1955    19e Man     1:06:12  13,595     4:24 
  21  2432  CARLA VERWIJS              ENSCHEDE              1969     2e Vrouw    1:06:33  13,524     4:26 
  22  2420  JOKE LUBBERINK             VRIEZENVEEN           1955     3e Vrouw    1:06:40  13,500     4:26 
  23  2427  GUNTER POGGEMANN           GRONAU                1954    20e Man     1:06:55  13,450     4:27 
  24  2442  JAN MEIJER                 HAAKSBERGEN           1951    21e Man     1:07:00  13,433     4:28 
  26  2475  TEN BOS                    ENSCHEDE              1962    22e Man     1:07:23  13,356     4:29 
  27  2431  PETER VAN SEIJEN           HENGELO               1965    23e Man     1:07:45  13,284     4:31 
  28  2471  ED HOOGERWAARD             ENSCHEDE              1965    24e Man     1:07:48  13,274     4:31 
  29  2452  DOLF RUESINK               HAAKSBERGEN           1952    25e Man     1:09:17  12,990     4:37 
  30  2472  TOON TANKINK               HAAKSBERGEN           1950    26e Man     1:09:19  12,984     4:37 
  31  2478  WISSINK                    TUBBERGEN             1969    27e Man     1:10:02  12,851     4:40 
  32  2474  PAUL VAN DER VEGT          ENSCHEDE              1961    28e Man     1:10:03  12,848     4:40 
  33  2423  HANS GERVINK               BORNE                 1957    29e Man     1:10:20  12,796     4:41 
  34  2465  M. MEESTER                 ENSCHEDE              1946    30e Man     1:10:37  12,745     4:42 
  35  2470  KO KWAKMAN                 ENSCHEDE              1955    31e Man     1:11:29  12,590     4:45 
  36  2426  HENK OLIJVE                ENSCHEDE              1959    32e Man     1:12:13  12,462     4:48 
  37  2444  JAHAN BOMKAMP              HAAKSBERGEN           1961    33e Man     1:12:34  12,402     4:50 
  38  2453  RON LETTINGA               ALMELO                1951    34e Man     1:13:10  12,301     4:52 
  39  2477  HANS NIJHUIS               ENSCHEDE              1945    35e Man     1:13:36  12,228     4:54 
  40  2450  GIJS ELFRINK               ENSCHEDE              1969    36e Man     1:13:42  12,212     4:54 
  41  2435  LEEUWENKUIJL               BORNE                 1950    37e Man     1:13:45  12,203     4:55 
  42  2463  CISCA KEVERKAMP-MELLINK    NIJVERDAL             1959     4e Vrouw   1:13:58  12,168     4:55 
  43  2462  D.A. BEKHUIS               OLDENZAAL             1972    38e Man     1:16:31  11,762     5:06 
  44  2430  JAN VAN DER ZANDE          OLDENZAAL             1937    39e Man     1:16:36  11,749     5:06 
  45  2460  JAN REINDERS               NIJVERDAL             1949    40e Man     1:16:41  11,737     5:06 
  46  2417  FERDY TEN HOOPEN           ENSCHEDE              1956    41e Man     1:16:51  11,711     5:07 
  47  2454  JAN POLHUIS                OLDENZAAL             1953    42e Man     1:17:13  11,656     5:08 
  48  2439  CEES TERLOUW               ENSCHEDE              1947    43e Man     1:17:28  11,618     5:09 
  49  2421  GERRIT ALTENA              GLANERBRUG            1947    44e Man     1:17:50  11,563     5:11 
  50  2449  PAUL OLDE DUBBELINK        DENEKAMP              1953    45e Man     1:20:27  11,187     5:21 
  51  2436  BERTUS VAN BEEK            ENSCHEDE              1946    46e Man     1:21:12  11,084     5:24 
  52  2479  SJOERD FLAPPER             HAAKSBERGEN           1949    47e Man     1:21:12  11,084     5:24 
  53  2468  GERARD BOLTE               ENSCHEDE              1944    48e Man     1:21:12  11,084     5:24 
  54  2457  LEO GOLLENBEEK             USSELO                1950    49e Man     1:22:23  10,925     5:29 
  55  2464  ERNO SOMBERG               ENSCHEDE              1948    50e Man     1:22:57  10,850     5:31 
  56  2434  j. DILLINGH                ENSCHEDE              1974    51e Man     1:22:57  10,850     5:31 
  57  2459  HENK KLOS                  ENSCHEDE              1967    52e Man     1:28:37  10,156     5:54 
  58  2418  CRISTINE UIT HET BROEK     OLDENZAAL             1965     5e Vrouw   1:28:39  10,152     5:54 
  59  2467  RENS BRINKMAN              ENSCHEDE              1962    53e Man     1:31:02   9,886     6:04 
  60  2466  J. SCHRIJVER               ENSCHEDE              1956     6e Vrouw   1:31:02   9,886     6:04 

De volgende TIONloop is 10 maart 2002.

Wedstrijd	TIONloop 7.6 km
Datum	10-03-2002
Organisatie	AC TION

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   120  MELVIN VAN DER VOET        ENSCHEDE              1973     1e Man       26:53  16,962     3:32 
   2   118  ARNOLD JANNINK             ALMELO                1969     2e Man       27:44  16,442     3:38 
   3   137  DANIEL KLEIN-ROT           HAAKSBERGEN           1980     3e Man       28:00  16,286     3:41 
   4   158  BART WITHOG                ENSCHEDE              1984     4e Man       28:40  15,907     3:46 
   5   129  JEROEN BOSCH               BORNE                 1962     5e Man       28:42  15,889     3:46 
   6   167  BERT TEN THIJE             HAAKSBERGEN           1972     6e Man       29:41  15,362     3:54 
   7   166  SASKIA BEKHUIS             ENSCHEDE              1969     1e Vrouw     29:59  15,208     3:56 
   8   164  WIM VOORHUIS               ALMELO                1959     7e Man       31:16  14,584     4:06 
   9   161  HANS KLOMP                 HENGELO               1943     8e Man       31:31  14,469     4:08 
  10   122  MARK GERFEN                NEEDE                 1965     9e Man       31:45  14,362     4:10 
  11   119  DICK ZEEDIJK               HENGELO               1956    10e Man       32:29  14,038     4:16 
  12   168  MAARTEN SMIT               ENSCHEDE              1963    11e Man       33:01  13,811     4:20 
  13   157  NIC KAPTEIN                HENGELO               1965    12e Man       33:21  13,673     4:23 
  14   144  ANDRE BEDDINKHAUS          ENSCHEDE              1969    13e Man       33:22  13,666     4:23 
  15   124  GERALD BRAAN               ENSCHEDE              1965    14e Man       34:00  13,412     4:28 
  16   135  G BULTMAN                  DELDEN                1960    15e Man       34:47  13,110     4:34 
  17   123  MATTY GERFEN               NEEDE                 1943    16e Man       35:28  12,857     4:40 
  18   134  FRED ROSINK                BORNE                 1958    17e Man       36:51  12,374     4:50 
  19   130  HARM VISSER                ENTER                 1951    18e Man       36:56  12,347     4:51 
  20   165  LAURENS L.                 ENSCHEDE              1970    19e Man       37:39  12,112     4:57 
  21   155  RENE HUITINK               ENSCHEDE              1956    20e Man       38:00  12,000     5:00 
  22   128  GERARD BOVENDEERT          RIDDERKERK            1946    21e Man       38:03  11,984     5:00 
  23   125  JAN DERKING                ENSCHEDE              1956    22e Man       38:09  11,953     5:01 
  24   152  ERNO SOMBERG               ENSCHEDE              1948    23e Man       38:13  11,932     5:01 
  25   121  FERDY TEN HOOPEN           ENSCHEDE              1956    24e Man       38:41  11,788     5:05 
  26   131  BAS KERKDIJK               VROOMSHOOP            1976    25e Man       39:08  11,652     5:08 
  27   156  JANS RENKEN                HENGELO               1949    26e Man       39:11  11,638     5:09 
  28   133  AP KOETSIER                HOLTEN                1946    27e Man       39:13  11,628     5:09 
  29   132  JOLANDA GERRITSEN          ENSCHEDE              1965     2e Vrouw     39:14  11,623     5:09 
  30   138  ANOUK FOLKNER              ENSCHEDE              1976     3e Vrouw     39:21  11,588     5:10 
  31   138  ANOUK FOLKNER              ENSCHEDE              1976     4e Vrouw     39:25  11,569     5:11 
  32   127  JOHNY ROWER                ENSCHEDE              1956    28e Man       39:32  11,535     5:12 
  33   159  ANS SCHOLTE                ENSCHEDE              1960     5e Vrouw     39:46  11,467     5:13 
  34   151  M.C.R. MULLER              ENSCHEDE              1957     6e Vrouw     39:47  11,462     5:14 
  35   141  PAUL HEININK               ENSCHEDE              1962    29e Man       39:52  11,438     5:14 
  36   150  FRANK MOLLEMA              ENSCHEDE              1964    30e Man       41:14  11,059     5:25 
  37   160  JAN NIJBOER                ENSCHEDE              1963    31e Man       41:22  11,023     5:26 
  38   126  JAN VAN DER ZANDE          OLDENZAAL             1937    32e Man       41:36  10,962     5:28 
  39   140  LIA BRUNS                  ENSCHEDE              1956     7e Vrouw     43:03  10,592     5:39 
  40   162  BERT ALFRINK               GLANE                 1947    33e Man       43:17  10,535     5:41 
  41   148  JOSE VAN OOYIK             ENSCHEDE              1956     8e Vrouw     43:49  10,407     5:45 
  42   136  INE ROZENDAAL              ENSCHEDE              1949     9e Vrouw     43:50  10,403     5:46 
  43   154  AGNES ASBREUK              ENSCHEDE              1959    10e Vrouw     43:51  10,399     5:46 
  44   153  ILONA BIJLEVELD            ENSCHEDE              1965    11e Vrouw     43:54  10,387     5:46 
  45   163  JEAN-PIERRE BOSCH          ENSCHEDE              1948    34e Man       44:12  10,317     5:48 
  46   139  JAN TIMMERIJE              EIBERGEN              1947    35e Man       45:05  10,115     5:55 
  47   149  BEN KRUIPER                BORNE                 1937    36e Man       46:28   9,813     6:06 
  48   147  HANNEKE WILHELM            ENSCHEDE              1965    12e Vrouw     47:35   9,583     6:15 
  49   143  DIANA REINDERS             ENSCHEDE              1965    13e Vrouw     47:38   9,573     6:16 
  50   146  MONIQUE TENDERINK          ENSCHEDE              1967    14e Vrouw     47:45   9,550     6:16 
  51   145  MONIQUE YGOSSE             ENSCHEDE              1963    15e Vrouw     47:53   9,523     6:18 
  52   142  CORINE REINDERS            ENSCHEDE              1964    16e Vrouw     50:05   9,105     6:35 

15 km

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1  1297  HARRY DIJK                 ENSCHEDE              1955     1e Man       52:56  17,003     3:31 
   2  1291  VAN DER MEULEN             ENSCHEDE              1952     2e Man       57:58  15,526     3:51 
   3  1278  RENE DUBBELINK             LONNEKER              1962     3e Man       59:25  15,147     3:57 
   4  1287  JAN LAMMERS                HAAKSBERGEN           1957     4e Man       59:41  15,080     3:58 
   5  1242  ANTON BOLHAAR              OLDENZAAL             1954     5e Man     1:00:14  14,942     4:00 
   6  1250  LAMBERT GOUMA              ENSCHEDE              1959     6e Man     1:00:52  14,786     4:03 
   7  1256  JAN JASPER                 HENGELO               1960     7e Man     1:01:17  14,686     4:05 
   8  1292  GEA SIEKMANS               ENSCHEDE              1963     1e Vrouw   1:01:26  14,650     4:05 
   9  1255  JAN SCHONEWILLE            HENGELO               1957     8e Man     1:01:37  14,606     4:06 
  10  1293  WILFRED STADNIK            BORNE                 1955     9e Man     1:02:13  14,466     4:08 
  11  1241  BAKKER                     ENSCHEDE              1951    10e Man     1:02:54  14,308     4:11 
  12  1295  BERT NIJKAMP               ALMELO                1956    11e Man     1:02:56  14,301     4:11 
  13  1274  JAAP VAN DEN BOSCH         ENSCHEDE              1951    12e Man     1:03:16  14,226     4:13 
  14  1280  BERTIE FRANKE              ENSCHEDE              1955    13e Man     1:03:30  14,173     4:14 
  15  1296  DICK NIJLAND               RIJSSEN               1956    14e Man     1:03:32  14,166     4:14 
  16  1269  ROB G.                     ?                     1953    15e Man     1:03:48  14,107     4:15 
  17  1266  JAN WEVERS                 ENSCHEDE              1949    16e Man     1:04:08  14,033     4:16 
  18  1275  FRITS VAN DER HARTT        ENSCHEDE              1956    17e Man     1:04:27  13,964     4:17 
  19  1294  DARREN GEERDINK            HENGELO               1964    18e Man     1:05:42  13,699     4:22 
  20  1249  R. ZUTPHEN                 OLDENZAAL             1965    19e Man     1:05:57  13,647     4:23 
  21  1282  ERIK BOSMAN                ENSCHEDE              1960    20e Man     1:06:32  13,527     4:26 
  22  1273  STEF SPOELSTRA             GLANERBRUG            1959    21e Man     1:06:43  13,490     4:26 
  23  1267  JAN MEYER                  HAAKSBERGEN           1951    22e Man     1:06:54  13,453     4:27 
  24  1259  SCHNEUN                    ENSCHEDE              1968    23e Man     1:07:18  13,373     4:29 
  25  1298  JOKE LUBBERDINK            VRIEZENVEEN           1955     2e Vrouw   1:07:31  13,330     4:30 
  26  1277  WISSINK BRIAN              TUBBERGEN             1969    24e Man     1:10:24  12,784     4:41 
  27  1265  BENNIE BROEKHUIS           HAAKSBERGEN           1954    25e Man     1:10:33  12,757     4:42 
  28  1284  RENE HOFFARD               ENSCHEDE              1959    26e Man     1:10:54  12,694     4:43 
  29  1271  MARTI MEESTER              ENSCHEDE              1946    27e Man     1:12:03  12,491     4:48 
  30  1246  KO KWAKMAN                 ENSCHEDE              1955    28e Man     1:12:28  12,420     4:49 
  31  1289  JOHN TEUNISSEN             ENSCHEDE              1962    29e Man     1:12:38  12,391     4:50 
  32  1243  CEES VAN REEMST            GLANERBRUG            1953    30e Man     1:12:56  12,340     4:51 
  33  1253  JEROEN KERVER              GLANERBRUG            1963    31e Man     1:13:44  12,206     4:54 
  34  1272  HANS VAN RYSSEN            ENSCHEDE              1946    32e Man     1:13:49  12,192     4:55 
  35  1260  JOHAN LEEUWENKUYL          BORNE                 1950    33e Man     1:14:04  12,151     4:56 
  36  1270  T. KOK                     ENSCHEDE              1953    34e Man     1:14:06  12,146     4:56 
  37  1267  JAN MEYER                  HAAKSBERGEN           1951    35e Man     1:14:12  12,129     4:56 
  38  1245  BERNIE SIERS               ENSCHEDE              1958    36e Man     1:14:19  12,110     4:57 
  39  1290  HENK OLIJVE                ENSCHEDE              1959    37e Man     1:14:24  12,097     4:57 
  40  1280  BERTIE FRANKE              ENSCHEDE              1955    38e Man     1:14:25  12,094     4:57 
  41  1258  ARIE BIJL                  ENSCHEDE              1952    39e Man     1:15:47  11,876     5:03 
  42  1261  SJOERD FLAPPER             HAAKSBERGEN           1949    40e Man     1:16:02  11,837     5:04 
  43  1281  WIM KLEIN POELHUIS         BUURSE                1955    41e Man     1:16:49  11,716     5:07 
  44  1240  PAUL WALTER                ENSCHEDE              1948    42e Man     1:17:14  11,653     5:08 
  45  1244  LEO GALLENBEEK             USSELO                1950    43e Man     1:18:06  11,524     5:12 
  46  1263  GERRIT RUITER              OLDENZAAL             1950    44e Man     1:18:55  11,404     5:15 
  47  1248  GERHARD BOLTE              ENSCHEDE              1944    45e Man     1:20:35  11,169     5:22 
  48  1283  JOHNNY VAN DER VELDE       ENSCHEDE              1961    46e Man     1:20:37  11,164     5:22 
  49  1279  ANNELORE RORINK            ENSCHEDE              1962     3e Vrouw   1:20:38  11,162     5:22 
  50  1286  HERO DRENTH                ZWOLLE                1945    47e Man     1:20:38  11,162     5:22 
  51  1262  LUCIA RUITER               OLDENZAAL             1956     4e Vrouw   1:21:55  10,987     5:27 
  52  1268  HENK KLOS                  ENSCHEDE              1967    48e Man     1:22:36  10,896     5:30 
  53  1252  HENK VAN LITH              HENGELO               1956    49e Man     1:22:57  10,850     5:31 
  54  1257  MARCEL OUDE GEERDINK       HENGELO               1963    50e Man     1:24:30  10,651     5:38 
  55  1247  RON WOLBERT                OLDENZAAL             1963    51e Man     1:28:23  10,183     5:53 
  56  1251  P.J.M. TEN VOORDE          BORNE                 1959    52e Man     1:31:07   9,877     6:04 
  57  1254  G. TER STEEGE              ENSCHEDE              1969    53e Man     1:35:25   9,432     6:21 
  58  1269  ROB G.                     ?                     1953    54e Man     1:36:28   9,330     6:25 

Wedstrijd	TIONloop 7.6 km
Datum	21-04-2002
Organisatie	AC TION

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1  2954  GERHARD BUNING             ENSCHEDE              1961     1e Man       26:29  17,218     3:29 
   2  2934  MELVIN V.D. VOET           ENSCHEDE              1973     2e Man       27:00  16,889     3:33 
   3  2933  JOHNY ROWER                ENSCHEDE              1956     3e Man       28:24  16,056     3:44 
   4  2970  AERT BAKKER                ENSCHEDE              1951     4e Man       30:48  14,805     4:03 
   5  2973  COR KUIPER                 ENSCHEDE              1955     5e Man       31:05  14,670     4:05 
   6  2937  ADRI THOMASSON             ENSCHEDE              1946     6e Man       31:30  14,476     4:08 
   7  2941  GERALD BROEM               ENSCHEDE              1965     7e Man       32:54  13,860     4:19 
   8  2930  NICO BIJL                  ENSCHEDE              1965     8e Man       33:21  13,673     4:23 
   9  2945  J.J.C. OLDE AGTERHUIS      ENSCHEDE              1951     9e Man       33:39  13,551     4:25 
  10  2951  ANDRE BEDDINKHAUS          ENSCHEDE              1969    10e Man       33:43  13,524     4:26 
  11  2963  JEROEN KERVER              GLANERBRUG            1963    11e Man       33:51  13,471     4:27 
  12  2943  HANS REIJERINK             NEEDE                 1961    12e Man       35:43  12,767     4:41 
  13  2949  RENE ELGERSMA              HENGELO               1961    13e Man       35:54  12,702     4:43 
  14  2950  PETRA VISSER               HENGELO               1964     1e Vrouw     37:02  12,313     4:52 
  15  2931  F. FOLKNER                 ENSCHEDE              1952    14e Man       37:04  12,302     4:52 
  16  2936  FRANK HILLEN               LONNEKER              1962    15e Man       37:30  12,160     4:56 
  17  2946  MARK VAN TOLEDO            HENGELO               1982    16e Man       37:41  12,101     4:57 
  18  2944  KRIS ACHTERKAMP            HOLTEN                1987    17e Man       38:12  11,937     5:01 
  19  2942  LAURENS HAVEMAN            ENSCHEDE              1982    18e Man       38:34  11,824     5:04 
  20  2935  FERDY TEN  HOOPEN          ENSCHEDE              1956    19e Man       38:38  11,803     5:05 
  21  2956  HENK VAN EK                ENSCHEDE              1945    20e Man       38:50  11,742     5:06 
  22  2962  CRISTA MULLER              ENSCHEDE              1957     2e Vrouw     39:02  11,682     5:08 
  23  2965  ARIE BIJL                  ENSCHEDE              1952    21e Man       39:10  11,643     5:09 
  24  2952  KIRSTEN GLEIS              ENSCHEDE              1969     3e Vrouw     40:17  11,320     5:18 
  25  2971  BERT ALFINK                GLANE                 1947    22e Man       40:32  11,250     5:20 
  26  2964  SJOERD FLAPPER             HAAKSBERGEN           1949    23e Man       40:32  11,250     5:20 
  27  2940  BEN VEENSTRA               ENSCHEDE              1946    24e Man       41:43  10,931     5:29 
  28  2959  ILONA BIJLEVELD            ENSCHEDE              1965     4e Vrouw     42:35  10,708     5:36 
  29  2972  HAN TUIJL                  ENSCHEDE              1959    25e Man       44:00  10,364     5:47 
  30  2961  ASTRID KOOT                HENGELO               1967     5e Vrouw     44:08  10,332     5:48 
  31  2958  JANNIE HAAK                OVERDINKEL            1959     6e Vrouw     44:24  10,270     5:50 
  32  2967  GERDA ZEIJLSTRA            ENSCHEDE              1948     7e Vrouw     44:32  10,240     5:51 
  33  2968  FINET BIJVANK              ENSCHEDE              1957     8e Vrouw     44:32  10,240     5:51 
  34  2955  JOSE VAN OOIJIK            ENSCHEDE              1956     9e Vrouw     45:01  10,130     5:55 
  35  2948  BELINDA VAN OENEN          ENSCHEDE              1968    10e Vrouw     45:02  10,126     5:55 
  36  2932  HERMAN DE JONG             ALMELO                1935    26e Man       49:28   9,218     6:30 
  37  2939  ROELIE V.D. HARING         ENSCHEDE              1959    11e Vrouw     49:28   9,218     6:30 
  38  2957  MONIQUE YGOSSE             ENSCHEDE              1963    12e Vrouw     49:29   9,215     6:30 
  39  2966  A. DRIESSEN                ENSCHEDE              1963    13e Vrouw     49:40   9,181     6:32 
  40  2960  LILIAN BOSHUIS             HENGELO               1968    14e Vrouw     50:23   9,051     6:37 
  41  2969  BEN KUIPER                 BORNE                 1937    27e Man       51:24   8,872     6:45 
  42  2953  GRETHA MENSINK             ENSCHEDE              1949    15e Vrouw     52:15   8,727     6:52 
  43  2938  MARION KNIGGE              ENSCHEDE              1966    16e Vrouw     54:00   8,444     7:06 

15 km

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   191  RENALDA, JASPER            ENSCHEDE              1979     1e Man       53:01  16,976     3:32 
   2  1235  FRANK WIEBES               GLANERBRUG            1965     2e Man       56:50  15,836     3:47 
   3   212  JOS KEULSTRA               BOEKELO               1962     3e Man       57:36  15,625     3:50 
   4   213  R. DOBBELINK               LONNEKER              1962     4e Man       58:56  15,271     3:55 
   5   204  SANDER ETTEMA              ARNHEM                1974     5e Man       59:27  15,139     3:57 
   6   193  JEROEN BOSCH               BORNE                 1962     6e Man       59:48  15,050     3:59 
   7   207  JAN JASPERS                HENGELO               1960     7e Man     1:00:35  14,856     4:02 
   8  1234  HANS KLOMP                 HENGELO               1943     8e Man     1:01:47  14,567     4:07 
   9   184  JAAP VAN DEN BOSCH         ENSCHEDE              1951     9e Man     1:02:13  14,466     4:08 
  10   174  ROBERT AALBERS             HENGELO               1961    10e Man     1:03:00  14,286     4:12 
  11   194  FRITS VAN DER HARTT        ENSCHEDE              1950    11e Man     1:03:52  14,092     4:15 
  12   192  DARREN GEERDINK            HENGELO               1964    12e Man     1:04:55  13,864     4:19 
  13   197  ROB GOREN                  GOOR                  1953    13e Man     1:05:09  13,814     4:20 
  14   206  JAN WEVERS                 ENSCHEDE              1949    14e Man     1:05:55  13,654     4:23 
  15   186  HENRI ACHTERKAMP           HOLTEN                1960    15e Man     1:08:05  13,219     4:32 
  16   190  NICOLETTE VAN LIER         ENSCHEDE              1971     1e Vrouw   1:09:33  12,940     4:38 
  17   181  HUMPHREY FRIDT             BORNE                 1956    16e Man     1:09:37  12,928     4:38 
  18   203  BENNIE BOUWMAN             ENSCHEDE              1949    17e Man     1:09:58  12,863     4:39 
  19   182  MARCO KRIJGSMAN            HENGELO               1974    18e Man     1:11:06  12,658     4:44 
  20   200  MARTIE MEESTER             ENSCHEDE              1946    19e Man     1:12:36  12,397     4:50 
  21   185  GERRIT ALTEMA              GLANERBRUG            1947    20e Man     1:13:10  12,301     4:52 
  22  1239  PAUL BRANDSMA              AMERSFOORT            1959    21e Man     1:14:03  12,154     4:56 
  23   178  HANS NIJHUIS               ENSCHEDE              1945    22e Man     1:14:08  12,140     4:56 
  24  1237  PETER KUITERT              ENSCHEDE              1961    23e Man     1:14:25  12,094     4:57 
  25   179  HENK OLIJVE                ENSCHEDE              1959    24e Man     1:14:38  12,059     4:58 
  26   209  HENK FRERIKSEN             HENGELO               1938    25e Man     1:15:00  12,000     5:00 
  27   201  GEERT VISSCHER             ENSCHEDE              1961    26e Man     1:15:23  11,939     5:01 
  28   210  ANNELORE RORINK            ENSCHEDE              1962     2e Vrouw   1:15:27  11,928     5:01 
  29   198  BERT-JAN HEUPERS           ENSCHEDE              1966    27e Man     1:15:43  11,886     5:02 
  30   195  SCHOLTE                    ENSCHEDE              1960     3e Vrouw   1:15:55  11,855     5:03 
  31   196  JOHNNY VAN DER VELDE       ENSCHEDE              1961    28e Man     1:15:57  11,850     5:03 
  32   173  MATTY GERFEN               NEEDE                 1943    29e Man     1:16:30  11,765     5:06 
  33  1236  JOHAN LEEUWENKUYL          BORNE                 1950    30e Man     1:16:43  11,731     5:06 
  34  1238  MARCEL OUDE GEERDINK       HENGELO               1963    31e Man     1:18:59  11,395     5:15 
  35  1240  JAN WILLEMINK              ENSCHEDE              1961    32e Man     1:19:45  11,285     5:19 
  36   180  JAN VAN DER ZANDE          OLDENZAAL             1937    33e Man     1:20:29  11,182     5:21 
  37   176  TON SLIPPENS               ENSCHEDE              1946    34e Man     1:21:15  11,077     5:25 
  38   177  ALFONS WIGGERS             WIJCHEN               1962    35e Man     1:21:16  11,075     5:25 
  39   183  M. ALDENKAMP               ENSCHEDE              1968     4e Vrouw   1:21:35  11,032     5:26 
  40   211  HENK VAN LITH              HENGELO               1956    36e Man     1:22:23  10,925     5:29 
  41   189  WIGGER                     HENGELO               1974    37e Man     1:24:17  10,678     5:37 
  42   188  LEONIE WESTRA-WIGGER       HAVELTE               1973     5e Vrouw   1:24:17  10,678     5:37 
  43   172  ANDRE ASSINK               ENSCHEDE              1953    38e Man     1:27:02  10,341     5:48 
  44   202  HARRIE LOVES               ENSCHEDE              1950    39e Man     1:27:55  10,237     5:51 
  45   171  WIJNAND ZWIJNENBERG        ENSCHEDE              1975    40e Man     1:28:01  10,225     5:52 
  46   187  PAULA SMELTER              HENGELO               1975     6e Vrouw   1:29:13  10,088     5:56 
  47   208  P.J.M. TEN VOORDE          BORNE                 1959    41e Man     1:30:36   9,934     6:02 

Op zaterdag, 15 juni, organiseren wij de GRENZELOOS LOOP. 
Dit is een grensoverschrijdende trimloop met de afstanden:
7.8-14-21km. Tevens is er een familieloop van 1.5km.

Grenzeloosloop 7.8 km
Datum	15-06-2002

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   214  HUUB VAN LANGEN            OLDENZAAL             1958     1e M         28:31  16,411     3:39 
   2   222  FRIDT HUMPHREY             BORNE                 1956     2e M         30:37  15,286     3:55 
   3   220  CLEMENS VOLKER             LOSSER                1961     3e M         30:58  15,113     3:58 
   4   228  JOSE ORVALHO               ENSCHEDE              1948     4e M         31:19  14,944     4:00 
   5   223  EVERT TER MORS             ENSCHEDE              1949     5e M         32:12  14,534     4:07 
   6   218  RENE WAGELAAR              OLDENZAAL             1962     6e M         32:32  14,385     4:10 
   7   226  CARLA VERWIJS              ENSCHEDE              1969     1e V         33:10  14,111     4:15 
   8   233  ALWY MOS                   GLANERBRUG            1951     7e M         33:39  13,908     4:18 
   9   219  NICO BIJL                  ENSCHEDE              1965     8e M         33:49  13,839     4:20 
  10   215  HERMAN LENTING             OLDENZAAL             1957     9e M         35:30  13,183     4:33 
  11   231  BENNIE BROEKHUIS           HAAKSBERGEN           1954    10e M         35:59  13,006     4:36 
  12   224  SJOERD GEISSLER            LOSSER                1988    11e M         37:30  12,480     4:48 
  13   230  HENK LAARHUIS              HAAKSBERGEN           1953    12e M         38:36  12,124     4:56 
  14   229  JOSE LAARHUIS              HAAKSBERGEN           1956     2e V         40:23  11,589     5:10 
  15   232  HENK VAN EK                ENSCHEDE              1945    13e M         41:05  11,391     5:16 
  16   221  C.M.Y. BEIMER              GLANERBRUG            1963     3e V         43:03  10,871     5:31 
  17   227  RENE VAN OERS              GLANERBRUG            1958    14e M         43:41  10,713     5:36 
  18   225  GRE ALINK                  HENGELO               1935     4e V         46:05  10,156     5:54 
  19   234  P.J. OLDENHOF              USSELO                1943    15e M         50:27   9,277     6:28 
  20   216  GERRIE GERRITSEN           ENSCHEDE              1973     5e V         58:41   7,975     7:31 
  21   217  DIANE VAN DER HEIDE        ENSCHEDE              1973     6e V         58:41   7,975     7:31 

14 km

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   845  KLARA DAVINA               OLDENZAAL             1961     1e V         57:50  14,524     4:07 
   2   844  GEERT KLEIN BRUININK       NEEDE                 1965     1e M       1:00:20  13,923     4:18 
   3   843  HENK WESSELINK             NEEDE                 1950     2e M       1:03:23  13,253     4:31 
   4   850  RENE BONHKE                ENSCHEDE              1965     3e M       1:03:27  13,239     4:31 
   5   838  JAN BILTERIJST             ENSCHEDE              1956     4e M       1:06:15  12,679     4:43 
   6   847  EDDIE VAANHOLT             ENSCHEDE              1970     5e M       1:06:30  12,632     4:45 
   7   849  JAN PUNTE                  ENSCHEDE              1970     6e M       1:06:30  12,632     4:45 
   8   841  BENNIE GEISSLER            LOSSER                1953     7e M       1:06:56  12,550     4:46 
   9   852  DONALD MIGCHELBRINK        ENSCHEDE              1966     8e M       1:07:36  12,426     4:49 
  10   846  RENE HOFFARD               ENSCHEDE              1959     9e M       1:07:36  12,426     4:49 
  11   840  APPIE DE GROOT             ENSCHEDE              1961    10e M       1:09:10  12,145     4:56 
  12   837  JOS IMMERMAN               BORNE                 1955    11e M       1:09:47  12,037     4:59 
  13   851  ANNELORE RORINK            ENSCHEDE              1962     2e V       1:10:54  11,848     5:03 
  14   836  HANS VAN SEIJEN            ENSCHEDE              1942    12e M       1:12:57  11,515     5:12 
  15   842  HENK WIENTJES              ENSCHEDE              1965    13e M       1:15:26  11,136     5:23 
  16   848  SJOERD FLAPPER             HAAKSBERGEN           1949    14e M       1:15:26  11,136     5:23 
  17   835  JAN VAN DER ZANDE          OLDENZAAL             1937    15e M       1:19:23  10,582     5:40 
  18   853  MARC OBERINK               HENGELO               1972    16e M       1:20:53  10,385     5:46   

21 km

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1  2094  MARCEL VLUTTERS            LOSSER                1956     1e M       1:20:08  15,724     3:48 
   2  2095  ADRIE VAN MASBERGEN        ENSCHEDE              1956     2e M       1:22:22  15,297     3:55 
   3  2092  BERT HOMMES                ENSCHEDE              1967     3e M       1:22:48  15,217     3:56 
   4  2091  H. KUIPERS                 HAAKSBERGEN           1960     4e M       1:23:31  15,087     3:58 
   5  2093  EMIEL DIJKSTRA             ENSCHEDE              1971     5e M       1:24:57  14,832     4:02 
   6  2090  JAN DE RUIG                ENSCHEDE              1953     6e M       1:26:36  14,550     4:07 
   7  2089  GUIDO GOSSELINK            ENSCHEDE              1970     7e M       1:31:57  13,703     4:22 
   8  2099  STEF SPOELSTRA             GLANERBRUG            1959     8e M       1:32:59  13,551     4:25 
   9  2097  HANNEKE AERTS              GLANERBRUG            1960     1e V       1:36:39  13,037     4:36 
  10  2096  BERT KLEIN                 ENSCHEDE              1951     9e M       1:44:21  12,075     4:58 
  11  2088  LEO GOLLENBEEK             USSELO                1950    10e M       1:50:20  11,420     5:15 

Weer: droog, ca. 17 graden, stevige wind.
Op 6 oktober organiseert AC TION de Herfstloop.
Wedstrijd Herfstloop
Datum 06-10-2002
Organisatie AC TION

7 km

Start Voorletters Voornaam Achternaam Tijd Plaats Plaats Plaats
Nummer Vrouwen Mannen Algemeen
860 A. Alwie Bijen 0.27,37 1 1
886 H. Hans Engberts 0.28,55 2 2
895 M. Martijn Buijnink 0.29,16 3 3
875 P. de Paul de Ruig 0.29,26 4 4
856 T. Thijs Hoogeveen 0.29,59 5 5
868 J. Jeroen Hulst 0.30,20 6 6
854 N. Nico Bijl 0.30,30 7 7
865 B. Bert Nijkamp 0.30,51 8 8
884 R. Hoffard 0.32,41 9 9
882 P. van der Paul van der Vegt 0.33,02 10 10
855 W. van Wouter van Beek 0.33,12 11 11
863 H. Han Olde Agterhuis 0.33,17 12 12
858 F. Ferdinand Oldeman 0.33,58 13 13
857 M. Mark Harms 0.34,53 14 14
897 E. van Egbert van Ek 0.38,33 15 15
885 J. John Teunissen 0.39,03 16 16
870 M. Marc Hulst 0.39,09 17 17
899 – v/d – v/d Hoek 0.39,12 18 18
869 N. Nicole Kemna 0.39,12 1 18
883 H. Herma Klein Poelhuis 0.39,14 2 20
879 J. Jan Nijboer 0.39,31 19 21
867 J. Jan Derking 0.39,39 20 22
898 H. van Henk van Ek 0.39,41 21 23
871 H. Hans Gerritsen 0.39,55 22 24
862 L. Laurens Haveman 0.40,12 23 25
866 H. Harry Garrelds 0.40,55 24 26
861 H. Hilbert Vinke 0.41,09 25 27
890 B. Bert Alfrink 0.41,37 26 28
876 J. van Jules van Straaten 0.41,56 27 29
859 G. Gerrit Kel 0.41,57 28 30
880 E. van Edwin van Eijk 0.42,37 29 31
864 S. Silvia Mekkelholt 0.43,31 3 32
881 K. Woudstra 0.43,52 30 33
896 J. Jean-Pierre Bosch 0.44,58 31 34
872 J. van José van Ooijink 0.45,30 4 35
894 B. van Belinda van Oenen 0.45,30 5 35
892 G. Vossensteijn 0.46,06 6 37
891 G. Gerrie Bolhaar 0.46,06 6 37
873 P. Lubbehuizen 0.46,19 8 39
874 K. Karina Meulenbroek 0.46,19 8 39
889 Y. Yolande Meijer 0.47,03 10 41
888 R. Rianne Egberink 0.47,03 10 41
887 A. Angelique Bult-Wentink 0.47,17 12 43
878 H. Hillie Bijl 1.10,12 13 44
877 F. Foekje Bakker 1.10,12 13 44
893 B. van der Bianca van der Weide 1.10,12 13 44

14 km

Start Voorletters Voornaam Achternaam Tijd Plaats Plaats Plaats
Nummer Vrouwen Mannen Algemeen
243 G. Gerhard Buning 0.51,00 1 1
247 M. v/d Melvin v/d Voet 0.53,29 2 2
260 R. Rene Dubbelink 0.55,46 3 3
251 L. Lambert Gouma 0.58,21 4 4
252 D. Daniël Wever 0.59,18 5 5
250 A. Arnold Rensen 0.59,25 6 6
259 M.E. Mohammed Imran 1.00,05 7 7
246 R. de Ronald de Rouw 1.00,08 8 8
277 M. Menno Pistorius 1.00,42 9 9
267 P. Peter Visser 1.02,07 10 10
240 T. van der Tjerk van der Zee 1.03,23 11 11
254 B. Bertie Franke 1.03,44 12 12
248 T. van Toon van Haperen 1.04,22 13 13
261 M. Martin Bergsma 1.04,36 14 14
265 B. Bennie Bouwman 1.04,53 15 15
238 H. Herman Boersma 1.05,30 16 16
257 S. Stephen Arnoldus 1.05,34 17 17
237 B. Bob Hooijsma 1.05,45 18 18
236 G. van Guus van Kan 1.05,56 19 19
245 S. Sjef Olde Scholtenhuis 1.06,00 20 20
276 R. te Roy te Lintelo 1.06,10 21 21
253 F. Fons Tiehatten 1.06,25 22 22
270 D. Dolf Ruesink 1.07,08 23 23
242 C. Carry Maathuis 1.07,16 1 24
264 B. Betsy Meijer 1.07,44 2 25
275 B. Bernie Siers 1.07,52 24 26
274 Olde Rikkert 1.08,44 25 27
255 G. Visscher 1.09,35 26 28
244 B. Benno Klaver 1.11,36 27 29
263 K. Kees Teekman 1.12,14 28 30
262 W. Wim Klein Poelhuis 1.12,27 29 31
269 A. Ans Scholte 1.12,28 3 32
258 A. Annelore Rorink 1.12,50 4 33
279 F. Stol 1.13,00 30 34
235 R. van Ronnie van Alstede 1.13,00 30 34
273 B. Ben Herbers 1.14,20 32 36
272 F. Frank Mollema 1.15,10 33 37
249 E. van Erika van Oldeneel 1.15,11 5 38
239 G. Gerrit Vissers 1.15,15 34 39
278 Stipdonk 1.15,21 35 40
241 J. van der Jan van der Zande 1.15,49 36 41
280 L.H. Landkroon 1.16,01 37 42
271 A. Lubberink 1.16,08 38 43
266 R. Rens Brinkman 1.23,44 39 44
268 J.A.J. Schrijver 1.23,44 6 44
281 L. Liesbeth Nijholt 1.25,58 7 46

21 km

Start Voorletters Voornaam Achternaam Tijd Plaats Plaats Plaats
Nummer Vrouwen Mannen Algemeen
1438 A. Arnold Jannink 1.17,51 1 1
1417 M. de Micha de Bruin 1.20,19 2 2
1434 D. Detmar Roessink 1.20,36 3 3
1427 E. de Erwin de Kovel 1.20,46 4 4
1432 J. Jan Jaspers 1.22,42 5 5
1416 G. Gerard Vrooijink 1.23,44 6 6
1429 A. Arie Fröberg 1.24,32 7 7
1412 B. Brigit Landewe 1.25,08 1 8
1435 H. Hans Geltink 1.26,39 8 9
1409 S. Saskia Bekhuis 1.26,40 2 10
1430 H. Harry Jansen 1.27,12 9 11
1439 E. Emiel Dijkstra 1.28,12 10 12
1441 S. Sjabbo Smedes 1.30,09 11 13
1410 H. Hans Klomp 1.30,37 12 14
1425 C. Clemens Volker 1.30,52 13 15
1420 C. Cor Kuiper 1.31,12 14 16
1411 J. Jos Keulstra 1.31,47 15 17
1413 R. Richard Kerver 1.32,35 16 18
1419 P. van den Peter van den Hooff 1.32,38 17 19
1407 C. van Cees van Reemst 1.34,26 18 20
1433 B. Bert Megekink 1.35,31 19 21
1421 J. Jan Meijer 1.36,19 20 22
1428 E. Erik Bosman 1.36,28 21 23
1424 F. Frits Fölkner 1.37,34 22 24
1440 C. Carla Verwijs 1.39,47 3 25
1422 A. Ale Spijkerma 1.39,59 23 26
1431 H. Harry Wegerink 1.40,58 24 27
1436 G. Gerrit Strijbis 1.41,36 25 28
1415 M. Martie Meester 1.42,08 26 29
1418 K. Ko Kwakman 1.45,05 27 30
1423 H. Hans Nijhuis 1.45,11 28 31
1426 H. Hans Hevink 1.45,41 29 32
1414 L. Leo Gollenbeek 1.48,12 30 33
1408 J. van Jan van Lanen 1.58,45 31 34
Wedstrijd 1e TIONloop
Datum 07-12-2002
Organisatie AC TION

15 km

Start Voorletters Voornaam Achternaam Tijd Plaats Plaats Plaats
nummer Vrouwen Mannen Algemeen
403 J Johan Reekers 49,4 Wheeler
421 G Gerhard Buning 53,17 1 1
392 A Alex Bedding 56,01 2 2
378 A Adrie Van Marsbergen 56,22 3 3
407 J Jan Van Der Meulen 57,23 4 4
393 C Cor Vonk 57,3 5 5
384 B Boudewyn Timmermans 58,14 6 6
408 A Anton Bolhaar 58,47 7 7
374 F Frans Wijlens 59,08 8 8
397 R Rene Dubbelink 59,49 9 9
380 R Roel Grrootveld 1,00,01 10 10
379 P Paul De Ruig 1,00,02 11 11
390 h Hans Ter Mors 1,00,08 12 12
415 C Cor Kuiper 1,03,34 13 13
404 V Vincent Heering 1,03,47 14 14
373 M Marchel Oldenkorrte 1,04,05 15 15
369 N Nico Bijl 1,04,13 16 16
413 J Jaap Van Den Bosch 1,04,50 17 17
377 W Wilford Stadnik 1,05,08 18 18
389 E Erik Bosman 1,05,29 19 19
402 J Jan Homrighausen 1,06,33 20 20
401 T Theo Kosters 1,07,40 21 21
381 T Tjerk Van Der Zee 1,07,53 22 22
396 M Martie Meester 1,09,26 23 23
422 B Bart Bijleveld 1,10,50 24 24
406 M `Martin Hufschimdt 1,11,02 25 25
383 G Geert Dimmendaal 1,11,07 26 26
370 A Adrie Thomasson 1,11,10 27 27
372 H Harry Wielinga 1,11,12 28 28
375 H Hans Nijhuis 1,11,33 29 29
371 W Wim Diepenveen 1,11,39 30 30
388 G Gerit Altena 1,11,47 31 31
387 F Fons Tiehatten 1,12,27 32 32
414 K Ko Kwakman 1,13,07 33 33
419 D David Hassel 1,14,10 34 34
391 J Johan Bomkamp 1,14,11 35 35
385 B Benne Klaver 1,14,35 36 36
420 H Hans Van Ryssen 1,15,00 37 37
405 J John Teunissen 1,15,07 38 38
412 L Leo Gollenbeek 1,15,14 39 39
376 P Seyen 1,15,19 40 40
398 A Annelore Rorink 1,15,39 1 41
399 T Truddy Tanke 1,16,27 2 42
416 R Rene Berendsen 1,17,11 43 43
417 P Peter Tieke 1,18,19 44 44
409 A Arie Bijl 1,18,52 45 45
400 R Rini Tanke 1,19,13 46 46
394 H Henk Klos 1,19,29 47 47
418 J Jeroen Dillingh 1,20,06 48 48
410 S Sjoerd Flapper 1,21,52 49 49
395 B Bob Evers 1,22,08 50 50
382 B Bennie Spoler 1,22,17 51 51
411 J Hendrik Jonathans 1,31,52 52 52

7 km

Start Voorletters Voornaam Achternaam Tijd Plaats Plaats Plaats
nummer Vrouwen Mannen Algemeen
386 J Jasper Lohuis 27,53 1 1
346 M Martijn Buijnink 28,04 2 2
343 M Marcel Nijland 28,16 3 3
282 J Johny Rower 28,4 4 4
298 A Alwie Bijen 29,32 5 5
335 G Gerben Ronhaar 29,26 6 6
297 D D Kleinrot 29,27 7 7
286 C Clemens Volker 30,13 8 8
322 B Bert Hillen 30,29 9 9
330 B Bennie Geerdink 30,48 10 10
287 M Mark Gerfen 31,16 11 11
310 E Evert Ter Mors 31,38 12 12
319 P Peter Visser 31,42 13 13
313 A Andre Castelijn 31,52 14 14
329 B Bertie Franke 32,11 15 15
332 T Tonny Roelofs 32,43 16 16
348 H Henny Gunnink 32,49 17 17
312 P Paul Van de Vegt 32,57 18 18
304 G Gerrit Bultman 33,33 19 19
339 R Rene Hoffard 33,39 20 20
323 A Andre Beddinkhaus 33,4 21 21
291 H Herbert Veger 33,42 22 22
316 G G Visser 33,47 23 23
301 H Han Olde Agterhuis 33,55 24 24
331 A Arnold Kuipers 35 25 25
349 P Paul Olthof 35,05 26 26
288 G Gerfen Matty 35,16 27 27
345 R Remco Nijland 35,3 28 28
296 P paulino Phllas 35,37 29 29
320 G Guus VanKan 35,41 30 30
351 M Martijn Bakker 35,45 31 31
321 R Ronnie Van Alstede 36,01 32 32
295 E Evert Landkroon 36,03 33 33
299 J Jan Nijboer 36,04 34 34
284 T Tim Veldhuis 36,33 35 35
344 M Martijn Nijland 37,02 36 36
302 W Willy Lohuis 37,06 37 37
307 J Jan Polhuis 37,23 38 38
309 F Fred Roesink 37,51 39 39
314 H Hans Gerritsen 37,53 40 40
289 B Bennie Huirne 37,57 41 41
292 R Rudie Van de Walle 38,25 42 42
306 L Lies Van Langen 38,28 1 43
285 L luuk Veldhuis 38,39 44 44
337 A Ans Scholte 38,41 2 45
303 L Laurens Haveman 39,38 46 46
350 F Frank Mollema 39,43 47 47
338 J Jan Willemink 40,17 48 48
336 T Thomas Pruim 40,33 49 49
294 P Petra Van Masbergen 40,41 3 50
326 M Martijn De Zwart 40,41 51 51
293 J Jos Van Der hoek 41,12 52 52
340 J.H.W Oonk 41,27 53 53
342 B Bert Alfrink 41,42 54 54
334 F Finet Bijvank 41,44 4 55
333 G Gerda Zijlstra 41,45 5 56
341 H Henk VanEk 41,47 57 57
305 J Jules Van Straaten 42,51 58 58
324 Ten Voorde 42,56 59 59
318 H Harry loves 43,02 60 60
308 G Gre Alink 43,07 6 61
311 J Jan Timmerije 43,22 62 62
347 I Iloma Bijleveld 43,43 7 63
290 J Jan Van Der Zande 43,56 64 64
327 R Renate Herbers 44,16 8 65
300 B Edwin Bies 45,16 66 66
315 J Jose Ooijik 45,36 9 67
328 D Dianna Vos 45,43 10 68
325 M Marcel Schuite 46,1 69 69
317 H Harry Slaghuis 47,4 70 70