Clubrecords outdoor

Clubrecords outdoor


Bijgewerkt tot 10 Mei 2017

Dames Heren
Pupillen C Senioren Pupillen C Senioren
Pupillen B D35+ Pupillen B H35+
Pupillen A D40+ Pupillen A H40+
Junioren D D45+ Junioren D H45+
Junioren C D50+ Junioren C H50+
Junioren B D55+ Junioren B H55+
Junioren A Junioren A H60+
H65+

Clubrecord verbeterd?

Wanneer je een clubrecord hebt verbeterd dat niet in onderstaande lijst vermeld staat, stuur dan een email naar records-at-action48-punt-nl met naam, prestatie, datum en plaats waar je de betreffende prestatie hebt geleverd inclusief de uitslag/url en de gegevens zullen zo spoedig mogelijk gecontroleerd en verwerkt worden.
Overige aanvullingen zijn ook van harte welkom (bijv. ontbrekende data).

MEISJES PUPILLEN C:

40m N. Veenstra 6.8 8-9-1991 Hengelo (O)
600m N. Venneman 2.14.7 30-8-2008 Haaksbergen
1000m E. van Donselaar 3.52.3 9-9-1989 Hengelo (O)
Ver N. Veenstra 3.49 24-8-1991 Haaksbergen
Hoog J. Smit 1.10 19-4-2008 Enschede
N. Venneman 1.10 14-6-2008 Goor
Kogel A. Monnink 6.70 24-9-1994 Enschede
Bal Y. Schurink 22.40 9-9-1989 Hengelo (O)
4 x 40m AC Tion 27.7 1-10-1994 Haaksbergen
( A. Hak, I. van Lier, A. Monnink, E. Schakel)

terug

MEISJES PUPILLEN B:

40m E. Roorda 6.5 20-9-2003 Hengelo
50m M. Steennis 8.9 30-6-1996 Rheine (BRD)
600m M. Dopheide 2.10.5 3-7-1999 Enschede
1000m Y. Schurink 3.38.4 1-9-1990 Hengelo (O)
Ver A. Lohuis 3.94 12-9-1992 Wijchen
Hoog N. Veenstra 1.20 26-8-1992 Enschede
J. Smit 1.20 13-6-2009 Almelo
Kogel J. van de Helm 6.62 26-8-1995 Enschede
Bal M. Janssen 27.50 26-6-1982 Hengelo (O)
4 x 40m AC Tion 26.7 2-9-1995 Haaksbergen
( I. van Lier, A. Monnink, M. Olde Agterhuis, F. Wensink)

terug

MEISJES PUPILLEN A:

50m I. van Lier 7.8 30-6-1996 Rheine (BRD)
60m E. Roorda 8.3 4-9-2004 Enschede
600m Noëlle Venneman 1.59.1 3-7-2010 Enschede
1000m Y. Schurink 3.20.2 13-6-1992 Enschede
Ver A. Lohuis 4.39 18-6-1994 Enschede
Hoog A. van Donselaar 1.35 31-8-1991 Hengelo (O)
N. Veenstra 1.35 10-9-1994 Enschede
Kogel M. Ebbekink 10.83 2-9-1995 Haaksbergen
Bal A. Kaiser 35.00 14-4-1988 Coesfeld (D)
4 x 60m AC Tion 36.16 24-09-2011 Enschede
(J. Smit, A. Weustink, T.Waanders, N. Venneman)

terug

MEISJES JUNIOREN D:

50m A. van Maarseveen 7.0 1-5-1995 Rheine (D)
60m L. Zwiers 8.27 26-05-2012 Apeldoorn
200m M. Kwakman 28.5 13-10-1996 Enschede
600m N. Venneman 1.42.7 28-09-2013 Hengelo
1000m A. Lohuis 3.09.2 15-9-1996 Amsterdam
60m/h N. Venneman 9.77 07-07-2013 Stadskanaal
80m/h M. van Lier 14.2 13-10-1996 Enschede
300m/h N. Venneman 51.26 28-04-2013 Epe
Ver M. Kwakman 5.25 13-9-1997 Roosendaal
Hoog W. van Brakel / J. Smit 1.60 11-6-1988 / 06-07-2013 Zwolle / Stadskanaal
Kogel A. Monnink 14.42 15-6-1999 Zutphen
Kogel (3kg) M. Ebbekink 11.40 ??-??-1997 Enschede
Speer J. Smit 34.05 21-09-2013 Groningen
Discus N. Veenstra 35.84 31-8-1996 Enschede
Discus (1kg) M. Ebbekink 30.82 13-4-1997 Enschede
Bal C. Zwaga 41.00 19-6-1991 Eibergen
6-kamp J. Smit 3446 21-09-2013 Groningen
4 x 60m AC Tion 32.0 24-4-2004 Apeldoorn
(J. Bos, A. Hoften, F. Raats, L. van Stratum)

terug

MEISJES JUNIOREN C:

80m J. Frederiks 10.0 24-8-1986 Amsterdam
100m I. van Lier 13.60 24-5-2001 Coesfeld (D)
150m M. Dopheide 18.78 25-6-2005 Hengelo
200m A. van Maarseveen 27.2 12-10-1997 Enschede
300m M. Dopheide 42.40 19-8-2005 Apeldoorn
600m M. Dopheide 1.38.11 28-8-2005 Amsterdam
1000m K. Jongkind 3.02.7 9-6-1990 Hengelo (O)
80m/h S. Telgt 12.01 28-5-2007 Den Haag
300m/h S. Boer 46.4 26-8-1989 Amsterdam
Ver

M. Huysmans

C. ter Laak

5.39

26-8-1989

08-09-2012

Amsterdam

Haaksbergen

Hoog M. Leeuwis 1.75 2-7-1995 Eibergen
Polshoog C. ter Laak 2.60 23-06-2011 Hengelo
Kogel A. Monnink 13.28 8-10-2000 Enschede
Kogelsl. M. Ebbekink 39.82 16-10-1999 Apeldoorn
Discus N. Veenstra 38.36 16-5-1998 Apeldoorn
Speer (600g) E. van Donselaar 40.38 14-9-1996 Ede
Speer (500g) J. Klein Koerkamp 34.87 29-05-2010 Almelo
7-kamp M. Leeuwis 4331 30-09-1995 Weert
4 x 80m AC Tion 39.8 21-4-1995 Hengelo (O)

terug

MEISJES JUNIOREN B:

100m J. Frederiks 12.00 14-6-1987 Hoorn
200m J. Frederiks 24.86 4-7-1987 Arnhem
300m C. van de Krogt 44.74 13-4-1997 Enschede
400m M. Dopheide 55.74 08-07-2007 Utrecht
800m I. Rozeman 2.18.3 1-7-1987 Hengelo (O)
1000m K. Jongkind 3.02.7 9-6-1990 Hengelo (O)
1500m T. Ellerbroek 4.56.65 1-7-1989 Bergen op Zoom
100m/h J. Frederiks 14.39 13-5-1989 Zwolle
300m/h S. Boer 46.87 28-6-1991 Alphen a.d Rijn
400m/h M. Dopheide 64.74 2-7-2006 Amsterdam
Ver M. Huysmans 5.61 29-4-1990 Zwolle
Hink.St. M. Huysmans 10.75 26-5-1991 Zwolle
Hoog T. Kramer 1.76 5-10-1980 Enschede
Polshoog M. Steennis 2.60 1-9-2004 Enschede
  N. Fedder 2.60m 12-09-2014 Enschede
Kogel M. Kwakman 15.43 22-9-2001 Emmen
Kogelsl. N. Veenstra 48.89 28-10-2000 Eindhoven
Discus L. Tukkers 47.18 14-5-1988 Zevenaar
Speer J. Frederiks 46.84 24-9-1989 Overvecht
7-kamp J. Frederiks 5121 27/28-06-89 Vught
4 x 100m AC Tion 50.74 1-10-1977 Nijmegen
Olymp. Est. AC Tion 4.40.00 18-6-2009 Hengelo
(S. Vlutters, N. de Boer, L. Voogsgeerd, R. Nellisen)
Zweedse. Est. AC Tion 2.34.66 30-04-2014 Hengelo
N. Fedder, J. Smit, E. Nederhand en N. Venneman

terug

MEISJES JUNIOREN A:

100m J. Frederiks 12.00 14-6-1987 Hoorn
150m M. Dopheide 18.41 9-5-2009 Lisse
200m J. Frederiks 24.86 4-7-1987 Arnhem
300m M. Dopheide 39.52 9-5-2009 Lisse
400m M. Dopheide 55.23 7-6-2008 Amsterdam
800m W. Schippers 2.12.1 20-7-1969 Boberich (D)
1000m K. Jongkind 3.02.7 9-6-1990 Hengelo (O)
1500m E. van der Kolk 4m52.74 22-07-2016 Wageningen
  T. Ellerbroek 4.53.8 21-6-1992 Zwolle
3000m Ellen van der Kolk 10m32.43 29-05-2016 Emmeloord
was D. Groneveld 10.32.7 3-6-1984 Arnhem
5000m Ellen van der Kolk 17m45.95 01-07-2016 Breda
100m/h J. Selker 14.52 11-9-1979 Nijmegen
400m/h S. Sanders 62.95 26-7-1991 Eindhoven
Ver S. Diepeveen 5.84 6-7-1986 Lommel (B)
Hink.St. M. Huysmans 11.43 14-6-1992 Emmeloord
Hoog T. Kramer 1.76 5-10-1980 Enschede
Polshoog M. Steennis 2.80 7-5-2006 Hengelo (O)
Kogel L. Tukkers 14.79 23-9-1990 Utrecht
Kogelsl. N. Veenstra 48.92 23-6-2002 Assen
Discus L. Tukkers 50.62 14-7-1990 Rotterdam
Speer L. Tukkers 47.36 23-9-1990 Utrecht
7-kamp S. Diepeveen 5168 14/15-06-86 Lisse
4 x 100m AC Tion 49.65 2-6-1991 Dordrecht
4 x 400m AC Tion 4.03.77 3-6-1990 Zwolle

terug

DAMES:

th>

100m J. Frederiks 12.00 14-6-1987 Hoorn
200m W. Hillen 24.04 9-7-1978 Nijmegen
400m W. Hillen 54.09 26-6-1977 Den Haag
800m W. Hillen 2.09.7 8-8-1972 Arnhem
1000m A. Steenhouwer 3.02.01 8-6-1992 Hilversum
1500m W. Hillen 4.45.6 23-4-1978 Ochtrup(D)
1 Eng.Mijl D. Groneveld 5.21.0 17-8-1986 Hengelo
3000m E. Wilmink 10.15.80 24-9-1995 Barendrecht
5000m
Ellen van der Kolk
17m45.95 01-07-2016 Breda
was Renée van Hoof 17:50:09 29-08-2014 Utrecht
100m/h J. Selker 14.09 20-7-1987 Hengelo
400m/h W. Hillen 58.48 12-8-1978 Sittard
Ver S. Diepenveen 5.88 9-5-1987 Leiden
Hink.St. R. ter Laak 11.95 9-7-1993 Zwolle
Hoog T.Kramer 1.76 5-10-1980 Enschede
Polshoog M. Steennis 3.00 18-5-2008 Hengelo (O)
Kogel L. Tukkers 16.18 7-5-1994 Lisse
Kogelsl. J. Lassche 40.28 22-8-1997 Enschede
Discus L. Tukkers 52.44 4-7-1992 Helmond
Speer L. Tukkers 47.36 23-9-1990 Utrecht
7-kamp S. Diepenveen 5168 14/15-06-89 Lisse
4x 100m AC. TION 48.44 2-7-1978 Den Haag
4x 200m AC. TION 1.48.74 23-4-1973 Arnhem
4x 400m AC. TION 4.03.77 3-6-1990 Zwolle
Zw.est. AC. TION 2.26.20 21-6-2009 Harderwijk
(R. Klein Brinke, I. Ergun, M. Dopheide, F. Raats)

terug

DAMES MASTERS 35+:

60m A. van Zanten 10.34 25-4-1981 Eibergen
100m H. Volbers 12.94 3-6-1984 Arnhem
200m W. Hillen 27.04 10-6-1987 Hengelo (O)
400m W. Hillen 61.24 12-6-1988 Hengelo (O)
800m W. Hillen 2.23.0 17-5-1987 Sittard
1000m E. Wilmink 3.03.2 8-6-1995 Hengelo (O)
1500m E. Wilmink 4.55.75 ??-??-1995 ?
3000m E. Wilmink 10.15.80 24-9-1995 Barendrecht
5000m E. Wilmink 17.50.74 8-6-1997 Emmen
100m/h H. Volbers 16.44 2-9-1984 Sittard
Ver H. Volbers 5.59 4-9-1984 Nijmegen
Hoog K. Schröder 1.35 8-9-2013 Utrecht
Hink.st. J. Lems 8.99 20-9-1998 Vught
Kogel H. Ebbekink 10.37 19-6-1994 Enschede
Discus H. Ebbekink 43.64 4-5-1997 Epe
Speer Kirstin Gnoth 36.37m 26-5-2013 Huizen
Zw. Est K. Schröder,M. Kenkhuis,D. Broersma, I. vd Molen 2.51.90

07-09-2014

Enschede

terug

DAMES MASTERS 40+:

60m J. Lankhorst 9.74 4-10-1980 Eibergen
100m Anja Mulder 13.76 26-5-2013 Huizen
800m Irna van der Meulen 2.49.44 26-5-2013 Huizen
1500m T. van Winsen 5.34.30 27-4-1983 Hengelo (O)
3000m T. van Winsen 11.15.1 25-5-1983 Hengelo (O)
10000m T. van Winsen 41.39.0 30-5-1981 Mamaia (Roem.)
Ver H. Volbers 5.44 21-6-1987 Spijkernisse
Hoog K. Schröder 1.40 07-09-2014 Enschede
HSS Anja Mulder 10.82 15-06-2014

Utrecht

Kogel Linda Tukkers 10.68 14-4-2013 Hoorn
Discus H. Ebbekink 40.34 16-5-1999 Hilversum
Speer Kirstin Gnoth 37.01m 15-06-2014 Utrecht

terug

DAMES MASTERS 45+:

800m Elske Barkman 3.01.72 22-06-2014 Heiloo
1500m Els Watson 5.35.15 26-5-2013 Huizen
3000m Gea Siekmans 12.05.11 26-5-2013 Huizen
5000m N. Hulzinga 20.54.4 5-9-1985 Hengelo (O)
Kogel H. Ebbekink 9.52 03-6-2007 Amersfoort
Discus H. Ebbekink 39.04 23-5-2004 Hengelo

terug

DAMES MASTERS 50+:

800m Gea Siekmans 2.55.40 07-09-2014 Enschede
1500m
Gea Siekmans
6.13.64
04-09-2016
Vught
was Astrid Gerritsen 7.06.08 22-06-2014 Heiloo
3000m Gea Siekmans 11.56.66

8-9-2013

07-09-2014

Utrecht

Enschede

3000m N. Hulzinga 12.44.0 12-6-1988 Hengelo (O)
Kogel H. Ebbekink 10.67 13-6-2009 Oosterhout
Discus H. Ebbekink 37.28 17-5-2009 Drachten

terug DAMES MASTERS 55+:

Kogel

Hanny Ebbekink

9.68m 14-06-2015 Zierikzee
Discus

Hanny Ebbekink

34.17m 15-05-2015 Rijssen

terug

JONGENS PUPILLEN C:

40m T. Bakx 6.4 16-4-2005 Nijverdal
600m M. Klein Poelhuis 2.07.4 10-07-2011 Enschede
1000m J. Lohuis 3.34.5 30-9-1989 Hengelo
Hoog D. Beverdam 1.10 13-5-2006 Goor
M. Kollie 1.10 14-04-2007 Hengelo
Ver J. Lohuis 3.77 30-6-1989 Haaksbergen
Kogel M. Klom 7.45 26-8-1995 Enschede
Bal J. Lohuis 39.38 30-9-1989 Hengelo
4x 40m AC. TION 28.8 16-7-1994 Enschede
(V. Buterrówe, R. Hertsenberg, V. Ramrekha, G. de Vries)

terug

JONGENS PUPILLEN B:

40m M. van Zanten 6.2 30-7-1979 Enschede
50m R. Thoma 8.5 30-5-1999 Warendorf (D)
600m H. Hertsenberg 2.02.9 21-6-1997 Enschede
1000m J. Lohuis 3.19.1 23-9-1990 Hengelo
Hoog N. Gillot 1.25 9-7-1988 Haaksbergen
J. Lohuis 1.25 15-9-1990 Haaksbergen
D. Beverdam 1.25 14-04-2007 Hengelo
Ver E. Jansen 4.24 15-9-1990 Hengelo
Kogel J. Lohuis 7.41 23-9-1990 Hengelo
Bal J. Lohuis 43.62 8-9-1990 Almelo
4x 40m AC. TION 26.5 24-8-1996 Haaksbergen
(M. Klom, R.Stokvis, H. Uittenhout, D. Vekerdy)

terug

JONGENS PUPILLEN A:

60m M. Dost 8.7 4-10-1981 Eibergen
E. Jansen 8.7 30-9-1989 Hengelo
S. Zwerink 8.7 3-7-1993 Eibergen
600m R. Stokvis 1.49.8 19-8-1998 Enschede
1000m J. Lohuis 3.10.4 11-4-1992 Hengelo
Ver M. Dost 4.95 12-4-1980 Enschede
Hoog M. Dost 1.51 13-9-1980 Enschede
Kogel M. van Zanten 10.78 4-10-1981 Eibergen
Bal M. van Zanten 52.00 2-5-1981 Hengelo
4x 60m AC. TION 35.1 30-9-1984 Hengelo

terug

JONGENS JUNIOREN D:

50m N. Kock 7.7 30-6-1996 Rheine (BRD)
80m J. Keuben 10.18 02-07-2011 Almelo
100m J. Keuben 13.01 25-06-2011 Deventer
600m R. Stokvis 1.37.8 8-7-2000 Haaksbergen
800m J. Keuben 2.23.43 25-06-2011 Deventer
1000m R. Stokvis 2.54.5 17-6-2000 Hengelo (O)
80m/h R. Stokvis 12.5 17-6-2000 Hengelo (O)
1000m/st R. Niemeijer 3.12.2 21-5-1985 Zwolle
Ver M. van Zanten 5.29 3-9-1983 Hengelo
Hoog M. Dost 1.65 3-7-1983 Harderwijk
J. Lohuis 1.65 7-5-1994 Hengelo
Kogel M. van Zanten 12.69 24-9-1983 Enschede
Discus R. Gaveel 37.28 ??-??-1972 ???????
Speer B. Oostdam 41.04 18-9-1994 Amsterdam
Bal M. van Zanten 57.00 25-6-1983 Hengelo
7-kamp J. Lohuis 4182 24/25-09-94 Kampen
4x 80m AC. TION 41.4 25-6-1988 Zwolle

terug

JONGENS JUNIOREN C:

75m S. Veltman 9.3 22-9-1996 Havixbeck (D)
100m S. Veltman 11.6 8-6-1996 Zwolle
150m J. Keuben 18.55 31-08-2012 Utrecht
200m B. Oostdam 23.9 13-10-1996 Enschede
300m J. Keuben 40.43 27-07-2013 Amsterdam
400m D. Coehoorn 57.13 10-06-2007 Zwolle
600m B. Hillen 1.26.5 25-6-1966 Enschede
800m R. Stokvis 2.00.5 6-10-2002 Enschede
1000m B. Hillen 2.40.3 3-7-1966 Gladbeck (D)
1500m R. Stokvis 4.26.4 26-9-2002 Hengelo
80m/h B. Oostdam 11.6 22-9-1996 Havixbeck (D)
100m/h T. Bakx 13.92 23-09-2012 Apeldoorn
300m/h B. Oostdam 42.6 8-6-1996 Zwolle
1500m/st N. Bode 5.13.9 9-6-1984 Hengelo
Ver T. Bakx 6.13 07-07-2012 Stadskanaal
Hoog T. Bakx 1.90 23-6-2012 Zutphen
Polst.hoog R. Gaveel 3.70 17-8-1974 Arnhem
Kogel B. Oostdam 15.15 23-9-1973 Amsterdam
Discus M. van Zanten 53.18 29-9-1985 Heerhugowaard
Speer B. Oostdam 57.10 24-8-1996 Amsterdam
Kogelsl. F. Smink 45.63m 08-04-2017 Veenendaal
8-kamp M. van Zanten 6048 28/29-09-85 Heerhugowaard
4x 100m AC. TION 47.0 15-9-1990 Emmen

terug

JONGENS JUNIOREN B:

100m T. de Geest 11.44 15-10-1978 Eibergen
200m T. Bakx 22.98 25-04-2014 Emmeloord
300m J. Lohuis 40.64 13-4-1997 Enschede
400m G. Linssen 51.85 30-6-1990 Leiden
600m B. Hillen 1.26.5 25-6-1966 Enschede
800m R. Stokvis 1.55.95 9-6-2004 Arnhem
1000m R. Stokvis 2.37.14 19-6-2003 Kampen
1500m A. Hillen 4.04.9 24-8-1968 Krefeld (D)
3000m F. Reith 8.44.5 ??-??-1986 Coesfeld (D)
5000m F. Reith 15.55.6 ??-??-1986 ??
110mh Tobias Bakx 14.69s 19-09-2014 Vught
300m/h T. Lankhorst 41.24 9-5-1981 Hengelo
1500m/st D. Hillen 4.31.9 12-10-1968 Amsterdam
Ver M. Dost 6.71 28-9-1986 Zwolle
Hoog T. Lankhorst 1.98 5-7-1981 Zevenaar
J. van Bennekom 1.98 19-9-1998 Enschede
Polst.hoog R. Gaveel 4.20 13-10-1976 Arnhem
Hink.St. H. Spijk 12.97 29-6-1977 Hengelo
Kogel E. Poos 14.99 17-9-1989 Hengelo
Kogel.sl. C. Hoede 58.14 27-6-1982 Vught
Discus M. van Zanten 48.10 28-9-1986 (D)
Speer B. Oostdam 57.46 7-9-1997 Krommenie
Gewichtwerpen R. Smink 19.51 16-06-2016 Zutphen
8-kamp F. Zijl 6159 02/03-06-90 Alphen a/d Rijn
4x 100m AC. TION 45.24 ??-??-19?? ??????
4x 200m AC. TION 1.41.47 1-9-2004 Enschede
(B. Raats, T. Woudstra, M. van ‘t Land, D. Verkerdy)
4x 800m AC. TION 8.10.6 ??-??-19?? ??????
Olymp. Est. AC Tion 3.58.30 18-6-2009 Hengelo
(J. Koenders, T. Leppink, D. Coehoorn, T. van Laake)

terug

JONGENS JUNIOREN A:

100m E.J. de Haan 11.10 22-6-1996 Hoorn
200m E.J. de Haan 22.03 23-6-1996 Hoorn
300m S. Sleurink 37.70 20-8-1989 Utrecht
400m T. de Geest 48.87 17-6-1979 Groningen
600m B. Hillen 1.26.5 25-6-1966 Enschede
800m R. Stokvis 1.52.47 4-9-2005 Hilversum
1500m F. Reith 3.57.0 3-7-1988 Hengelo
R. Stokvis 3.57.36 25-6-2006 Hengelo
3000m F. Reith 8.29.02 26-6-1988 Krommenie
5000m F. Reith 14.51.40 29-5-1988 Amsterdam
10000m F. Reith 33.09.1 24-5-1988 Amersfoort
110m/h T. Bakx 14.43 28-08-2016 Amersfoort
400m/h M. Dost 55.04 29-3-1988 Amsterdam
2000m/st N. Busschers 6.48.7 18-6-1977 Vught
3000m/st R. Vinke 10.19.03 27-6-1992 Breda
Ver M. Dost 7.19 24-9-1988 Helmond
Hoog J. van Bennekom 2.10 28-4-2000 Zwolle
Polst.hoog M. Dost 4.70 3-9-1988 Hengelo
Hink.st. B. Lambeck 13.34 19-6-1971 Amsterdam
Kogel E. Gommans 15.58 17-5-1998 Enschede
Kogel.sl. C. Hoede 56.76 25-9-1983 Hengelo
Gewichtwerpen R. Smink 17.10m 4-02-2017 Eindhoven
Discus A. Effting 49.64 23-5-1991 Zwolle
Speer B. Oostdam 57.63 29-8-1999 Assen
10-kamp M. Dost 7149 04/05-06-88 Uden
4x 100m AC. TION 44.04 28-7-1971 Enschede
4x 400m AC. TION 3.28.04 6-9-1970 Uden
4x 800m AC. TION 8.04.5 6-9-1970 Uden

terug

MANNEN SENIOREN:

100m M. Dost 10.77 25-7-1997 Utrecht
150m M. Dost 16.37 6-6-1997 Krommenie
200m J. de Lain 21.44 8-7-1989 Hengelo (O)
300m M. Dost 34.51 8-5-1998 Hengelo (O)
400m J. de Lain 46.91 17-7-1988 Groningen
600m H. Ellerbroek 1.26.50 13-4-1997 Nijmegen
800m W. de Boer 1.47.88 21-07-2012 Ninove (B)
1000m W. de Boer 2.22.84 14-05-2011 Lisse
1500m R. Stokvis 3.39.72 10-07-2010 Heusden (Bel)
1 E.Mijl J. Linnenman 4.09.50 20-2-1988 Hamilton (NZ)
2000m J. Linneman 5.16.8 7-8-1988 Duffel (B)
3000m J. Linneman 8.06.7 30-6-1989 Apeldoorn
5000m J. Linneman 14.16.84 12-5-1991 Breda
10000m J. Linneman 29.35.7 8-5-1991 Uden
110 m/h M. Dost 14.37 19-5-1996 Enschede
21-6-1998 Utrecht
200 m/h W. Bakx 25.64 1-10-1988 Vught
400 m/h Q. Stern 51.96 25-6-2006 Hengelo (O)
3000 m/st R. Stokvis 9.12.92

19-04-2015

Tilburg
Ver J. van Bennekom 7.65 06-06-2010 Sittard
Hoog J. van Bennekom 2.11 19-6-2004 Bydgosz (P)
Polshoog M. Dost 5.20 1-8-1996 Atlanta (USA)
5.20 6-8-1997 Athene (GR)
Hink.st. M. Wiggers 14.44 15-5-1994 Heerhugowaard
Kogel S. Kuiper 18.02 ??-06-1998 Groningen
Kogel.sl. C. Hoede 59.90 9-7-1989 Hengelo (O)
Discus R. van Balen 53.10 14-6-1997 Leiden
Speer Hille Groendijk 62.79 09-06-2013 Alphen ad Rijn
10-kamp M. Dost 8111 31-7/1-8-96 Atlanta (USA)
4 x 100m AC Tion 42.25 23-5-2004 Uden
(J. van Bennekom, H. Boer, J. Moreels, S. Zwerink)
4 x 200m AC Tion 1.30.84 23-4-1973 Arnhem
4 x 400m AC Tion 3.14.49 16-9-2006 Amstelveen
(J. van Bennekom, R. Stokvis, Q. Stern, S. Zwerink)
4 x 800m AC Tion 8.04.5 16-9-1970 Uden
4 x 1500m AC Tion 16.06.95 19-9-1987 Rotterdam
(W. de Heij, P. te Lintelo, E. Veenstra, F. Reith)
Zw. Est. AC Tion 1.56.77 16-6-2004 Kampen
(J. van Bennekom, H. Boer, J. Moreels, S. Zwerink)
Olymp.Est. AC Tion 3.49.8 21-6-2007 Hengelo
(J. Klein, E. Koelewijn, R.P. Faas, T. Fugers)

terug

MANNEN MASTERS 35+:

100m Q. Stern 11.32 16-09-2012 Drachten
200m Q. Stern 23.06 25-09-2012 Utrecht
400m W. de Boer 50.48s 26-06-2016 Utrecht
was Vincent Kerssies

51.56s

05-08-2015

Lyon

800m W. de Boer 1m54.62 13-05-2015 Wageningen
was D. Assink 2.07.31 13-09-2009 Vught
1000m W. de Boer 2m29.38 23-06-2016 Hengelo
1500m M. van de Voet 4.20.43 10-05-2009 Leiden
5000m E. Borg 15.39.60 25-06-2006 Hengelo (O)
3000m/st M. van de Voet 10.12.35 08-06-2008 Vught
400mh Q. Stern 52.84 16-06-2012 Amsterdam
Hoog Vincent Kerssies

1.83m

05-08-2015

Lyon
Ver Vincent Kerssies

5.75m

05-08-2015

Lyon
Kogel M. Dost 14.67 08-06-2008 Vught
Discus M. Dost 46.70 25-05-2008 Gendringen
Speer M. Strauss 58.35 18-06-2006 Hoorn
Zw. Est. AC TION 2.08.22 05-06-2016 Hengelo
W. de Boer, Q. Stern, W. Bakx en E. Veenstra
10-kamp Vincent Kerssies 6188 06-08-2015 Lyon
       

terug

MANNEN MASTERS 40+:

60m B. Elshof 8.04 19-9-1998 Enschede
80m D. Paternotte 11.04 28-9-1990 Enschede
100m W. Bakx 11.78 07-04-2007 Steenwijk
200m H. Dijk 26.99 21-6-1996 Enschede
400m W. Bakx 55.31 27-6-2004 Heerhugowaard
800m H. Dijk 2.07.92 15-10-1995 Enschede
1000m H. Dijk 2.51.74 13-10-1996 Enschede
1500m H. Dijk 4.26.23 1-9-1996 Sittard
3000m H. Dijk 10.09.53 11-7-1999 Enschede
5000m H. Dijk 16.18.1 5-6-1997 Hengelo (O)
10000m H. Dijk 34.15.2 27-6-1996 Hengelo (O)
110m/h W. Bakx 15.60 27-6-2004 Heerhugowaard
Hoog W. Bakx 1.74 25-8-2007 Amersfoort
Polshoog H. Dost 3.80 3-6-1984 Arnhem
Ver W. Bakx 6.48 23-7-2006 Poznan (P)
Kogel M. Regtop 14.38 1-5-1995 Rheine (D)
Discus M. Regtop 47.26 28-6-1995 Hengelo (O)
Speer M. Straus 51.26 17-04-2011 Hoorn
Kogel.sl. M. Regtop 47.16 13-4-1997 Enschede
10-kamp W. Bakx 5846 23/24-8-05 San Sebastian
4 x 100m AC Tion 54.04 30-8-1981 Zwolle
(D. Paternotte, W. Uuldriks, H.Siekmans, L.Jongejan)
Zw. Est. AC Tion 2.16.72 17-04-2011 Hoorn
(C. Kanne, M. Dost, W. Bakx, M. Straus)

terug

MANNEN MASTERS 45+:

60m D. Paternotte 8.74 21-9-1980 Eibergen
80m D. Paternotte 11.04 28-9-1980 Enschede
100m W. Bakx 12.07 17-04-2011 Hoorn
200m W. Bakx 25.32 13-08-2010 Wageningen
400m W. Bakx 57.12 18-04-2010 Steenwijk
800m H. Dijk 2.10.90 1-9-2002 Enschede
1000m E. Veenstra 3m00.67 23-06-2016 Hengelo
1500m H. Dijk 4.32.61 30-6-2002 Epe
5000m H. Dijk 16.18.91 16-6-2002 Amsterdam
110m/h W. Bakx 16.27 22-07-2010 Nyireghyaza (Hon)
Hoog W. Bakx 1.60 29-09-2012 Coesfeld
Ver W. Bakx 5.97 16-09-2012 Drachten
Kogel M. Regtop 14.38 1-5-1995 Rheine (D)
Discus M. Regtop 47.26 28-6-1995 Hengelo (O)
Speer M. Regtop 44.34 16-10-1994 Enschede
Kogelsl. M. Regtop 47.16 13-4-1997 Enschede
Gewicht sl. M. Regtop 12.54 23-7-1995 Buffalo (USA)
Werp 5-kamp M. Regtop 3468 12-6-1994 Athene

terug

MANNEN MASTERS 50+:

60m D. Paternotte 8.74 21-9-1980 Eibergen
80m D. Paternotte 11.04 28-9-1980 Enschede
100m Wan Bakx 12.19s 30-08-2014 Alphen ad Rijn
200m D. Paternotte 27.14 9-9-1981 Hengelo (O)
400m E. Gebrich 63.51 3-9-2000 Den Haag
800m W. Bakx 2.22.15 17-05-2015 Hilversum
1500m H. Dijk 4.47.78 20-6-2010 Enschede
100mh

Wan Bakx

14.41 NR

15-08-2015

Lyon (Fr)
Hoog Wan Bakx 1.56m 30-08-2014 Alpen ad Rijn
Verspringen Wan Bakx 6.07m 30-08-2014 Alphen ad Rijn
HSS Wan Bakx 11.32m 18-10-2014 Gildenhaus (Dld)
Polshoog P. Niël 2.40 9-06-2012 Terneuzen
Kogel (6kg) M. Regtop 15.23 28-4-2002 Santpoort
Kogel (7.26) M. Regtop 15.39 17-7-1999 Apeldoorn
Discus (1,5) M. Regtop 51.18 16-4-2000 Enschede
Discus (2) M. Regtop 45.58 21-10-2000 Roermond
Speer M. Regtop 39.38 29-5-1999 Eindhoven
Kogelsl. M. Regtop 49.26 4-7-1999 Nijmegen
Gewicht sl. M. Regtop 18.39 7-10-2001 Huizen
Werp 5-kamp M. Regtop 4313 7-10-2001 Huizen

terug

MANNEN MASTERS 55+:

60m P. Schulenberg 9.24 25-4-1981 Eibergen
100m D. Paternotte 14.34 22-6-1985 Rome (I.)
200m D. Paternotte 29.94 23-6-1985 Rome (I.)
400m D. Paternotte 66.51 27-6-1985 Rome (I.)
1500m E. ter Mors 4.59.23 24-04-2005 Assen
Hoog D. Paternotte 1.25 29-6-1986 Veldhoven
Ver S. Gnoth 5.52 28-6-1998 Ulft
Kogel (6kg) M. Regtop 15.25 12-6-2005 Vught
Discus (1,5) M. Regtop 51.57 28-5-2005 Zwolle
Speer S. Gnoth 47.56 3-9-2000 Den Haag
Kogelsl. M. Regtop 44.85 3-10-2004 Huizen
Gewicht sl. M. Regtop 16.86 16-4-2005 Borken (D)
Werp 5-kamp M. Regtop 4472 16-4-2005 Borken (D)

terug

MANNEN MASTERS 60+:

100m P. Boer 14.02

11-05-2014

22-08-2014

Steenwijk

Izmir (TUR)

100mh P. Boer 19.2 09-04-2011 Enschede
200m P. Boer 29.01 15-06-2014 Utrecht
200mh P. Boer 37.2 15-08-2011 Lisse
300mh P. Boer 52.79 19-07-2011 Den Haag
400m P. Boer 64.15 08-09-2013 Utrecht
400mh P. Boer 85.40 15-08-2011 Lisse
800m P. Boer 2.32.80 07-09 2014 Utrecht
1500m P. Boer 5.28.20 10-06-2012 Terneuzen
3000m P. Boer 13.45,32 16-08-2011 Lisse
3000m steeple P. Boer 14.52,8 15-08-2011 Lisse
5000m P. Boer 22.00,64 13-05-2012 Den Helder
10.000 P. Boer 46.14,9 22-09-2011 Hengelo
Hoog S. Gnoth 1.50 27-4-2003 Nijmegen
Ver S. Gnoth 4.51 24-4-2005 Assen
Polshoog P. Boer 2.50 17-10-2013 Porto Allegre (Br)
Hinkstapsprong P. Boer 9.09 18-07-2011 Den Haag
Kogel (5kg) M. Regtop 11.98 16-09-2012 Drachten
Discus (1kg) M. Regtop 45.25 17-04-2011 Hoorn
Speer S. Gnoth 45.16 1-9-2002 Enschede
Decathlon P. Boer 5466 22/23-08-2014 Izmir (TUR)

terug

MANNEN MASTERS 65+:

400m P. Boer 1.05.76 08-05-2016 Steenwijk
800m P. Boer 2.38.80 06-09-2015 Beverwijk
Hoog P. Boer 1.40m 04-09-2016 Vught
Speer S. Gnoth 42.66 06-05-2007 Steenwijk
Decathlon P. Boer 5807

21-08-2015

Lyon (Fr)
14.67s, 4.20m, 8.72m, 1.32m, 1.07.57, 20.94s, 27.71m, 2.20m, 21.56m, 6.07.80

terug

MANNEN MASTERS 70+:

Speer S. Gnoth 40.67 16-09-2012 Drachten
Hoog S. Gnoth 1.30 16-09-2012 Drachten