Clubrecords outdoor

Clubrecords outdoor

 

Bijgewerkt tot juli 2018

Dames Heren
Pupillen C D35 Pupillen C H35
Pupillen B D40 Pupillen B H40
Pupillen A D45 Pupillen A H45
Junioren D D50 Junioren D H50
Junioren C D55 Junioren C H55
Junioren B D60 Junioren B H60
Junioren A D65 Junioren A H65
Senioren D70 Senioren H70

Clubrecord verbeterd? Als je een clubrecord hebt verbeterd vul dan dit formulier in en de gegevens zullen zo spoedig mogelijk gecontroleerd en verwerkt worden. Overige aanvullingen zijn ook van harte welkom (bijv. ontbrekende data). Het reglement kun je hier downloaden. MEISJES PUPILLEN C

40m N. Veenstra 6.8 8-9-1991 Hengelo (O)
600m N. Venneman 2.14.7 30-8-2008 Haaksbergen
Ver N. Veenstra 3.49 24-8-1991 Haaksbergen
Hoog J. Smit 1.10 19-4-2008 Enschede
  N. Venneman 1.10 14-6-2008 Goor
Bal Y. Schurink 22.40 9-9-1989 Hengelo (O)
4 x 40m A. Hak, I. van Lier, A. Monnink, E. Schakel 27.7 1-10-1994 Haaksbergen

terug MEISJES PUPILLEN B

40m E. Roorda 6.5 20-9-2003 Hengelo
1000m        
Ver A. Lohuis 3.94 12-9-1992 Wijchen
Hoog N. Veenstra 1.20 26-8-1992 Enschede
  J. Smit 1.20 13-6-2009 Almelo
Kogel 2 kg J. van de Helm 6.62 26-8-1995 Enschede
Bal 140-160 M. Janssen 27.50 26-6-1982 Hengelo (O)
4 x 40m I. van Lier, A. Monnink, M. Olde Agterhuis, F. Wensink 26.7 2-9-1995 Haaksbergen

terug MEISJES PUPILLEN A

60m E. Roorda 8.3 4-9-2004 Enschede
1000m Y. Schurink 3.20.2 13-6-1992 Enschede
Ver A. Lohuis 4.39 18-6-1994 Enschede
Hoog A. van Donselaar 1.35 31-8-1991 Hengelo (O)
  N. Veenstra 1.35 10-9-1994 Enschede
Kogel 2 kg M. Ebbekink 10.83 2-9-1995 Haaksbergen
Bal 170-200 A. Kaiser 35.00 14-4-1988 Coesfeld (D)
4 x 60m J. Smit, A. Weustink, T.Waanders, N. Venneman 36.16 24-09-2011 Enschede

terug MEISJES JUNIOREN D

60m L. Zwiers 8.27 26-05-2012 Apeldoorn
600m N. Venneman 1.42.7 28-09-2013 Hengelo
800m        
60mh M. Baas 9.36 23-09-2017 Zoetermeer
Ver M. Kwakman 5.25 13-9-1997 Roosendaal
Hoog M. Baas 1.62 08-07-2017 Lisse
Kogel 2kg A. Monnink 14.42 15-6-1999 Zutphen
Speer 400g M. Baas 35.10 24-09-2017 Zoetermeer
Discus 0.75k N. Veenstra 35.84 31-8-1996 Enschede
6-kamp M. Baas 3782 24-09-2017 Zoetermeer
4 x 60m J. Bos, A. Hoften, F. Raats, L. van Stratum 32.0 24-4-2004 Apeldoorn

terug MEISJES JUNIOREN C

80m J. Frederiks 10.0 24-8-1986 Amsterdam
150m M. Dopheide 18.78 25-6-2005 Hengelo
600m M. Dopheide 1.38.11 28-8-2005 Amsterdam
800m        
1000m K. Jongkind 3.02.7 9-6-1990 Hengelo (O)
1500m        
80mh S. Telgt 12.01 28-5-2007 Den Haag
300mh S. Boer 46.4 26-8-1989 Amsterdam
Ver M. Huysmans C. ter Laak 5.39 26-8-1989 08-09-2012 Amsterdam Haaksbergen
Hoog M. Leeuwis 1.75 2-7-1995 Eibergen
Polshoog C. ter Laak 2.60 23-06-2011 Hengelo
Kogel 3kg A. Monnink 13.28 8-10-2000 Enschede
Kogelsl. 3kg M. Ebbekink 39.82 16-10-1999 Apeldoorn
Discus 1kg N. Veenstra 38.36 16-5-1998 Apeldoorn
Speer 500g J. Klein Koerkamp 34.87 29-05-2010 Almelo
7-kamp M. Leeuwis 4331 30-09-1995 Weert
4 x 80m AC Tion 39.8 21-4-1995 Hengelo (O)

terug MEISJES JUNIOREN B

100m J. Frederiks 12.00 14-6-1987 Hoorn
200m J. Frederiks 24.86 4-7-1987 Arnhem
400m M. Dopheide 55.74 08-07-2007 Utrecht
800m I. Rozeman 2.18.3 1-7-1987 Hengelo (O)
1000m K. Jongkind 3.02.7 9-6-1990 Hengelo (O)
1500m T. Ellerbroek 4.56.65 1-7-1989 Bergen op Zoom
1 EM     9  
2000m        
3000m        
5000m        
10000m        
100mh J. Frederiks 14.39 13-5-1989 Zwolle
300mh S. Boer 46.87 28-6-1991 Alphen a.d Rijn
400mh        
2000m st        
Ver M. Huysmans 5.61 29-4-1990 Zwolle
Hink.St. M. Huysmans 10.75 26-5-1991 Zwolle
Hoog T. Kramer 1.76 5-10-1980 Enschede
Polshoog M. Steennis 2.60 1-9-2004 Enschede
  N. Fedder 2.60 12-09-2014 Enschede
  C. ter Laak 2.60 23-06-2011 Hengelo
Kogel M. Kwakman 15.43 22-9-2001 Emmen
Kogelsl. N. Veenstra 48.89 28-10-2000 Eindhoven
Discus L. Tukkers 47.18 14-5-1988 Zevenaar
Speer J. Frederiks 46.84 24-9-1989 Overvecht
7-kamp J. Frederiks 5121 27/28-06-89 Vught
4x100m AC Tion 50.74 1-10-1977 Nijmegen
(S. Vlutters, N. de Boer, L. Voogsgeerd, R. Nellisen)
4x400m        
Zweedse. Est. N. Fedder, J. Smit, E. Nederhand en N. Venneman 2.34.66 30-04-2014 Hengelo

terug MEISJES JUNIOREN A

100m J. Frederiks 12.00 14-6-1987 Hoorn
200m J. Frederiks 24.86 4-7-1987 Arnhem
400m M. Dopheide 55.23 7-6-2008 Amsterdam
800m W. Schippers 2.12.1 20-7-1969 Boberich (D)
1000m K. Jongkind 3.02.7 9-6-1990 Hengelo (O)
1500m E. van der Kolk 4.52.74 22-07-2016 Wageningen
1 EM        
2000m        
3000m Ellen van der Kolk 10.32.43 29-05-2016 Emmeloord
5000m Ellen van der Kolk 17.45.95 01-07-2016 Breda
10000m        
100mh J. Selker 14.52 11-9-1979 Nijmegen
400mh S. Sanders 62.95 26-7-1991 Eindhoven
3000m st        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
Ver S. Diepeveen 5.84 6-7-1986 Lommel (B)
HSS. M. Huysmans 11.43 14-6-1992 Emmeloord
Hoog T. Kramer 1.76 5-10-1980 Enschede
Polshoog M. Steennis 2.80 7-5-2006 Hengelo (O)
Kogel L. Tukkers 14.79 23-9-1990 Utrecht
Kogelsl. N. Veenstra 48.92 23-6-2002 Assen
Discus L. Tukkers 50.62 14-7-1990 Rotterdam
Speer L. Tukkers 47.36 23-9-1990 Utrecht
7-kamp S. Diepeveen 5168 14/15-06-86 Lisse
10-kamp        
4 x 100m AC Tion 49.65 2-6-1991 Dordrecht
4 x 400m AC Tion 4.03.77 3-6-1990 Zwolle
Zweedse est        

terug DAMES

100m J. Frederiks 12.00 14-6-1987 Hoorn
200m W. Hillen 24.04 9-7-1978 Nijmegen
400m W. Hillen 54.09 26-6-1977 Den Haag
800m W. Hillen 2.09.7 8-8-1972 Arnhem
1000m A. Steenhouwer 3.02.01 8-6-1992 Hilversum
1500m W. Hillen 4.45.6 23-4-1978 Ochtrup(D)
1 EM D. Groneveld 5.21.0 17-8-1986 Hengelo
2000m        
3000m E. Wilmink 10.15.80 24-9-1995 Barendrecht
5000m Ellen van der Kolk 17.45.95 01-07-2016 Breda
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
50000m snelw        
100mh J. Selker 14.09 20-7-1987 Hengelo
400mh W. Hillen 58.48 12-8-1978 Sittard
3000m st        
Ver S. Diepenveen 5.88 9-5-1987 Leiden
HSS R. ter Laak 11.95 9-7-1993 Zwolle
Hoog T.Kramer 1.76 5-10-1980 Enschede
Polshoog M. Steennis 3.00 18-5-2008 Hengelo (O)
Kogel L. Tukkers 16.18 7-5-1994 Lisse
Kogelsl. J. Lassche 40.28 22-8-1997 Enschede
Discus L. Tukkers 52.44 4-7-1992 Helmond
Speer L. Tukkers 47.36 23-9-1990 Utrecht
7-kamp S. Diepenveen 5168 14/15-06-89 Lisse
10-kamp        
4x 100m AC. TION 48.44 2-7-1978 Den Haag
4x 400m AC. TION 4.03.77 3-6-1990 Zwolle
4x800m        
Distance medley        
4x1500m        
Zw.est. R. Klein Brinke, I. Ergun, M. Dopheide, F. Raats 2.26.20 21-6-2009 Harderwijk
 

terug DAMES MASTERS 35

100m H. Volbers 12.94 3-6-1984 Arnhem
200m W. Hillen 27.04 10-6-1987 Hengelo (O)
400m W. Hillen 61.24 12-6-1988 Hengelo (O)
800m W. Hillen 2.23.0 17-5-1987 Sittard
1000m E. Wilmink 3.03.2 8-6-1995 Hengelo (O)
1500m E. Wilmink 4.55.75 ??-??-1995 ?
3000m E. Wilmink 10.15.80 24-9-1995 Barendrecht
5000m E. Wilmink 17.50.74 8-6-1997 Emmen
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
50000m snelw        
100mh H. Volbers 16.44 2-9-1984 Sittard
400mh        
2000m st        
Ver H. Volbers 5.59 4-9-1984 Nijmegen
Hoog K. Schröder 1.40 07-09-2014 Enschede
Polshoog        
HSS Anja Mulder 10.82 15-06-2014 Utrecht
Kogel H. Ebbekink 10.37 19-6-1994 Enschede
Discus H. Ebbekink 43.64 4-5-1997 Epe
Kogelsl.        
Speer Kirstin Gnoth 36.37m 26-5-2013 Huizen
Gewichtw.        
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp        
4x100m        
4x400m        
4x800m        
Zw. Est K. Schröder, M. Kenkhuis, D. Broersma, I. vd Molen 2.51.90 07-09-2014 Enschede

terug DAMES MASTERS 40

100m Anja Mulder 13.76 26-5-2013 Huizen
200m        
400m        
800m Irna van der Meulen 2.49.44 26-5-2013 Huizen
1000m        
1500m T. van Winsen 5.34.30 27-4-1983 Hengelo (O)
1 EM        
2000m        
3000m T. van Winsen 11.15.1 25-5-1983 Hengelo (O)
5000m N. Hulzinga 20.54.4 5-9-1985 Hengelo (O)
10000m T. van Winsen 41.39.0 30-5-1981 Mamaia (Roem.)
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
50000m snelw        
80mh        
400mh        
2000m st        
Ver H. Volbers 5.44 21-6-1987 Spijkernisse
Hoog K. Schröder 1.40 07-09-2014 Enschede
HSS Anja Mulder 10.82 15-06-2014 Utrecht
Polshoog        
Kogel Linda Tukkers 10.68 14-4-2013 Hoorn
Discus H. Ebbekink 40.34 16-5-1999 Hilversum
Speer Kirstin Gnoth 37.01m 15-06-2014 Utrecht
Kogelsl.        
Gewichtw.        
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp        
4x100m        
4x400m        
4x800m        
Zw estafette        

terug DAMES MASTERS 45

100m        
200m        
400m        
800m Gea Siekmans 2.55.40 07-09-2014 Enschede
1000m        
1500m Els Watson 5.35.15 26-5-2013 Huizen
1 EM        
2000m        
3000m Gea Siekmans 11.56.66 8-9-2013 07-09-2014 Utrecht Enschede
5000m N. Hulzinga 20.54.4 5-9-1985 Hengelo (O)
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
50000m snelw        
80mh        
400mh        
2000m st        
Ver        
Hoog        
Polshoog        
HSS        
Kogel H. Ebbekink 9.52 03-6-2007 Amersfoort
Discus H. Ebbekink 39.04 23-5-2004 Hengelo
Speer        
Gewichtw.        
Kogelsl.        
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp        
4x100m        
4x400m        
4x800m        
Zw estafette        

terug DAMES MASTERS 50

100m        
200m        
400m        
800m Gea Siekmans 2.55.40 07-09-2014 Enschede
1000m        
1500m Gea Siekmans 6.13.64 04-09-2016 Vught
1 EM        
2000m        
3000m Gea Siekmans 11.56.66 8-9-2013 07-09-2014 Utrecht Enschede
5000m        
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
50000m snelw        
80mh        
300mh        
2000m st        
Ver        
Hoog        
Polshoog        
HSS        
Kogel H. Ebbekink 10.67 13-6-2009 Oosterhout
Discus H. Ebbekink 37.28 17-5-2009 Drachten
Speer        
Kogelsl.        
Gewichtw.        
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp        
4x100m        
4x400m        
4x800m        
Zw. Estafette        

terug DAMES MASTERS 55

100m        
200m        
400m        
800m        
1000m        
1500m        
1 EM        
2000m        
3000m        
5000m        
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
50000m snelw        
80mh        
300mh        
2000m st        
Ver        
Hoog        
Polshoog        
HSS        
Kogel Hanny Ebbekink 9.68m 14-06-2015 Zierikzee
Discus Hanny Ebbekink 34.17m 15-05-2015 Rijssen
Speer        
Kogelsl.        
Gewichtw.        
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp        
4x100m        
4x400m        
4x800m        
Zw. Estafette        

terug DAMES MASTERS 60

100m        
200m        
400m        
800m        
1000m        
1500m        
1 EM        
2000m        
3000m        
5000m        
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
50000m snelw        
80mh        
300mh        
2000m st        
Ver        
Hoog        
Polshoog        
HSS        
Kogel        
Discus        
Speer        
Kogelsl.        
Gewichtw.        
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp        
4x100m        
4x400m        
4x800m        
Zw. Estafette        

terug DAMES MASTERS 65

100m        
200m        
400m        
800m        
1000m        
1500m        
1 EM        
2000m        
3000m        
5000m        
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
50000m snelw        
80mh        
300mh        
2000m st        
Ver        
Hoog        
Polshoog        
HSS        
Kogel        
Discus        
Speer        
Kogelsl.        
Gewichtw.        
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp        
4x100m        
4x400m        
4x800m        
Zw. Estafette        

terug DAMES MASTERS 70

100m        
200m        
400m        
800m        
1000m        
1500m        
1 EM        
2000m        
3000m        
5000m        
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
50000m snelw        
80mh        
200mh        
2000m st        
Ver        
Hoog        
Polshoog        
HSS        
Kogel        
Discus        
Speer        
Kogelsl.        
Gewichtw.        
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp        
4x100m        
4x400m        
4x800m        
Zw. Estafette        

terug DAMES MASTERS 75

100m        
200m        
400m        
800m        
1000m        
1500m        
1 EM        
2000m        
3000m        
5000m        
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
50000m snelw        
80mh        
200mh        
2000m st        
Ver        
Hoog        
Polshoog        
HSS        
Kogel        
Discus        
Speer        
Kogelsl.        
Gewichtw.        
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp        
4x100m        
4x400m        
4x800m        
Zw. Estafette        

  terug JONGENS PUPILLEN C

40m T. Bakx 6.4 16-4-2005 Nijverdal
600m M. Klein Poelhuis 2.07.4 10-07-2011 Enschede
Hoog D. Beverdam 1.10 13-5-2006 Goor
  M. Kollie 1.10 14-04-2007 Hengelo
Ver J. Lohuis 3.77 30-6-1989 Haaksbergen
Bal (80-100g) J. Lohuis 39.38 30-9-1989 Hengelo
4x 40m V. Buterröwe, R. Hertsenberg, V. Ramrekha, G. de Vries 28.8 16-7-1994 Enschede

terug JONGENS PUPILLEN B

40m M. van Zanten 6.2 30-7-1979 Enschede
Hoog N. Gillot 1.25 9-7-1988 Haaksbergen
  J. Lohuis 1.25 15-9-1990 Haaksbergen
  D. Beverdam 1.25 14-04-2007 Hengelo
Ver E. Jansen 4.24 15-9-1990 Hengelo
Kogel (2kg) J. Lohuis 7.41 23-9-1990 Hengelo
Bal (140-160g) J. Lohuis 43.62 8-9-1990 Almelo
4x 40m M. Klom, R.Stokvis, H. Uittenhout, D. Vekerdy 26.5 24-8-1996 Haaksbergen

terug JONGENS PUPILLEN A

60m M. Dost 8.7 4-10-1981 Eibergen
  E. Jansen 8.7 30-9-1989 Hengelo
  S. Zwerink 8.7 3-7-1993 Eibergen
1000m J. Lohuis 3.10.4 11-4-1992 Hengelo
Ver M. Dost 4.95 12-4-1980 Enschede
Hoog M. Dost 1.51 13-9-1980 Enschede
Kogel (2kg) M. van Zanten 10.78 4-10-1981 Eibergen
Bal (170-200g) M. van Zanten 52.00 2-5-1981 Hengelo
4x 60m AC. TION 35.1 30-9-1984 Hengelo

terug JONGENS JUNIOREN D

80m J. Keuben 10.18 02-07-2011 Almelo
1000m R. Stokvis 2.54.5 17-6-2000 Hengelo (O)
80m/h R. Stokvis 12.5 17-6-2000 Hengelo (O)
Ver M. van Zanten 5.29 3-9-1983 Hengelo
Hoog M. Dost 1.65 3-7-1983 Harderwijk
  J. Lohuis 1.65 7-5-1994 Hengelo
Kogel (3kg) M. van Zanten 12.69 24-9-1983 Enschede
Discus (1kg) R. Gaveel 37.28 ??-??-1972 ???????
Speer (400g) B. Oostdam 41.04 18-9-1994 Amsterdam
7-kamp J. Lohuis 4182 24/25-09-94 Kampen
4x 80m AC. TION 41.4 25-6-1988 Zwolle

terug JONGENS JUNIOREN C

100m S. Veltman 11.6 8-6-1996 Zwolle
150m J. Keuben 18.55 31-08-2012 Utrecht
800m R. Stokvis 2.00.5 6-10-2002 Enschede
1000m B. Hillen 2.40.3 3-7-1966 Gladbeck (D)
1500m R. Stokvis 4.26.4 26-9-2002 Hengelo
100m/h T. Bakx 13.92 23-09-2012 Apeldoorn
300m/h B. Oostdam 42.6 8-6-1996 Zwolle
Ver T. Bakx 6.13 07-07-2012 Stadskanaal
Hoog T. Bakx 1.90 23-6-2012 Zutphen
Pols.hoog R. Gaveel 3.70 17-8-1974 Arnhem
Kogel (4kg) B. Oostdam 15.15 23-9-1973 Amsterdam
Discus (1kg) M. van Zanten 53.18 29-9-1985 Heerhugowaard
Speer (600g) B. Oostdam 57.10 24-8-1996 Amsterdam
Kogelsl. (4kg) F. Smink 55.75 01-09-2018 Munster (D)
8-kamp M. van Zanten 6048 28/29-09-85 Heerhugowaard
4x 100m AC. TION 47.0 15-9-1990 Emmen

terug JONGENS JUNIOREN B

100m T. de Geest 11.44 15-10-1978 Eibergen
200m T. Bakx 22.98 25-04-2014 Emmeloord
400m G. Linssen 51.85 30-6-1990 Leiden
800m R. Stokvis 1.55.95 9-6-2004 Arnhem
1000m R. Stokvis 2.37.14 19-6-2003 Kampen
1500m A. Hillen 4.04.9 24-8-1968 Krefeld (D)
1 EM        
2000m        
3000m F. Reith 8.44.5 ??-??-1986 Coesfeld (D)
5000m F. Reith 15.55.6 ??-??-1986 ??
10000m        
110mh Tobias Bakx 14.69s 19-09-2014 Vught
300m/h T. Lankhorst 41.24 9-5-1981 Hengelo
400mh        
2000m st        
10000m snelw        
1u snelw.        
Ver M. Dost 6.71 28-9-1986 Zwolle
Hoog T. Lankhorst 1.98 5-7-1981 Zevenaar
  J. van Bennekom 1.98 19-9-1998 Enschede
Pols.hoog R. Gaveel 4.20 13-10-1976 Arnhem
Hink.St. H. Spijk 12.97 29-6-1977 Hengelo
Kogel E. Poos 14.99 17-9-1989 Hengelo
Kogelsl C. Hoede 58.14 27-6-1982 Vught
Discus M. van Zanten 48.10 28-9-1986 (D)
Speer B. Oostdam 57.46 7-9-1997 Krommenie
10-kamp        
4x 100m AC. TION 45.24 ??-??-19?? ??????
4x400m        
Zw estafette        

terug JONGENS JUNIOREN A

100m E.J. de Haan 11.10 22-6-1996 Hoorn
200m E.J. de Haan 22.03 23-6-1996 Hoorn
400m T. de Geest 48.87 17-6-1979 Groningen
800m R. Stokvis 1.52.47 4-9-2005 Hilversum
1000m        
1500m F. Reith 3.57.0 3-7-1988 Hengelo
  R. Stokvis 3.57.36 25-6-2006 Hengelo
1 EM        
2000m        
3000m F. Reith 8.29.02 26-6-1988 Krommenie
5000m F. Reith 14.51.40 29-5-1988 Amsterdam
10000m F. Reith 33.09.1 24-5-1988 Amersfoort
110m/h T. Bakx 14.43 28-08-2016 Amersfoort
400m/h M. Dost 55.04 29-3-1988 Amsterdam
3000m st R. Vinke 10.19.03 27-6-1992 Breda
10000m snelw        
1u snelw.        
Ver M. Dost 7.19 24-9-1988 Helmond
Hoog J. van Bennekom 2.10 28-4-2000 Zwolle
Pols.hoog M. Dost 4.70 3-9-1988 Hengelo
Hink.st. B. Lambeck 13.34 19-6-1971 Amsterdam
Kogel E. Gommans 15.58 17-5-1998 Enschede
Kogelsl. C. Hoede 56.76 25-9-1983 Hengelo
Discus A. Effting 49.64 23-5-1991 Zwolle
Speer B. Oostdam 57.63 29-8-1999 Assen
10-kamp M. Dost 7149 04/05-06-88 Uden
4x 100m AC. TION 44.04 28-7-1971 Enschede
4x 400m AC. TION 3.28.04 6-9-1970 Uden
Zw estafette        

terug MANNEN SENIOREN

100m M. Dost 10.77 25-7-1997 Utrecht
200m J. de Lain 21.44 8-7-1989 Hengelo (O)
400m J. de Lain 46.91 17-7-1988 Groningen
800m W. de Boer 1.47.88 21-07-2012 Ninove (B)
1000m W. de Boer 2.22.84 14-05-2011 Lisse
1500m R. Stokvis 3.39.72 10-07-2010 Heusden (Bel)
1 EM J. Linnenman 4.09.50 20-2-1988 Hamilton (NZ)
2000m J. Linneman 5.16.8 7-8-1988 Duffel (B)
3000m J. Linneman 8.06.7 30-6-1989 Apeldoorn
5000m J. Linneman 14.16.84 12-5-1991 Breda
10000m J. Linneman 29.35.7 8-5-1991 Uden
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
110mh M. Dost 14.37 19-5-1996 Enschede
      21-6-1998 Utrecht
400mh Q. Stern 51.96 25-6-2006 Hengelo (O)
3000m st R. Stokvis 9.12.92 19-04-2015 Tilburg
10000m snelw        
20000m snelw        
30000m snelw        
50000m snelw        
2u snelw        
Ver J. van Bennekom 7.65 06-06-2010 Sittard
Hoog J. van Bennekom 2.11 19-6-2004 Bydgosz (P)
Polshoog M. Dost 5.20 1-8-1996 Atlanta (USA)
    5.20 6-8-1997 Athene (GR)
Hink.st. M. Wiggers 14.44 15-5-1994 Heerhugowaard
Kogel S. Kuiper 18.02 ??-06-1998 Groningen
Kogel.sl. C. Hoede 59.90 9-7-1989 Hengelo (O)
Discus R. van Balen 53.10 14-6-1997 Leiden
Speer Hille Groendijk 62.79 09-06-2013 Alphen ad Rijn
10-kamp M. Dost 8111 31-7/1-8-96 Atlanta (USA)
4 x 100m J. van Bennekom, H. Boer, J. Moreels, S. Zwerink 42.25 23-5-2004 Uden
4 x 200m  
4 x 400m J. van Bennekom, R. Stokvis, Q. Stern, S. Zwerink 3.14.49 16-9-2006 Amstelveen
4 x 800m AC Tion 8.04.5 16-9-1970 Uden
Afst medley        
4 x 1500m W. de Heij, P. te Lintelo, E. Veenstra, F. Reith 16.06.95 19-9-1987 Rotterdam
Zw. Est. J. van Bennekom, H. Boer, J. Moreels, S. Zwerink 1.56.77 16-6-2004 Kampen
           

terug MANNEN MASTERS 35

100m Q. Stern 11.32 16-09-2012 Drachten
200m Q. Stern 23.06 25-09-2012 Utrecht
400m W. de Boer 50.48s 26-06-2016 Utrecht
800m W. de Boer 1m54.62 13-05-2015 Wageningen
1000m W. de Boer 2m29.38 23-06-2016 Hengelo
1500m M. van de Voet 4.20.43 10-05-2009 Leiden
1 EM        
2000m        
3000m H. Dijk 10.09.53 11-7-1999 Enschede
5000m E. Borg 15.39.60 25-06-2006 Hengelo (O)
10000m H. Dijk 34.15.2 27-6-1996 Hengelo (O)
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
110mh W. Bakx 15.60 27-6-2004 Heerhugowaard
400mh Q. Stern 52.84 16-06-2012 Amsterdam
3000m/st M. van de Voet 10.12.35 08-06-2008 Vught
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
30000m snelw        
50000m snelw        
2u snelw        
Hoog Vincent Kerssies 1.83m 05-08-2015 Lyon
Ver W. Bakx 6.48 23-7-2006 Poznan (P)
Polshoog H. Dost 3.80 3-6-1984 Arnhem
HSS Wan Bakx 11.32m 18-10-2014 Gildenhaus (Dld)
Kogel 7,26kg M. Dost 14.67 08-06-2008 Vught
Discus 2kg M. Regtop 47.26 28-6-1995 Hengelo (O)
Speer 800gr M. Strauss 58.35 18-06-2006 Hoorn
Kogelsl 7,26kg M. Regtop 47.16 13-4-1997 Enschede
Gewichtw. 15,88kg M. Regtop 12.54 23-7-1995 Buffalo (USA)
5-kamp        
10-kamp Vincent Kerssies 6188 06-08-2015 Lyon
Werp 5-kamp        
4 x 100m        
4 x 200m        
4 x 400m        
4 x 800m        
4 x 1500m        
Zw. Est. W. de Boer, Q. Stern, W. Bakx en E. Veenstra 2.08.22 05-06-2016 Hengelo

terug MANNEN MASTERS 40

100m W. Bakx 11.78 07-04-2007 Steenwijk
200m H. Dijk 26.99 21-6-1996 Enschede
400m W. Bakx 55.31 27-6-2004 Heerhugowaard
800m H. Dijk 2.07.92 15-10-1995 Enschede
1000m H. Dijk 2.51.74 13-10-1996 Enschede
1500m H. Dijk 4.26.23 1-9-1996 Sittard
1 EM        
2000m        
3000m H. Dijk 10.09.53 11-7-1999 Enschede
5000m H. Dijk 16.18.1 5-6-1997 Hengelo (O)
10000m H. Dijk 34.15.2 27-6-1996 Hengelo (O)
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
110 mh W. Bakx 15.60 27-6-2004 Heerhugowaard
400 mh        
3000m st        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
30000m snelw        
50000m snelw        
2u snelw        
Hoog W. Bakx 1.74 25-8-2007 Amersfoort
Polshoog H. Dost 3.80 3-6-1984 Arnhem
Ver W. Bakx 6.48 23-7-2006 Poznan (P)
HSS Wan Bakx 11.32m 18-10-2014 Gildenhaus (Dld)
Kogel 7,26kg M. Regtop 14.38 1-5-1995 Rheine (D)
Discus 2kg M. Regtop 47.26 28-6-1995 Hengelo (O)
Speer 800gr M. Straus 51.26 17-04-2011 Hoorn
Kogelsl. 7,26kg M. Regtop 47.16 13-4-1997 Enschede
Gewichtw. 15,88kg M. Regtop 12.54 23-7-1995 Buffalo (USA)
5-kamp        
10-kamp W. Bakx 5846 23/24-8-05 San Sebastian
Werp 5-kamp        
4 x 100m D. Paternotte, W. Uuldriks, H.Siekmans, L.Jongejan 54.04 30-8-1981 Zwolle
4 x 200m  
4 x 400m  
4 x 800m  
4 x 1500m  
Zw. Est. C. Kanne, M. Dost, W. Bakx, M. Straus 2.16.72 17-04-2011 Hoorn
           

terug MANNEN MASTERS 45

100m W. Bakx 12.07 17-04-2011 Hoorn
200m W. Bakx 25.32 13-08-2010 Wageningen
400m W. Bakx 57.12 18-04-2010 Steenwijk
800m H. Dijk 2.10.90 1-9-2002 Enschede
1000m E. Veenstra 3m00.67 23-06-2016 Hengelo
1500m H. Dijk 4.32.61 30-6-2002 Epe
1 EM        
2000m        
3000m        
5000m H. Dijk 16.18.91 16-6-2002 Amsterdam
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
110mh W. Bakx 16.27 22-07-2010 Nyireghyaza (Hon)
400mh        
3000m st        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
30000m snelw        
50000m snelw        
2u snelw        
Hoog W. Bakx 1.60 29-09-2012 Coesfeld
Ver Wan Bakx 6.07m 30-08-2014 Alphen ad Rijn
HSS Wan Bakx 11.32m 18-10-2014 Gildenhaus (Dld)
Kogel 7,26kg M. Regtop 14.38 1-5-1995 Rheine (D)
Polshoog P. Niël 2.40 9-06-2012 Terneuzen
Discus 2kg M. Regtop 47.26 28-6-1995 Hengelo (O)
Speer 800gr M. Regtop 44.34 16-10-1994 Enschede
Kogelsl. 6kg M. Regtop 47.16 13-4-1997 Enschede
Gewichtw. 15,88kg M. Regtop 12.54 23-7-1995 Buffalo (USA)
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp M. Regtop 3468 12-6-1994 Athene
4 x 100m        
4 x 200m        
4 x 400m        
4 x 800m        
4 x 1500m        
Zw estafette        

terug MANNEN MASTERS 50

100m Wan Bakx 12.19s 30-08-2014 Alphen ad Rijn
200m D. Paternotte 27.14 9-9-1981 Hengelo (O)
400m E. Gebrich 63.51 3-9-2000 Den Haag
800m W. Bakx 2.22.15 17-05-2015 Hilversum
1500m H. Dijk 4.47.78 20-6-2010 Enschede
1 EM        
2000m        
3000m P. Boer 13.45,32 16-08-2011 Lisse
5000m H. Dijk 19.07,44 10-06-2018 Apeldoorn
10000m P. Boer 46.14,9 22-09-2011 Hengelo
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
100mh Wan Bakx 14.41 NR 15-08-2015 Lyon (Fr)
400mh        
3000m st        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
30000m snelw        
50000m snelw        
2u snelw        
Hoog Wan Bakx 1.56m 30-08-2014 Alpen ad Rijn
Verspringen Wan Bakx 6.07m 30-08-2014 Alphen ad Rijn
HSS Wan Bakx 11.32m 18-10-2014 Gildenhaus (Dld)
Polshoog P. Boer 2.50 17-10-2013 Porto Allegre (Br)
Kogel 6kg M. Regtop 15.25 12-6-2005 Vught
Discus 1,5kg M. Regtop 51.57 28-5-2005 Zwolle
Speer 700gr S. Gnoth 47.56 3-9-2000 Den Haag
Kogelsl. 6kg M. Regtop 49.26 4-7-1999 Nijmegen
Gewichtw. 11,34kg M. Regtop 18.39 7-10-2001 Huizen
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp M. Regtop 4313 7-10-2001 Huizen
4 x 100m        
4 x 200m        
4 x 400m        
4 x 800m        
4 x 1500m        
Zw estafette        

terug MANNEN MASTERS 55

100m P. Boer 14.02 11-05-2014 22-08-2014 Steenwijk Izmir (TUR)
200m P. Boer 29.01 15-06-2014 Utrecht
400m P. Boer 64.15 08-09-2013 Utrecht
800m P. Boer 2.32.80 07-09 2014 Utrecht
1000m        
1500m E. ter Mors 4.59.23 24-04-2005 Assen
1 EM        
2000m        
3000m P. Boer 13.45,32 16-08-2011 Lisse
5000m H. Dijk 19.07,44 10-06-2018 Apeldoorn
10000m P. Boer 46.14,9 22-09-2011 Hengelo
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
100mh        
400mh        
3000m st        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
30000m snelw        
50000m snelw        
2u snelw        
Hoog S. Gnoth 1.50 27-4-2003 Nijmegen
Ver S. Gnoth 5.52 28-6-1998 Ulft
HSS P. Boer 9.09 18-07-2011 Den Haag
Polshoog P. Boer 2.50 17-10-2013 Porto Allegre (Br)
Kogel 6kg M. Regtop 15.25 12-6-2005 Vught
Discus 1,5kg M. Regtop 51.57 28-5-2005 Zwolle
Speer 700gr S. Gnoth 47.56 3-9-2000 Den Haag
Kogelsl. 6 kg M. Regtop 44.85 3-10-2004 Huizen
Gewichtw. 11,34kg M. Regtop 16.86 16-4-2005 Borken (D)
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp M. Regtop 4472 16-4-2005 Borken (D)
4 x 100m        
4 x 200m        
4 x 400m        
4 x 800m        
4 x 1500m        
Zw estafette        

terug MANNEN MASTERS 60

100m P. Boer 14.02 11-05-2014 22-08-2014 Steenwijk Izmir (TUR)
200m P. Boer 29.01 15-06-2014 Utrecht
300mh P. Boer 52.79 19-07-2011 Den Haag
400m P. Boer 64.15 08-09-2013 Utrecht
800m P. Boer 2.32.80 07-09 2014 Utrecht
1000m        
1500m P. Boer 5.28.20 10-06-2012 Terneuzen
1 EM        
2000m        
3000m P. Boer 13.45,32 16-08-2011 Lisse
5000m H. Dijk 19.07,44 10-06-2018 Apeldoorn
10.000m P. Boer 46.14,9 22-09-2011 Hengelo
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
100mh        
400mh        
2000m st        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
30000m snelw        
50000m snelw        
2u snelw        
         
Hoog S. Gnoth 1.50 27-4-2003 Nijmegen
Ver S. Gnoth 4.51 24-4-2005 Assen
Polshoog P. Boer 2.50 17-10-2013 Porto Allegre (Br)
HSS P. Boer 9.09 18-07-2011 Den Haag
Kogel 5kg M. Regtop 11.98 16-09-2012 Drachten
Discus 1kg M. Regtop 45.25 17-04-2011 Hoorn
Speer 600gr S. Gnoth 45.16 1-9-2002 Enschede
Kogelsl. 5kg        
Gewichtw. 9,08kg        
5-kamp        
10-kamp P. Boer 5466 22/23-08-2014 Izmir (TUR)
Werp 5-kamp        
4 x 100m        
4 x 200m        
4 x 400m        
4 x 800m        
4 x 1500m        
Zw estafette        

terug MANNEN MASTERS 65

100m        
200m        
400m P. Boer 1.05.76 08-05-2016 Steenwijk
800m P. Boer 2.38.80 06-09-2015 Beverwijk
1000m        
1500m        
1 EM        
2000m        
3000m        
5000m        
10.000m        
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
100mh        
400mh        
2000m st        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
30000m snelw        
50000m snelw        
2u snelw        
Ver        
Hoog P. Boer 1.40m 04-09-2016 Vught
HSS        
Polshoog        
Speer 600gr S. Gnoth 42.66 06-05-2007 Steenwijk
Discus 1kg        
Kogel  5kg        
Kogelsl. 5kg        
Gewichtw. 9,08kg        
5-kamp        
10-kamp P. Boer 5807 21-08-2015 Lyon (Fr)
14.67s, 4.20m, 8.72m, 1.32m, 1.07.57, 20.94s, 27.71m, 2.20m, 21.56m, 6.07.80
Werp 5-kamp        
4 x 100m        
4 x 200m        
4 x 400m        
4 x 800m        
4 x 1500m        
Zw estafette        

terug MANNEN MASTERS 70

100m        
200m        
400m        
800m        
1000m        
1500m        
1 EM        
2000m        
3000m        
5000m        
10.000m        
10000m        
20000m        
25000m        
30000m        
1 uur        
100mh        
400mh        
2000m st        
3000m snelw        
5000m snelw        
10000m snelw        
20000m snelw        
30000m snelw        
50000m snelw        
2u snelw        
Ver        
Hoog S. Gnoth 1.30 16-09-2012 Drachten
HSS        
Polshoog        
Speer 500gr S. Gnoth 40.67 16-09-2012 Drachten
Discus 1kg        
Kogel 4kg        
Kogelsl. 4kg        
Gewichtw. 7,26kg        
5-kamp        
10-kamp        
Werp 5-kamp        
4 x 100m        
4 x 200m        
4 x 400m        
4 x 800m        
4 x 1500m        
Zw estafette        

Overige prestaties die niet als clubrecord zijn geregistreerd kun je hier downloaden. Op deze onderdelen worden geen nieuwe/betere prestaties geregistreerd.