Baanatletiek

Baanatletiek

Kijk hier voor de adressen van de trainingslocaties. Voor informatie kunt u contact opnemen met de Technische Commissie Baanatletiek (tc@action48.nl)

Download als PDF Wintertrainingsrooster Jeugd 2018-2019, geldig van 30 oktober 2018 tot 1 april 2019

Trainingstijden JunD AC TION, 30 oktober 2018 – 30 maart 2019
Van Tot Locatie Soort training Trainers
Junioren D
Geb jaar 2007
Dinsdag 18:00 19:15 Baan Algemeen Tobias, Andor, Tim
Donderdag 18:00 19:15 Baan Algemeen Tobias, Andrea
Junioren D
Geb jaar 2006
Dinsdag 18:00 19:15 Baan Algemeen Tobias, Andor, Tim
Donderdag 18:00 19:15 Baan Algemeen Andor, Tim

 

Download als PDF Zomertrainingsrooster 2018, geldig van 1 april tot 30 oktober 2018

Trainingstijden Baanatletiek AC TION, 1 April 2018 – 29 oktober 2018
Junioren D Van Tot Locatie Soort training Trainers
Geb jaar 2006
Dinsdag 18:00 19:15 Baan Algemeen Bente van der Wal, Andor Engelberts
Woensdag 18:30 20:00 Baan RTC‑training Marcel Dost, Matthias Hendricks
Donderdag 18:00 19:15 Baan Algemeen Bente van der Wal, Andor Engelberts
Junioren D Van Tot Locatie Soort training Trainers
Geb jaar 2005
Maandag 17:30 19:00 Baan Aandachts-training * Matthias Hendricks, Marcel Dost
Dinsdag 18:00 19:15 Baan Algemeen Tobias Bakx, Noemi van der Wal
Woensdag 18:30 20:00 Baan RTC-training Marcel Dost, Matthias Hendricks
Donderdag 18:00 19:15 Baan Algemeen Tobias Bakx, Noemi van der Wal
Zaterdag 10:00 11:30 Baan Aandachts-training * Marcel Dost
Junioren C Van Tot Locatie Soort training Trainers
Geb jaar 2004, 2003
Maandag 17:30 19:00 Baan Aandachts-training * Matthias Hendricks, Marcel Dost
Dinsdag 18:00 19:15 Baan Algemeen Susanne Wentink-Nijhuis, Frank Blom
Woensdag 18:30 20:00 Baan Aandachts-training * Esmee Snellenberg
Woensdag 18:30 20:00 Baan RTC-training Marcel Dost, Matthias Hendricks
Donderdag 18:00 19:15 Baan Algemeen Susanne Wentink-Nijhuis, Frank Blom
Zaterdag 10:00 11:30 Baan Aandachts-training * Marcel Dost
Junioren BA, Van Tot Locatie Soort training Trainers
senioren, masters
Maandag 19:00 20:30 Kracht- honk Kracht (junioren C en ouder) Sebastiaan Steenberg
Dinsdag 19:15 20:45 Baan Sprint Sebastiaan Steenberg
19:15 20:45 Baan Speer ** Siegbert Gnoth
19:30 21:00 Baan MiLA-5km-Marathon Herman Moelard
19:15 20:45 Baan Springen ** Marcel Dost
Woensdag 18:30 20:00 Baan RTC-training Matthias Hendricks, Marcel Dost
18:30 20:00 Baan Algemene training Esmee Snellenberg
19:00 20:30 Baan Werpen Frank Blom
Donderdag 19:15 20:45 Baan Sprint junioren & senioren ** Sebastiaan Steenberg
19:00 20:30 Baan MiLA-5km-Marathon Jasper Sinnema
19:15 20:45 Baan Werpen Frank Blom
19:15 20:45 Baan Springen/Horden ** Marcel Dost/Quinten Stern
Zaterdag 10:00 12:00 Baan Aandachts-training * Marcel Dost + wisselende trainer
Aandachtstraining * Specialistische training ter aanvulling op de algemene training.
In verband met groepsbinding en verenigingsgevoel zijn deze trainingen alleen toegankelijk indien 1x per week deelgenomen wordt aan de algemene training